Kingsman: Tajná služba (2015) online ke shlédnutí

Film Kingsman: Tajná služba online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit jednoduše a zdarma komedii od režiséra Matthew Vaughna. Čeká vás velkolepý krimi film, se spoustou akce, dobrodružství a hlavně vtipu. Video s filmem pro vás máme v prvotřídní kvalitě a s českým dabingem. Absolutně nic by tak nemělo bránit v tom, abyste si tento povedený film opravdu vychutnali od začátku do konce. Co více dodat? Snad jenom abyste už neváhali a šli do toho.

Pro všechny příznivce britské akční komedie máme dobrou zprávu: do kin půjde nová akční komedie Kingsman: Tajná služba. Je to akční komedie, ve které se to hemží tajnými špióny, kteří jsou ovšem velmi vtipní a zábavní. Film měl premiéru v českých kinech 19. února 2015 a provázela ho také poměrně masivní reklamní kampaň. Producenti věděli proč, protože u tak povedeného snímku se to skutečně vyplatí!

Akční komedie Kingsman: Tajná služba (2015) online pro vás!

V britské akční komedii Kingsman: Tajná služba od britského režiséra Matthewa Vaughna mimo jiné hrají Taron Egerton, Colin Firth, Samuel L.Jackson, Mark Hamill, Michael Caine, Mark Strong a Jack Davenport. To všechno pod taktovkou režiséra Matthewa Vaughna, který má za sebou jen pár filmů, ale za to originálních a opravdu kvalitních. Stojí například za filmy X-Men: První třída (2010), Kick-Ass (2007) nebo třeba legendární Hvězdný prach (2007).

Z takového arzenálu by si vybral snad každý agent.

A o čem bude vyprávět příběh filmu Kingsman? Utajení špioni organizace Kingsman nejsou tak slavní jako špičkový agent 007 z britské tajné služby MI6. Tato špionážní organizace je oproti tajné službě MI6 soukromá. Počet jejích špionů je striktně předepsaný a za každého špiona, který opustil řady Kingsmanu, nastoupí další na slovo vzatý profesionál, kterého navrhne některý z již sloužících špionů. Díky tomuto privilegiu se do úzkého výběrového systému dostávají především synáčkové vlivných a movitých rodin. Občas však do party super tajných špionů přijde úplně někdo jiný. Tímto jiným člověkem bude Gary „Eggsy“ Price, kterého bude hrát neokoukaný britský mladý herec Taron Egerton, který je prostým hochem s vysokou inteligencí.

Agent Harry v podobě Colina Firtha.

Gary má za sebou nedokončený výcvik u britské námořní pěchoty a jednu velmi úspěšnou soutěž v gymnastice, ve které exceluje. Gary je však momentálně bez práce a většinu volného času profláká na ulici, kde má velmi blízko ke kriminálním živlům. Gary však v kriminále naštěstí neskončí, protože ve vhodnou chvíli dostane od super agenta Harryho Harta zajímavou a lukrativní nabídku.

Gary tak může tajně sledovat opravdové grázly a padouchy. Tím je ve filmu Richmond Valentine, který se topí v penězích. Tento bohatý člověk je však také velkým zastáncem ekologie. Štítí se krve, ale hodlá sprovodit ze světa velké kvantum lidí. Jeho ekologie je však notně pokřivená, v zájmu záchrany modré planety totiž nehledí na lidské životy. Do jeho ekologického plánu je zasvěcena krásná a půvabná Gazelle, což je vysoce inteligentní děvče s amputovanýma nohama. Zápletka je tedy jasná, otázkou však zůstává, zda se Eggsymu a Harrymu podaří zavčas poznat krutou pravdu o Valentinově inteligentním zlém plánu a překazit ho?

O akční scény rozhodně nebude nouze.

Pojďme se nyní blíže podívat na herecké obsazení. Jak již bylo v úvodu napsáno, v hlavní roli se objeví britský mladý herec Taron Egerton, který si zahraje postavu agenta Eggse. Zkušenějšího agenta Harryho bude hrát britský herec Colin Firth. Inteligentního padoucha Richmonda si vystřihne americký herec Samuel L.Jackson a amputovanou krásku ztvární herečka Sofia Boutelle, která se narodila v Alžírsku.

Existují tajné služby, které jsou prostě tajnější, než jiné.

Náš názor na film Kingsman: Tajná služba

Velkou předností filmu Kingsman: Tajná služba jsou vtipné a akční scény, kterých je ve filmu opravdu dost. Film má rovněž skvělé tempo, takže sledováním filmu se určitě v kině nudit nebudete. Ve filmu je dostatek efektních akčních scén, ve kterých nechybí boj muž proti muži. Ovšem akčních scén nečekejte přehnaně mnoho, je jich tak právě akorát, nicméně jsou natočeny velmi kvalitně a přesvědčivě. Dravá kamera a rychlý střih jsou již dneska samozřejmostí, protože k akčnímu žánru prostě patří. Kingsman: Tajná služba není klasická bondovka, spíše bondovku dobrým způsobem paroduje. Závěrem je potřeba vyzdvihnout práci scénáristů, která je na vysoké úrovni a dodává filmu efektní spád.

To je ve zkratce všechno. Nebo alespoň vše co vám můžeme prozradit. Rozhodně toho není málo a vypadá to, že nás čeká opravdu zábavná podívaná jak se sluší a patří. Film Kingsman: Tajná služba jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si ho můžete přehrát online, kdykoliv jenom budete chtít. Je to opravdu jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek a pak už jenom přehráváte. Víc k tomu nemáme co dodat. Zkrátka a jednoduše si Kingsman: Tajná služba pusťte s námi!

Další informace o filmu naleznete také na jeho profilu na CSFD.cz. Moc to ale s hledáním informací nepřehánějte, mnohem lepší je přeci si film rovnou pustit.

Trailer k filmu Jupiter vychází

Sourozenci Wachovští nám udělali obrovskou radost. Po dlouhé době totiž konečně natočili nový film. Opět to bude originální sci-fi, jak jsme u tvůrců Matrixu zvyklý. Bude ale i tentokrát stát za to? Přeci jenom jsou Andy Wachowski a Lana Wachowski známý jako velcí experimentátoři, jejichž poslední filmy nemusí úplně každý strávit. Na druhou stranu si vždycky dávají záležet a po vizuální stránce se také pokaždé jedná o hodně zajímavé a nápadité filmy. A vlastně ani příběh nebývá k zahození, jak jsme se mohli přesvědčit například ve filmu Atlas Mraků z roku 2012.

Nyní už ale zpátky k filmu Jupiter vychází. Film se odehrává v nespecifikované době v budoucnosti. Na svět přichází dívka jménem Jupiter Jones. Už její narození je provázeno mnohými zvláštními úkazy, které nasvědčují, že to není jenom tak obyčejné děvče, ale člověka jenž byl zrozen k velkým činům. Jupiter má ale poměrně běžné dětství i trochu dramatičtější dospívání. Skončí jako uklízečka záchodů a o nějaké větším zlomu v jejím životě se jí může akorát tak zdát.

Film Jupiter vychází (2015) je tady!

Jednoho dne ale na zem dorazí armádní lovec Caine, který dostal za úkol Jupiter sledovat. Je to geneticky upravený super voják, kterého není takřka možné zastavit. Proč ale sleduje zrovna tuto bezmocnou mladou dívku? Nakonec přeci jenom vyjde najevo, že i v Jupiter se ukrývá ohromná síla, která je schopná hnout možná i s celou galaxií. To ale netuší, že má mnoho nepřátel, o jejichž existenci ani nemohla vědět.

Zaujal vás film Jupiter vychází? Pak rozhodně moc dlouho neváhejte a pusťte si s námi i jeho trailer. Film si odbyl premiéru v českých kinech 5. února 2015 a za velmi krátkou dobu se vyhoupl do čela žebříčku návštěvnosti. Za nás můžeme říci, že rozhodně neprohloupíte, pokud se na něj půjdete podívat.

Přehrát online Expendables: Postradatelní 3 (2014) zdarma

Legendární team vysloužilých superhrdinů se vrací. Jsou sice postradatelní, ale jejich čas se ještě nenaplnil. Legendární Barnyho (Sylvester Stallone) partička se vrací, aby zastavila to nejzkaženější, co vzešlo přímo z jejich řad. Musí zabít dealera zbraní. Jenže ten má k našim hrdinům hodně blízko. Je to Conrad Stonebanks (Mel Gibson), který dříve patřil k jedněm z nejpřínosnějších členů teamů. Nyní je z něj ale záporný padouch.

Pokud máte rádi filmy s pravými superhrdiny, tak série Expendables: Postradatelní vás jistě neminula. Ambiciózní projekt Sylvestra Stallone získal miliony diváky po celém světě a ukázal nám, že ani vysloužilý akční hrdinové ještě nepatří do starého železa. Tento film nám je ukáže tak jak je známe za mlada. Expendables: Postradatelní 3 (2014) jsou tady a my jsme je pro vás připravili pohodlně online ke shlédnutí. Posaďte se pohodlně do vašich křesel a pojďte si tento skvělý film vychutnat s námi.

Film Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Trojka Postradatelných měla premiéru v českých kinech 14. srpna 2014 a velmi rychle se vyhoupla do předních pozic v žebřících návštěvnosti. A není se ani čemu divit, protože jako u předešlých filmů se opět jedná o skvělou akční podívanou, ve které uvidíme ty nejlepší akční herce. Společně tak vystoupí Sylvester Stallone, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Dolph Lundgren, Jason Statham, Mel Gibson, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger nebo také Jet Li. Jenže to není samozřejmě všechno. V trojce dostali prostor také mladší ročníky. Je ale otázkou jak to dopadne. Na takového Kella Lutze asi není nikdo moc zvědavý. Nenechte se zmást tímto teplým jménem, protože se jedná o herce známého ze série Twilight. No fuj! Ale najdou se i mnohem sympatičtější tváře jako například ta Ronda Rousey, olympijské vítězky v judu a mistryni bojových sportů.

Arny je také stále ještě frajer

A o čem bude děj? Bude to hodně napínavé a akční, protože se střetnou bývalý spolubojovníci nebo by se dalo dokonce říci, že přátelé. Za vším stojí bezcitný obchodník se zbraněmi Conrad Stonebanks, kterého si zahrál Mel Gibson. Dříve patřil mezi Postradatelné. Dokonce byl jedním z těch co tento projekt založili. Jenže jak sám říká, tak s Barnym nepohodl a rozhodl se jít vlastní cestou. Díky svému elitnímu výcviku, chladnému uvažování a bezohlednosti se stal jedním z nejlepších dealerů zbraní na světě. Kde je nějaký krvavý konflikt je i on, aby sem dodával své hračky. Ačkoliv se Conradovi dařilo z počátku skrývat svojí identitu držet ostatní Postradatelné v domnění, že je mrtví, tak bylo přeci jenom otázkou času, kdy se to všechno provalí.

Nyní už Barny zná pravdu a ví, že Conrad se musí stát další položkou na dlouhém seznamu gangsterů, které je potřeba zlikvidovat. Stejný plán má ale překvapivě i Conrad. Může tak začít bratrovražedné stíhání. Vůbec není jisté kdo nakonec zvítězí, každopádně to bude opravdu hutná bitva za použití opravdu bohatého arzenálu zbraní všeho kalibru.

Sám Barny ale uzná, že na tuto prácičku jenom jeho team nestačí. Právě proto si povolá novou mladou krev. Team Postradatelných se tak rozrůstá na rovných deset členů. Conrad pozná, že zabít těchto deset lidí ale nebude vůbec lehké. Jsou totiž těmi nejlepšími z nejlepších. A ani členové původní party jako Lee Christmas, Gunnar Jensen či Yin Yang rozhodně nepatří ještě do starého železa.

O výbuchy nebo v Expendables 3 rozhodně nouze.

Toto střetnutí bude hodně osobní. Protivníci se dobře znají a jak se říká, tak spolu i dělali. Vědí kdy si mají krýt záda a naopak, kdy zaútočit. Každopádně díky tomu náš čeká pořádná akční podívaná plná divokých honiček a přestřelek. Počet vystřílených nábojů půjde do desetitisíců. Buďte u toho právě i vy! Film Expendables: Postradatelní 3 (2014) jsme pro vás přichystali zdarma online ke shlédnutí. Snímek pro vás máme ve skvělé kvalitě, tak abyste si ho mohli přehrát.

Jason Statham nebo Wesley Snipes.

Náš názor na film Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Trojka Expendables přináší opět velmi hezkou akční podívanou. Sylvesterovi Stallonovi se povedl opravdu unikátní projekt. Nejenom, že dal všechny hvězdy starších akčních filmů dohromady, ale ještě k tomu v povedeném snímku, který rozhodně není jenom pouhou poctou. Ano Expendables: Postradatelní 3 jsou skutečně dobrým akčním filmem s vlastním příběhem a vlastními výbuchy. Pokračování přináší hodně zajímavý bratrovražedný souboj stejně jako žádané omladění a rozšíření celého teamu. Film vám tak rozhodně můžeme doporučit, protože se u něj budete určitě dobře bavit. Minimálně ten jeden večer. Abychom jenom nechválili, tak má film samozřejmě i své mouchy. Přeci jenom s dalším a dalším pokračování přichází tak trochu o dech a o šťávu. Každý nový díl Expendables je tak přeci jenom o chlup horší, než ten předchozí. Další pokračování už samozřejmě bylo znovu oznámeno. Přesto má film pořád své kvality a není to tak hrozné, abyste si ho nechali ujít.

Jen slaboši používají schody.