Výměna manželek (Kristýna a Jarka) 15. 4. 2015 – online ke shlédnutí

Výměna manželek 2015 online pro vás. Oblíbená reality show Výměna manželek je tady už se čtvrtým dílem, který se v televizi vysílal 15. 4. 2015. U toho samozřejmě nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme tuto epizodu pro vás nachystali online ke shlédnutí. U nás si můžete tento naprosto nový díl přehrát přes internet kdykoliv jenom budete chtít. I dnes to bude opravdu zajímavá výzva, kterou přijala Kristýna a Jarka.

Týden se sešel s týdnem a máme tady další středu. Ta s datem 15. Dubna 2015 je dnem premiéry nejnovějšího díly z nové řady oblíbené Výměny manželek. U toho samozřejmě ani náhodou nemůžeme chybět a proto jsme i tuto nejnovější epizodu pro vás připravili ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, proč se právě na tento pořad zaměřit blíže. Dnešní epizoda by se dala charakterizovat jako střet pasivity s aktivitou.

Výměna manželek 4. díl z 15. Dubna 2015.

Mladá krátkovlasá maminka Kristýna totiž přijde do domácnosti, kde je na denním pořádku nic nedělat. Už první setkání a prolézání domácnosti je pro ni malým šokem. Plesnivý sprchový kout v předsíni. Všude zašlý nábytek a špína. I kuchyně je velmi spartánsky vybavená. Místní obyvatelé navíc kouří a přímo v domě, čímž si u Kristýny také udělali poměrně velký vroubek. Nicméně i tak se to mladá žena snaží nést statečně. Zprvu sice nechce uvěřit, ale posléze vše komentuje tak, že přeci byla na vojenském táboře, čili jí něco jenom tak nezaskočí. A i s takovými podmínkami je ochotná se poprat.

Jarka se musí sžít s novou rodinou.

Když se Kristýna seznámí se svým náhradním manželem Jiřím, tak velmi brzy pochopí v čem je háček. Jiří je totiž neskutečný lenoch. Každý den dlouho vyspává, pak si dopřeje velkou snídani a zapálí si. No a den tráví před televizní obrazovkou. K práci se sice chystá, ale aby se do něčeho vrhnul, tak k tomu se opravdu moc nemá. Vždycky si najde nějakou výmluvu. V době natáčení například probíhala olympiáda a on jí musel celou vidět. To že když nic nedávají, tak nepohrdne ani telenovelou je zřejmě už vedlejší.

U rodiného stolu je občas pěkně dusno.

Jarka je velmi podobná svému manželovi. Skoro to až vypadá, že na svůj život rezignovala, ale to naštěstí není úplně pravda. Je to milá a velmi klidná žena, která je o něco starší než Kristýna. Nová domácnost se jí líbí a vypadá to, že se o ní zvládá i celkem obstojně starat. Samozřejmě se tady od ní vyžaduje daleko větší tempo, než to na které je zvyklá, ale to vůbec ničemu nevadí. Brzy se celkem přizpůsobí. Jeden velký problém se zde ale přeci jenom vyskytne a to jsou dva Kristýniny synové, kteří jsou vychováni opravdu zvláštním způsobem. Co s nimi bude za problém? Jarka dojde k závěru, že celý život se v nové rodiny řídí pouze podle dětí, které jsou ještě malé a potřebují velkou pozornost. Navíc si myslí, že je každý z rodičů vychovává úplně jiným způsobem.

Dnešní Výměna rozhodně patří k těm hodně povedeným a zajímavým. Oba dva páry jsou zřejmě celkem šťastné i když je na první pohled zřejmé, že i jejich soužití má poměrně vážné trhliny. Možná si to ani nepřipouští, ale je to prostě tak. Snad si alespoň z této zkušenosti vezmou poučení do dalšího život a v jistém smyslu jim otevře oči. Jarka aby si uvědomila v jak strašných podmínkách žije a že si za to částečně může jenom svojí vlastní leností. No a Kristýna by si zase mohla uvědomit, že svou péči o děti tak přehání, až jim vlastně škodí.

Děti si dovolí úplně všechno.

Tak to je v naprosté zkratce dění nejnovější epizody pořadu Výměna manželek ze středy 15. Dubna 2015. I dnes to bude událostmi nabitá epizoda, kterou se rozhodně vyplatí nevynechat. Ostatně právě proto jsme vám ji i připravili na této stránce a vy si jí můžete pustit přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Video je v opravdu výborné kvalitě, takže by vašemu zážitku nemělo nic bránit. Na rozdíl od oficiálního webu Novaplus.cz si u nás tuto show pustíte bez reklama a kdykoliv jenom budete chtít. U nás není žádné časové omezení ani nic podobného.

Bezradný otec si sám uvědomuje, že potřebuje pomoc.

Další informace o pořadu naleznete na jeho oficiálních webových stránkách vymena.nova.cz nebo také na Česko-Slovenské filmové databázi. V tomto ohledu vám rovněž můžeme doporučit tento fanouškovský web s dalšími zajímavými informace o seriálu.

Všechny moje lásky 14. díl online ke shlédnutí

Všechny moje lásky 14. díl online ke shlédnutí pro vás. Nový seriál televize Prima je tady s novým dílem, který se v televizi premiérově vysílal ve středu 15. Dubna 2015. Pro vás však toto datum neplatí, protože vy si budete moci tento populární seriál pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Video s touto epizodou pro vás máme naprosto pohodlně a zdarma. I dnešní dávka příběhů ze života Marie Svobodové bude opravdu hodně zajímavá a nečekaná.

Seriál Všechny moje lásky se sice zatím vysílá jenom krátce, ale i za tuto dobu si získal celou řadu věrných fanoušků. A ono se není čemu divit, protože se jedná o opravdu kvalitní seriál, na kterém se nešetřilo. Za projektem stojí tvůrci úspěšného seriálu Vyprávěj. V hlavních rolích se pak pravidelně potkáváme se skvělými a neokoukanými herečkami jako jsou Veronika Žilková nebo Mahulena Bočanová. Za tento seriálový počin si televize Prima rozhodně zaslouží palec nahoru a k tomu také spoustu spokojených diváků jejich seriálu. Mezi věrné fanoušky patříme i my a doufáme, že třeba právě i vy dáte seriálu ještě seriálu šanci. Ale zpátky k dnešnímu pokračování. Všechny moje lásky 14. díl měli svojí televizní premiéru ve středu 15. Dubna 2015 v hlavním vysílacím čase. Nyní vám je přinášíme online ke shlédnutí ve skvělé kvalitě. Ale o čem vlastně budou?

Všechny moje lásky 14. díl online ke shlédnutí.

V novém díle českého seriálu Všechny moje lásky se společně podíváme, jak bude mít zprovoznění internetového blogu Marie značný ohlas nejenom u jejích kamarádů, známých a přátel. Za Anežkou přijde do apatyky akademický malíř, který je Marii odněkud známý. Míša si po velkým sporu s Dominikem sbalí kufry a na nějakou dobu odjede pryč. Míša odjede pryč zcela sama. Zuzka si stále věří, proto si chce znovu namluvit nějakého kluka. Nyní zaměří svou pozornost na Adama.

Míša se ošklivě pohádá s Dominikem a odjede pryč.

Míša si po velkém sporu s Dominikem sbalí rychle kufry a na nějakou dobu odjede pryč. To co jí Dominik provedl považuje za neomluvitelné a nějakou dobu ho teď nejspíš nebude chtít ani vidět. Navíc Míša odjede zcela sama, takže o malou Terezku se bude muset postarat Dominik. Uvědomí si vlastně jak velkou zodpovědnost na Dominika přesunula? Aby nakonec vlastně celou situaci ještě nezhoršila.

Bude to opravdu tvrdá hádka.

Zuzka si stále věří a zároveň jí štve, že je pořád sama. Učinila tak pevné rozhodnutí, že si chce znovu namluvit nějakého kluka do postele. Myslí si, že sbalit někoho nebude žádný problém. Nyní tedy zaměří svou pozornost na Adama, se kterým začne velmi otevřeně flirtovat. Ten na její zájem odpoví překvapivě rychle a kladně. I on má tedy o Zuzku velký zájem. Zuzka je však Adamovým chováním překvapena a značně vyvedena z míry. Takový rychlý zájem o svou osobu rozhodně nečekala. Lekne se a couvne a nebo nakonec celý flirt dotáhne až do konce?

Osobní blogy na internetu jsou již dneska běžnou součástí komunikace téměř každé věkové skupiny lidí. Jeden takový otevřený blog si zprovoznila i Marie. Zprovoznění internetového blogu Marie však vyvolá značný ohlas nejenom u jejích kamarádů, známých a přátel. Marie tak rázem začne přemýšlet o tom, co je vhodné na svůj blog dávat a co není.

U Marie v její lékárně.

Za Anežkou přijde do apatyky rozverný akademický malíř, který je ovšem Marii odněkud známý. Marie ví, že už ho někde určitě viděla a bude se muset ponořit hlouběji do svých vzpomínek, aby si vybavila detaily.

Marie Svobodová si stále jde za svým štěstím.

Na toto všechno se už můžete těšit v nejnovějším pokračování seriálu Všechny moje lásky 14. díl. Samozřejmě toho bude ještě daleko více, ale my zde rozhodně nemáme prostor vám prozradit každičký detail příběhu. Možná by vás to i nudilo a to rozhodně není náš záměr. Ostatně mnohem lepší bude, když si tuto epizodu přehrajete a uděláte si na ní názor sami. Na seriál by se měl člověk přeci hlavně dívat a ne si o něm jenom číst. To je naše filosofie, která je poměrně jasná a snad i srozumitelná. Každopádně dnešní epizoda se v televizi vysílala ve středu 13. Dubna 2015. My jsme jí pro vás nahráli ještě před premiérou a nyní vám ji přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si jí budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma a tak by to ostatně mělo být. Tím nám došly všechny slova a končíme. Prostě si tuto epizodu pusťte a uvidíte. Za autorský team těchto webových stránek vám přejeme příjemnou zábavu.

Další informace a zajímavosti o seriálu naleznete rovněž na jeho oficiální webové stránce www.iprima.cz/lasky, tak se na ně také zkuste mrknout.

Film Vybíjená (2015) online ke shlédnutí

Česká komedie Vybíjená je už tady pro vás připravená online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili český snímek Vybíjená. Režisérem filmu se stal Petr Nikolaev, který jako námět použil knihu Michala Viewegha. A aby toho nebylo málo, tak to celé ztvárnili herci z Partičky neboli: Ondřej Sokol, Michal Suchánek, Richard Genzer. To je třeskuplná kombinace, která nás slibuje opravdu povedenou podívanou. Pojďte si to celé pustit online s námi!

Přímo zde na této webové stránce tady pro vás máme online ke shlédnutí film Vybíjená (2015). Jedná se o opravdu originální a zajímavě vypadající snímek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravili online k přehrání přes internet na tomto našem fanouškovském webu. V kinech měl film premiéru 12. Března 2015 a hned záhy se vyhoupl do čela diváckého žebříčku návštěvnosti. Vy však nemusíte chodit nikam do kina a ani platit drahé vstupné, protože s námi si tento zajímavý film užijete opravdu jednoduše a pohodlně.

Česká komedie Vybíjená online pro vás.

Jak už se dá očekávat, tak příběh komedie Vybíjená je přehnaný až do groteskní absurdity. Společně se v něm potkáme s mnoha typickými lidskými vlastnostmi i projevy chování. Bude to příběh o hledání lidského štěstí, tedy o lásce a přátelství, ale i všech těch nepěkných jevech, které je provázejí. Celý děj je rozdělen hned do několika časových úseků, ve všech se ale setkáme hned s několika lidmi, jejichž životní příběhy se prolnuly už na základní škole a nyní se dál a dál neustále potkávají. Prožívají společně různé životní etapy. Někdy je to bolestné, jindy zase vtipné. I když to druhé tedy naštěstí znatelně převládá.

S toudle „partičkou” kamarádů si užijeme hodně zábavy!

Jeff, Skippy a Tom jsou opravdu nerozluční kamarádi. Spojilo je už společné bydliště a tomu odpovídající povinná docházka absolvovaná ve stejné škole. Už od mládí to byli tak trochu frajírci a tak se není čemu divit, že si prošli mnoha vztahy, ale nikdo z nich doposud nebyl dlouhodobě úspěšný. Stále se tak vrací do svého doupěte, kde prožili mládí. Stále si prodlužují tento krásný čas plný svobody, ačkoliv to nikdo z nich už ani vlastně nechce. Jenže to vypadá, že jinou možnost snad už ani nemají. Čas od času se tady schází a vymýšlí, další strategie jak vyzrát na ženské pohlaví.

Dokonce i třídní ošklivka Hujerová má co nabídnout.

Tato neúspěšná trojice kamarádů má ale i své ženské protějšky v podobě dvou jejich spolužaček. Paradoxem je, že se jedná o dívky, dnes už tedy o ženy, které jsou naprosto odlišné. Tou první je Eva, která se stalo nekorunovanou královnou třídy. Nejhezčí holkou, se kterou chtěli všichni chodit a postupně se do ní zamilovávají a zkoušejí to na ní všichni tři naši kamarádi. Pak je tady ale ještě Hujerová. Ošklivka o kterou dříve nikdo ani nezakopl, jenže jak to tak bývá, tak je to nesmírně inteligentní, vtipná a vlídná žena, která zase dokáže využít těchto svých kvalit.

Podaří se těmto třem na první pohled rozdílným lidem najít svoje životní štěstí, které se ukrývá především v lásce? A proč vlastně vybíjená? Tento teamový sport předznamenal na základce prakticky každou hodinu tělocviku a i na třídním srazu po letech se k němu všichni rádi vrací. Každopádně vám můžeme slíbit, že na vás čeká opravdu neskutečně a velmi zábavná jízda. S Jeffem, Skippym a Tomem je sranda ať jsou v jakémkoliv věku. A věřte, že je poznáme od nezkušených paniců až po téměř přestárlé pány s mnoha šedinami.

Získá někdo srdce královny třídy Evy?

To je ve zkratce to důležité o filmu Vybíjená (2015), který už je tady připravený jenom pro vás online ke shlédnutí. Zkušený režisér Petr Nikolaev natočil po všech stránkách povedený a originální film, který je opravdu hodně výraznou komedií. Vždyť komedii od Michala Viewegha s triem herců z Partičky jsme tady ještě neměli. Sám Nikolaev ale natočil už skvělý film Báječná léta pod psa z roku 1997, který ale zdaleka nebyl jenom komedií. Tentokrát nás čeká skutečně pořádná porce nezávazné zábavy a skvělých vtipů. Zkrátka a jednoduše byste si Vybíjenou rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít, a právě proto vám ji také přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si film pustíte opravdu jednoduše a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Dobře se bavte!

Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz a to včetně hodnocení samotných diváků.

Jeff, Skippy a Tom na to jdou po svém.

Andělé všedního dne (2014) online ke shlédnutí

Film Andělé všedního dne online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi zdarma přes internet tento nový dramatický film od režisérky Alice Nellis. Nevšední příběh napsal Michal Viewegh jako reakci na krajní prožitky, kdy se sám ocitl na hranici smrti. Je to strhující film o každodennosti a zároveň o zlomových životních okamžicích. O tom jak moc toho všichni máme a jak málo si toho často vážíme. Přitom každý den může být ten náš poslední. Je to krutá pravda, ale je to tak. Každý má vyměřený svůj čas.

Po dlouhé době se do našich kin dostává opravdu hodně zajímavé a také silné drama. Film Andělé všedního dne měl svojí premiéru 9. října 2014 a přináší dávku opravdu nesmírně zajímavých a silných příběhů. Díky nám u toho můžete být i vy. Film jsme pro vás nahráli a nyní vám ho přinášíme na této webové stránce online ke shlédnutí. Stačí jenom kliknout na přehrávač v horní části této stránky a už jedete. Máte se opravdu na co těšit, film vznikl na motivy nové knihy Michala Viewegha, kterou psal po kritické události, kdy mu praskla aorta. Byl na okraji vlastní smrti. Není se tedy ani čemu divit, že ústředním tématem filmu je smrt a často neuvědomování si hodnoty vlastního života.

Andělové všedního dne

Andělé všedního dne jsou vlastně filmem složeným z pěti různých lidských osudů, které ale mají leccos společného. Ani jeden z našich hrdinů si neváží svého života tak jak by měl. Řeší často malicherné věci, zatímco ty důležité jim proklouzávají mezi prsty. Místo aby rozdávali radost a dělali něco užitečného často spíše své okolí trápí. Nikdo z našich hrdinů ale neví, který den pro ně bude tím posledním. Klidně to může být i tento.

Andělé jsou skutečně mezi námi.

Jenže naštěstí jsou mezi námi i andělé. Normálně je nevidíme, možná spíše nechceme vidět. Každopádně nad námi bdí a pokud je to možné, tak se snaží alespoň trochu zasáhnout v náš prospěch. I když všemožní rozhodně nejsou a když si člověk ničí sám vlastní život, tak ani oni nic nezmůžou. Andělé jsou ale lidem podobní víc, než se na první pohled může zdát. I oni můžou nabývat různých podob a konat dle svého uvážení. Jsou to svébytná individua s vlastními názory a rozhodováním. Andělé také zrovna nejsou dvakrát nadšeni z lidského konání, které je velmi často nelogické a bez sebemenšího smyslu. Lidé často odcházejí z toho světě se záští a vlastní vinou, v čemž jim samozřejmě nemůže nikdo zabránit.

Karel je ženatý už 27 let, jeho vztah je ale v troskách.

A koho se budou snažit přesto tyto božské bytosti zachránit? Tak třeba Karla. Prošedivělý padesátník, který se živí jako řidič autoškoly. V auty přeplněné Praze to není zrovna práce snů. Karel to má navíc o to těžší, že jeho manželství s Marií funguje už spíše ze setrvačnosti, než z lásky. Jenže i Marie už má vyprázdněného vztahu dost. Zatím se realizovala na své studentce Ester, ale ta už jí přestává stačit. Dokonce i Marie tak uvažuje, že by na stará kolena vyměnila Karla za někoho mladšího, kdo by z ní jenom nevysával život.

Vidí všechno ale pomoc leckdy už nedokáží.

Dalším hrdinou je Zdeněk, který je z předchozím příběhem spojený jak morálně tak fakticky. Zdeněk se rozhodl ukončit svůj život. Nevidí už žádnou další perspektivu. I jeho důvodem je nešťastný vztah. Jeho doposud nejlepší kamarád Filip mu utekl s jeho manželkou. Starostlivý Zdeněk to nedokáže přijmout, protože jeho žena pro něj doposud znamenala všechno. Shodou okolností je Zdeňkova matka nejlepší kamarádkou právě už zmíněné Marie. Když se na toto téma obě dvě ženy baví, tak se není ani čemu divit, že se neshodnou. Aby to celé bylo ještě komplikovanější, tak Filip je zase syn Marie. Na první pohled se to celé zdá opravdu až příliš zamotané. Někdy ale stačí jenom pár okamžiků a bude všechno zase jasné. To ale neznamená, že všichni budou šťastní a spokojeni. Často je to jenom o tom, že někdo prostě musí z kola ven. Občas se o to postará sám život. Podař se ale našim Andělům alespoň částečně splnit svojí úlohu?

To už se dozvíte ve filmu Andělé všedního dne (2014), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Můžete si ho pustit s námi naprosto pohodlně a zdarma. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Vide s filmem jsme pro vás nahráli ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Nyní už tady na vás jenom čeká, až si ho pustíte pohodlně a zdarma přes internet. Třeba právě hned teď. Nebo samozřejmě jindy, až se vám to bude hodit.

Filip na projížďce autem.

Náš názor na film Andělové všedního dne

Co říci o novém filmu podle knížky Michala Viewegha? Tak především pokud znáte Viewegha, tak tentokrát to bud o něčem úplně jiném. Ten totiž do značné míry opustil své oblíbené téma lehkých vztahových komedií a vydal se směrem o poznání vážnějším. Film hodně ovlivňuje i to, že scénář si napsala sama režisérka Alice Nellis. Možná to trochu sráží kvality filmu, i když v roli režisérky odvedla Alice skvělou práci. Jenže scénář je takový trochu složitější na pochopení. Zejména ze začátku, kdy se na vás hrnou tuny postav a člověk má problém se zorientovat kdo je kdo, jaký je jeho charakter i místo v příběhu. Takže ze začátku to chce sledovat opravdu pozorně, ale postupem času se do toho člověk naprosto přirozeně dostane. Co jen potvrzuje kvality filmu je herecké obsazení. Vojtěch Dyk, Vladimír Javorský, Eliška Křenková, Bolek Polívka, Zuzana Bydžovská nebo Ondřej Sokol. Zkrátka ti nejlepší čeští herci současnosti. A všichni odvádí kvalitní práci. Ve zkratce tedy má film Andělé všedního dne pár much, ale jinak je to ve skrze opravdu příjemný film, jenž vám můžeme rádi doporučit online ke shlédnutí. Přehrajte si ho třeba právě s námi! Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz.

Dokáží přeci jenom nějak pomoci?

Cesty domů 287. díl online ke shlédnutí

Nejnovější 287. díl Cest domů online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát nejnovější pokračování tohoto oblíbeného dramatického seriálu televize Prima. Dnes nás čeká obrovské drama. Alžběta po porodu nečekaně umírá. Hynek je z toho v opravdovém šoku. Poslední Alžběty přání bylo, aby se Hynek o dítě postaral. Ten ho ve stresu odnáší z nemocnice. Lucie která byla ošetřující doktorkou je z toho všeho na dně. Adam i Mikuláš jí nakonec musí jít hledat.

Máme tady polovinu týdne. Tedy vlastně více pracovních dní už máme za sebou, což je dobrý důvod k oslavě. Navíc o to více, že večer na televizi Prima bude mít premiéru nový díl Cest domů. Aktuální dvěstěosmdesátá epizoda Cest domů se v premiéře vysílala ve středu 17. září 2014. Název dnešního dílu bude „Nejslabší článek řetězu”. To je opravdu až brutální název vzhledem k událostem, které nás v tomto dílu čekají. Zajímá vás o co půjde? Tak dávejte velmi dobrý důvod a pojďte si právě tuto epizodu pustit s námi. Dneska to vezmeme hezky popořádku, protože to bude opravdový sled událostí, kde jedna bude souviset s druhou.

Nové Cesty domů 287. díl

Alžbětu předčasný porod velmi vyčerpal. I když už to má za sebou a má krásnou a zdravou dcerku, tak jí se nijak neulevilo. Naopak to vypadá, že se její stav ještě dále zhoršuje. Hynek, který byl i u porodu, se nakonec snaží Alžbětě pomoci. Otázky svého údajného otcovství chce řešit až později. Teď sehnat nějaké věci pro miminko od Simony a Mariany a nese je Alžbětě do nemocnice. Hynek přišel právě včas, protože Alžbětě se dále přitěžuje. U všeho je i Lucie, která je ošetřující lékařkou Alžběty. Zoufalá žena prosí Hynka před Lucii, aby se postaral o její dítě. Hynek to před Lucií slíbí. Nemá snad ani jinou možnost a navíc věří, že to bude dobré. Pravda je ale taková, že Alžběta vzápětí přes veškerou péči lékařů umírá.

Dnešní díl měl premiéru 17. září 2014

Hynek je smrtí Alžběty zdrcen. Jde se podívat na malého sirotka. Je to opravdu dojemná chvíle. Hynek nechápe tu krutou souhru osudu, kvůli které zůstal na světě tento malý klučina sám. V návalu emocí ho vyndá z inkubátoru a uteče s ním. Samozřejmě to není věc která by se dala utajit. Hlavně Lucie to považuje za opravdu hloupý čin. Hynek následně hledá pomoc doma u Simony a Semeráda. Ti chápou, že i Hynek neví jak dál a snaží se mu nějak pomoci.

Další konflikt je na spadnutí.

Mezitím musí Lucie v nemocnici čelit kritice. Obouvá se do ní doktor Salák, že se zachovala naprosto neprofesionálně a nebyla dostatečně srozuměna se zdravotním stavem rodičky. Pravdou totiž zůstává, že Lucie opomenula dlouhodobé problémy, které měla Alžběta se srdcem. Lucie si vyčítá svou nedbalost. Po pracovní směně se řádně opije a vyrazí neznámo kam. Nikoho samozřejmě neinformuje, takže o ní mají všichni pořádný strach.

Nakonec se jí Miky a Adamem vydají hledat. Objeví ji v nedalekém lesíku, kde ona v klidu spí. Odvezou jí domů, kde se jí všichni snaží uklidnit a vyjádřit svou podporu. V Lucii se ale míchají emoce, takže tuto pomoc není ani schopná docenit. Naopak ještě Adamovi řekne, že je pro ní spíše jako bratr. A podobný názor má i na Mikuláše. Ani v jednom nevidí chlapa, se kterým by chtěla zůstat i v budoucnosti. Adam Lucčino přání respektuje a odstěhuje se od ní. Dokonce i bratrovi naznačí, že u ní rovněž nemá šanci. Mikuláš je ale vytrvalejší a nechce se vzdát jenom tak lehce.

Hynek prosí rodinu o radu.

Jak se říká: „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá”. Přesně podle tohoto starého moudra dopadne hajný Vaněk. Chtěl se za každou cenu pomstít Jirkovi a tak si vymyslel falešné obvinění, že mu ukradl pušku a zřejmě i psa. Policie to tedy začne vyšetřovat, ale důkazy je vedou k jinému případu a to k vraždě, kterou spáchat sám Vaněk. Nechtěně tak hlupák Hajný přivolal pozornost policie sám na sebe.

Dnes bude hodně lidí překvapených.

Náš názor na seriál Cesty domů 287. díl

Tento aktuální 287. díl Cest domů přinese opravdu struhující podívanou plnou emocí. Tak napínavých dílů opravdu moc není a to více právě tento vynikne. Dnes nás čeká bouřlivý sled událostí, které budou následovat jedna za druhou prakticky bez přestávky. Ostatně postavy v Cestách domů rozhodně neumírají každou epizodu. Dnešní díl bude mít tedy opravdu spát a nám se velmi líbil. Navíc už jsme napjati, jak se ty příběhy budou vyvíjet dále. Doufáme, že stejně zaujatí jste i vy a že se budete s Cestami skvěle bavit. Třeba také právě díky nám, protože si je jak vám znovu připomínáme, můžete pustit pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Další informace naleznete na webu televize Prima.

Ordinace v růžové zahradě 509. díl online ke shlédnutí

Nová Ordinace v růžové zahradě 509. díl už tady na vás čeká pohodlně a online ke shlédnutí. Dnešní epizoda nese hrůzostrašný název „Tvůj první smrťák” i tak ale půjde o zajímavý díl, který byste rozhodně neměli minout. Pohodový rozjezd v Růžovce po letních prázdninách končí. Do nemocnice nastupuje nová doktorka Marie, která se hned dostane do křížku s Bělou. Gábina je zpátky. Babeta varuje Jindřicha Valšíka.

Všechny příznivce kvalitních dramatických seriálů vítáme na této webové stránce. Přímo zde jsme pro vás nahráli video s nejnovějším 509. dílem seriálu Ordinace v růžové zahradě. I dnes se rozhodně máte na co těšit, protože právě tento díl slibuje opravdu velmi zajímavou podívanou. Na televizi Nova se vysílal v úterý 2. září 2014. Díky nám si ho ale můžete pustit z pohodlí a tepla vašeho domova kdykoliv jenom budete chtít. Je to skutečně jenom na vás.

Ordinace v růžové zahradě 509. díl

I dnes se v Ordinaci rozehrají hodně zajímavé příběhy. Seznámíme se s novými postavami. Budeme se těšit z velkolepých návratů, ale možná i smutných odchodů. Ale nepředbíhejme a pojďme si to říci hezky postupně jak se sluší a patří.

Záchranka Kamenické nemocnice bude muset řešit jeden velmi komplikovaný případ. Celý se týká dívky, která byla velmi surově napadena. Míra násilí použitá proti křehké dívce byla opravdu obludná. Jirka to vyšetřuje, jenže brzy zjistí, že je do toho zapletený jeho starý známý. Jirka se tak nechtěně stává spolupachatelem. Řeší obrovské morální dilema, zda má jít s pravdou ven a ohrozit tak sám sebe, nebo raději mlčet. Ani jedno není pro Jirku zrovna lehká volba.

Babeta řeší problém se sestřenicí Heluš.

Babeta se dozví překvapivou skutečnost a to, že se její zlá a zákeřná sestřenice Heluš uchází o Jindřicha Valšíka. Samozřejmě je jí hned jasné o co jí jde. Je to zlatokopka a touží po Valšíkových penězích. To Babeta nemůže dopustit. Přátelsky proto Jindřicha varuje. Samozřejmě je v tom i malý kousek škodolibosti a touhy po pomstě po tom, co se Heluš pokusila sabotovat její svatbu.

Nová Růžovka bude plná dramat.

Kamenická nemocnice má novou posilu. Ostatně už bylo na čase. Právě proto sem přichází nová doktorka Marie, jejichž specializací je pediatrie. Jenže to by to nebyla naše nemocnice, aby tady hned první den nedošlo ke konfliktu. Do nové doktorky se pustí Běla. Nezdají se jí některé léčebné metody, jenž nová doktorka používá. Spor se nakonec vyřeší, ale je jasné, že mezi těmito dvěma zůstalo jisté reziduální napětí, které bude i v budoucnu gradovat v dalších sporech.

Rodina Hanákova je konečně kompletní. Oslava malého synka Filípka, tak může proběhnout v plném počtu. Má z toho obrovskou radost a Petr Hanák se opravdu snaží, aby navodil dojem pohody a rodinného krbu. Není to ale vůbec jednoduché. To co cítí k Andree Blechové je opravdu silné. A i když jí teď sám odstrčil, tak na ní nedokáže přestat myslet. Podobně to má ostatně i Andrea. Ten čas co spolu strávili byl sice krátký, ale o to intenzivnější. Ani tady není do budoucna nic definitivně vyřešeno.

Čestmír Mázl je stálicí Kamenické nemocnice.

To je ve zkratce příběh nového 509. dílu Ordinace v růžové zahradě, o který bychom se s vámi chtěli poděli na této naší webové stránce. Video s touto epizodou jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a naprosto zdarma. Pevně věříme, že se u něj budete dobře bavit a strávíte s ním příjemné chvilky.

Dnes se přivítáme s novou doktorkou a hned bude problém.

Náš názor na seriál Ordinace v růžové zahradě 509. díl

I tato epizoda přinese spoustu velmi zajímavých situací a napínavých chvilek. Je jasné, že díly vysílané minulý týden po velké prázdninové pauze byly jenom tak na rozehřátí. Ty pravé dramata se rozhořívají teprve nyní. Vývoj kolem nové doktorky Marie bude jistě ještě velmi zajímavý. Stejně tak se těšíme na pokračování milostného románku doktora Hanáka a to, zda dá nakonec přednost Andree nebo své ženě Gábině. Dnešní díl režírovala Jana Rezková a po technické stránce mu není co vytknout. Kamera je skvělá, stejně tak střih i tempo vyprávění. S novým 509. dílem Ordinace v růžové zahradě jsme tedy velmi spokojeni a můžeme vám ho jenom doporučit online ke shlédnutí.

Více o seriálu se můžete dozvědět na jeho oficiálních stránkách spadající pod televizi Nova.