Rychlyprachy.cz – 75. díl (Polina) online ke shlédnutí

Exkluzivní video Rychleprachy.cz 75. díl máme online ke shlédnutí. Pokud máte chuť na trošku pikantnější reality show, tak přímo zde jste na té správné adrese. Máme pro vás ten nejnovější kousek z Freevideo.cz, který se natáčel 27. 7. 2014 v Praze. Tento díl je obzvláště speciální, protože jeho hlavní hrdinkou je slečna Polina. To jméno už něco napovídá a to, že slečně pochází z Ruska. Sotva uměla pár slov anglicky.

To že slečna Polina neuměla dobře anglicky ani žádný jiný jazyk však neznamená, že by nebyla dobře jazykově vybavena. Naopak po této stránce na tom byla velmi dobře. Dokonce by se dalo říci, že svým mrštným jazýčkem dokáže divy. Jo abychom nezapomněli, tak slečna Polina k nám přijela z Ruska. No a z dálného výhodu pocházejí teprve ty správné divošky.

Video Rychlyprachy.cz 75. díl

Ale hezky popořadě. Slečna Polina je krásná mladá blondýnka. Velmi štíhlá a na první pohled tady stále usměvavá. Nádherná sněhobílá pleť. Hezky pevné tělíčko. Do Prahy právě přijela na dovolenou a ještě se nestihla ani ubytovat. Celé lovení odstartovala na Staroměstském náměstí. Nejdříve bylo malé laškování ohledně toho proč náš borec natáčí, pak následně slečně nabídl pomoc. Ta se svěřila, že pochází z Moskvy a hledá nějaké ubytování. Tak jí samozřejmě nezištně pomohl ho najít. No a slovo dalo slovo a už to bylo. Hezky si zavtiplokvali nad pár českými slovíčky i špatnou Polinou znalostí angličtiny.

Slečna Polina pochází z Ruska

Pak přišla řeč na peníze. Rozhovor byl sice trochu kostrbatý, ale dozvěděli jsme se, že slečna má také ráda peníze. Jak by ne. Rusky jsou přeci pořádné parádnice a nějaká ta kopjejka navíc se vždycky hodí. Náš borec pak nenápadně stočil rozhovor na to, že za jistou malou službičku by slečně nechal rovných 1000 dolarů. Tomu se říká po Česku „Rychlý prachy”. Slečna Polina byla rázem velmi povolná. Přeci jenom dolary jsou tvrdá měna a když Putin ještě žene celé Rusko do války, tak se opravdu mohou velmi hodit.

V Rusku si za peníze koupíte všechno.

Samozřejmě nejdřív se muselo začít pozvolna. Našemu klátičovi stačilo sundané tričko. A že se opravu bylo na co dívat. Pak už si mohl dovolit zajít ještě dál. Všechno se to odehrálo v křovíčku blízko nábřeží. Dokonce i výhled na tramvaj byl, takže není vyloučeno, že si tuto akcičku někdo neprohlédl naživo ještě před jejím zveřejněním.

Sluníčko svítilo a to co se odehrálo v jednom z pražských křovíček opravdu stálo za to. Takovou krásu jste jenom tak neviděli. Slečna Polina se ukázala jako velmi iniciativní. Všechno to brala s úsměvem a to klidně že měla plnou pusu i ruce. Byla to opravdová divočina co si budeme povídat. Vystřídalo se hned několik poloh, takže slečnu uvidíte opravdu komplet.

Tak takhle slečna se rozhodně nestydí.

Snad jsme vás velmi příjemně navnadili. Podobné věci se těžko popisují. To se zkrátka musí vidět. Je to opravdová radost. Ani vy proto neváhejte a pojďte si video Rychleprachy.cz 75. díl s cizinkou Polinou z Ruska pustit s námi online. Jenom pro vás jsme ukradli a nahráli sem toto video ve skvělé kvalitě. Slečna Polina byla shodou stoprvním úlovkem tohoto unikátního projektu. Mimochodem křovíčko, kde se odehrálo natáčení je pravděpodobně u nábřeží někde pod Letnou. Víc už nemá cenu mluvit nebo slibovat. Prostě a jednoduše si to pusťte.

Ano, je to holka :-)

Náš názor na Rychlyprachy.cz 75. díl

Co říci dál o tomto dílu Rychlých prachů? Líbil se nám? Musíme říci jednoznačně ano. Na dnešní epizodě je velmi sympatické to, že má jak originální příběh, tak pěknou slečnu. Je vidět, že sama Polina si to natáčení opravdu náramně užila, což je důležité i pro kvalitu našeho diváckého zážitku. Jinak je to celé dobře natočené. Na podobných amatérských záběrech je často problém, že prostě na nich není ani nic vidět. Tak tohoto problému se dnes bát nemusíte. Zdá se, že všechno sedí do puntíku jak má. Náš borec si pro natáčení vybral také hezky slunečný den, takže veškeré inkriminované partie jsou dobře nasvíceny a je na ně zkrátka hezky vidět. To pánové zkrátka ocení. Video je také úsměvné, protože slečna opravdu moc neumí anglicky a někdy je to tak taková hodně zvláštní Česko, Anglicko, Ruská domluva. Jediné co bychom dnešnímu dílu Rychlyprachy.cz vytkli je jeho krátkost. Má totiž jenom pouhých 24 minut. Naše hrdiny by určitě nezabilo, kdyby tolik nepospíchali. Na druhu stranu je chápeme, jak je těžké se v takové situaci udržet. Video má tedy náš palec nahoru a můžeme vám hod doporučit. Víc už se na něj podívejte sami.

To je ale srandy kopec.

No a ještě se podíváme z jiného úhlu.