Prostřeno na iprima.cz

Prostřeno je oblíbená kuchařská reality show, kterou vysílá každý všední den televize Prima. Jedná se kuchařský pořad, reality show a vlastně i soutěž v jednom. Princip pořadu je jednoduchý. Týden má pět pracovních dní a v každém z nich se představí jeden ze soutěžících. Tento soutěžící, pak ukáže své kuchařské umění a pozve ostatní na večeři. Vymyslet musí večeři alespoň o třech chodech a samozřejmě k tomu dodat i nějakou zábavu, aby se hosté při čekání nenudili. Hosté si také můžou prošmejdit obydlí dotyčného a zjistit tak jak žije a co se mu líbí.

Po každé večeři se pak hodnotí hodnotitel. A ten kdo má na konci týden nejvíc bodů vyhrává a dostane finanční prémii. Prostřeno! je opravdu zábavná a neotřelá show, která je pokaždá jiná. Dokonce se částečně seznámíme i s městy, kde dotyční žijí. Celým pořadem pak provází zasvěcený komentář manželské dvojice Václav Vydra nejml. a Jana Boušková. Někdy se sice dovedou pěkně handrkovat, ale i to dává pořadu jeho šťávu a jedinečnost. Prostřeno je navíc také skvělým zdrojem inspirace třeba i právě pro vaší kuchyni. Rozhodně tak neváhejte a Prostředno si pusťte, navíc když to nyní můžete udělat tak jednoduše a pohodlně online na internetu z archivu iprima.cz (nebo také prima play chcete-li). Přejeme vám příjemnou zábavu!

Jídelníček z pořadu jste to co jíte

Máte rádi oblíbený pořad TV Prima Jste to co jíte s doktorkou Kateřina Cajthamlovou? Pokud ano, tak pro vás budou jistě zajímavou inspirací jídelníčky z tohoto pořadu, podle kterých se můžete sami řídit a tak žít zdravěji a třeba i sami něco zhubnout. Já osobně si myslím, že tohle je jeden z mála pořadů, který má opravdu velký smysl. Protože je nejenom zábavný, ale hlavně poučný a otvírá oči. Doktorka Kateřina Cajthamlová je jedna u osob, která se konečně začala zabývat obezitou našeho národa a řeší jej radikálně.

Dříve se tvrdilo, že Češky jsou krásná děvčata… No a já musím říct, že už to dávno není pravda.. Naše ženy jsou přecpané samými mcdonaldy a fastfoody a pak chudinky brečí za to jak vypadají. Tento pořad je tomu důkazem a ja nevidím důvod proč tomu nevěřit. není to žádná mediální fikce, ale tvrdá skutečnost, že náš národ degeneruje. A díky za každého takového člověka jako je Kateřina Cajthamlová. Protože právě takové osobnosti snad dokážou národ probudit z oné letargie a neustálé konzumace natalitních potravin.

Letečtí stíhači v boji

Letečtí stíhači je skvělá britská dokumentární série, kterou vám zde přinášíme ke shlédnutí. Tento díl je zaměřený na přísně tajné zbraně zemí Osy i Spojenců. Ty měly provést překvapivé útoky a v tu či onu stranu zvrátit průběh války. A je úplně jedno ať už se jednalo o sebevražedné ponorky, pilotované raketové stíhačky, nebo rádiem řízené bezpilotní bombardéry.

Nádhernou ukázkou takové špičkové techniky je v Německý Messerschmitt Komet poháněný proudovým motorem. Byla to první stíhačka s tímto pohonem svého druhu. Letoun měl na tehdejší dobu neuvěřitelný tah 16,5 kN. Komet při rozjezdu rychle dosáhl rychlosti 320 kilometrů v hodině. Ve výšce 70 metrů pilot odhodil vzletový vozík a zrychlil na 650 kilometrů v hodině. Po dosažení této rychlosti pilot silně přitáhl a přešel do prudkého stoupání pod úhlem 60 až 70 stupňů. Při obrovském tahu raketového motoru trvalo stoupání do výšky 12 000 metrů tři až tři a půl minuty. Takovému výkonu se žádný jiný letoun ani nepřibližoval. Pilot Kometu mohl pálit z dvojice 30 milimetrových kanónů v kořenech kří del. Kdyby byla tato zbraň nasazena včak mohla ovlivnit události celé války.

Seriál Helena TV Nova

Helena Musilová je obyčejná žena, která se vší silou snaží čelit strastem a radostem rodinného života. A to samozřejmě s velkým nadhledem a optimismem, protože jinak by ostatně nepřežila asi byť je jeden jediný den. Jenže k tomu všemu musí chodit do práce a vychovává tři děti. S tím jí moc nepomůže ani nezaměstnaný manžel Dan, který veškeré své úsilí věnuje tuningu skůtra Pepy. Helena je jinak volnou předělávkou amerického seriálu „Roseanne“, do české podoby od televize Nova. Trochu lze srovnávat s Comeback, což je ale úplně jiný druh komedie. Špatný seriál to rozhodně není, i když jde místy humor trochu až moc suchý. Ale jinak se určitě báječně pobavíte.

Celé epizody Výměny manželek

Výměna manželek je oblíbená reality show vysílaná TV Nova. Aktuálně, tedy v roce 2012, se vysílá už pátá řada tohoto úspěšného seriálu. V pořadu je o zajímavý pohled do soukromí jiných rodin. Princip reality show je naprosto jednoduchý a spočívá v tom, že si dvě ženy z odlišných vybraných rodin vymění na deset dní své místo. První část pobytu v nové rodině se každá nová žena chová podle řádu nové rodiny. Ve druhé polovině naopak dostane vyměněná manželka žezlo a má šanci ukázat, jak by měla rodina žít podle ní. Všechno pak skončí na společné schůzce mezi osmi očima, kam jedou manželky i manželé, aby si popovídali o tom co je v jednotlivých rodinách dobře a co naopak zase špatně.

Odkaz ke stažení najdete na tomto webu.

Hotel Paradise zamyšlení o reality show

Hotel Paradise je nová a neotřelá reality show na které spolupracuje česká televize Prima a Slovenská Joj. A co, že v pořadu jde? Tak samozřejmě se především jedná o reality show toho nejtvrdšího zrna, takže kdo má rád spousty zvratů, tak bude opravdu spokojen. Soutěž se koná v Dominikánské republice na ostrově La Española. Právě zde je luxusní hotel s kompletním servisem. Soutěžící zde musí vydržet až tři měsíce, které naplní dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.

Skupina pěti žen a pěti mužů zde bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Každý týden přitom přichází jeden nový hráč, který může pěkně zamíchat karty. Ani ráj samozřejmě netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč). Naopak kdo si nedokáže najít protějšek, tak ten ze show okamžitě letí. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Kuchařská show Babicovy Dobroty

Dnes jsme si pro vás připravili ke stažení jeden opravdu zajímavý pořad a to kuchařskou show Babicovy Dobroty. Jedná se o pořad o vaření, který vysílá Nova každou sobotu večer. Pořadem provází známý šéfkuchař Jirka Babica, který nás naučí nejenom skvěle vařit ale ještě k nás dokáže i pobavit svými tipy a triky. Jirka je totiž zcestovalý kuchař, který se naučil vařit na svých cestách snad po všech kontinentech. Jirka je tak v kulinářském umění opravdový mistr. Každý díl pořadu se nese na jiné téma, ve kterém si uvaříme vždy nějaké typické a zajímavé jídla. Tak příjemnou zábavu a dobrou chuť.