Svatby v Benátkách 47. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 47. díl online ke shlédnutí pro vás. Populární seriál televize Prima Family je tady s novým pokračováním, které vám přinášíme zdarma ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme jenom pro vás přichystali další epizodu Svateb, které se v televizi vysílala ve čtvrtek 5. Března 2015. I dnes vás čeká strhující podívaná plná překvapení a zajímavých zvratů. Tak by to ostatně mělo v každém dramatickém seriálu být. Pevně věříme, že se i s tímto dílem budete dobře bavit.

Svatby v Benátkách nás bez přestání zásobují novými díly. Můžeme být jenom rádi, že jsem se po dlouhé zimní pauze dočkali druhé řady, která nás bude zásobovat novými příběhy ze života až do léta. Na místě je ale otázka, zda je o co stát? My věříme, že ano protože příchod nových postav nám oživil děj a i staří známý hrdinové nám mají ještě leccos co říci. Dnešní nejnovější epizoda měla svojí televizní premiéru ve čtvrtek 5. 3. 2015 a nese název: „Black and White”. To ale není žádná nápověda, protože životní příběhy většinou nebývají černobílé a ani v dnešní epizodě tomu nebude jinak.

Seriál Svatby v Benátkách 47. díl online ke shlédnutí.

Společně uvidíme jak si Olga potřebuje něco zařídit mimo Benátky. Umírá papoušek Colombo a Pivoda mu vystrojí společně s dětmi velkolepý pohřeb na statku. David a Lenka zřejmě překonali své partnerské problémy a David se dokonce začíná těšit na to, až budou rodina. Kromě toho má David problémy se zubem, které sám nezvládne a tak se musí vydat všanc do rukou svého kolegy doktora Jonáše. Kony chce pomoci salónu a tak mu sežene novou švadlenu na výpomoc místo Karla.

Byl by Ivan dobrým starostou? Kažodpádně dostane novou roli moderátora.

Pokud chcete vědět více, tak jsme pro vás rovněž připravili ještě podrobnější verzi těchto události. Rozhodně je o co stát a věříme, že se nebudete ani chvilku nudit.

Olga zařizuje další náročnou svatbu a její povinnosti jí zavlečou mimo salón i Benátky na Jizerou. Naštěstí má zkušený team, který se nějakou tu chvilku obejde i bez ní. Každopádně je škoda, že nebude u toho, když Kony přivede velmi schopnou švadlenu paní Helenu Jánskou. Ta by mohla hravě zaskočit na nemocného dvorního krejčího Karla. Lola nemá nic proti a tak Jánská skutečně práci získá, i když jenom prozatímní.

Zasmušilý Alois má spoustu vlastních problémů.

Ivan po dlouhé době konečně zase dostal práci. Už nebude muset jenom sedět doma na zadku a sžírat se, ale konečně může prodat i svůj herecký talent. Má se stát moderátorem nového kutilského pořadu, který má velké ambice. Z Ivana by se mohl stát druhý Přemek Podlaha, i když je otázka zda na to stačí, protože ve skutečnosti moc zručnosti zrovna nepobral. Jenže v televizi přeci jenom platí hlavně to, jak člověk dokáže věc prezentovat a ne jak jí skutečně umí. A Ivan je přeci docela dobrý herec, takže při troše nasazení by z něj skutečně mohl být druhý Přemek Podlaha.

Po návratu domů čeká Olgu setkání s Pivodou i Filipem. Ani na jednoho se zrovna moc netěší. Jsou sice důležitou součástí jejího života, ale Olga teď nemůže přestat myslet na Romea, do kterého je i přes všechno to špatné co se mezi nimi stalo zamilovaná. Romeo je ale stále daleko na fotografické stáži až na ledovém Islandu.

Pivoda a Kony otvírají nový podnik v Benátkách.

Krásný pestrobarevný papoušek Colomba, kterého dostala Olga jako zásnubní dar od Romea umře. Nikdo neví proč, protože se o něj přeci všichni celkem dobře starali. Každopádně teď už na tom nejde nic změnit a prostě se tak stalo. Aby děti nebyli tak smutné, tak se Pivoda rozhodne, že papouškovi vystrojí velkolepý pohřeb. S průvodem i květinami. Ten se má konat na statku Drozdových ve Špičce. Děti jsou smutné, ale přeci jenom toto důstojné rozloučení jim umožní tento fakt přijmout.

Lenka musela říct Davidovi pravdu.

Davidproblémy s chrupem. Jako správný stomatolog se bojí jiného zubaře a tak si to snaží léčit sám. Po té co se ale jeho problémy dál zhoršují se rozhodne navštívit nového kolegu doktora Jonáše a udělá dobře, protože právě jeho šikovné ruce mu dají zuby zase do pořádku.

To a mnohé další příběhy už uvidíte v nejnovějším pokračování seriálu Svatby v Benátkách 47. díl od televize Prima. Právě tuto epizodu jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této naší webové stránce. U nás si jí můžete pustit skutečně jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se budete u seriálu určitě výborně bavit od začátku do konce. Dnešní epizoda se v televizi vysílala ve čtvrtek 5. Března 2015 ale na to se nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si jí můžete pustit pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Třeba právě hned teď.

Vinaři 9. díl online ke shlédnutí

Seriál Vinaři 9. díl k přehrání přes internet. Zbrusu nové pokračování Vinařů už je tady pro vás připravené online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit tento skvělý seriál z produkce televize Prima Family. Dnešní desátá epizoda se v premiéře vysílala v neděli 24. října 2014. Vy si jí však i díky nám můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít. Jenom tak pro zajímavost dodáváme i název dnešní epizoda, který zní „Bomba”. A snad vám opravdu nemusíme napovídat, že právě v dnešním díle bude velmi veselo. I když to tedy celé začne docela smutně.

Vážení přátelé dobrého vína a seriálu Vinaři. Pevně věříme, že jste nezabloudili. Pokud si chcete pustit nový letní seriál Vinaři 9.díl televize Prima, tak vás můžeme ubezpečit, že jste na té správné webové stránce. Dnešní díl bude „Bomba” a to doslova! Jedna taková nevybuchlá se totiž najde přímo uprostřed vinice statkáře Františka Vlčka. Jak už asi tušíte, tak je to pořádná šlamastika. Díky nám ale u toho můžete být i vy. Pevně věříme, že této jedinečné šance využijete. Třeba právě hned teď. Přehrajte si nové Vinaře online!

Nové pokračování Vinařů je tady!

A o čem bude příběh dnešního dílu? Tak především i na Moravě se začíná blížit podzim. Je tak čas na tradiční slavnost, která se jmenuje „zarážání hory“. A co v ní půjde? Pokud jste o ní ještě neslyšeli, tak jde vlastně o slavnostní se loučení s vinohradnickou sezónou. Celá tato akce spočívá v tom, že se symbolicky zamknou vinice a od té chvíle se na nich už nesmí pracovat. Skutečně se nic nesmí dělat a to až do dalšího roku.

vinari_9_dil_b

Každoročně je to velká a prestižní událost na které se sejde celá vesnice. Není se tak čemu divit, že každý chce, aby se zarážání konalo právě u něj. Starosta Olin rozhodl, že letos to bude u Františka. Jenže to se mnohým obyvatelům vsi moc nelíbí. Přeci jenom jsou oba dva v příbuzenském poměru, takže to mnozí nevidí jako férové. Hlavně Bedřich je uražený, protože si myslí, že letos byl na řadě právě on. A jeho vinice a vinařství jsou přeci těmi nejlepšími v celých Křeticích, takže si to jednoznačně zaslouží.

Bedřich se tedy rozhodne, že se celé akce nezúčastní. To však neznamená, že by jenom seděl doma někde v koutě. V hlavě se mu zrodí geniální myšlenka jak se pomstít. Co takhle unést starostu! A jak to vymyslí, tak to také udělá. Nakonec tedy zorganizuje velkou obecní vzpouru a starosta bude za své nekalé jednání uvězněn.

Farář Tomica domlouvá Pavlíčkovi.

Jenže to že se bude slavnost konat ještě není vůbec jisté. Provozní Hřebec s Františkem už už připravují oslavu, když objeví, že uprostřed vinohradu se podařilo vyhrabat bombu z druhé světové války. Teď mají dilema co s ní? Když zavolají pyrotechnika, tak se nestihne oslava. Na druhou stranu když proběhne slavnost, tak už na vinohrady nebude nikdo moci vstoupit. No a teď babo raď jak se má člověk zachovat. Po zralé úvaze se nakonec Vlček rozhodne zarážání uspořádat. Jenže během slavnosti se na bombu přeci jenom přijde.

Důležitou roli v dnešním dílu bude mít i koza Terazka od vinaře Fuksy. Právě ona dostane zodpovědnou úlohu zamknout vinohrad. Zarážání se totiž provádí vyhnáním kozy skrz vinohrad. Koza je totiž symbol ďábla, který se musí zahnat. I když u čerstvé matky Terezky to zřejmě nebude tak žhavé. Vinař Fuksa to ale vidí jako vítané rozptýlení pro svojí hodnou kozičku. A kdyby byla nervózní, tak jí dá sem tam loknou i trochy toho lahodného moku. To ostatně moc dobře ví i farář Tomica, který s tím opravdu hrubě nesouhlasí. Skrz Pavlíčka se tak snaží Fuksovi domluvit, ten ho ale v tomto směru vůbec neposlouchá. Ostatně sám zastává názor, že chudák koza má kvůli svým potomkům nervy na huntě. No a snad se nebudete zlobit, když vám prozradíme, že je to nakonec právě kozenka Tereza, kdo vyčmuchá nevybuchlou bombu.

Co si jenom počít s bombou uprostřed vinohradu?

To je ve zkratce asi vše hlavní co nás v dnešním pokračování Vinařů 9. díl čeká. Samozřejmě toho bude ještě daleko více. Na slavnosti se totiž sejde celá vesnice ať už dopadne jak dopadne. A kdo ví, třeba to nakonec nebude ani tak zlé. Dnešní díl je také věnovaný hodně zajímavé odrůdě vinné révy jménem „Irsai Oliver”. Ta pochází z Maďarska a hlavně vinař Fuksa jí má za velmi oblíbenou. Vyrábí z ní výborný burčák. Jinak video s tímto dílem Vinařů si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Oblíbený seriál jsme pro vás připravili na pouhých pár kliknutí myši a vy si ho tak budete moci vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. U nás je to samozřejmě naprosto pohodlné a bez reklam.

Všechno to vyčenichá koza Terezka.

Náš názor na seriál Vinaři 9. díl

Co říci k dalšímu pokračování Vinařů? Snad jenom že se opravdu povedlo. I tento díl bude stát za to a režisérovi Vojtěchovi Moravcovi za něj patří obrovské poděkování. Vinaři jsou zkrátka skvělý seriál, který nešetří humorem a zajímavými situacemi. Nápad s bombou byl opravdu originální a je vidět, že i venkované se k takovému problému dokážou postavit čelem. Obzvláště pokud se jedná právě o moravské vinaře. Dnešní díl tak bude opět doslova kypět pohodou a zajímavými situacemi. Po technické stránce byla tato epizoda opět zpracována doslova bravurně a myslíme, že jí opravdu není moc co vytknout. Kamera, zvuk, střih, zkrátka všechno funguje tak jak má. My jsme opravdu nesmírně rádi, že se o ní přímo zde můžeme s vámi podělit.

Další informace o seriálu získáte také na jeho oficiální webové stránce www.iprima.cz/vinari.

Vinaři 7. díl online ke shlédnutí

Vinaři 7. díl online ke shlédnutí. Populární komediální seriál televize je tady s nejnovější epizodou z neděle 12. října 2014. Video s tímto dílem jsme připravili exkluzivně pro vás. Název epizody zní „Košt” a jak už napovídám, tak se v Křeticích uskuteční tato slavností událost. Součástí je také soutěž o nejlepší víno, kterou si samozřejmě přejí vyhrát všichni místní. Jenže se objeví tajemný architekt Křižan, který má také nemalé ambice. A všechny ženské ve vesnici jsou z ní paf.

Přímo zde máme nachystaný nový díl populárního seriálu Vinaři (7). Jedná se o sedmou epizodu, jenž měla svojí oficiální televizní premiéru v neděli 12. 10. 2014. I dnes se podíváme do jedné svérázné moravské vísky, kde dobré víno poteče doslova proudem. A že i dnes se opravdu bude na co dívat, protože košt se ani v Křeticích nekoná každý den. A kde se hodně pije, je také hodně opilých a samozřejmě také vtipných situací. Zajímá vás jakých? Tak se dobře začtěte do následujících odstavců, protože tam vám to rádi prozradíme.

Vinaři 7. díl

Farář Tomica nabádá své ovečky k zdrženlivosti a střídmé konzumaci alkoholu. Jenže to vypadá, že má marné. Vždyť právě nadešla doba koštu. To je v Křeticích opravdu velmi důležitý den, který mají všichni viditelně zakroužkovaný ve svém kanceláři. Je to především velká oslava na které se sejdou všichni obyvatelé vsi. Výborné místní víno teče proudem, hodují se typická místní jídla a sousedé mají konečně čas se také jednou pořádně potkat.

Vinař Pavlíček v akci.

Jenže samozřejmě jde o mnohem víc. Součástí koštu je také soutěž o nejlepší místní Pálavu. To je jedna z odrůd typická právě pro jižní Moravu a ve svém repertoáru jí samozřejmě má i každý vinař. Včetně Vlčkova velkovinařství, které už si brousí zuby na vítězství. Připravena je už speciální kolekce vín, včetně eneologa Königa, který k ním má podat erudovaný komentář. Z minulé degustace už se poměrně úspěšně vzpamatoval, takže bude barvy Vlčkova vinařství hájit jistě velmi důsledně.

Policista Tauš bude mít dnes hodně práce.

Samozřejmě ani Pavlíček nechce zůstat v pozadí. Od Pálavy má sice jenom pár hlav vinné révy, ale o tu se stará opravdu s maximální péčí. Takže i on si celkem věří. S výběr vzorku do finále mu navíc pomohl i starosta Olin, který tak zradil vlajku vinařství svého syna. Ale tož jsme na malé vesnici, tak se k sobě musí lidé umět chovat za každé situace. I vzorek od Pavlíčka má velkou šanci zde uspět, protože sám Pavlíček má v tomto velmi dobrou pověst.

Jenže to nebude jenom soutěž těchto dvou. Do klání o nejlepší Pálavu se můžou přihlásit také přespolní. K tomu stačí jenom, aby vyráběl víno dané odrůdy a ještě aby to bylo na Moravě. Do soutěže se tak přihlásí jistý architekt Křižan z Prahy. Jeho účast v klání pak vyvolá malé pozdvižení. Část lidí ho ani nezná, ale ty co ho znají tak vědí, že z jeho vinařů pochází opravdu velmi kvalitní víno. Navíc už jenom jeho pouhá přítomnost přitahuje pozornost. A protože se jedná o bohatého a charizmatického muže, tak je ve středu zájmu i mnoha žen, které by se rády stali paní Křižanovou. Podaří se ale některé z dam skutečně cizince ze vzdálené Prahy zaujmout?

Vlček ve svém vinařství.

Pořádání koštu dělá samozřejmě velké starosti i místní policii. Samozřejmě se dá očekávat celá řada podnapilých spoluobčanů. Mnozí budou mít jistě zájem řídit své auta, bicykly nebo třeba jenom na kolečkových bruslích ohrožovat silniční dopravu. A kdo ví jaké vylomeniny napadnou návštěvníky koštu dále. Na všechno má proto dohlédnout policista Tauš. Ten patří mezi místí, takže moc dobře ví, co má asi tak očekávat. Po loňských zkušenostech proto vymyslel velmi důkladný systém. Podnapilí spoluobčané by měli být hned označeni příslušným páskem na ruce. Tak se hned pozná, kdo je v jakém stavu, což policii velmi usnadní práci. I tak se dá velmi dobře očekávat, že tester alkoholu dostane pořádně zabrat. Ale když se lidé baví, tak nikdo nemůže jít přeci proti.

To je ve zkratce obsah nového pokračování Vinařů 7. díl. Ve skutečnosti se toho bude v této epizodě samozřejmě odehrávat daleko více. Na to ale tady nemáme dostatečný prostor, abychom rozebírali skutečně každou drobnost. Pokud vás to zajímá, tak nám nezbývá nic jiného, než vám doporučit tento aktuální dít z 12. října 2014 online ke shlédnutí. U nás si ho můžete pustit skutečně jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši.

Dnes se v Křeticích bude konat košt.

Náš názor na seriál Vinaři 7. díl

Další pokračování Vinařů přinese opět nesmírně zajímavou podívanou, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Toto pokračování patří k těm hodně povedeným a zajímavým. Košt je velkolepá a slavnostní událost a slibuje spoustu příležitostí k setkání. Navíc v podroušeném stavu vznikají často velmi vtipné situace. Křetický policista Tauš, tak bude mít celkem dost práce, aby udržel v obci pořádek. Příjezd tajemného architekta Křižana je také zajímavým zpestřením této epizody. Tento díl režíroval Dan Wlodarczyk, kterému se povedlo natočit opravdu velmi povedenou a zajímavou epizodu. Jsme opravdu nesmírně rádi, že jsme vám jí mohli nabídnout online ke shlédnutí právě zde na této webové stránce. Vinaře 7. díl vám můžeme opravdu s klidným svědomým doporučit. Určitě se u nich budete perfektně bavit od začátku do konce.

Cesty domů 287. díl online ke shlédnutí

Nejnovější 287. díl Cest domů online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát nejnovější pokračování tohoto oblíbeného dramatického seriálu televize Prima. Dnes nás čeká obrovské drama. Alžběta po porodu nečekaně umírá. Hynek je z toho v opravdovém šoku. Poslední Alžběty přání bylo, aby se Hynek o dítě postaral. Ten ho ve stresu odnáší z nemocnice. Lucie která byla ošetřující doktorkou je z toho všeho na dně. Adam i Mikuláš jí nakonec musí jít hledat.

Máme tady polovinu týdne. Tedy vlastně více pracovních dní už máme za sebou, což je dobrý důvod k oslavě. Navíc o to více, že večer na televizi Prima bude mít premiéru nový díl Cest domů. Aktuální dvěstěosmdesátá epizoda Cest domů se v premiéře vysílala ve středu 17. září 2014. Název dnešního dílu bude „Nejslabší článek řetězu”. To je opravdu až brutální název vzhledem k událostem, které nás v tomto dílu čekají. Zajímá vás o co půjde? Tak dávejte velmi dobrý důvod a pojďte si právě tuto epizodu pustit s námi. Dneska to vezmeme hezky popořádku, protože to bude opravdový sled událostí, kde jedna bude souviset s druhou.

Nové Cesty domů 287. díl

Alžbětu předčasný porod velmi vyčerpal. I když už to má za sebou a má krásnou a zdravou dcerku, tak jí se nijak neulevilo. Naopak to vypadá, že se její stav ještě dále zhoršuje. Hynek, který byl i u porodu, se nakonec snaží Alžbětě pomoci. Otázky svého údajného otcovství chce řešit až později. Teď sehnat nějaké věci pro miminko od Simony a Mariany a nese je Alžbětě do nemocnice. Hynek přišel právě včas, protože Alžbětě se dále přitěžuje. U všeho je i Lucie, která je ošetřující lékařkou Alžběty. Zoufalá žena prosí Hynka před Lucii, aby se postaral o její dítě. Hynek to před Lucií slíbí. Nemá snad ani jinou možnost a navíc věří, že to bude dobré. Pravda je ale taková, že Alžběta vzápětí přes veškerou péči lékařů umírá.

Dnešní díl měl premiéru 17. září 2014

Hynek je smrtí Alžběty zdrcen. Jde se podívat na malého sirotka. Je to opravdu dojemná chvíle. Hynek nechápe tu krutou souhru osudu, kvůli které zůstal na světě tento malý klučina sám. V návalu emocí ho vyndá z inkubátoru a uteče s ním. Samozřejmě to není věc která by se dala utajit. Hlavně Lucie to považuje za opravdu hloupý čin. Hynek následně hledá pomoc doma u Simony a Semeráda. Ti chápou, že i Hynek neví jak dál a snaží se mu nějak pomoci.

Další konflikt je na spadnutí.

Mezitím musí Lucie v nemocnici čelit kritice. Obouvá se do ní doktor Salák, že se zachovala naprosto neprofesionálně a nebyla dostatečně srozuměna se zdravotním stavem rodičky. Pravdou totiž zůstává, že Lucie opomenula dlouhodobé problémy, které měla Alžběta se srdcem. Lucie si vyčítá svou nedbalost. Po pracovní směně se řádně opije a vyrazí neznámo kam. Nikoho samozřejmě neinformuje, takže o ní mají všichni pořádný strach.

Nakonec se jí Miky a Adamem vydají hledat. Objeví ji v nedalekém lesíku, kde ona v klidu spí. Odvezou jí domů, kde se jí všichni snaží uklidnit a vyjádřit svou podporu. V Lucii se ale míchají emoce, takže tuto pomoc není ani schopná docenit. Naopak ještě Adamovi řekne, že je pro ní spíše jako bratr. A podobný názor má i na Mikuláše. Ani v jednom nevidí chlapa, se kterým by chtěla zůstat i v budoucnosti. Adam Lucčino přání respektuje a odstěhuje se od ní. Dokonce i bratrovi naznačí, že u ní rovněž nemá šanci. Mikuláš je ale vytrvalejší a nechce se vzdát jenom tak lehce.

Hynek prosí rodinu o radu.

Jak se říká: „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá”. Přesně podle tohoto starého moudra dopadne hajný Vaněk. Chtěl se za každou cenu pomstít Jirkovi a tak si vymyslel falešné obvinění, že mu ukradl pušku a zřejmě i psa. Policie to tedy začne vyšetřovat, ale důkazy je vedou k jinému případu a to k vraždě, kterou spáchat sám Vaněk. Nechtěně tak hlupák Hajný přivolal pozornost policie sám na sebe.

Dnes bude hodně lidí překvapených.

Náš názor na seriál Cesty domů 287. díl

Tento aktuální 287. díl Cest domů přinese opravdu struhující podívanou plnou emocí. Tak napínavých dílů opravdu moc není a to více právě tento vynikne. Dnes nás čeká bouřlivý sled událostí, které budou následovat jedna za druhou prakticky bez přestávky. Ostatně postavy v Cestách domů rozhodně neumírají každou epizodu. Dnešní díl bude mít tedy opravdu spát a nám se velmi líbil. Navíc už jsme napjati, jak se ty příběhy budou vyvíjet dále. Doufáme, že stejně zaujatí jste i vy a že se budete s Cestami skvěle bavit. Třeba také právě díky nám, protože si je jak vám znovu připomínáme, můžete pustit pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Další informace naleznete na webu televize Prima.

Vinaři 2. díl – online ke shlédnutí

Nový seriál Vinaři 2. díl je tady pro vás připravený online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento povedený seriál televize Prima, který se vysílal v neděli 7. září 2014. Dnešní epizoda se jmenuje „Kladeňáci” a opět bude plná humorných situací z jedné malé Moravské vísky. Dnes bude v Křeticích pořádně rušno. Na degustaci vína přijede zájezd z Kladna. A ne jenom tak nějaký. Budou to hokejisté a v zápětí další výprava jejich manželek.

Seriál z jedné Moravské vesničky blízko Novomlýnských nádrží se k nám po své povedené premiéře vrací s novou epizodou. Právě tento 2. díl Vinařů jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tuto epizodu máme ve skvělé obrazové kvalitě a navíc ji nahráváme vzápětí po oficiální televizní premiéře. Možnost pustit si seriál Vinaři přes internet je opravdu unikátní a nemusí trvat moc dlouho. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Seriál Vinaři 2. díl z 7. září 2014

Nejdříve se ale sluší podívat se na obsah dnešní epizody. Určitě i vás zajímá co se v 2. dílu Vinařů bude dít. My vám to samozřejmě rádi prozradíme.

Křetice se chystají na velkolepý zájezd. Tak jako ostatně vždycky v tuto část roku má přijet výprava z Kladna. Navíc to nejsou jenom bůhví jak obyčejní hostě. Pravidelně si totiž jako Křetice za cíl vybírá Kladenské hokejové družstvo. Ti jsou oblíbenými i nenáviděnými hosty zároveň. Pokaždé sice utratí hodně peněz a také dokážou ocenit kvalitu zdejšího vína, jenže to má jeden háček. Rozdivočené hokejové mužstvo totiž zároveň vždycky napáchá také spoustu škody. Rozbité sklečniky nebo pochroumané stoly nejsou jedinými velkými škodami. Většinou se to neobejde i bez větších incidentů. Hokejisté jsou tvrdí chlapy a podle toho se samozřejmě také chtějí bavit.

Hokejisté z Kladna se umí opravdu dobře bavit.

V Křeticích proti tomu nikdo nic nemá, jenom je potřeba se na tuto akci pořádně připravit. Je potřeba vymyslet hokejistům program, aby neměli čas vyvádět blbosti. Největší starosti s nimi samozřejmě bude mít místní velkovinař Vlček. Jeho krásná a novotou zářící vinárna Sovička je už připravena. Vlček je ale přesvědčen, že nakonec si na tomto zájezd lehce namastí kapsu.

Pan eneolog ve Vlčkově vinařství.

Letos to ale přeci jenom bude trochu jiné. Hokejisté nemají přijet sami. Jejich řádění si už všimli i jejich manželky, které se letos rozhodli vydat s nimi. To má hned dvě velké výhody. Jednak si můžou své manžele ohlídat a za druhé si také budou moci užít krásy Moravy a ochutnat zdejší pověstná vína.

Tak na další vyhraný hokejový zápas!

Jenže to má celý háček. Jakmile jsou hokejisté pod pantoflem, tak se ani zdaleka nebaví tak jako normálně. Velkovinař Vlček z toho má těžkou hlavu. Má to přeci pro něj být největší kšeft z celého roku. Takové fiasko si nemůže dovolit už jenom z principu. Naštěstí je záchrana blízko i když je trochu nečekaná. Kateřina Hýsková dcera Bedřicha Pavlíčka právě nemá do čeho píchnout. Shodou náhod je totiž právě čerstvě nezaměstnaná. Vlček jí nabídne, aby pracovala pro něj v jeho vinárně Sovička. A udělá dobře, protože Kateřina to s lidmi opravdu umí. Jenom díky ní se nakonec zábava pořádně rozproudí, jak se na takovou moravskou vesnici sluší.

Kateřina Hýsková je novou hvězdou sklípku.

To je ve zkratce nový příběh seriálu Vinaři 2. díl. Snad jsme vás opravdu zaujali.Vězte, že se opravdu bude na co dívat. Právě proto jsme si tuto epizodu pro vás nachystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si jí můžete pustit pohodlně a hlavně kdykoliv jenom budete chtít. Nečekejte na to, až budou seriál znovu reprízovat v televizi, když u nás to máte tak jednoduché a úplně zdarma. Více už vám k tomu asi nemáme co říci. Snad se jenom sluší, abychom vám na závěr popřáli, abyste se dobře bavili!

Tož na Moravě se umí lidé pořádně bavit.

Náš názor na seriál Vinaři 2. díl

Druhý díl Vinařů opět přinese skvělou podívanou. Je vidět, že seriál nastolil vysokou laťku. Minule jsme se seznámili se všemi postavami a krásným krajem jižní Moravy. Dnes se tedy může naplno rozeběhnout příběh. A bude to docela sranda. Hokejový team je opravdu skvělý a zábavný zájezd. Kateřina se sžívá se svou novou životní situací a je to právě ona, kdo bude hokejisty obsluhovat. Nastoupí totiž jako pomocnice do sklepa velkovinaře Františka Vlčka. Ten ostatně bude mít hokejisty ještě docela složité pořízení. Nakonec to ale nějak dopadne. Divné by bylo, kdyby nedopadlo. Po technické stránce opět není dnešní epizodě co vytknout. Na to, že se toho hodně odehrává pod zemí ve vinných sklípcích se to všechno natočeno opravdu skvěle. Dnešní díl natočil režisér Vojtěch Moravec.

Nejaktuálnější informace o seriálu se dočtete přímo na jeho oficiálních webových stránkách. Tak příjemnou televizní zábavu!

Cesty domů 281. díl – online ke shlédnutí zdarma

Exkluzivní video nejnovějšího 281. dílu seriálu Cesty domů III. Pojďte si i vy s námi pustit nové vydání oblíbeného seriálu televize Prima. Tak dlouho jsme čekali na jeho návrat přes prázdniny a nyní si konečně můžeme užít dosytosti. Dnes se podíváme, jak se Pech dostane kvůli Vencolovi do pořádných problémů nebo na to, jak Vágner bojuje v nemocnici o svůj život. Rudolf ho nebude operovat.

Přímo zde na této webové stránce naleznete nový a aktuální díl seriálu Cesty domů (281), který se vysílal v televizi ve středu 27. srpna 2014. Váš oblíbený příběh na pokračování jsme zde připravili naprosto pohodlně a zdarma. Název dílu zní „Umělé srdce” a jak už bývá zvykem, tak nám to napovídá o čem tento díl bude. Tentokrát půjde skutečně o umělé srdce, neboli o srdeční pumpu, kterou potřebuje pacient Vágner. Je to velmi náročná opera s nejistým výsledkem, bohužel ale není žádného jiného řešení. Bez operace může být každá minuta pro Vágnera na tomto světě tou poslední.

Seriál Cesty domů 281. díl ke shlédnutí

U operace chce přirozeně být i Rudolf. Blanku mu to ale neumožní. Docela necitlivě mu oznámí, že pro tentokrát s ním bohužel nepočítá. Místo něj bude na sále Šimon. Přijede také odborník na slovo vzatý a to doktor Ryšavý z Prahy. Rudolf je smutný, ale hlavně naštvaný. Samozřejmě chápe Blanky důvody i když si je sám ve své mysli bagatelizuje. Díky tomu, že ale nemá co na práci se náhodou zaplete k rvačce záchranky. Lucie je napadena rozčílenou dámou, které se jenom snažila pomoci. Místo toho dostala pořádnou dávku pepřového spreje do obličeje. Rudolf jí tedy poskytne první pomoc. Je opravdu hrozné jaké rizika povolání doktorů a záchranářů v dnešní době také obnáší.

V nemocnici se stále něco děje.

Hynek už nevěří, že se jeho stav někdy zlepší. V práci proto dává výpověď. Zároveň se rozhodne přerušit veškerou léčbu, která podle něj nemá stejně vůbec žádný efekt. Překvapivě se mu ale uleví. Jako by mu ze zad spadlo obrovské břímě. Nakonec přeci jenom mohl dopadnout ještě hůře. Chce si proto užít svůj čas s dětmi a rodinou. Pro děti tedy uspořádá fotbalový turnaj, na kteréms se všichni dobře baví. Pobíhají a smějí se. Jenže Hynek se v poločase vytratí. A nikdo neví kam. Po jeho stopě se vydá Dalibor. Ten slaví úspěch, když ho objeví u něj v kanceláři. Hynek ale ani neví co zde dělá nebo jak se sem dostal. Že by na něj výpověď přeci jenom měla i negativní vliv?

Hynek chce přerušit léčbu.

Mezi Pechem a Venclem se odehraje další kolo střetů. Tentokrát se musí Sváťa veřejně panu doktorovi omluvit, za to že do něj před nemocnicí štouchl a on upadl. Vencl s nadřazeným úsměvem omluvu přijímá. Policie tedy může vyšetřování napadení odsunout. Jenže vzápětí začne zase Vencl pomlouvat Pecha, že je zřejmě nebezpečným bacilonosičem a jako takový nemůže dál v nemocnici pracovat.

Sváťa je na Vencla pochopitelně hodně namíchnutý. Chce se mu pomstít a to hned teď. Nakonec ho nenapadne nic lepšího, než se mu vloupat do domu. Jeho úmyslem je mu tady všechno rozházet a tak mu způsobit šok, že snad byl okraden. Jenže tento plán nevyjde. Vencl se vrátí domů dříve a dokonce i s Jirkou. Zmatený Pech vytáhne nabitou bouchačku a pod pohrůžkou oba dva donutí, aby se odebrali do koupelny. Zde je zamkne na tři západy. Jeho jednání má ale nečekanou dohru. Jirkovi se udělá špatně. Zřejmě cukrovkářský záchvat. Potřebuje nutně pomoc. Vencl nakonec musí rozmlátit dveře ve vlastním domě, aby mu jí mohl poskytnout.

Rudolf je skvělý doktor, ale i zásadový človek.

To je ve zkratce vše kolem nového 281. dílu seriálu Cesty domů od televize Prima. Neváhejte ani chvilku a pojďte si i vy s námi pustit tento oblíbený seriál. Pevně věříme, že se u něj budete výborně bavit a strávíte s ním hezké chvilky plné odpočinku. Díl si můžete přehrát online na oficiálních webových stránkách Prima Play.

Schůze všech doktorů.

Náš názor na Cesty domů 281. díl

Aktuální epizoda Cest domů se opravdu velmi povedla. Opět se dočkáme zajímavého pokračování příběhů našich hrdinů z městečka Hradiště. Hlavně kolem Hynka a jeho okolí je situace opravdu zamotaná. Někteří z nás mu jeho nelehkou současnou situaci dozajista přáli. Jiní mu ale fandí, aby se dostal zpátky na nohy. Hynek byl vždycky kariérista a oportunista, ale jisté charisma mu nikdy nešlo upřít. Je ale otázka jestli v tomto stavu nebude spíše klesat dál až na dno.

Co nás v tomto dílu opravdu hodně zaujala je i situace kolem Sváti Pecha. Ten se také celkem dost zamotává do intrik a nástrah od o řád zkušenějšího soupeře Vencla. To kam ho to dovedlo nyní je skutečně až absurdní. Všichni se klepeme napětím, zda nakonec půjde do vězení, či nepůjde. Každopádně Sváťovi budeme držet palce a bez debat.