Trailer k filmu Jupiter vychází

Sourozenci Wachovští nám udělali obrovskou radost. Po dlouhé době totiž konečně natočili nový film. Opět to bude originální sci-fi, jak jsme u tvůrců Matrixu zvyklý. Bude ale i tentokrát stát za to? Přeci jenom jsou Andy Wachowski a Lana Wachowski známý jako velcí experimentátoři, jejichž poslední filmy nemusí úplně každý strávit. Na druhou stranu si vždycky dávají záležet a po vizuální stránce se také pokaždé jedná o hodně zajímavé a nápadité filmy. A vlastně ani příběh nebývá k zahození, jak jsme se mohli přesvědčit například ve filmu Atlas Mraků z roku 2012.

Nyní už ale zpátky k filmu Jupiter vychází. Film se odehrává v nespecifikované době v budoucnosti. Na svět přichází dívka jménem Jupiter Jones. Už její narození je provázeno mnohými zvláštními úkazy, které nasvědčují, že to není jenom tak obyčejné děvče, ale člověka jenž byl zrozen k velkým činům. Jupiter má ale poměrně běžné dětství i trochu dramatičtější dospívání. Skončí jako uklízečka záchodů a o nějaké větším zlomu v jejím životě se jí může akorát tak zdát.

Film Jupiter vychází (2015) je tady!

Jednoho dne ale na zem dorazí armádní lovec Caine, který dostal za úkol Jupiter sledovat. Je to geneticky upravený super voják, kterého není takřka možné zastavit. Proč ale sleduje zrovna tuto bezmocnou mladou dívku? Nakonec přeci jenom vyjde najevo, že i v Jupiter se ukrývá ohromná síla, která je schopná hnout možná i s celou galaxií. To ale netuší, že má mnoho nepřátel, o jejichž existenci ani nemohla vědět.

Zaujal vás film Jupiter vychází? Pak rozhodně moc dlouho neváhejte a pusťte si s námi i jeho trailer. Film si odbyl premiéru v českých kinech 5. února 2015 a za velmi krátkou dobu se vyhoupl do čela žebříčku návštěvnosti. Za nás můžeme říci, že rozhodně neprohloupíte, pokud se na něj půjdete podívat.

Labyrint: Útěk (2014) online ke shlédnutí

Labirynt: Útek je nový mysteriózní thriller se zajímavým příběhem. Film natočil v roce 2014 režisér Wes Ball a my jsme se rozhodli vám nabídnout právě tento snímek online ke shlédnutí. Určitě se u něj budete výborně bavit a strávíte s ním příjemné chvilky plné napětí. Je to příběh mladíků z neznámých důvodů uvězněných v tajemném labyrintu. Každý den se snaží odvážně najít cestu ven i když dobře vědí, že v případě neúspěchu je čeká jistá smrt. Něco se ale udělat přeci musí.

Online ke shlédnutí film Labyrint: Útěk (v anglickém originále The Maze Runner). Přímo zde na této webové stránce si můžete pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši pustit tento opravdu nesmírně zajímavý film. My jsme ho pro vás přichystali online ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma, takže se máte opravdu na co těšit. Do našich kin se film dostal 18. září 2014, ale vy si ho právě díky nám budete moci přehrát přes internet kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná možnost, kterou stojí za to využít. Příběh filmu byl inspirovaný knihou Jamese Dashnera a scénář pak napsalo společně trio: T.S. Nowlin, Grant Pierce Myers, Noah Oppenheim. A nutno dodat, že odvedli opravdu dobrou práci. Film Labyrint: Útěk v sobě kombinuje hned několik žánrů a získal si u diváků opravdu pozitivní odezvu.

Film Labyrint: Útěk (2014)

Příběh filmu začíná náhle a bez vysvětlení. Mladík Thomas je bez upozornění vyvržen na tajemnou louku. Přivezl ho sem podzemní výtah. Nepamatuje si jak se dostal ani co to má dělat. Toto místo, ale nabízí spíše více otázek, než odpovědí. Celá louka je totiž obehnána vysokými betonovými stěnami, za kterými není nic vidět. Louka o pár stovkách metrů poskytuje útočiště pro skupinku zhruba stejně starých kluků jako je Thomas. Jejich osud je vlastně stejný. Najednou byli vytrženi ze svých životů a ocitli se zde. A todle opravdu není místo na dovolenou. Naopak zde panují tvrdé podmínky. Přesto se všichni snaží držet pospolu a směřovat za jediným účelem. A to je útěk!

Z tohoto vězení vede cesta pouze skrz labyrint.

Ten je pravděpodobně možný, i když se to zatím nikomu nepodařilo. Ve stěně je totiž průchod, který se každý den otevírá. Ale jenom na dobu, kdy svítí slunce. Za jeho branami však čeká tajemný labyrint bez konce. Mladí kluci se odvážně vydávají toto bludiště prozkoumat. Ty nejlepší ho postupně mapují a ti horší prostě umírají. Každý večer se totiž brána zavře a kdo je na špatné straně, tak nemá šanci přežít. Touha dostat se ven však celé společenství žene dál.

Nikomu se zatím uprchnut nepodařilo.

Thomas je ale přeci jenom trochu jiný. Zajímá se totiž nejenom o to jak se sem dostal a jak rychle zmizet, ale také kdo za tím vším vlastně stojí. Proč to dělá? Thomasovi se zdají podivné sny, které nabízí střípky z této skládačky. Neví zda to jsou předtuchy či jenom obrazy z jeho minulosti. Každopádně tento svět je opravdu divný a nebezpečný. Thomas ví, že existuje jakási organizace skrytá pod zkratkou W.C.K.D., ale stále mu nedochází jeho spojitost s tímto labyrintem.

Celá situace se ještě zamotává, když do labyrintu přichází dívka. Je to úplně první žena za celou dobu zde. Navíc se zdá, že Thomase zná, protože je to hned první co vykřikne, když se otevřou dveře výtahu. I nově příchozí dívka však neví další podrobnosti. Oba dva ale cítí, že právě oni jsou něčím výjimeční a že jsou asi jediný, kdo mají ten dar prolomit kletbu tohoto místa a dostat se ven. Jenže to je teprve začátek celého dramatu. Oba dva musí čelit nejenom záhadnému labyrintu, ale i narůstající nervozitě v celé komunitě.

Bude Thomas tím první, kdo rozluští tuto hádanku?

Náš názor na film Labyrint: Útěk

Labyrint: Útěk je hodně zajímavý film. Přináší především originální sci-fi příběh s velkou porci mysteriózna. Nouze ale nebude ani o akční scény a celkově o napjetí. Celkově je to opravdu hodně povedený a zajímavý film, který stojí za to, abyste mu věnovali svojí pozornost. Samozřejmě se najdou i jisté chybičky, jako některé logické nesrovnalosti, ale celkově to není příběhově moc komplikovaný film. Nicméně styl vyprávění a napětí je opravdu struhující. Je jasné, že všechno se schyluje k nějakému definitivnímu rozuzlení. Po filmařské stránce je film opravdu povedený a je na něm znát velký kus práce. Veškeré efekty jsou povedené a propracované, za což rozhodně musíme tvůrce ocenit. Ke kameře ani střihu také nemá žádné zásadní výhrady. Stejně tak zvuk. Po řemeslné stránce je to tedy dobře udělaný film. Pokud máte tedy náladu na akční sci-fi ve stylu Hunger Games, tak právě Labyrint: Útěk je pro vás určitě jasnou volbou. Film má opravdu dobré hodnocení a to nejenom od nás. Věříme, že když si ho pustíte, tak se rozhodně nebudete nudit ani litovat!

Více o filmu se dozvíte na jeho profilu na CSFD.cz.

Napětí bude ve filmu Labyrint: Útěk všudypřítomné.

Přehrát sci-fi film Lucy (2014) zdarma online

Povedených akčních sci-fi filmů není nikdy dost. Tento žánr patří k těm nejnáročnějším co se týká efektů i stylu vyprávění. Nyní se do něho pustit legendární francouzský režisér Luc Besson, aby v Hollywoodské koprodukci natočil opravdu hodně dobré sci-fi jménem Lucy, které zaujme nejenom efekty, ale také svým jedinečným příběhem. Zajímá vás o co půjde? Tak to jste na správné adrese, protože tento povedený film jsme pro vás připravili exkluzivně zdarma online k přehrání.

Ještě, než se ale pustíte s námi do přehrávání filmu Lucy, tak si pojďme o něm něco málo říci. Začneme od premiéry v českých kinech, která se odehrála 7. srpna 2014. Přímo uprostřed léta nás tedy zaujal tento zajímavý snímek, který se hned vyhoupl do předních příček divácké návštěvnosti. V následujících odstavcích vám pak rádi prozradíme proč tomu tak je. Velkou roli na tom má určitě i francouzský režisér Luc Besson, kterého můžete znát například z tak skvělých filmů jako Pátý element, Taxi, Kurýr nebo legendárního snímku Leon. Luc Besson je mimochodem i autorem samotného scénáře, takže se do na tomto filmu opravdu podílel velmi hluboce.

Film Lucy (2014)

Na pomoc si tentokrát Besson přizval skvělého Hollywoodské herce v podobě Scarlett Johansson a Morgana Freemana. To je opravdu nebezpečná kombinaci krásy a charismatu, která ale vyšla na jedničku s hvězdičkou.

Nyní ale k příběhu filmu. Jak už napovídá název snímku, tak hlavní hrdinkou bude mladá žena jménem Lucy. Je to krásná blondýnka, která si užívá život plnými doušky. Bohužel není nijak přehnaně inteligentní a vyžívá se spíše v povrchních zábavách jako jsou bary a diskotéky. Myslí si, že nemá štěstí na chlapy, ale ve skutečnosti je to spíše přirozený důsledek její hlouposti a sociálního prostředí ve kterém se pohybuje. Jenže to co se má stát jednoho večera je daleko horší, než ta největší noční můra, kterou si dovede představit.

Lucy není žádné nevinné děvčátko

Lucy vyrazí jako obvykle se svým novým přítelem do baru. Pak se opije a už si nic nepamatuje. Její přítel jí ale ochotně předá svým obchodním partnerům, což jsou mafiáni největšího kalibru. Mladá dívka se jim velmi hodí, protože by jí mohli využít jako kurýra. Právě proto jí do břicha zašijí kapsli s tajemnou látkou. Lucy se probudí druhý den v luxusním hotelovém pokoji s jizvou přes celé břicho. Hned jí je také vysvětleno, co se od ní očekává. Tak tento úděl je i na ní už trochu moc. Jenže se zdá, že nemá žádnou jinou volbu, než právě uposlechnout rozkazy svých cynických únosců.

Profesor Norton jí jediný může zachránit

Jenže posléze je zadržena a stane se, že obal s pašovanou látkou se v jejím těle roztrhne. Následují minuty děsivých muk. Jenže když se Lucy probere, tak je rázem všechno úplně jinak. Najednou získala spoustu nových schopností. Její smysly jsou ostré jako té nejhbitější kočky. Je silná a rychlá. Také dovede nebývale rychle vyhodnocovat rizika a plány. Rázem je schopná přemoci klidně tucet mafiánů naráz.

Lucy poznává, že něco se změnilo. Brzy jí dojde i co. Tajemná látka v jejím těle začala podporovat její mozkovou aktivitu a ona je teď schopná využívat, čím dál tím více z potenciálu svého těla. Je to opravdu skoro až neuvěřitelné, ale je to tak. Je všeobecně známo, že normální člověk dokáže využívat pouze deset procent svého mozku. U Lucy je to ale jinak, využívá už plnou čtvrtinu a toto procento dál rychle zvyšuje. S růstem své inteligence si začíná uvědomovat i riziko, jenž to pro ní představuje. Rozhodne se proto vyhledat nějakého odborníka, který by jí mohl pomoci. Nakonec objeví profesora Nortona, jenž patří asi k největším kapacitám v tomto oboru na světě. Lucy se za ním vydává. Jenže mafiáni jsou jí stále v patách, protože chtějí získat cenou zásilku, která jim patří.

Lucy je čím dál méně člověkem

Co si myslíme o filmu Lucy (2014)?

Lucy je bezpochyby hodně povedený sci-fi film. Ostatně stačí když se porozhlédnete po filmových recenzích na odborných serverech, ale například i na filmových databázích, kde filmy hodnotí samotní diváci. Snímku opravdu není moc co vytknout. Samozřejmě není to ale ani nijak přelomový film, jenž by se zapsal do dějin kinematografie. Lucy je zkrátka napínavá akční podívaná, která vás na jeden krásný večer jistě zabaví. My dáváme filmu palec nahoru a můžeme vám ho s klidným svědomým doporučit.

Více o filmu se dozvíte také na jeho oficiálních webových stránkách lucymovieintl.com, jenž jsou samozřejmě v angličtině. Přejeme vám příjemnou zábavu s tímto filmem.

Její schopnosti rostou