7 trpaslíků (2014) online ke shlédnutí

Film 7 trpaslíků (2014) je tady exkluzivně pro vás přichystán online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši pustit tento hodně povedený a zajímavý snímek, který měl premiéru v našich kinech 2. října 2014. Jedná se německý animovaný film natočený dvojicí režisérů Boris Aljinovic a Harald Siepermann. Klasickou pohádku o Sněhurce uvidíte v nové a moderní verzi, která pobaví nejenom vaše děti, ale i vás. Sedm trpaslíků je zkrátka zábavný film pro celou rodinu.

Máte rádi hezké animované filmy? Pokud zní vaše odpověď ano, tak jste zde jednoznačně na správné adrese. Přímo zde jsme si totiž pro vás nachystali snímek 7 trpaslíků (anglicky The 7th Dwarf), který si můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli v opravdu skvělé obrazové a zvukové kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která nemusí trvat věčně. 7 trpaslíků je důkaz o tom, že i Evropě mohou vznikat skvělé animáky s bohatým příběhem, krásným technickým zpracováním, ale také spoustou vtipů, díky kterému zaujmou všechny generace.

Film 7 trpaslíků (2014)

Nejdříve si pojďme ale tento notoricky známý příběh převykládat. Leccos je tady totiž jinak, než v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků, kterou tak všichni dobře známe. Animák 7 trpaslíků totiž spíše vypravuje příběh napůl Sněhurky a napůl Růženky. Hlavní hrdina filmu se jmenuje Růženka a jako malé dítě byla prokleta zlou čarodějnicí Dellamorty. Kletba praví, že se do svých 18 let píchne o trn a usne věčným spánkem a s ní i její celé království. Princezna dospěla v krásnou dívku a už to vypadá, že kouzlo nedojde svého naplnění. Velkolepá oslava princezniny plnoletosti je už totiž doslova na spadnutí.

Našich pohádkových sedm trpaslíků.

Stačí jenom počkat do půlnoci až odbijí zvony a kletba ztratí svojí moc. Na oslavu jsou samozřejmě pozváni i princezniny kamarádi, včetně sedmi roztodivných trpaslíků, které si Růženka za krátkou dobu opravdu zamilovala. Jenže při nevinné hře a zkoušení prstenu dojde k tragické nehodě. Všechno to způsobí nejmladší trpaslík Špunťa. Princezna se skutečně píchne do prstu a okamžitě usne. Tím se naplní i kouzlo a rázem je magickým spánkem očarováno celé království. Zdá se, že horší už to snad ani opravdu být nemůže. Čarodějka Dellamorty se může potměšile radovat. Spánek má trvat celých sto let.

Princezna Růženka usne na sto let.

Trpaslíci jsou z celé situace nešťastní. Jenom oni neusnuli, protože na ně kletba neplatí. Jenom oni tak mohou celé tydle čáry porazit a zachránit princeznu i celé království. Kletba se dá zrušit tím, že princezna Růženka dostane polibek z ryzí lásky. Ten jí bohužel nemůže dát žádný z trpaslíků, ale jedině jejím vyvoleným. Trpaslíci dobře vědí, že Růženka se zamilovala statného mládence jménem Jack. Ten byl ale unesen zlým drakem plivajícím oheň. Jediná šance na zlepšení této prekérní situace tedy tkví v tom, že se trpaslíci vydají na dalekou výpravu Jacka osvobodit z Drakova hradu.

O vtipné momenty nebude nouze.
Naši hrdinové se vydávají na záchranou výpravu.

A jak řeknou tak udělají. Všichni jsou malý, ale každý umí něco jiného. Na této dobrodružné výpravě tak představují neohroženou partu, která dokáže překonat všechny nástrahy a nebezpečí. Obzvláště Špunťa má černé svědomí, proto se obviňuje, že to všechno způsobil právě on. O to větší je odhodlání zachránit celou situaci. Naše parta odvážných trpaslíků nakonec skutečně dojde k cíli své cesty. Jack je živý a zdravý a po malém vyjasňování názorů mezi trpaslíky a drakem se ho skutečně podaří zachránit. Jenže to není ani zdaleka všechno, protože je čeká ještě stejně dobrodružná cesta zpátky.

Jak už ale asi tušíte, tak nakonec se podaří trpaslíkům skutečně dorazit až do svého domovského království i s Jackem a zachránit princeznu Růženku i všechno ostatní. Tak už to má v pohádkách být. Co je ale důležité je především ta cesta, na které nás čeká spousta dobrodružství jako ostatně i velmi vtipných momentů. Právě proto jsme film 7 trpaslíků připravili pro vás naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Teď už je jenom na vás, kdy se rozhodnete si film pustit. Díky internetu to skutečně můžete udělat prakticky kdykoliv.

Drak už není naštěstí ve formě.

Náš názor na film 7 trpaslíků

Animák 7 trpaslíků je opravdu zábavný a povedený film. I když je doslova nasáknutý vtipem, tak nezapře svojí orientaci na mladší divácké publikum. Příběh filmu je originální a spojuje dvě klasické pohádky. I když co si budeme povídat, žádnou komplikaci zde nečekejte. To že se jedná o nový příběh totiž neznamená, že by nebyl předvídatelný. Domníváme se však, že je to přirozená součást tohoto žánru, se kterou se prostě musíme smířit. Animace je trochu jednoduší, ale hezká a naprosto plynulá. Na filmu je tak vidět jeho originalita a to, že se prostě nejedná o tuctový americký animák. Na filmu se tak nepodíleli žádní u nás známý tvůrci nebo herci. Přesto vznikl řemeslně velmi dobře udělaný film, který vás jistě pobaví. Nemůžeme tedy jinak, než filmu celkově udělit kladné hodnocení a doporučit vám ho online ke shlédnutí. Vždyť si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Nakonec vám musíme už jenom popřát příjemně strávené chvíle právě s tímto filmem.

Oficiální webové stránky film naleznete na adrese www.der7btezwerg.de, ale bohužel jsou pouze Německy.

Zlá čarodějnice, která stojí za kletbou.

Fakjů pane učiteli (2014) – přehrát online

Přehrajte si zdarma přes internet novou komedii Fakjů pane učiteli. Pokud se chcete dobře pobavit, tak přímo zde pro vás máme novou teenagerovskou komedii Fakjů pane učiteli. Snímek natočil německý režisér Bora Dagtekin. Je to film o chlápkovi, který se musí vydávat za tělocvikáře, aby se mohl dostat ke kradeným penězům, jenž jsou zakopané pod novou budovou tělocvičny jednoho gymnázia.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali zbrusu novou a ostře zábavnou komedii. To všechno jenom exkluzivně pro vás návštěvníky našeho webu. Nikdo jiný se k tomuto filmu nedostane. A to je obrovská škoda. Právě proto jsme tento hodně povedený film připravili ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě pro vás online. Stačí se tedy jenom přihlásit a už si můžete snímek vychutnat do sytosti.

Německá komedie Fakjů pane učiteli (2014)

Film Fakjů pane učiteli měl svojí premiéru v českých kinech 28. srpna 2014. Velmi záhy po svém uvedení se stal doslova hitem v návštěvnosti. V záplavě tuctových amerických komedií právě tato vynikne svou originalitou a zábavností.

Zekova přítelkyně je pěkná blbka.

Hlavním hrdinou příběhu je Zeki Müller. Není to zrovna kladný hrdina. Konečně se mu ale podařilo získat pořádný balík peněz. Jenže to má jeden háček. Tyto peníze totiž musel ukrást. Ruka zákona ho samozřejmě nenechala na pokoji a poslala Zekiho do basy. Ten si může oddechnout, že alespoň se podařilo zachránit cennou kořist. Tašku s penězi totiž jeho přítelkyně zakopala nedaleko místní školy. Tam by je přeci vůbec nikdo nehledal.

Zeki si odsedí to co má a s nadšením se vydává vykopat lup, který mu vynahradí všechny ty roky strávené za mřížemi. Něco je ale špatně. Zek s hrůzou zjišťuje, že na místě, kde mají být peníze pohřbeny někdo postavil tělocvičnu. Jen tak lehce se k nim tedy nedostane. To ale neznamená, že by penízky byly definitivně ztraceny. Jenom je třeba prostě zapojit trochu více invence a trpělivosti.

Zek se zrovna moc nestrachuje o své žáky.

Zek se tedy nakonec nechá zaměstnat jako tělocvikář na Götheho gymnáziu. Pro lidi v tomto ústavu to bude mírně řečeno šok. Jak pro žáky, tak pro učitele. Je totiž na první pohled jasné, že tento učitel se všem ostatním hodně vymyká. Aby také ne, když přes den vyučuje rozdivočené žáky a v noci kope tunel ke svým penězům.

Zekovi metody jsou opravdu velmi neortodoxní. Pro mnohé drsné až skoro nepřijatelné. Jenže jak se brzy ukáže, tak mají úspěch. Jediný Zek zvládá zkrotit tu nespoutanou smečku jménem 10. B. Na drsné vtípky žáků odpovídá ještě drsnějšími vtípky svými. Tendle učitel se prostě s nikým nemazlí, což je překvapivě asi jediný způsob jak si získat respekt.

Dokonce i mezi kolegy učiteli si brzy získá respekt. Třeba taková Lisi Schnabelstedtová ho ze začátku velmi zavrhovala. Poznala, že ale uvnitř není tak špatný. Navíc i žáci si ho brzy přes jeho drsné zacházení oblíbí. Navíc i samotný Zek se mění. Možná si to ani sám neuvědomí, ale díky svému novému poválí a přítomnosti Lisi mu dojde, že ne všechno co v životě dělal rozhodně bylo správné. Možná tedy nakonec napraví nejenom své studenty, ale i sám sebe.

Tak trohu jiný tělocvikář.

Náš názor na film Fakjů pane učiteli (2014)

Po delší době tady konečně máme povedenou komedii. Němci je také umí točit. Pokud bychom si navíc film srovnali s podobnou americkou komedií Zkažená Úča (2011) s Cameron Diaz, tak prostě Fakjů pane učiteli povede na plné čáře. Film má obrovskou dávku vtipu a už jenom laxnost a nezájem o dění Zaka v jeho třídě dává podmět ke spoustě neuvěřitelně vtipných situací. Právě nenucenost filmu je jeho obrovskou devizou. Člověk pak má dojem, že něco podobného se skutečně mohlo odehrávat i když víme, že tomu asi jenom tak nebylo. Potěší i naprosto výborný dabing, jenž je opravdu na úrovni. Celý film nekazí, ale naopak ho v určitých momentech dokonce pozvedá. To je opravdu cenná výjimka.

Sám se občas stane obětí žertíků.

Hodně nahoře drží film i výkon herce Elyase M’Bareka. Tento mladý herec odvedl opravdu skvělou práci. Je neokoukaná tvář navíc zjevně s obrovským komediálním talentem. Nastrahy něj od svých žáků ustál s naprostou grácií. Stejně tak i trochu dramatičtější scény, kdy se mu jeho ne zrovna inteligentní přítelkyně snaží vysvětlit, že nápad zakopat peníze na staveništi považovala v jistou chvíli za velmi dobrý. V tu chvíli jí totiž ani nenapadlo, že by nad ním mohla vyrůst budovat.

Pokud už čekáte jenom na naše hodnocení, tak to bude ryze pozitivní. Filmu Fakjů pane učiteli dáváme nejenom plných 80%, ale také doporučení, abyste si ho rozhodně pustili. Je to to nejlepší co se mezi komediemi letos urodilo.

Více o filmu se dozvíte i na CSFD.cz, kde má obsáhlý profil.

Zekovi žáci rozhodně nejsou žádná elita.