Ordinace v růžové zahradě 518. díl online ke shlédnutí

Nový Ordinace v růžové zahradě 518. díl online ke shlédnutí. Pusťte si s námi nejnovější pokračování oblíbené Růžovky. Nový díl měl premiéru 2. října 2014 a jmenuje se „Uvězněná”. I dnes se máte opravdu na co těšit. Čekají vás zajímavé příběhy ze životy plné šťastných, ale i smutných momentů. Takt to vypadá, že Strnad zůstane natrvalo v Kamenici a bude komplikovat Suchým život. Dokonce si najde i nového spojence v podobě Bobo Švarce. Gábina se snaží objasnit nevěru svého muže.

Populární Ordinace je tady s dalším napínavým pokračováním. Ano i dnes se toho v ní bude dít opravdu hodně a o vypjaté chvíle nebude nouze. Právě proto jsme si tento velmi populární seriál přichystali pro vás online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma za pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která se neodmítá. V televizi běžel 518. díl Ordinace v růžové zahradě ve čtvrtek 2. října 2014. Díky internet si ho ale můžete pustit prakticky kdykoliv jenom budete chtít. U nás navíc naprosto pohodlně a bez reklam.

Ordinace v růžové zahradě 518. díl

Určitě už jste zvědavý a netrpělivý na nové pokračování Růžovky. My vás tedy nebudeme dlouho napínat a prozradíme vám, co všechno se bude v nové Ordinaci vlastně dít.

Gábina chce mít svého manžela Petra hezky pěkně na očích. Na víc by ráda přišla na pravdu s kým jí byl vlastně nevěrný. Navíc už se cítí po zdravotní stránce v pořádku a potřebuje nějaké uplatnění. Nakonec jí tedy napadne, že se nechá zaměstnat přímo v nemocnice. To bude přeci nejlepší. Zabaví se, bude někde užitečná a zároveň si může pohlídat Petra. Hned tedy vyrazí za vrchní sestrou Babetou, zda by pro ní neměla nějakou práci. V nemocnici je ochotná dělat vlastně téměř cokoliv. Petr Hanák z tohoto nadšeného snažení své ženy ale rozhodně není moc nadšený. Sám dobře tuší, že z toho nemůže být nic dobrého i když už nemá Andreu ve své bezprostřední blízkosti.

Nová Ordinace z 2. 10. 2014.

Novou práci má i Pavel Strnad. Bude pracovat jako dispečer na záchranka. To má obrovskou výhodu, že bude na blízku svému synovi Toníkovi. Zdena s Davidem z toho samozřejmě nejsou moc rádi. Hlavně tedy Zdena, která se bojí, že jí časem bude chtít Strnad syna sebrat. Nebo ho třeba bude očkovat špatnými myšlenkami. Prostě to nepřináší do rodiny zrovna klid a pohodu. Strnad rychle získá nového spojence, kterým je doktor Švarc. Ten v novém spojenectví cítí příležitost jak zatopit primáři Suchému a dopomoci si k vlastním prospěchu. Je ale otázka co hodlá se Strnadem v budoucnu dělat.

Gábina chce pracovat v nemocnici.

Běla a Marie jsou v otevřeném konfliktu. Přitom to vypadalo, že by z těchto dvou mohli být velké kamarádky, ale kdeže ty včerejší sněhy jsou. Teď jsou v otevřené válce. Běla je odhodlaná udělat všechno co bude v jejich silách jenom, aby Marii dostala pryč z nemocnice. Jenže Marie si to nenechá jenom tak líbit. Má přeci také ostré lokty. Všechny útoky na sebe tak vrací a dokonce Běla řekne, že jestli jí nenechá na pokoji, tak na ní podá žalobu u soudu. Má totiž jasné důkazy na to, že se jí snažila diskriminovat.

Jirka Linhart se dál proti své vůli zaplétá do podniků mafiána Rudovského. Ten ho má pevně ve svých pařátech a nevypadá to, že by ho chtěl jenom tak dobrovolně pustit. Takto ostatně on své kšefty neřídí a možná právě díky tomu ještě pořád jako jeden z mála podobných gangsterů běhá po svobodě. Jenže na to má Jirka až příliš dobré srdce. Obchod s bílým masem, do kterého se ho tak vehementně snažil namočit on prostě dělat nemůže. Dokonce začne před Rudovským ukrývat jednu z ruských dívek, která měla zmizet ze světa. Jmenuje se Nina a je opravdu na pokraji vyčerpání. Jirka jí chce zachránit, ale sám neví jak. Navíc má dost svých povinností a tak jí nechá samotnou u sebe doma. Tam jí ale brzy objeví Tomáš.

Petr Hanák se snaží Gábinu ochránit.

Náš názor na seriál Ordinace v růžové zahradě 518. díl

Dnešní díl Ordinace bude opět hodně napínavý a zajímavý. Bude se toho v něm dít opravdu hodně. Takto našlapanou epizodu jste tady už skutečně velmi dlouho neměli. Napínavý příběh Jirky Linharta s drsnou kriminální zápletkou začíná být opravdu zajímavý a určitě nejenom my už se bojíme o Jirkův další osud. Hodně se komplikuje i život rodiny Suchých. Přitom by ani nemuset být tak strašný příchod samotného Pavla Strnada, ale to co na ně v souvislosti s tím chystá Švarc. Emoce nebudou chybět ani v nemocnici u konfliktu Běly a Marie. Zkrátka i dnešní příběhy budou mít tu správnou šťávu a budou opravdu hodně zajímavé. Dnešní epizodu režíroval M. Kleis, kterému se i po filmařské stránce podařilo natočit opravdu hezké pokračování našeho oblíbeného seriálu. Kvalitní kamera, zajímavé záběry, zvuk i střih, zkrátka všechno sedí jak má. I nové pokračování Ordinace v růžové zahradě vám tak můžeme jednoznačně doporučit. Věříme, že se na něj podíváte právě s námi. Hezkou zábavu.

Darek novou práci na záchrance zatím moc nezvládá.

Další informace o seriálu naleznete na jeho oficální webové stránce na adrese: ordinace.nova.cz.

Ordinace v růžové zahradě 515. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový a aktuální 515. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A o čem budou dnešní napínavé příběhy? Mirka chce opustit nejenom Mázla, ale i celou nemocnici. Gábina začíná mít jisté podezření. Jirka už nechce mít nic společného s Rudovským. To všechno a mnohem více uvidíte už ve vaší oblíbené Ordinaci z úterý 23. září 2014, kterou si můžete naprosto jednoduše pustit online ke shlédnutí, přímo zde na této webové stránce.

Právě pro vás tady máme aktuální pokračování oblíbené Ordinace. Tento dramatický seriál ze života je tady se zbrusu novým pokračováním, které jak věříme shlédnete s nadšením od začátku do konce. Dnešní epizoda se myslím velmi povedla a přinese opravdu hutnou porci napínavých příběhů. Občas budou dojemné, občas dramatické, jindy úsměvné, ale vždycky naprosto autentické a plné emocí. Mnohé z událostí, které se stanou v Ordinaci by se velmi snadno mohli stát i vám. Je dobré, abyste to věděli. A třeba vás i příběhy z Ordinace poučí. A jaké to budou konkrétně v tomto nejnovějším 515. dílu Růžovky?

Ordinace v růžové zahradě 515. díl

Mirka řeší těžké životní volbu. Čestmír jí řekl, že další dítě rozhodně nechce a to ať už své tak adoptované. Zároveň jí řekl, jak se pro něj celý jejich vztah má. Mirka je tak vlastně postavena před jedno velké dilema. Musí se rozhodnout zda je pro ní důležitější Čestmír a nebo malý Mireček. Přičemž vztah s Čestmírem má nejasnou budoucnost. Ale starat se o hluchého chlapce také nebude vůbec jednoduché. Na druhou stranu právě toto rozmýšlení Mirku nasměruje k tomu, co by si opravdu přála dělat. Chtěla by se starat o opuštěné miminka s podobným osudem jako má Mireček. velmi vážně proto zvažuje, že se vzdá své práce a nastoupí v kojeneckém ústavu.

Některá životní rozhodnutí jsou komplikovaná.

Jirka se dozvídá další podrobnosti o byznysu Rudovského. Je to opravdu nechutné. Je to daleko horší, než v Jirkových nejhorších představách. Dokonce i on sám si vyčítá, že má svůj podíl na všem tom utrpení Rudovského obětí, včetně té mladé ruské dívky, jejichž smrtelná nehoda byla tak hezky narafičena. Jirka je odhodlaný, že už pro Rudovského dělat nebude. Jenže dá se vůbec z tohoto druhu podnikání takto jednoduše vystoupit?

Čestmír Mázl při rodinné snídani.

Gábina se dozví, že její manžel Petr odmítá mluvit s doktorkou Andreu Blechovou. Přijde jí to hodně divné. Hanák pro ni navíc nemá žádnou použitelnou odpověď. Gábina se tedy začne pídit sama na vlastní pěst. První koho v nemocnici potká je Babeta, které se také hned zeptá co se s Petr děje. Babeta ještě společně se Simonou se snaží celou situaci zazdít. Přesvědčí tak Gábinu, že je to kvůli vážné lékařské chybě, kterou doktorka Blechová dříve udělala. Gábina je z toho pěkně vyvedená z míry, protože si myslela, že je Andrea dobrá doktorka. Tato lež od Babety si ale brzy začne žít svým vlastním životem. Gábina se totiž o ní podělí s pár dalšími lidmi. Rázem má tuto informaci celý nemocnice a pověst doktorky Blechové je vážně narušena. Když se to dozví samotná Andrea tak je hodně naštvaná. Všechno jde taky hezky pěkně Hanákovi vytmavit.

Zdena si není úplně jistá, zda je Strnad otcem jejího dítěte. Přitom ale potřebuje stoprocentně vědět, zda je to pravda. Po tom co Strnad přijel do Kamenice je dost pravděpodobné, že se bude dožadovat více styku s Toníkem. Možná by ho mohl chtít získat i do své péče. Kdyby ale nebyl jeho skutečným biologickým otcem, tak by to pro Zdenu byla mocná zbraň. Jenže pro to, aby to mohla Zdena dokázat potřebuje nutně vzorek DNA. Teď se jí navíc nabízí možnost jak ho získat tak, aby se Strnad o ničem nedozvěděl. Vzorek má totiž tajně odebrat David při rutinním chirurgickém zákroku. Tomu se to ani trochu nezamlouvá, ale Zdena na něj tlačí tak dlouho, až nakonec souhlasí. Jenže kolem se stále ochomýtá i Bobo Švarc, který pevně větří svou příležitost.

Bobo Švarc vždy s úsměvem.

Nový díl Ordinace přináší víc otázek než odpovědí, přesto se v něm děj vyvine velmi zajímavým a neočekávaným směrem. Zkrátka a jasně bude to hodně zajímavá epizoda, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Určitě se o ní bude ještě dlouho mluvit. Právě proto jsme si nachystali tento 515. díl online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video jsme se nahráli ve skvělé kvalitě a to navíc ještě před oficiální televizní premiérou celého seriálu. Nyní tedy i vy máte tu jedinečnou možnost i novou Ordinaci pustit pohodlně a bez reklam.

Čas na dobrou zprávu je vždycky.

Náš názor na 515. díl Ordinace v růžové zahradě

Dnešní epizoda Ordinace bude opět hodně zajímavá a povedená. Těch událostí, co se v ní odehraje bude opravdová spousta. Je jasné, že třeba Gábina už není daleko od momentu, kdy odhalí jak je to s nevěrou jejího manžela. Mirka možná brzy ze seriálu zmizí na dobro. A hodně zajímavé je i drama a nejistota, kterou prožívá rodina Suchých. Jinak po technické stránce opět není moc co vytknout. Kamera, střih, scéna všechno sedí jak má. I nejnovějšímu pokračování Růžovky tak musíme dát jednoznačně palec nahoru.

Další informace o seriálu naleznete na jeho oficiálních webových stránkách.