Ordinace v růžové zahradě 518. díl online ke shlédnutí

Nový Ordinace v růžové zahradě 518. díl online ke shlédnutí. Pusťte si s námi nejnovější pokračování oblíbené Růžovky. Nový díl měl premiéru 2. října 2014 a jmenuje se „Uvězněná”. I dnes se máte opravdu na co těšit. Čekají vás zajímavé příběhy ze životy plné šťastných, ale i smutných momentů. Takt to vypadá, že Strnad zůstane… Pokračování…

Nový Ordinace v růžové zahradě 518. díl online ke shlédnutí. Pusťte si s námi nejnovější pokračování oblíbené Růžovky. Nový díl měl premiéru 2. října 2014 a jmenuje se „Uvězněná”. I dnes se máte opravdu na co těšit. Čekají vás zajímavé příběhy ze životy plné šťastných, ale i smutných momentů. Takt to vypadá, že Strnad zůstane natrvalo v Kamenici a bude komplikovat Suchým život. Dokonce si najde i nového spojence v podobě Bobo Švarce. Gábina se snaží objasnit nevěru svého muže.

Populární Ordinace je tady s dalším napínavým pokračováním. Ano i dnes se toho v ní bude dít opravdu hodně a o vypjaté chvíle nebude nouze. Právě proto jsme si tento velmi populární seriál přichystali pro vás online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma za pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která se neodmítá. V televizi běžel 518. díl Ordinace v růžové zahradě ve čtvrtek 2. října 2014. Díky internet si ho ale můžete pustit prakticky kdykoliv jenom budete chtít. U nás navíc naprosto pohodlně a bez reklam.

Ordinace v růžové zahradě 518. díl

Určitě už jste zvědavý a netrpělivý na nové pokračování Růžovky. My vás tedy nebudeme dlouho napínat a prozradíme vám, co všechno se bude v nové Ordinaci vlastně dít.

Gábina chce mít svého manžela Petra hezky pěkně na očích. Na víc by ráda přišla na pravdu s kým jí byl vlastně nevěrný. Navíc už se cítí po zdravotní stránce v pořádku a potřebuje nějaké uplatnění. Nakonec jí tedy napadne, že se nechá zaměstnat přímo v nemocnice. To bude přeci nejlepší. Zabaví se, bude někde užitečná a zároveň si může pohlídat Petra. Hned tedy vyrazí za vrchní sestrou Babetou, zda by pro ní neměla nějakou práci. V nemocnici je ochotná dělat vlastně téměř cokoliv. Petr Hanák z tohoto nadšeného snažení své ženy ale rozhodně není moc nadšený. Sám dobře tuší, že z toho nemůže být nic dobrého i když už nemá Andreu ve své bezprostřední blízkosti.

Nová Ordinace z 2. 10. 2014.

Novou práci má i Pavel Strnad. Bude pracovat jako dispečer na záchranka. To má obrovskou výhodu, že bude na blízku svému synovi Toníkovi. Zdena s Davidem z toho samozřejmě nejsou moc rádi. Hlavně tedy Zdena, která se bojí, že jí časem bude chtít Strnad syna sebrat. Nebo ho třeba bude očkovat špatnými myšlenkami. Prostě to nepřináší do rodiny zrovna klid a pohodu. Strnad rychle získá nového spojence, kterým je doktor Švarc. Ten v novém spojenectví cítí příležitost jak zatopit primáři Suchému a dopomoci si k vlastním prospěchu. Je ale otázka co hodlá se Strnadem v budoucnu dělat.

Gábina chce pracovat v nemocnici.

Běla a Marie jsou v otevřeném konfliktu. Přitom to vypadalo, že by z těchto dvou mohli být velké kamarádky, ale kdeže ty včerejší sněhy jsou. Teď jsou v otevřené válce. Běla je odhodlaná udělat všechno co bude v jejich silách jenom, aby Marii dostala pryč z nemocnice. Jenže Marie si to nenechá jenom tak líbit. Má přeci také ostré lokty. Všechny útoky na sebe tak vrací a dokonce Běla řekne, že jestli jí nenechá na pokoji, tak na ní podá žalobu u soudu. Má totiž jasné důkazy na to, že se jí snažila diskriminovat.

Jirka Linhart se dál proti své vůli zaplétá do podniků mafiána Rudovského. Ten ho má pevně ve svých pařátech a nevypadá to, že by ho chtěl jenom tak dobrovolně pustit. Takto ostatně on své kšefty neřídí a možná právě díky tomu ještě pořád jako jeden z mála podobných gangsterů běhá po svobodě. Jenže na to má Jirka až příliš dobré srdce. Obchod s bílým masem, do kterého se ho tak vehementně snažil namočit on prostě dělat nemůže. Dokonce začne před Rudovským ukrývat jednu z ruských dívek, která měla zmizet ze světa. Jmenuje se Nina a je opravdu na pokraji vyčerpání. Jirka jí chce zachránit, ale sám neví jak. Navíc má dost svých povinností a tak jí nechá samotnou u sebe doma. Tam jí ale brzy objeví Tomáš.

Petr Hanák se snaží Gábinu ochránit.

Náš názor na seriál Ordinace v růžové zahradě 518. díl

Dnešní díl Ordinace bude opět hodně napínavý a zajímavý. Bude se toho v něm dít opravdu hodně. Takto našlapanou epizodu jste tady už skutečně velmi dlouho neměli. Napínavý příběh Jirky Linharta s drsnou kriminální zápletkou začíná být opravdu zajímavý a určitě nejenom my už se bojíme o Jirkův další osud. Hodně se komplikuje i život rodiny Suchých. Přitom by ani nemuset být tak strašný příchod samotného Pavla Strnada, ale to co na ně v souvislosti s tím chystá Švarc. Emoce nebudou chybět ani v nemocnici u konfliktu Běly a Marie. Zkrátka i dnešní příběhy budou mít tu správnou šťávu a budou opravdu hodně zajímavé. Dnešní epizodu režíroval M. Kleis, kterému se i po filmařské stránce podařilo natočit opravdu hezké pokračování našeho oblíbeného seriálu. Kvalitní kamera, zajímavé záběry, zvuk i střih, zkrátka všechno sedí jak má. I nové pokračování Ordinace v růžové zahradě vám tak můžeme jednoznačně doporučit. Věříme, že se na něj podíváte právě s námi. Hezkou zábavu.

Darek novou práci na záchrance zatím moc nezvládá.

Další informace o seriálu naleznete na jeho oficální webové stránce na adrese: ordinace.nova.cz.