Kriminálka Anděl 4. řada – 10. díl online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl IV. 10. díl televize Nova na vás čeká online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma video s touto zbrusu novou epizodou. Tento díl jsme si připravili exkluzivně pro vás. Název dnešního dílu je „Boxer” a v televizi se vysílal v neděli 2. listopadu 2014. Tentokrát budeme řešit úmrtí mladého boxera. Jenže tato smrt vede k dalším zločinů. Jak to vypadá, tak někdo fixloval boxerské zápasy. V těchto podvodech jde o opravdu velké peníze, ale možná i o něco daleko většího.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí nejnovější epizodu seriálu Kriminálka Anděl 4. řada 10. díl. Nahráli jsme jí záhy po oficiální televizní premiéře 2. 11. 2014. Vy si tedy nyní můžete dopřát tento díl s námi přes internet. Právě díky celosvětové počítačové síti si můžete tuto epizodu pustit kdykoliv jenom budete chtít. Všechno je to naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte do toho s námi! Ale dost slibování a pojďme se nejdříve podívat na obsah dnešního dílu.

Budeme řešit velmi nečekanou smrt úspěšného sportovce. Obětí se stal boxer Mácha. Ten umřel za podezřelých okolností a i když to na první pohled nevypadá na vraždu, tak se tímto případem přesto musí kriminálka zabývat. Boxer se jmenoval Milan Mácha. Jako vrcholový sportovec byl samozřejmě ve výborné zdravotní kondici. A rozhodně to nebyl ani špatný boxer. Dokonce by se dalo říci, že patřil spíše k těm lepším. A co vlastně mladého boxera skolilo? Podle důkazů to byl alergický záchvat. Podezřelé je, že předtím absolvoval náročný zápas, a to naprosto bez problémů.

Pro kriminalisty z Andělu to vypadá jako rutinní případ, který musí jenom z povinnosti prošetřit. Už se těší, jak případ rychle uzavřou, jenže jak se ukáže, tak to ve skutečnosti nebude tak jednoduché. Za celým případem je něco víc. Vyšetřovatelé naleznou další stopy, které je neomylně vedou ke zjištění, že Mácha byl nějakým způsobem zapletený v podvodných sázkách. V těch se točí miliony korun. Není se čemu divit, že člověk, který se znelíbí mocné sázkařské mafii, tak musí hned z kola ven. Váhová kategorie, ve které Mácha soupeřil byla tak malá, že opravdu nebyl problém ovlivňovat výsledky zápasů na přání.

Je tak nasnadě, že Mácha rozhodně nezemřel náhodou. Někdo mu k vážnému alergickému záchvatu zcela jistě pomohl. Poslední otázkou ale zůstává, kdo to byl? Pachatelé jistě byly profesionálové a dobře zametly veškeré stopy, které by k nim mohli kdy vést.

Kromě toho i samotná kriminálka má své vlastní problémy. Oliver, který se má v budoucnu stát velitelem si dodělává vysokou školu. Teď ho čeká náročná zkouška, kvůli které se bude muset vydat až do vzdáleného Havířova. Na dočasnou ředitelku Beránkovou tak čeká náročné rozhodování o to, koho vlastně na případ pošle. Nakonec se rozhodne tam nasadit mladého vyšetřovatele Rudu. Je to ještě skutečný zelenáč. Jenže je do detektivní práce náležitě zapáleny, takže se brzy přeci jenom důstojně zhostí své úlohy. Podaří se tedy nakonec tuto zvláštní vraždu rozlousknout? A co zločinecké pozadí podplacených sázek?

Snad se nám podařilo vás alespoň trochu zaujmout. Kriminálka Anděl 4. řada – 10. díl opravdu stojí za to a proto jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí. Neváhejte proto ani chvilku a pojďte si tuto epizodu pustit s námi pohodlně a zdarma. Určitě se u ní budete výborně bavit. Dnešní příběh bude opravdu zajímavý a drsný. Hodně atraktivní je už samotné boxerské prostředí, které má opravdu skvělou atmosféru. Video s tímto dílem pro vás máme v naprosto skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Nyní je tedy už jenom na vás, kdy se rozhodnete si tento díl pustit.

Náš názor na seriál Kriminálka Anděl 10. díl

Nový díl Kriminálky Anděl se opět velmi povedl. Režisér Jaroslav Fuit odvedl opravdu skvělou práci.

Horor Annabelle (2014) online ke shlédnutí

Annabelle online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet nový americký horor Annabelle od režiséra Johna R. Leonetta. Čeká vás velmi drsná podívaná u které se skutečně budete bát. Po dlouhé době tady máme konečně horor ze staré školy, který opravdu stojí za to. My jsme nesmírně vděční, že ho můžeme přinést právě vám online ke shlédnutí na této webové stránce. Rozhodně moc dlouho neváhejte a pojďte si ho pustit. Video s filmem máme pro vás ve skvělé kvalitě, ale samozřejmě tady nemusí být napořád.

Horor Annabelle je opravdu povedeným snímkem, který měl premiéru v našich kinech 9. října 2014. Už záhy po premiéře se stal jedním z nejnavštěvovanějších filmů. A není se čemu divit, protože se jedná o opravdu hodně povedený film. Bez známých herců a velkých efektů se podařilo natočit horor ze staré školy, který je založený především na napětí a na strachu. To však neznamená, že bychom se nedočkali ani nějaké té drastické scény. Věřte nám, když vám říkáme, že tento film byste rozhodně neměli minout. Právě proto jsme ho také připravili na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si můžete přehrát Annabelle ve skvělé kvalitě přes internet.

Horor Annabelle (2014)

A o čem vlastně vypráví příběh filmu? To vám hned a rádi řekneme. Hlavním hrdinou je John Form a jeho brzy už manželka Mia. Krásný pár, který právě prožívá krásné životní období. Narodila se jim dcerka, jsou zdraví a peníze jim také neschází. John koupil pro svou ženu opravdu úžasný dárek. Je to velká stará panenka. Jedná se už o starožitnost. Prostě starou poctivou práci z porcelánu. Navíc s originálním oblečkem ve svatebních šatech. Mia má z dárku radost a hned si jí vystaví na patřičně důležitém místě.

Mia a její malé miminko odpočívají.

Panenka má jméno Annabelle a dělá páru radost. Jenže jednoho dne do jejich domu vtrhnou uctívači ďábla. Je to tajemná noc uprostřed bouřky. Náš pár je napaden a dokonce je i prolita krev. Neznámý vyznavači Satana pak vzývali svého pána přímo u nich v domě. Je to opravdu děsivý snad až odporný zážitek. Naštěstí ho celá rodina přežije bez větší újmy. Posedlá žena se ale zabije přímo u nich v domě. Samozřejmě už zde nemohou dál zůstat a tak se stěhují jinam.

Pravda bude pro Miu a Johna příliš děsivá.

Jak se zdá, tak brzy je život zase ve starých kolejí. John tvrdě pracuje, aby zabezpečil rodinu zatímco Mia se snaží vytvořit co možná nejlepší domácí zázemí. Co ale netuší je to, že se něco změnilo. Vyznavačům satana se skutečně podařilo vyvolat démony zla z pekel. A jeden z nich se usídlil právě tělíčku na první pohled nevinné panenky Annabell. Brzy se začnou dít zvláštní nadpřirozené jevy. Mia si začíná myslet, že snad blázní.

Skutečnost předčí i nejhorší noční můry.

Mia se proto vydá za černošskou vědmou, která ji objasní situaci. Není to opravdu žádná sranda. Satanův démon byl vyvolán na tento svět a nedá si pokoj, dokud nesplní své poslaní. Mia i její rodina jsou v bezprostředním ohrožení života. Jenže se zdá, že už je pozdě s celou situací cokoliv dělat. Moc Annabell totiž roste. Dokonce se zdá, že ožívá. Malá holčička se mění v krvelačného démona, kterému se nedá jenom tak snadno ubránit. Nebo se nakonec podaří najít způsob, jak tohoto démona poslat tam kam patří?

To už zjistíte ve filmu Annabell, který si můžete přehrát pohodlně a zdarma na této webové stránce. Video s filmem jsme pro vás připravili jednoduše online ke shlédnutí přímo zde v našem steamovacím přehrávači. S námi si můžete opravdu jednoduše pustit tento velmi populární film, který vás jistě zaujme. Opravdu je o co stát. Video je samozřejmě ve výborné obrazové a zvukové kvalitě. Dokonce si i můžete vybrat verzi s českým dabingem a nebo dát přednost originálnímu změní s titulky. Do češtiny pro vás snímek přeložila grupa Skidraw. Víc už k tomu asi nemáme co dodat. Annabell je hodně povedený horor, který byste tak neměli rozhodně opomenout.

Panenka Annabelle ožívá!

Náš názor na film Annabelle (2014)

Annabell je opravdu zajímavým filmem. Je to vlastně takový klasický duchařský horor podobný třeba legendární panence Chucky (film Dětská hra 1988). Právě tento subžánr už není v dnešní době tak moc rozšířený. Mnohem více táhnout masakrózní filmy založené na velkém množství střev a dalších tělních tekutin. Je velmi příjemné se jednou podívat na film, který naopak sází na tajemnou atmosféru a pozvolné vyprávění. Režisérovi Johnovi R. Leonettivi se povedlo natočit opravdu kvalitní film. Po technické stránce je zpracovaný opravdu skvěle, který si vystačí bez velkých efektů. Autorem scénáře se stal Gary Dauberman. Filmu tak rozhodně dáváme palec nahoru a doporučujeme vám ho ke shlédnutí. A s tento názor rozhodně nemáme jenom my. Stačí se podívat třeba na CSFD.cz, kde má film nadprůměrné hodnocení 61%. Velmi podobně si snímek vede i na konkurenční FDB.cz, kde má v době psaní tohoto článku hodnocení 65,7%. Myslím, že nám tak můžete plně důvěřovat, když jsme se rozhodli vám tento snímek doporučit ke shlédnutí. Opravdu stojí za to. Navíc když si ho můžete pustit pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Kdo by odolal?!

Čeká nás jenom zkáza a plameny.

Kriminálka Anděl (IV) 5. díl – online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl IV. 5. díl je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát právě s námi aktuální epizodu oblíbeného detektivního seriálu, jenž nese název „Krev a benzín”. Dnes se bude opět řešit případ vraždy. Obětí se stane majitel půjčovny aut. Jeho tělo je nalezeno v jednom z nejluxusnějších vozů, jenž půjčoval ostatním. Pro něj se však bohužel automobil stal tím, který ho odvezl na onen svět.

Pro všechny fanoušky kvalitních detektivek tady máme další pokračování oblíbené Kriminálky Anděl čtvrté řady z roku 2014. Náš oblíbený detektivní seriál z produkce televize Nova pokračuje dalším dílem. Tati epizoda měla svojí premiéru v neděli 28. září 2014 v hlavním vysílacím čase. Vy si jí však můžete pustit u nás naprosto pohodlně, zdarma a online kdykoliv jenom budete chtít. Video s tímto detektivním seriálem jsme pro vás nahráli na internet jenom chvíli po jeho oficiální televizní premiéře.

Kriminálka Anděl IV. 5. díl

Určitě jste už ale netrpělivý na dnešní příběh Kriminálky Anděl IV. My vás samozřejmě nechceme napínat déle, než je nutné a tak bychom vám zde chtěli představit podrobnosti o aktuálním příběhu.

Všechno začíná v jedné na první pohled obyčejné pražské autopůjčovně. Ta má širokou nabídku vozů mezi kterými jsou i luxusní auta. Jedno takové si půjčí i jeden prominentní právník. Toho však čeká hodně nepříjemné překvapení, protože si veze ještě jednoho spolupasažéra navíc přímo v kufru. To mu už je to ale naprosto jedno, protože je mrtvý. Obětí je přímo majitel celé autopůjčovny.

Dnešní díl se vysílal v premiéře 28. září 2014.

Případ je opravdu obrovskou záhadou. Areál půjčovny je opravdu dobře zabezpečený, takže dostat se do něj nepozorovaně se zdá téměř nemožné. To kriminalistům opravdu zásadně stěžuje celé pátrání. Na druhou stranu by to mohlo být i určité vodítko k potencionálnímu pachateli.

Hlavní podezřelý jsou hned od začátku dva a případ vypadá poměrně jasně. Stačí jenom rozhodnout, kdo z nich je onen skutečný pachatel. Oba dva měli ostatně výborný motiv čin spáchat. První podezřelým je bývalý spolumajitel autopůjčovny, který se ale nepohodl se svým obchodním partnerem, načež ten se vydal na samostatnou podnikatelskou dráhu. Nevraživost z této křivdy je v tomto chlapovi dobře cítit dodnes. Druhým podezřelým je mechanik půjčovny. Jak se ukáže, tak právě on vyděl o jistých podivných machinacích s vozy, do které byla půjčovna zapletena. Jak už ale asi tušíte tak nakonec to nebude ani jeden z nich.

Budeme řešit smrt majitele autopůjčovny.

To je ve zkratce příběh 5. dílu Kriminálky Anděl IV. série, který vám přinášíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si právě tuto epizodu pustit s námi online. Přímo zde si můžete video s tímto dílem pustit opravdu jednoduše a kdykoliv se vám jenom bude chtít. Jenom připomínáme, že v televizi tato epizoda běžela poprvé v neděli 28. září 2014. To je ve zkratce asi tak všechno co jsme vám chtěli říci.

Začátek vypadá nevinně.

Náš názor na Kriminálka Anděl (IV) 5. díl

Pátý díl Kriminálky Anděl se opět hodně povedl. To je ta asi základní informace, kterou vám musíme dát. Opět nás čeká napínavý díl se strastiplným policejním vyšetřováním. Tento případ vraždy vypadá na první pohled možná docela jasně, ale naši pražští detektivové se nad ním ještě docela hodně zapotí. Každopádně se tvůrcům seriálu podařilo natočit opravdu překvapivou epizodu, ve které nebude chybět ani akce, ani poctivá detektivní práce. Režisérem této epizody se stal Jiří Chlumský. Ten na režisérské stoličce odvedl opravdu poctivý kus práce a podařilo se mu dát dohromady seriál, který opravdu ladí dohromady a poskytne solidní zábavu na jeden nudný večer. Za nás tedy dáváme 5. dílu Kriminálky Anděl VI. – Krev a benzín kladné hodnocení a určitě vám právě tento díl můžeme doporučit online ke shlédnutí. Třeba právě s námi na této webové stránce. Věříme, že se rozhodně nudit nebudete.

Kriminálka Anděl IV – 3. díl (14. září 2014) online ke shlédnutí

Přehrajte si online nový 3. díl z Kriminálky Anděl z IV z neděle 14. září 2014. Na naší webové stránce si můžete pustit zdarma online nejnovější pokračování ze čtvrté řady Kriminálky Anděl televize Nova. Dnešní díl se jmenuje „Dáma na kolejích”. V tomto případu budou řešit kriminalisté smrt ženy, která skončila pod kolejemi vlaku. Podle všech důkazů tam ale rozhodně neskončila sama, ale někdo jí tam už hodil celou omámenou.

Pro všechny fanoušky kvalitních krimi seriálů zde máme další vydání oblíbené Kriminálky Anděl IV. vysílané v neděli 14. 9. 2014. Kriminálka Anděl 3. díl přinese další strhující policejní vyšetřování u kterého musíte být rozhodně i vy. Dnešní příběh bude zamotaný a také napínavý. Do poslední chvíle nebudete vědět, kdo je skutečným pachatelem. Dnešní díl, jenž nese název „Dáma na kolejích” patří skutečně mezi velmi poctivé a dobře natočené kriminálky. Ale zpět k příběhu dnešní epizody.

V seriálu hraje celá řada skvělých herců.

Společně se podíváme jak budou Kriminalisté z Andělu vyšetřovat smrt ženy jejichž mrtvé tělo bylo nalezeno pod kolejemi vlaku. Na první pohled to vypadá jako sebevražda jako každá jiná. Ta pravda je však daleko děsivější. Ne nadarmo musí být ke každému podobnému případu zavolána kriminálka. Záhy se ukáže, že žena skutečně neskočila pod vlak sama od sebe. Někdo jí ale omámil a hodil jí přímo pod kola právě projíždějící rychlíku. Opravdu zvrácený způsob jak někoho sprovodit ze světa. A také dost děsivý.

Kriminálku Anděl IV. - 3. díl

První podezřelým je přirozeně manžel oběti. Žena s ním neměla zrovna harmonický a láskyplný vztah. Naopak jí často bil a podváděl. Je také znám jako známý podvodník, který se snad nikdy neživil poctivou prací. Už dlouho má tak i poměrně dost opletaček se zákonem. Jenže on má samozřejmě na zmíněnou noc dokonalé alibi. Ležel zrovna v nemocnici a nikdo mu neprokáže opak. Kriminalisté tak odtáhnou s nepořízenou.

Nová kriminálka Anděl z 14. září 2014.

Hned druhý den je ale spáchána další vražda a to na matce zabité ženy. Je jasné, že toto není jenom tak náhoda, ale obzvláště úkladně naplánovaný trestný čin. Jenže pan manžel má opět dokonalé alibi. Zvrat pomohou udělat až testy DNA. Výsledek je však zcela nečekaný, protože mrtvou ženou není pohřešovaná manželka našeho podvodníka. Jenom jí byla prostě velmi podobná. Kriminalisté z Anděla tak byly celou tu dlouhou dobu na špatné adrese. Někdo byl v zametání stop pečlivější, než si kdo jenom mohl představit. Zavražděná žena měla totiž podstrčené doklady nezvěstné manželky. Někdo si jí musel cíleně vybrat kvůli jejich podobě.

Hodně zajímavé budou i změny v policejní jednotce. Jak už víme z minula tak šéfem kriminalistů byl zvolen Oliver. Všichni přitom čekali, že to měl být Ivan. Dobře víme, že je to všechno jenom podmíněné tím, že si dokončí vzdělání. Oliver tak může být šéfem kriminalistů, ale za celý útvar bude dočasně zodpovídat Věra Beránková. Je to tvrdá ale férová vedoucí, které jako jedna z mála má na to, aby udržela naše hrdiny na uzdě. I když jí mnozí zazlívají to, že je jenom obyčejná kariéristka.

kriminalka_anedel_IV_3_dil_d

To je ve zkratce dnešní příběh kriminalistů z Anděla. Tento díl se v televizi vysílal v neděli 14. 9. 2014. My ho ale pro vás máme přichystaný online ke shlédnutí na této webové stránce. Seriál jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a to tak, abyste si ho pustili jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Vyšetřování není vůbec lehké.

Náš názor na Kriminálku Anděl IV. – 3. díl

Tato epizoda Kriminálky Anděl vypadá opravdu hodně zajímavě. Dnešní případ, který budou řešit pražští kriminalisté bude velmi brutální a temný. Jak už ale víme, tak i takové případy se ve skutečném na světě prostě stávají. Na druhou stranu nás právě díky tomu čeká strhující policejní vyšetřování, které bude plné slepých uliček, ale nakonec onoho zákeřného pachatele skutečně najde. Třetí díl z čtvrté řady Kriminálky Anděl, tak slibuje opravdu skvělou a napínavou podívanou, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Třeba právě s námi, protože vám tento oblíbený seriál nabízíme zdarma online. Tuto epizodu natočil režisér Jaroslav Fuit, kterému se tento díl opravdu povedl. Kvalitní střih, hezké dynamické záběry a vyprávění příběhu, který má spád. Kvalita obrazu a zvuku je standardně vysoká, takže po filmařské stránce je tento díl dobře odvedenou prací, jenž vám rozhodně můžeme doporučit.

Další informace a zajímavosti naleznete na oficiální webové stránce spravované televizí Nova.

Kriminálka Anděl IV – 1.díl (31. sprna 2014) online ke shlédnutí

Nová Kriminálka Anděl 1. díl z čtvrté série je tady pro vás přichystaný online ke shlédnutí. Pokud si chcete přehrát přes internet nejnovější díl oblíbeného seriálu, tak u nás jste na správné adrese. Přímo zde pro vás máme tuto novou epizodu vysílanou v premiéře v neděli 31. srpna 2014. Tato epizoda se jmenuje „Únos”. Detektivka Jana Chládková zastřelila ve službě recidivistu. Jak se ale zdá, tak se jí za to někdo mstí.

Oblíbený kriminální seriál televize Nova se vrací s novými pokračování, kterou jsou součástí čtvrté série natočené v roce 2014. Dnešní 1. díl Kriminálky Anděl se jmenuje „Únos” a jak už napovídá název této epizody, tak se na jeden takový hrůzný čin skutečně podíváme. Nová série přinese nové tváře a ještě zajímavější detektivní příběhy, které budou určitě stát za to. Nezapřou totiž svojí inspiraci skutečnými policejními případy.

Kriminálka Anděl IV (1)

A o čem bude tento první příběh? Naše pražská kriminálka prošla razantními změnami. Oblíbená ale tvrdá ředitelka Kopecká opustila své místo. Na tuto pozici pak povýšil Ivan Tomeček. Jenže tím zase vzniká nedostatek personálu mezi detektivy. Rozjíždí se tak výběrové řízení. Nejlepší detektiv se ale objeví mimo něj. Je to mladá policistka Lída Rysová, kterou doporučila Jana. Ta mimochodem také sama není rozhodnutá, jestli se teď nebude nějaký čas věnovat spíše své rodině, kterou teď nějaký čas zanedbávala.

Někteří kriminalisté odcházejí.

Jana a Lída jsou velké kamarádky. A protože oba dva nemají stálé partnery, tak se rozhodnou bydlet společně v jednom z bytů, který dává k dispozici svým zaměstnancům přímo policie. Celé toto soužití ale nemá moc dlouhého trvání. Jana Chládková je totiž unesena neznámo kam. Přímo ze svého bytu. Všechno je o to horší, že v domě byla zabita i jedna stará paní. Hned se nabízí to, že se stala nepohodlným svědkem. Jenže kdo za tím vším stojí?

Ale některé staré známé tváře zůstávají.

Do vyšetřování se Lída vrhá jako čerstvá detektivka kriminálky Anděl, kolegyně Jany a hlavně její kamarádka. Vyšetřování není vůbec lehké. Důkazů a indicií je totiž strašně málo. Nakonec ale nalezne přeci jenom spojitosti, které ji vedou k určitým lidem, jenž podle ní stojí za únosem i zákeřnou vraždou. Největším překvapením je, že tyto lidi spojuje jedna náboženská sekta. Té jsou členy všichni pachatelé. Lídě brzy dojde, že by to celé mohlo souviset i s jedním incidentem, který měla Jana v průběhu služby. Musela totiž zastřelit neurvalého a agresivního feťáka. Teď by se jí za to mohl někdo mstít, protože dotyčný člověk, jakkoliv se to může zdát nepravděpodobné hrál ve struktuře této tajemné náboženské organizace důležitou roli.

Vyšetřování není žádná sranda.

Podaří se Lídě zachránit svou kamarádku živou a zdravou? Tomu se říká opravdový křest ohněm. První den v práci a už musíte zachraňovat blízkého člověka. Navíc v tak zamotaném případu.

Policejní práce obnáší i spoustu papírování.

Novou Kriminálka Anděl IV (1) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Pojďte si s námi pustit tento skvělý český seriál, který patří k tomu nejlepšímu co se u nás vysílá. Video s epizodou pro vás máme ve výborné obrazové kvalitě a pustíte si jí skutečně jednoduše na pouhých pár kliknutí myši.

Více o seriálu se dozvíte na jeho oficiálních webových stránkách.

Kriminalisté z Andělu dokáží rozlousknout i neřešitelné případy.

Náš názor na seriál Kriminálka Anděl 4. série 1. díl

První díl nové řady kriminálky Anděl nám ukázal celkem příjemný úvod do nové čtvrté řady seriálu. Seznámili jsme se s některými novými hrdiny a rozloučili s některými starými. Zde se sluší zmínit hlavně Martina Stropnického v roli kriminalisty Ivana Tomečka, který se místo hraní ujal raději křesla ministra obrany. Ostatně kdo z nás by tento post rád nevyměnil že. Nová detektivka Lída Rysová působí sympaticky a oddaně své práci, což je dobrý předpoklad k tomu, aby nás velmi bavilo i její další působení v seriálu. Příběh nové série se také rozehrál v docela slušném tempu. Na Kriminálce Anděl je tak především sympatické to, že je to jeden z mála seriálů, který nešetří ani na akčních scénách, které leckdy pomalým a unilým českým krimi filmům a seriálům prostě chybí. Poctivou detektivní práci samozřejmě nelze eliminovat, ale pro vyvážení příběhu je důležitý nejenom děj, ale i trocha akce. Nový 1. díl seriálu Kriminálka Anděl nás tak velmi příjemně překvapil a myslíme, že vám ho můžeme s klidným svědomým doporučit online ke shlédnutí. Můžete si ho pustit třeba právě u nás přímo na tomto webu a to pohodlně a bez reklam. Další možností je pak oficiální web Nova plus.

Očista: Anarchie (2014) online ke shlédnutí

Jak by vypadal svět, kde by na jednu noc v roce bylo povoleno úplně všechno. Nejtěžší zločiny, rabování i zabíjení. Thriller a horor Očista: Anarchie nám takový svět ukáže. Film je pokračování stejnojmenného snímku, který vyšel jenom o pouhý jeden rok dříve. Snímek v roce 2014 natočil režisér James DeMonaco, který si vystačil ve směs s méně známými herci. Podařilo se mu natočit opravdu drsný příběh zasazený do světa, kterého od úplného chaosu dělí jenom každoroční očista.

Na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Očista: Anarchie (2014). Přímo zde si můžete pustit pohodlně a hlavně zdarma tento hodně zajímavý akční thriller, jenž toho má určitě hodně co nabídnout. Video jsme pro vás nahráli ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Není skutečně nic jednoduššího, než abyste si ho s námi pustili. Jaké by to asi bylo, kdy by na jednu noc v roce byly povoleny veškeré zločiny? Horo! Ano přesně to je ve stručnosti film Očista: Anarchie.

Hororový thriller Očista: Anarchie (2014)

Příběh filmu se odvíjí kolem otce, jemuž byla zabita dcera. Srazil jí nepozorný řidič na silnici a dokonce za to nedostal ani žádný větší trest. Jenže to mu nemůže projít jenom tak. Obzvláště v Americe roku 2022. Amerika byla sužována vysokou zločinností a nízkou morálkou, se kterou se rozhodli bojovat i samotní zákonodárci a to tím, že na jednu noc v roce jsou dekriminalizovány veškeré zločiny. Lidé si tak můžou vyřídit své účty a vybít svou zlobu v noci, jenž dostala jméno „Očista”. V té se nikdo nemůže spoléhat na záchranáře nebo policisty. V tuto noc se bije každý sám za sebe. Samozřejmě nějaká drobná pravidla tu jsou. Například je zakázáno útočit na vysoké státní úředníky nebo používat příliš ničivé zbraně. Jinak je ale povoleno všechno. Není se tak čemu divit, že i tak se mění tato noc v peklo a kdo jí chce přečkat tak se uchyluje do těch nejbrilantnějších úkrytů.

Tato noc je zároveň hodinou, kdy může i náš zranění otec uplatnit své právo po pomstě. Po zuby ozbrojený a s brilantním plánem se tedy vydává vyřídit si to a oním zločincem hezky postaru. Tedy ve smyslu oko za oko.

Teď opravdu není vhodný čas na rozbité auto.

Nebezpečí této noci je ale velké i pro nevinné. Náš pachatel se totiž zcela náhodou ocitne napospas. Těsně předtím, než se se svou ženou dostane do úkrytu se jim totiž porouchá auto. Za normálních okolností běžná věc, která ale nyní může mít zcela fatální následky. Očista právě začíná. Náš mladý manželský pár tedy narychlo hledá azyl, který skutečně objeví. Nakonec se jim ho podaří najít u mladé ženy, která se snažila maximálně zabezpečit svůj dům, aby tak ochránila sebe i svou malou dcerku.

Jenže zhrzený a zlomený otec je na cestě. Ví, že mu to jeho dcerku už nevrátí, přesto cítí, že tento akt pomsty je to poslední, co v životě musí udělat. Je po zuby ozbrojený a jít do očisty naplno. Má přitom i velmi chytrý a důkladný plán. Na civilisty, kteří se mu můžou připlést do cesty samozřejmě nehledí ani v nejmenším. Ačkoliv jsou manželé Sandinovi na první pohled v bezpečí, tak pořád jsou to pouze neozbrojení civilisté. A jejich mstitel je jim v patách. Jenže tato noc bude ještě hodně dlouhá a leccos se v ní může opravdu ošklivým způsobem zvrtnout. Všechno tak může být ještě zcela jinak.

Dnes je noc všeničící anarchie.

Film Očista: Anarchie přinese velmi dramatický a dechberoucí příběh, který svou surovostí opravdu zaslouží označení horor. Pokud jste ale příznivci tohoto žánru, tak budete s tímto filmem určitě nadmíru spokojeni. To je ostatně také důvod, proč vám ho přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Ulice se rázem stávají velmi nebezpečným místem.

Náš názor na film Očista: Anarchie (2014)

Film Očista volně navazuje na předchozí snímek z loňského roku. Bere si do vínku stejnou myšlenku jenom jí rozpracovává ještě trochu dál a v jiném světle. Mnoho věcí se podařilo oproti prvnímu filmu vypiloval, ale naopak se objevili nové chybičky. Pohled na bouřící se město je úžasný i když trochu nelogický. V reálu by se asi těžko měnili lidé v takové zvířata a naproti tomu, ten kdo chce pomstu si jí může vymoci i v našem světě. Trochu zamrzí postavy, které jsou vlastně docela jalové a některé až dokonce otravné. A tak místo toho, aby jim s napětím drželi palce ať přežijí, tak některým přejete dočista jiný osud. Jinak se ale jedná o opravdu velmi hutný a zábavný mix akčního thrilleru. Tento film se bezpochyby do historie nijak výrazně nezapíše. Nicméně příjemnou podívanou vám určitě nabídne. Pokud vás tedy film zaujal, tak neváhejte ani chviličku a pojďte si ho pustit s námi. Pevně věříme, že se vám snímek bude líbit a strávíte s ním příjemné chvilky.

Zkuste utíkat, když se není kam skovat.