Horor Annabelle (2014) online ke shlédnutí

Annabelle online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet nový americký horor Annabelle od režiséra Johna R. Leonetta. Čeká vás velmi drsná podívaná u které se skutečně budete bát. Po dlouhé době tady máme konečně horor ze staré školy, který opravdu stojí za to. My jsme nesmírně vděční, že ho můžeme přinést právě vám online ke shlédnutí na této webové stránce. Rozhodně moc dlouho neváhejte a pojďte si ho pustit. Video s filmem máme pro vás ve skvělé kvalitě, ale samozřejmě tady nemusí být napořád.

Horor Annabelle je opravdu povedeným snímkem, který měl premiéru v našich kinech 9. října 2014. Už záhy po premiéře se stal jedním z nejnavštěvovanějších filmů. A není se čemu divit, protože se jedná o opravdu hodně povedený film. Bez známých herců a velkých efektů se podařilo natočit horor ze staré školy, který je založený především na napětí a na strachu. To však neznamená, že bychom se nedočkali ani nějaké té drastické scény. Věřte nám, když vám říkáme, že tento film byste rozhodně neměli minout. Právě proto jsme ho také připravili na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si můžete přehrát Annabelle ve skvělé kvalitě přes internet.

Horor Annabelle (2014)

A o čem vlastně vypráví příběh filmu? To vám hned a rádi řekneme. Hlavním hrdinou je John Form a jeho brzy už manželka Mia. Krásný pár, který právě prožívá krásné životní období. Narodila se jim dcerka, jsou zdraví a peníze jim také neschází. John koupil pro svou ženu opravdu úžasný dárek. Je to velká stará panenka. Jedná se už o starožitnost. Prostě starou poctivou práci z porcelánu. Navíc s originálním oblečkem ve svatebních šatech. Mia má z dárku radost a hned si jí vystaví na patřičně důležitém místě.

Mia a její malé miminko odpočívají.

Panenka má jméno Annabelle a dělá páru radost. Jenže jednoho dne do jejich domu vtrhnou uctívači ďábla. Je to tajemná noc uprostřed bouřky. Náš pár je napaden a dokonce je i prolita krev. Neznámý vyznavači Satana pak vzývali svého pána přímo u nich v domě. Je to opravdu děsivý snad až odporný zážitek. Naštěstí ho celá rodina přežije bez větší újmy. Posedlá žena se ale zabije přímo u nich v domě. Samozřejmě už zde nemohou dál zůstat a tak se stěhují jinam.

Pravda bude pro Miu a Johna příliš děsivá.

Jak se zdá, tak brzy je život zase ve starých kolejí. John tvrdě pracuje, aby zabezpečil rodinu zatímco Mia se snaží vytvořit co možná nejlepší domácí zázemí. Co ale netuší je to, že se něco změnilo. Vyznavačům satana se skutečně podařilo vyvolat démony zla z pekel. A jeden z nich se usídlil právě tělíčku na první pohled nevinné panenky Annabell. Brzy se začnou dít zvláštní nadpřirozené jevy. Mia si začíná myslet, že snad blázní.

Skutečnost předčí i nejhorší noční můry.

Mia se proto vydá za černošskou vědmou, která ji objasní situaci. Není to opravdu žádná sranda. Satanův démon byl vyvolán na tento svět a nedá si pokoj, dokud nesplní své poslaní. Mia i její rodina jsou v bezprostředním ohrožení života. Jenže se zdá, že už je pozdě s celou situací cokoliv dělat. Moc Annabell totiž roste. Dokonce se zdá, že ožívá. Malá holčička se mění v krvelačného démona, kterému se nedá jenom tak snadno ubránit. Nebo se nakonec podaří najít způsob, jak tohoto démona poslat tam kam patří?

To už zjistíte ve filmu Annabell, který si můžete přehrát pohodlně a zdarma na této webové stránce. Video s filmem jsme pro vás připravili jednoduše online ke shlédnutí přímo zde v našem steamovacím přehrávači. S námi si můžete opravdu jednoduše pustit tento velmi populární film, který vás jistě zaujme. Opravdu je o co stát. Video je samozřejmě ve výborné obrazové a zvukové kvalitě. Dokonce si i můžete vybrat verzi s českým dabingem a nebo dát přednost originálnímu změní s titulky. Do češtiny pro vás snímek přeložila grupa Skidraw. Víc už k tomu asi nemáme co dodat. Annabell je hodně povedený horor, který byste tak neměli rozhodně opomenout.

Panenka Annabelle ožívá!

Náš názor na film Annabelle (2014)

Annabell je opravdu zajímavým filmem. Je to vlastně takový klasický duchařský horor podobný třeba legendární panence Chucky (film Dětská hra 1988). Právě tento subžánr už není v dnešní době tak moc rozšířený. Mnohem více táhnout masakrózní filmy založené na velkém množství střev a dalších tělních tekutin. Je velmi příjemné se jednou podívat na film, který naopak sází na tajemnou atmosféru a pozvolné vyprávění. Režisérovi Johnovi R. Leonettivi se povedlo natočit opravdu kvalitní film. Po technické stránce je zpracovaný opravdu skvěle, který si vystačí bez velkých efektů. Autorem scénáře se stal Gary Dauberman. Filmu tak rozhodně dáváme palec nahoru a doporučujeme vám ho ke shlédnutí. A s tento názor rozhodně nemáme jenom my. Stačí se podívat třeba na CSFD.cz, kde má film nadprůměrné hodnocení 61%. Velmi podobně si snímek vede i na konkurenční FDB.cz, kde má v době psaní tohoto článku hodnocení 65,7%. Myslím, že nám tak můžete plně důvěřovat, když jsme se rozhodli vám tento snímek doporučit ke shlédnutí. Opravdu stojí za to. Navíc když si ho můžete pustit pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Kdo by odolal?!

Čeká nás jenom zkáza a plameny.

Horor Pod zemí (2014) online ke shlédnutí

Nový americký horor Pod zemí (2014) je tady pro vás nachystaný online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete exkluzivně pustit tento unikátní snímek, který vás rozhodně nenechá chladnými. Parta mladých lidí se vydává do podzemí pod Paříží. Zajímá je poznání, ale i dobrodružství. To ale netuší, že si rozhodli ukousnout větší sousto, než jsou schopni zvládnout. Pod povrchem se může ukrývat zlo, které si nedovedou ani představit.

Na této webové stránce jsme se rozhodli vám naservírovat pohodlně a zdarma hororový thriller Pod zemí (v anglickém originále As Above, So Below). Snímek režíroval John Erick Dowdle, který má s podobným typem filmů velmi bohaté zkušenosti. Z jeho předchozích filmů můžete znát například: Ďábel (2010), Karanténa (2008) nebo The Poughkeepsie Tapes (2007). V jeho novém filmu nehledejte žádné velké filmové hvězdy, přesto se mu díky jeho umu a teamu mladých talentovaných herců podařilo natočit hodně drsný, ale zajímavý horor. Konečně je tu film u kterého se budete pořádně bát a zároveň vás neodradí svým hloupým příběhem.

Horor Pod zemí (2014)

Do českých kin se film Pod zemí dostal 4. září 2014 a záhy po své premiéře se stal jedním z nejnavštěvovanějších filmů v žebříčcích návštěvnosti. Není se čemu divit, protože se jedná o opravdu velmi kvalitní snímek.

A o čem vlastně je? Hlavní hrdinkou je mladá a zapálená archeoložka Scarlett Marlowe. Ta stále ještě studuje a to na univerzitě obor městská archeologie. Zajímá se tak o památky ukryté ve městech nebo přímo pod jejich současným povrchem. Scarlett se právě vydává do Paříže, která je pro její práci opravdovým rájem. Město s tisíciletou historií, která sahá ještě před dobu Římské Říše. Jestli se někde dají udělat významné objevy, tak je to právě tady.

Výprava do pařížského podzemí začíná.

Písemné prameny dovedou Scarlett na stopu tajemné místnosti. Ta je ukrytá plných 113 metrů pod zemí a podle všeho by měla ukrývat naprosto unikátní předměty. Celé Pařížské podzemí je naprosto unikátní sítí tunelů a katakomb, které patří k největším na světě. Je tak rozsáhlé, že se nedá jenom tak jednoduše prozkoumat. Podle všeho zahrnuje více než 320 kilometrů tunelů. Pro archeologa tedy opravdu to právě zaslíbené místo.

Něco je tady špatně...

Scarlett dá dohromady partu mladou lidí, kterou tvoří zkušení speleologové, ale i naprosto obyčejní dobrodruzi, co jenom touží zažít něco nevšedního. Společně se vydávají do podzemí. Už první zjištění je děsivé. Velká část těchto podzemních prostor byla totiž vybudována roku 1785, jako největší masový hrob na světě. Je zde pohřbeno více, než 6 milionů lidských těl. Už začátek výpravy je tedy pro mnohé dost depresivní, kdy se naši hrdinové doslova brodí v lidských kostech. To je ale jenom začátek a předzvěst skutečné hrůzy, jenž je má záhy potkat.

Celá parta brzy zjistí, že je v podzemí uvězněna. Prošli průchodem s varovným nápisem, že se vydávají do říše mrtvých. Jenže oni se to rozhodli ignorovat. Teď se za nimi průchod uzavřel a oni se nemůžou vrátit zpátky. Jedinou nadějí je pro ně pokračovat a doufat, že objeví nějakou jinou cestu ven. Jenže to se začínají dít podivné věci. Cesta totiž vede jenom stále níž a níž do podzemí. Zároveň jako by všechno bylo vzhůru nohama. Scarlett se svými přáteli pokračuje dál.

Každý pozná démony ze své minulosti.

To na co narazí je však děsivé memento z jejich vlastních životů. Každému se najednou vybavují vlastní osudové okamžiky a traumata. Zkrátka ty nejděsivější okamžiky jejich životů. Jak pokračují dál, tak jsou tyto obrazy čím dál tím živější a nebezpečnější. Naši hrdinové porušili posvátný klid hrobu milionů lidí a jak to vypadá, tak cesta kterou kráčejí je teď vede přímo do pekla. Podaří se jim vyváznout?

Hodně zajímavý a děsivý horor Pod zemí (2014) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Rozhodně se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si tento povedený snímek pustit s námi online. Film Pod zemí pro vás máme s českým dabingem a ve skvělé obrazové kvalitě. Pevně věříme, že si tento film opravdu užijete a strávíte s ním příjemné chvíle. Tak dobrý horor u kterého se člověk skutečně bojí jsme tady už dlouho neměli.

Je to cesta do opravdových pekel.

Náš názor na film Pod zemí

Hodnocení filmu už jsme vám nastínili v předchozích odstavcích. Celkově musíme říct, že se nám „Pod zemí” opravdu hodně líbí. Je to originální a svěží horor. Na svědomí ho mají mladí tvůrci a je to na něm hodně vidět. Takový film se prostě dá natočit jenom s velkou dávkou entusiasmu. Příběh snímku není nikterak originální, stejně jako natočení. Film si hodně hraje na to, že je amatérsky natočený, takže kymácející kamery si také užijeme více než dost. Ale celkově je to tak dobře uděláno, že tu atmosféru to prostě má. O tom není sebemenšího sporu. Myslím, že právě atmosféra je pro tento druh filmu naprosto klíčová. Potěší i mladí herci v podobě neokoukaných tváří. Film produkoval Universal, takže nechybí ani zázemí velkého mediálního domu. Jinak co se týká technického zpracování tak to je na dobré úrovni. Povedli se kulisy, ozvučení, střih a další věci, které jsou neoddělitelnou součástí dobrého filmu. Za nás tedy dáváme palec nahoru a věříme, že se u snímku bude bavit a bát stejně dobře jako my.

Více o filmu se dozvíte například na CSFD.cz nebo také na oficiálních webových stránkách, kterou jsou ale v angličtině.

Očista: Anarchie (2014) online ke shlédnutí

Jak by vypadal svět, kde by na jednu noc v roce bylo povoleno úplně všechno. Nejtěžší zločiny, rabování i zabíjení. Thriller a horor Očista: Anarchie nám takový svět ukáže. Film je pokračování stejnojmenného snímku, který vyšel jenom o pouhý jeden rok dříve. Snímek v roce 2014 natočil režisér James DeMonaco, který si vystačil ve směs s méně známými herci. Podařilo se mu natočit opravdu drsný příběh zasazený do světa, kterého od úplného chaosu dělí jenom každoroční očista.

Na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Očista: Anarchie (2014). Přímo zde si můžete pustit pohodlně a hlavně zdarma tento hodně zajímavý akční thriller, jenž toho má určitě hodně co nabídnout. Video jsme pro vás nahráli ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Není skutečně nic jednoduššího, než abyste si ho s námi pustili. Jaké by to asi bylo, kdy by na jednu noc v roce byly povoleny veškeré zločiny? Horo! Ano přesně to je ve stručnosti film Očista: Anarchie.

Hororový thriller Očista: Anarchie (2014)

Příběh filmu se odvíjí kolem otce, jemuž byla zabita dcera. Srazil jí nepozorný řidič na silnici a dokonce za to nedostal ani žádný větší trest. Jenže to mu nemůže projít jenom tak. Obzvláště v Americe roku 2022. Amerika byla sužována vysokou zločinností a nízkou morálkou, se kterou se rozhodli bojovat i samotní zákonodárci a to tím, že na jednu noc v roce jsou dekriminalizovány veškeré zločiny. Lidé si tak můžou vyřídit své účty a vybít svou zlobu v noci, jenž dostala jméno „Očista”. V té se nikdo nemůže spoléhat na záchranáře nebo policisty. V tuto noc se bije každý sám za sebe. Samozřejmě nějaká drobná pravidla tu jsou. Například je zakázáno útočit na vysoké státní úředníky nebo používat příliš ničivé zbraně. Jinak je ale povoleno všechno. Není se tak čemu divit, že i tak se mění tato noc v peklo a kdo jí chce přečkat tak se uchyluje do těch nejbrilantnějších úkrytů.

Tato noc je zároveň hodinou, kdy může i náš zranění otec uplatnit své právo po pomstě. Po zuby ozbrojený a s brilantním plánem se tedy vydává vyřídit si to a oním zločincem hezky postaru. Tedy ve smyslu oko za oko.

Teď opravdu není vhodný čas na rozbité auto.

Nebezpečí této noci je ale velké i pro nevinné. Náš pachatel se totiž zcela náhodou ocitne napospas. Těsně předtím, než se se svou ženou dostane do úkrytu se jim totiž porouchá auto. Za normálních okolností běžná věc, která ale nyní může mít zcela fatální následky. Očista právě začíná. Náš mladý manželský pár tedy narychlo hledá azyl, který skutečně objeví. Nakonec se jim ho podaří najít u mladé ženy, která se snažila maximálně zabezpečit svůj dům, aby tak ochránila sebe i svou malou dcerku.

Jenže zhrzený a zlomený otec je na cestě. Ví, že mu to jeho dcerku už nevrátí, přesto cítí, že tento akt pomsty je to poslední, co v životě musí udělat. Je po zuby ozbrojený a jít do očisty naplno. Má přitom i velmi chytrý a důkladný plán. Na civilisty, kteří se mu můžou připlést do cesty samozřejmě nehledí ani v nejmenším. Ačkoliv jsou manželé Sandinovi na první pohled v bezpečí, tak pořád jsou to pouze neozbrojení civilisté. A jejich mstitel je jim v patách. Jenže tato noc bude ještě hodně dlouhá a leccos se v ní může opravdu ošklivým způsobem zvrtnout. Všechno tak může být ještě zcela jinak.

Dnes je noc všeničící anarchie.

Film Očista: Anarchie přinese velmi dramatický a dechberoucí příběh, který svou surovostí opravdu zaslouží označení horor. Pokud jste ale příznivci tohoto žánru, tak budete s tímto filmem určitě nadmíru spokojeni. To je ostatně také důvod, proč vám ho přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Ulice se rázem stávají velmi nebezpečným místem.

Náš názor na film Očista: Anarchie (2014)

Film Očista volně navazuje na předchozí snímek z loňského roku. Bere si do vínku stejnou myšlenku jenom jí rozpracovává ještě trochu dál a v jiném světle. Mnoho věcí se podařilo oproti prvnímu filmu vypiloval, ale naopak se objevili nové chybičky. Pohled na bouřící se město je úžasný i když trochu nelogický. V reálu by se asi těžko měnili lidé v takové zvířata a naproti tomu, ten kdo chce pomstu si jí může vymoci i v našem světě. Trochu zamrzí postavy, které jsou vlastně docela jalové a některé až dokonce otravné. A tak místo toho, aby jim s napětím drželi palce ať přežijí, tak některým přejete dočista jiný osud. Jinak se ale jedná o opravdu velmi hutný a zábavný mix akčního thrilleru. Tento film se bezpochyby do historie nijak výrazně nezapíše. Nicméně příjemnou podívanou vám určitě nabídne. Pokud vás tedy film zaujal, tak neváhejte ani chviličku a pojďte si ho pustit s námi. Pevně věříme, že se vám snímek bude líbit a strávíte s ním příjemné chvilky.

Zkuste utíkat, když se není kam skovat.