Nevinné lži – Pod hladinou (28. 9. 2014) online ke shlédnutí

Další film z cyklu Nevinné lži je tady, ten dnešní se jmenuje Pod hladinou. Je to poutavý příběh ženy, která se ještě necítí být matkou, ačkoliv jí její okolí do této role intenzivně tlačí. Film se vysílal na ČT 1 v neděli 28. 9. 2014. Režisérkou a scénáristkou snímku se stala Alice Nellis, která patří k předním českým filmovým tvůrcům. Podařilo se jí natočit opravdu zajímavý a komplikovaný příběh ze současnosti, které dokáže v mnohém zaujmout.

Pro všechny fanoušky zajímavých dramatických filmů tady máme další opravdu zajímavý kus. Je to film z cyklu Nevinné lži produkovaného Českou televizí. Název filmu zní Pod hladinou a patří do první řady této série, která se vysílala na začátku roku 2013. Naposledy pak tento hodně zajímavý snímek běžel v televizi 28. září 2014. Opět se můžete těšit na strhující příběh, který ukazuje jedno drobnou lež, která nabobtnává do obrovských rozměrů. Jak málo může zničit život jednomu ale i dalším lidem. To všechno uvidíte v aktuálním pokračování oblíbeného filmového cyklu.

Film Pod hladinou (2013)

Hlavní hrdinkou dnešního dílu bude Eva. Na první pohled spokojená a vyrovnaná žena. Je třicet-pět let. Je krásná a zdravá. Má zajímavou práci, které se chtěla vždycky věnovat. Zároveň jí ale vždycky zbude dost času i pro sebe. Kromě toho má také starostlivého a hodného manžela. Na první pohled opravdu idylka. Evě nic nechybí. Jenže čím dál více jejich kamarádek, ale i naprosto cizích žen v okolích rodí děti. Babyboom se pomalu začíná stávat nesnesitelným.

Eva hledá cestu svým životem.

Všechno je navíc o to horší, že i celé okolí Evy by si přálo, aby i ona konečně měla nějakého potomka. Manžel na Evu opravdu už tlačí a vymýšlí způsoby jak co nejlépe a nejrychleji otěhotnět. Stejně tak Evy matka by z vnoučátka měla určitě velkou radost. Eva na oko dělá, že by to také tak chtěla. Ve skutečnosti se ale cítí naprosto jinak. Po miminku vůbec netouží.

Evy matka by také chtěla už vnouče.

Problém Evy je, že se absolutně necítí být připravena na roli matky. Není si vůbec jistá, jestli by něco takového dokázala. Vidí jenom ten neustálý zápřah po celých dvacet čtyři hodin. Sama se přitom ve svých pětatřiceti necítí vyzrále. Celý její osobní situace dojde až do takové absurdity, že se naoko snaží otěhotnět, ale ve skutečnosti potají polyká antikoncepční pilulky. Má z toho sice své výčitky a ví jakou bolest a nejistotu přináší svému okolí, ale ona to prostě nedokáže cítit jinak.

Život Evy se ale po čase znovu pořádně a nečekaně zamotá. Najde totiž muže, který jí začne opravdu imponovat. Je to láska na první pohled. Brzy si s ním prožije vášnivý románek, který je úplně jiný, než byl kdy vztah s jejím manžel. Rázem se zdá, že může být všechno přeci jenom jinak. To co bylo dříve nepředstavitelné jde najednou s naprostou lehkostí.

Vztah Evy a jejího terapeuta se postupně mění.

Co je ale za změnou Evina chování? A kde si vlastně vypěstovala takový odpor k dětem? Kde se v ní bere ta nejistota? Eva už si nemůže dál lhát a to ani sobě. Je to přeci jenom až moc vyčerpávající. Jak to ale nakonec dopadne? Podaří se Evě nalézt cestu ven z této slepé ulice?

To už můžete zjistit sami ve filmu Nevinné lži – Pod hladinou, který v televizi běžel v neděli 28. září 2014. Právě tento snímek jsme pro vás přichystali ve skvělé kvalitě online ke shlédnutí. S námi si můžete toto zajímavé drama za života pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že to bude stát za to a vy s filmem prožijete opravdu příjemné chvíle.

Jak to celé dopadne? Bude nakonec Eva chtít dítě?

Nejhledanější muž (2014) online ke shlédnutí

Film nejhledanější muž je velmi zajímavé akční krimi na aktuální téma terorismu. Snímek vznikl v britsko, americko, německé koprodukci pod taktovkou nizozemského režiséra Antona Corbijna. Příběh filmu se odehrává v Hamburku. Do místní mešity přichází požádat o azyl muž bez identity s pochybným původem. Navíc má přístup ke kontu s obrovskou sumou peněz. Jenže odkud jsou a pominulo vůbec nebezpečí, kterému je vystaven?

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili hodně zajímavý koprodukční film Nejhledanější muž. Jak už jsme naznačili v první odstavci, tak tento snímek vznikal hned v několika zemích a který v sobě kombinuje několik žánrů. Je to akční krimi film, ale také zajímavé drama a thriller. Jako předloha posloužila kniha anglického spisovatele Johna le Carra. Poutavý příběh nás nechá nahlédnout do islámské komunity. Zároveň se jedná o události a místa zahrnutou rouškou temna a tajemství.

Film Nejhledanější muž (2014)

Film Nejhledanější muž měl premiéru v českých kinech 4. září 2014. My jsme pro vás však tento snímek připravili online ke shlédnutí přímo zde na těchto webových stránkách. Pevně věříme, že se na film podíváte právě s námi, a že se u něj budete skvěle bavit. Video s filmem jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a vy si ho můžete pomocí online streamu přehrát na pouhých pár kliknutí myši.

Günther Bachmann je německý špion.

A o čem je vlastně příběh filmu? Všechno začne jedné zdánlivě obyčejné noci v islámském centru v Hamburku. Zdejší komunita s mešitou patří k těm nejvýznamnějším v celém Německu. Právě sem se dopotácí naprosto zničený muž téměř na pokraji smrti. Nikdo ho nezná a vlastně ani trochu netuší o koho se vlastně jedná. Jak se zdá, tak to neví ani samotný tajemný muž. Nebo to jenom nechce říct. Každopádně už jen jeho původ je velmi pochybný. Jak se zdá, tak je to napůl Čečenec a napůl Rus. Dva národy, které ničila válka jsou zde symbolicky spojeny v jedné osobě.

Hrozí odhalení skryté identity?

Jméno tohoto muže zní Issa. Nikdo neví jestli je to terorista nebo oběť terorismu, či oběť Rusko Čečenského konfliktu, ale stejně tak by to mohla být obyčejná oběť zločinu. Jedna z těchto možností je velmi pravděpodobná. Jak se totiž zdá, tak Issa rozhodně nemůže pocházet z žádného klidného prostředí. Nejenom že u sebe má slušnou hotovost 500 dolarů, ale hlavně zná přístupové informace ke kontu s mnoha miliony dolarů v jedné soukromé bance.

Issu hodlá pro své účely využít i německá tajná služba. Ta má za to, že by mohl posloužit jako ideální návnada k ulovení ještě větších ryb, než je on samotný. Celé vyšetřování si vzal na starost zarputilý Günther Bachmann. Právě ten vidí v Issovi obrovský potenciál pro svojí další práci. Z dálky ho sleduje a hlídá. Rozhodně je před čím, protože Güntherovi kolegové z dalších zpravodajských služeb by Issu nejraději zatknuli a drželi pod zámkem jako každého jiného teroristu.

Někdo se může tvářit jako beránek, ale pravda může být úplně jiná.

Issa si zároveň najde zastánkyni v sympatické právničce Annabel Richter.

Zhruba ve stejnou chvíli ale Günther objeví důležité důkazy, že v Hamburku působí teroristická buňka. Navíc je financovaná na první pohled umírněným filantropem, který hlásá toleranci mezi náboženstvími, etniky a kulturami. Je to ale zřejmě jenom maska složená z falše. Günther vymyslí skvělý plán jak se do této buňky dostat a rozprášit jí. Jenže svou roli v tomto plánu hraje i Issa, který podle všeho bude muset aktivně spolupracovat.

To je ve zkratce příběh filmu Nejhledanější muž (2014). Jedná se o opravdu zajímavý kriminální thriller, který vám můžeme jedině doporučit. Podle všeho se u něj můžete opravdu skvěle bavit. A proč ne třeba právě s námi. Tento snímek vám přinášíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Všechno je to naprosto pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme zde nahráli ve skvělé kvalitě a jediné co musíte udělat pro jeho přehrávání je přihlásit se v horní části těchto stránek.

Je na čase rychle a promyšleně zasáhnout!

Náš názor na film Nejhledanější muž (2014)

Nejhledanější muž je hodně kvalitní film. Je to špionážní thriller na velmi současné téma. Co je na filmu naprosto úžasné je kulisa přístavního města Hamburk, který je tím pravým centrem, kde se míchají různé kultury a zájmy. Přístav je branou do Německa i Evropy a také vstupní branou pro různé extremisty. Film Nejhledanější muž má charakteristické postavy a hodně zajímavý příběh. Ten je velmi dramatický a plný různých nástrah. Velkou zajímavostí je i obsazení herce Philipa Seymour Hoffmana pro kterého to byl jeho poslední natočený film před jeho náhlou smrtí. Nejhledanější muž je skutečně jeden z těch mála filmů, u kterých člověk do poslední chvíle neví jak jenom dopadnou. Za to si tvůrci zaslouží jednoznačné uznání a palec nahoru. Po filmařské stránce je to opravdu dobře řemeslně udělaný film. Zde není režisérovi Antonu Corbijnovi a hlavnímu kameramanovi Benoite Delhommevi opravdu co vytknout. Film Nejhledanější muž je opravdu skvělým filmem, který vám můžeme bez výhrad hned teď doporučit.

Více o filmu se dozvíte na jeho profilu na CSFD.cz. Přejeme vám příjemnou zábavu.