SuperStar 29. 11. 2015 – online ke shlédnutí

Soutěž Česko Slovenská SuperStar je tady online ke shlédnutí. Exkluzivně a jenom pro vás tady máme další finálovou epizodu oblíbené SuperStar. Soutěž se nám pěkně dramatizuje a zůstávají v ní nadále už jenom 4 soutěžící. Minule se totiž porota rozhodla zpečetit osud hned dvou zpěváků najednou. Bylo to hodně nečekané, ale zbytek soutěže tak dostal opravdu dramatický náboj. Nenechte si proto ani vy ujít toto nové finále z 29. Listopadu 2015. Jde o hodně! Stupně vítězů jsou blízko a hraje se o 2 miliony korun a možnost natočit vlastní desku.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme jedinečnou možnost si přehrát nejnovější vydání Česko Slovenské SuperStar finále s TOP 4. Celá soutěž nám utíká rychle jako voda a my se díky tomu můžeme těšit ze stále napínavější podívané. Předminule dostal milost od poroty Štěpán Urbana. V soutěži tak stále zůstává šest soutěžících. Minulý týden tedy bylo nutné vyřadit hned dva soutěžící, aby se stihnul časový harmonogram.

SuperStar 29. 11. 2015 - online ke shlédnutí pro vás.

Ano je to tak. Minule opustilo soutěž celá třetina soutěžících. Navíc to bylo dvě opravdu talentované a krásné slečny, kterým jsme celou dobu držel palce. A o koho se vlastně jednalo. Jako první vypadla Sabina Slepčíková. Bylo to skoro až nefér, protože tento večer se jí povedlo opravdu krásně zazpívat. Nebývale kritická porota to dokonce ohodnotila jako její nejlepší finálové vystoupení. Divácké přízeň je ale v tomto ohledu nevyzpytatelná. Stejně na tom byla i Veronika Danišová, která rovněž předvedla velmi krásné pěvecký výkon.

Už páté finále SuperStar je tady.

V původně vyrovnané soutěžní sestavě tak už zůstává pouze jediná slečna a to Emma Drobná. A rovnou tři kluci a to: Pavol Kovaliček, Štěpán Urban a Dalibor Slepčík. To by nikdo nečekal. Každopádně pravděpodobnost, že letošní čtvrtou řadu SuperStar vyhraje kluk je nyní opravdu o řád větší. Holt fanynky těchto krásných mladíků dokážou dělat zázraky. Navíc když všichni ještě k tomu umí opravdu dobře zpívat. Pak je to rozhodování opravdu docela jednoduché.

Zbývá jenom TOP 4 soutěžících.

A jaké bude téma pátého finále? Ty největší pecky. Budou to takzvané hity dekád. Dočkáme se nejlepších písniček hlavně z let 80. a 90. Kromě toho ale přijdou na řadu i některé starší a novější pecky. Dnešní téma je tak takové volnější a soutěžící mají opravdu téměř volnou ruku v tom jaké písničky si vyberou. Takové večery jistě patří k těm nejoblíbenějším.

Jaké písničky tedy zazní? Pojďme se na to podívat hezky popořádku. Emma Drobná zazpívá Ninu Simone – Feeling Good a Rihannu – Love The Way You Lie. Pavol Kovalíček předvede méně známého Richard Marx – Right Here Waiting a pak hit Linkin Park – Numb. Rebel Dalibor Slepčík vystoupí s písničkami R. Kelly – I Believe I Can Fly a pak také Michaelem Jacksonem a Justinem Timberlakem – Love Never Felt So Good. Poslední Štěpán Urban nám zanotuje Pink Floyd – Wish You Were Here
a ještě Kings Of Leon – Sex on Fire.

Kdo asi vyhraje čtvrtý ročník SuperStar?

Dnešní páté finále Česko Slovenská SuperStar bude opravdu hodně zajímavé. Vůbec si netroufáme tipnout, kdo dnes vypadne. Postup nemá jistý nikdo. V takto úzké konkurenci musí každý bojovat jak nejlépe dovede. Výhra je ostatně hodně lákavá a to rovné dva miliony korun a šance natočit vlastní cédéčko. To jsou pro naše mladé soutěžící hned dva splněné sny najednou. Ačkoliv máme svého favorita, tak vám ho nebudeme prozrazovat. I vy jistě fandíte tomu, kdo je podle vás nejlepší a vítězství si jednoznačně zaslouží.

I porota je důležitou součástí této show.

Dnešní finále SuperStar z neděle 29. 11. 2015 přinese opět hlavně skvělou show, u které se budeme bavit od začátku do konce. A tak by to přeci mělo být. Hudba má být hlavně o zábavě a pozvedávání ducha. Video s dnešním dílem SuperStar jsme pro vás nahráli v opravdu perfektní kvalitě a připravili ho pro vás přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Buďte svědky zrození nové hudební legendy.

StarDance z 28. 11. 2015 k přehrání online

Soutěž StarDance z 28. 11. 2015 je už tady pro vás připravena k přehrání přes internet. Přímo zde si můžete pustit video s nejnovější epizodou sedmého tanečního galavečera ve StarDance. V soutěži nám zbývá už jenom posledních pět párů. To ale neznamená, že už to nebude dramatické. Ba právě naopak. I dnes se bude bojovat o medailové posty. I když ne tak úplně docela. Dnešní večer bude totiž speciální – charitativní věnovaný centru paraple. A zatančí si i sami vozíčkáři.

Soutěž StarDance z 28. 11. 2015 k přehrání online.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme přichystané nejnovější pokračování oblíbené soutěže StarDance. Dnes to bude už sedmý večer. Ano je to tak. Celá soutěž se nám přehoupla do své poloviny tak rychle, že ani nevíme jak. Každopádně ještě není důvod smutnit, protože už jsme byly svědky celé řady opravdu nádherných tanečních vystoupení a dalších nás ještě čekají. A to samozřejmě i dnes.

Kdo bude hvězdou charitativního večera?

A na jaké dva tance přišla řada? Nebudeme vás napínat a rovnou prozradíme, že to budou jive a tango. Možná je to pro vás překvapení, ale tentokrát nepůjde o dva latinsko-americké tance jako předchozí večer. Který z nich je tady onou klasikou? Je to tango. Ten sice vznikl v jižní Americe – v Argentině a Uruguayi, ale když se rozšířil i do USA a Evropy tak se v mnohém změnil. Právě proto byl v soutěžích zařazen mezi klasické tance. Jive je naopak naprosto jistě latinsko americký tanec. Je to velmi rytmický swingový tanec, který vznikl teprve v 50 letech minulého století.

Sedmý večer se vysílal v sobotu 28. 11. 2015.

Dnešní díl StarDance …když hvězdy tančí měl svojí televizní premiéru v sobotu na ČT 1 v hlavním vysílacím čase. Tak jako ostatně každý předchozí díl StarDance. Možná by vás ale zajímalo, kdy to přesně bylo. Nový StarDance je tady z 28. 11. 2015. Poslední listopadový víkend nás u srdíčka zahřejí mistři tanečníci a hvězdy StarDance. Video s pořadem jsme pro vás nahráli v prvotřídní HD kvalitě a připravili ho pro vás přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže.

Jak už jsme vám napověděli, tak dnešní večer bude speciální. Dokonce se nebude ani vyřazovat, takže si všech pět zbylých soutěžící může opravdu oddychnout. Dnešek bude totiž věnován charitě. Budou se vybírat peníze na centrum Paraple, se kterým spolupracují i známý herec a režisér Zdeněk Svěrák. Paraple pomáhá především tělesně handicapovaným lidem na vozíčku.

A aby to bylo zajímavější, tak se lidé na vozíčku zapojí i do tance. Nacvičili si totiž společné taneční choreografie se soutěžícími StarDance. I oni nás přesvědčí o tom, že neztrácejí pozitivní pohled do života a že to dovedou pořádně roztočit.

Dnes se bude tančit jive a tango.

Jaké bude hudební téma večera? To vám ještě neprozradíme. Ať vás ještě trochu napínáme. Každopádně i dnes bude hrát naprosto fenomenální Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

Všech pět párů, kteří zůstávají v soutěži se na tento večer opravdu těšilo a pilně nacvičovali. Dokonce i u tak vytíženého tanečníka jako je právě Leoš Mareš byl vidět obrovský úsměv na rtech.

S novou StarDance se budeme všichni skvěle bavit.

StarDance z 28. 11. 2015 už na vás čeká k přehrání online. Pojďte si jí pustit právě a jenom s vámi. My věříme, že na vás čeká opravdu krásný zážitek plný zajímavých tanců i komentářů hvězdných tanečníků. Moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková se postarají o opravdu příjemnou atmosféru u které člověk hravě zapomene na všechny každodenní problémy. Pojďte si celý nový díl StarDance přehrát s námi a dobře se bavte. A kdo ví? Třeba to pro vás bude v jistém smyslu i velmi příjemná inspirace pro vaše vlastní taneční počiny.

Let’s Dance All In (2014) online ke shlédnutí

Let’s Dance All In je volné pokračování legendární hudebně tanečních filmů. Po čtyřech letech od posledního Let’s Dance 3D se producenti rozhodli natočit další velkolepou výpravu do světa nejlepších tanečníků na světě. Sean a Andie se rozhodnou opustit své rovné Miami a zkusit štěstí ve velkém světě. A to přímo v Hollywoodu a Las Vegas, protože jenom čeká ta opravdová sláva a bohatství.

Nový hudební film Let’s Dance All In je tady. Je to velice příjemná směs romantického filmu a dramatu. Opět se setkáme se skvělými tanečníky a jejich obrovskou touhou protančit se až na vrchol. Tady nejde jenom o slávu a peníze, ale o čistou touhu být nejlepší. O radost z pohybu. A taky o maximální nasazení, kdy do toho člověk jde celým svým srdcem. Nový Lets Dance vypadá jako hodně zajímavý film, kterých zase tolik není. Pojďte se i vy na něj podívat s námi. Právě proto jsme si ho pro vás připravil zdarma ke shlédnutí. Jinak do kin se snímek dostal 28. srpna 2014.

Taneční film Let’s Dance All In (2014)

Příběh filmu volně navazuje na ty předchozí. Opět se tak setkáme se Seanem a Andie. Těm už je ale jejich domovské město Miami malé. Mají za to, že už dosáhli maximum svého tanečního umění, a teď už zbývá se jenom prosadit. To ale v prázdninovém městě jihu zalitém slunce asi jenom tak rychle nepůjde. Právě proto se rozhodnout odejít do Hollywoodu. Ten přináší obrovské možnosti, ať už při natáčení hudebních klipů a nebo filmů.

Sean a Andie dávají dohromady novou taneční skupinu.

Sean se rozhodne založit zde novou taneční skupinu. Andie mu v tom samozřejmě bude velmi zdatně asistovat. Nejdříve se vlastně ani nemohou dohodnout, kdo jí povede. Jsou ale přeci jeden team a jde jim o společnou věc, takže nakonec si přeci jenom rozdělí své role. Je potřeba vybrat nové tanečníky, zajistit prostory na zkoušky, vymyslet choreografii, nazkoušet jít, zapracovat na marketingu. Zkrátka obrovská spousta věcí, kterou musí absolvovat každý člověk, jenž touží byť jenom po špetce slávy.

Trénink bude hodně tvrdý.

Nakonec Sean s Andie vymyslí, že nejrychlejší cesta ke slávě bude skrz talentovou soutěž, která se koná v Las Vegas. Všichni dřou doslova jako koně, aby si zde neudělali ostudu a nakonec se to skutečně vyplatí. Půjdou do finále!

Jenže tím tadle strastiplná taneční pouť teprve začíná. Konkurence je zde obrovská. Na scéně se ukáže dokonce členové legendární členové skupiny Grim Knights, se kterými nemá Sean zrovna moc dobrou zkušenost. Jsou to profíci, kteří se ale zároveň nebojí žádné nepravosti, jenom aby se dostali k tíženému vítězství. Daleko víc ale bude Seana a Andie trápit to, že proti nim nastoupí v souboji i jejich přátele a bývalí spolutanečníci z Miami. Výhra jeden milion dolarů a příslib smluv, které můžou nastartovat kariéru, je ale také velmi lákavá.

V sázce je toho hodně.

Ve filmu Lets Dance All In (2014) nás tedy čeká nelítostní taneční souboj se vším všudy. Pevně doufáme, že se u filmu budete báječně bavit a strávíte s ním opravdu příjemné chvíle. Právě proto jsme si ostatně tento snímek od režisérky Trish Massieu pro vás připravili online ke shlédnutí. Scénář napsal John Swetman. Film pro vás má ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Jinak by to přeci u filmu jehož důležitou složkou je právě hudba nešlo.

Nadešel čas velkolepého tanečního souboje.

Náš názor na film Let’s Dance All In (2014)

Let’s Dance All In (2014) je hodně povedený snímek, který ale patří do docela specifického žánru. Je to hudební drama určené především pro mladší publikum. Právě puberťačky budou asi nejvíce nadšeni z vystylovaných hezounů a jejich až neuvěřitelných tanečních kreací. Zároveň filmu nechybí opravdu i dramatický příběh, který je o touze mladých lidí proslavit se a zbohatnou tím co mají tak rádi. To je sen, který je jistě společný nejednomu z nás.

Více o filmu naleznete také na CSFD.cz, včetně jeho hodnocení samotnými diváky.

A bude se i oslavovat.

Přehrát pohádku Tři bratři (2014) zdarma přes internet

Nová pravá česká pohádka Tři bratři je tady! U nás si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Poutavý příběh trojice bratrů, kteří se vydali na zkušenou do světa a procházejí různými pohádkovými světy jsme pro vás připravili zdarma online ke shlédnutí. Film natočil režisér Jan Svěrák společně se svým otcem Zdeňkem, který ostatně napsal i scénář. Tomu všemu asistoval i Jaroslav Uhlíř jako autor písniček.

Dobrých českých pohádek není nikdy dost. Tato nová pohádka se inspiruje hned několika neznámějšími. O Šípkové Růžence, O Karkůlce, Jeníček a Mařenka to všechno najdeme v příběhu autorského dua otce a syna Svěrákových. Dlouho připravovaná pohádka nadchne ale nejenom svým originálních příběhem a stylem vyprávění. Kostýmy, lokace, kamera nebo herci. Všechno se povedlo opravdu skvěle. Zvlášť u toho posledního se zastavíme. Ústřední trojici bratrů ztvárnili skvěle Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula. Ve vedlejších rolích ale uvidíme další řadu skvělých českých herců. A o koho se jedná? Tak třeba o Bolka Polívku, Oldřicha Kaisera, Zdeňka Svěráka, Ivanu Chýlkovou, Zdeňka Táborského. Samostatnou kapitolou samo o sobě je pak Jiří Lábus. Ten opravdu skvělým způsobem ztvárnil roli čarodějnice.

Nová ryze česká pohádka

Ale zpátky k příběhu filmu. Takže tu máme tři bratry, kteří dorostli do věku, kdy by jim jejich otec rád předal rodinný statek, aby na něm mohli společně hospodařit. Jenže přestože jsou to statní a urostlý mládenci, tak jsou to tak trochu pořád ještě jelita. Pantáta se tedy rozhodne je poslat do světa na zkušenou, aby nabrali také trochu té životní moudrosti. Všechny tři najednou, aby si byly navzájem oporou a naučili se spolupracovat. Honza, Pepa a nejmladší Matěj se tedy na přání svého otce vydávají do světa.

Královský dvůr

Co ale netuší je, že je za každým kopcem čeká jiný pohádkový příběh. A oni se do nich samozřejmě zapojí. Někdy to bude jenom náhodou, jindy je požene obrovské odhodlání docílit spravedlnosti. A tak potkávají červenou Karkůlku s trochu vtipným vlkem, který jí nakonec nesežere. Dál najdou ježibabu, která žije v zajímavém příbytku přímo na místním jezeře. Vrcholem jejich putování je objevení zakleté Šípkové Růženky, která má podle kletby spát nejméně sto let. To ale naši hrdinové nechtějí nechat jenom tak a naopak jsou odhodlaní jí zachránit.

Naši bratři tak putují krajem. Pomáhají dobrým a perou se s těmi špatnými. Čekají je mnohá dobrodružství a události, aby nakonec dobro zvítězilo jak to má v životě být. Můžeme vám slíbit, že při mnoha těchto lapáliích se hodně zasmějeme a občas si i zazpíváme i nějakou hezkou písničku, jenž jsou přirozenou součástí filmu.

Červená Karkůlka tváří v tvář vlkovi

Pohádku Tři bratři vám tedy můžeme jenom doporučit. Podle nás se jedná o jednu z nejhezčích pohádek, která byla za posledních nejméně 10 let natočena. Právě proto vám jí nabízíme online ke shlédnutí i na této webové stránce. Stačí se jenom přihlásit a pak už si jí můžete pohodlně pustit na pouhých pár kliknutí myši. Proč čekat na nějaké další budoucí Vánoce, když si tento krásný a vlídný film můžete vychutnat hned teď.

Být princeznou také není úplně lehké

Náš názor na pohádku Tři bratři (2014)

Tak trochu už to asi vyplívá z řádků nad tímto odstavcem, ale z pohádky Tři bratři jsme opravdu hodně nadšeni. Jedná se o opravdu velmi hezkou českou pohádku, která se právem zařadí do zlatého fondu naší kinematografie. Janovi Svěrákovi se podařilo natočil film, který má všechno, co by měla taková správná pohádka mít. Někdo by možná mohla namítat, že je to přeci jenom sloučení několika známých pohádek dohromady, ale i to je přeci docela velké umění, aby z toho nevznikla jenom neforemná patlanina. Hodně důležitou roli ve filmu hrají i písničky. Ani těm není co vytknout. Vždyť ostatně Jaroslav Uhlíř i Zdeněk Svěrák s nimi mají také velmi bohaté zkušenosti. Náš konečný verdikt tedy nemůže být jinak, než velmi pozitivní. Filmu Tři bratři (2014) dáváme palec nahoru a doporučení, abyste se na něj podívali také.

Více o filmu včetně bonusových materiálů se dozvíte na oficiální webové stránce www.3bratri.cz.

Čarodejnici ztvárnil Jiří Lábus