Hledá se Dory online pro vás

Nový animák Hledá se Dory už tady na vás čeká. Ano můžete si ho přehrát přímo zde přes internet a to naprosto pohodlně a zdarma. Tento povedený americký animák jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce, abyste si ho mohli vychutnat opravdu pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít. Film natočilo uznávané animátorské studio Pixar, které nyní spadá pod Disneyho. Příběh je zároveň volným pokračováním úspěšného filmu Hledá se Nemo z roku 2003.

Hledá se Dory online pro vás.

Roztomilou modrou rybku Dory asi nemusíme moc představovat. Kdo viděl film Hledá se Nemo, tak si na ní jistě rád vzpomene. To je trochu paradox vzhledem k tomu, že sama Dory má velké problémy s krátkodobou pamětí. Jenže se stala podivuhodná věc,… Dory se konečně rozpomněla. A to na to, že má rodiče, které hledá. Není času nazbyt, musí se vydat pokračovat ve svém pátrání.

Doprovázet jí samozřejmě budou i její kamarádi Nemo a jeho otec Marlin. A bude to potřeba, protože cesta to bude opravdu dlouhá až na druhou stranu oceánu. Stopy vedou do známého Kalifornského akvária. Dostat se tam je pro Dory poměrně snadné. Stačí se nechat chytit mořskými biology. Jenže zásadní otázkou zůstává, jak se dostat ven.

Takový je ve zkratce film Hledá se Dory, který máme pro vás online. Stačí se jenom podívat na web Cinemio, kde o tomto skvělém animáku naleznete spoustu informací a pak už si ho můžete jednoduše přehrát. Celé je to velmi pohodlné a vlastně je to jenom záležitost na pár kliknutí myši. Tak toho určitě využijte!

Mimoni – exkluzivně online a zdarma

Animovaný film Mimoni (2015) nebo-li v anglickém originále The Minions už na vás čeká jenom tady zdarma k přehrání. Exkluzivně na této webové stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit celý film. Věříme, že rozhodně nebudete zklamáni, když si tento povedený snímek pustíte právě s námi. Film měl premiéru v českých kinech 25. června 2015, tedy těsně před vysvědčením a letními prázdninami. Vy se však na toto datum nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si film přehrajete naprosto pohodlně a jednoduše online.

Děti a dospělí se mohou těšit na animovanou komedii Mimoni, která se objevuje na plátnech kin a slibuje zřejmě největší animovaný trhák v roce 2015. V americké animované komedii Mimoni od amerických režisérů Kyleho Baldy a Pierra Cofina mimo jiné propůjčili animovaným postavičkám své hlasy tito herci a herečky Jon Hamm, Sandra Bullock, Micheal Keaton, Katy Mixon, Steve Carell a Allison Jenney.

Film Mimoni exkluzivně online a zdarma.

Mimoni jsou žluté postavičky, které se vyjadřují poněkud neobvyklým způsobem, ale přesto jejich řeči velmi dobře rozumíme. Žluté postavičky však nejsou nikterak prosté a naivní, protože slouží těm největším padouchům a zloduchům na světě. Žlutí panáčci aneb Mimoni jsou v kurzu nejenom u dětských diváků, ale také i u dospělých, což je pro animovaný film vždycky jenom dobře. Rodinná animovaná komedie Mimoni tak bude veselá zábava pro celou rodinu.

Nejočekávanější animák roku 2015 je tady!

Kdo to však Mimoni jsou? Jsou to roztomilí žlutí panáčci, kteří se líbí všem dětem, nicméně jejich roztomilost má své meze, protože slouží Gruovi, což je grázl a velký padouch. Proč však Mimoni slouží grázlovi? Odpověď přináší samotný animovaný film, který z nich dělá hlavní protagonisty jejich vlastního životního příběhu. Hned na začátku příběhu najdete odpověď na výše položenou otázku, protože hned začátek filmu vypráví historii žlutých Mimoňů.

Je krásná a přitom děsivě talentovaná na zločin.

Nebudete tomu věřit, ale žlutá dobračiska vidí od začátku své existence smysl svého života ve službě grázla a padoucha, který je postrachem ve svém okolí. Když o svého špatného pána přišli, velmi rychle si našli dalšího padoucha. A tak to šlo pořád dokolečka, takže jejich páni byli Tyranosaurus Rex, zlý hrabě Drákula nebo ambiciózní císař Napoleon. Pak však přišel okamžik, kdy žádného zlého a špatného šéfa nedokázali najít a byli v těžké krizi. Shodou okolností to byla doba, kdy se nacházeli v království mrazu, sněhu a ledu. Žlutí panáčci však měli štěstí, protože se v jejich středu objevili tři zachránci. Byli to věčně hladový Stuart, sebevědomý a hrdý Kevin a mírně vystresovaný Bob. Tři hrdinové vyrazili do širého světa, aby všem svým žlutým a roztomilým kamarádům opět navrátili smysl života.

Všichni tři se dopravili až do Ameriky, přesněji na floridský festival gangsterů všeho druhu a typu. Nebyl to však jenom lokální festival, ale festival, jehož se měla zúčastnit i nekorunovaná královna světového podsvětí, nevypočitatelná Scarlett Odkráglová. „To je ta pravá!“ řekli si naši tři žlutí hrdinové a hned vzpláli velkou touhou začít pro paní Odkráglovou pracovat.

Slečna Scarlett Odkráglová však nebyla tímto nápadem dvakrát nadšená, takže si žluté panáčky pořádně vyzkouší. Její příkaz bude jasný: ukradnout britské královně její nádherné a nesmírně cenné klenoty. A tak se tři žlutí hrdinové vypraví do Anglie. Při své cestě do Anglie však netuší, že v následujících dnech není v sázce jen to, co bude anglická královna nosit na své pomazané hlavě, ale rovněž samotná existence jejich mimoňského živočišného druhu.

Podaří se třem malým Mimoňům konečně najít práci pro sebe i své druhy?

Bude se divákům všech kategorií animovaná komedie Mimoni líbit? To se teprve uvidí, ale pokud výrazně zaboduje u dětí, tak z animované americké komedie Mimomi bude jistě megahit. Právě proto jsme snímek ostatně pro vás připravili i na této webové stránce. Exkluzivně jenom zde si tento super animovaný film můžete přehrát s námi. Všechno je to pohodlné a zdarma. Jediné co musíte udělat je přihlásit se v horní části těchto webových stránek. Snad se budete dobře bavit, ale my si myslíme, že s malými žlutými Mimoni je zábava takřka zaručená.

Bude to jízda, která rozhodně bude stát za to!

Více o filmu Mimoni?

Další informace o filmu Mimoni zcela jistě naleznete na oficiální webové stránce www.minionsmovie.com. Film je pro vás přichystán online ke shlédnutí takéna webu www.cinemio.4fan.cz/mimoni-2015-online-ke-shlednuti/ a kromě toho vám rovněž můžeme doporučit CSFD.cz profil filmu. Dobře se bavte!

7 trpaslíků (2014) online ke shlédnutí

Film 7 trpaslíků (2014) je tady exkluzivně pro vás přichystán online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši pustit tento hodně povedený a zajímavý snímek, který měl premiéru v našich kinech 2. října 2014. Jedná se německý animovaný film natočený dvojicí režisérů Boris Aljinovic a Harald Siepermann. Klasickou pohádku o Sněhurce uvidíte v nové a moderní verzi, která pobaví nejenom vaše děti, ale i vás. Sedm trpaslíků je zkrátka zábavný film pro celou rodinu.

Máte rádi hezké animované filmy? Pokud zní vaše odpověď ano, tak jste zde jednoznačně na správné adrese. Přímo zde jsme si totiž pro vás nachystali snímek 7 trpaslíků (anglicky The 7th Dwarf), který si můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli v opravdu skvělé obrazové a zvukové kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která nemusí trvat věčně. 7 trpaslíků je důkaz o tom, že i Evropě mohou vznikat skvělé animáky s bohatým příběhem, krásným technickým zpracováním, ale také spoustou vtipů, díky kterému zaujmou všechny generace.

Film 7 trpaslíků (2014)

Nejdříve si pojďme ale tento notoricky známý příběh převykládat. Leccos je tady totiž jinak, než v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků, kterou tak všichni dobře známe. Animák 7 trpaslíků totiž spíše vypravuje příběh napůl Sněhurky a napůl Růženky. Hlavní hrdina filmu se jmenuje Růženka a jako malé dítě byla prokleta zlou čarodějnicí Dellamorty. Kletba praví, že se do svých 18 let píchne o trn a usne věčným spánkem a s ní i její celé království. Princezna dospěla v krásnou dívku a už to vypadá, že kouzlo nedojde svého naplnění. Velkolepá oslava princezniny plnoletosti je už totiž doslova na spadnutí.

Našich pohádkových sedm trpaslíků.

Stačí jenom počkat do půlnoci až odbijí zvony a kletba ztratí svojí moc. Na oslavu jsou samozřejmě pozváni i princezniny kamarádi, včetně sedmi roztodivných trpaslíků, které si Růženka za krátkou dobu opravdu zamilovala. Jenže při nevinné hře a zkoušení prstenu dojde k tragické nehodě. Všechno to způsobí nejmladší trpaslík Špunťa. Princezna se skutečně píchne do prstu a okamžitě usne. Tím se naplní i kouzlo a rázem je magickým spánkem očarováno celé království. Zdá se, že horší už to snad ani opravdu být nemůže. Čarodějka Dellamorty se může potměšile radovat. Spánek má trvat celých sto let.

Princezna Růženka usne na sto let.

Trpaslíci jsou z celé situace nešťastní. Jenom oni neusnuli, protože na ně kletba neplatí. Jenom oni tak mohou celé tydle čáry porazit a zachránit princeznu i celé království. Kletba se dá zrušit tím, že princezna Růženka dostane polibek z ryzí lásky. Ten jí bohužel nemůže dát žádný z trpaslíků, ale jedině jejím vyvoleným. Trpaslíci dobře vědí, že Růženka se zamilovala statného mládence jménem Jack. Ten byl ale unesen zlým drakem plivajícím oheň. Jediná šance na zlepšení této prekérní situace tedy tkví v tom, že se trpaslíci vydají na dalekou výpravu Jacka osvobodit z Drakova hradu.

O vtipné momenty nebude nouze.
Naši hrdinové se vydávají na záchranou výpravu.

A jak řeknou tak udělají. Všichni jsou malý, ale každý umí něco jiného. Na této dobrodružné výpravě tak představují neohroženou partu, která dokáže překonat všechny nástrahy a nebezpečí. Obzvláště Špunťa má černé svědomí, proto se obviňuje, že to všechno způsobil právě on. O to větší je odhodlání zachránit celou situaci. Naše parta odvážných trpaslíků nakonec skutečně dojde k cíli své cesty. Jack je živý a zdravý a po malém vyjasňování názorů mezi trpaslíky a drakem se ho skutečně podaří zachránit. Jenže to není ani zdaleka všechno, protože je čeká ještě stejně dobrodružná cesta zpátky.

Jak už ale asi tušíte, tak nakonec se podaří trpaslíkům skutečně dorazit až do svého domovského království i s Jackem a zachránit princeznu Růženku i všechno ostatní. Tak už to má v pohádkách být. Co je ale důležité je především ta cesta, na které nás čeká spousta dobrodružství jako ostatně i velmi vtipných momentů. Právě proto jsme film 7 trpaslíků připravili pro vás naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Teď už je jenom na vás, kdy se rozhodnete si film pustit. Díky internetu to skutečně můžete udělat prakticky kdykoliv.

Drak už není naštěstí ve formě.

Náš názor na film 7 trpaslíků

Animák 7 trpaslíků je opravdu zábavný a povedený film. I když je doslova nasáknutý vtipem, tak nezapře svojí orientaci na mladší divácké publikum. Příběh filmu je originální a spojuje dvě klasické pohádky. I když co si budeme povídat, žádnou komplikaci zde nečekejte. To že se jedná o nový příběh totiž neznamená, že by nebyl předvídatelný. Domníváme se však, že je to přirozená součást tohoto žánru, se kterou se prostě musíme smířit. Animace je trochu jednoduší, ale hezká a naprosto plynulá. Na filmu je tak vidět jeho originalita a to, že se prostě nejedná o tuctový americký animák. Na filmu se tak nepodíleli žádní u nás známý tvůrci nebo herci. Přesto vznikl řemeslně velmi dobře udělaný film, který vás jistě pobaví. Nemůžeme tedy jinak, než filmu celkově udělit kladné hodnocení a doporučit vám ho online ke shlédnutí. Vždyť si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Nakonec vám musíme už jenom popřát příjemně strávené chvíle právě s tímto filmem.

Oficiální webové stránky film naleznete na adrese www.der7btezwerg.de, ale bohužel jsou pouze Německy.

Zlá čarodějnice, která stojí za kletbou.

Pošťák Pat (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový zábavný animák Pošťák Pat (2014). Na této naší webové stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí hodně zajímavý animovaný film jménem Pošťák Pat, který měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 11. září 2014. Jedná se o animovaný film z Velké Británie, který natočila režisér Mike Disa. Tomu se povedlo natočit po všech ohledech zábavný a vlídný animovaný film u kterého se bude bavit celá rodina.

Dobrých animáku u kterých se může v klidu bavit celá rodina od těch nejmenších až po babičku není nikdy dost. Právě proto jsme rádi, že se na konci léta 2014 objevit animák Pošťák Pat, který bychom vám nejenom chtěli představit, ale také nabídnout online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli vzápětí po jeho premiéře a vy si tak u nás můžete pustit Pošťáka Pata pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Věříme, že je to férová nabídka, kterou se rozhodně nebudete zdráhat ani na chvilku využít. Samozřejmě tady film nebude vystaven věčně.

Animovaný film Pošťák Pat (2014)

Pojďme si ale říci něco o samotném příběhu tohoto snímku. Všechno to začíná v malé vesničce jménem Zelená dolina a jejím okolí. Mají tady asi toho nejlepšího a nejmilejšího pošťáka široko daleko. Jmenuje se Pat a všichni ho mají moc rádi, nejenom že je při doručování zásilek vždy rychlý a vlídný, ale dokáže pomoci se spoustu jiných věcí. Co třeba sundat ovečku, která se zatoulala do koruny stromů. To pro něj není skutečně žádný problém. Všechny úkoly plní s grácií a úsměvem.

Pat je opravdu oblíbeným pošťákem.

Jenže i Pat už je z toho všeho tak trochu unavený a teď by si rád užil dovolenou nejlépe ve slunné Itálii. Jenže jeho zlý šéf mu to celé zatrhne a nikam ho nepustí.

Obyvatelé Zelené doliny ale Pata přemluví, aby se o to pokusil sám. A kde jinde si získat obdiv a sympatie, než v pěvecké soutěži. Většina lidí co se sem hlásí neumí zpívat ani za zlámaný pětník. Pat je ale zcela jiná liga. Hned svým prvním vystoupením ohromí nejenom všechny diváky, ale i jinak velmi nevrlou porotu. Zdá se, že jeho kariéra v showbusinessu je tímto nastartována.

Jenže má také obrovský hudební talent.

Pat postupuje dál a dál a opravdu se z něj rázem stává pomyslný idol, kterého všichni obdivují. Pat zůstává stále skromný a svůj, čím si získává nové a nové fanoušky jakoby pro něj každé další kolo bylo skoro hračkou. Jenže to má jeden háček a to, že už nestíhá svou pošťáckou práci. V ten samý moment, ale přijde jeho zlý šéf na to jak ho nahradit. Nechá si vyrobit sérii robotů, kteří vypadají přesně jako Pat. Ti za něj tak můžou plnit jeho pracovní úkoly. Dokonce nechá vyrobit i robotického kocoura Fredbota, jenž vypadá úplně přesně jako věrný patům čtyřnohý přítel.

Zatím všechno vypadá jako idylka, jenž se to celé zvrhne. Robotičtí pošťáci nejsou ani zdaleka tak dobří jako ten skutečný. Naopak nadělají spíše více škody než užitku. Nejsou zkrátka úplně dokonalý. Patův šéf si z toho ale vůbec nic nedělá. Jenom on zná tajný hlavní účel svých robotů a to rozhodně není roznášení zásilek. Chce totiž pomocí nich ovládnout svět!

Místní obyvatelé Zelené doliny budou ještě hodně překvapeni.

Podaří se Patovi s pomoci svých přátel ze Zelené doliny tento zlotřilý plán sabotovat? To už se dozvíte ve filmu „Pošťák Pat”, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento velmi zábavný a povedený film, který vás určitě zabaví na hodně dlouhou dobu. Můžeme vám garantovat, že toto dobrodružství bude opravdu stát za to! Možná i na tu vysněnou dovolenou se Pat podívá. Více už uvidíte v samotném filmu!

Pošťák Pat bude muset zastavit své robotické kopie.

Náš názor na film Pošťák Pat

Pošťák Pat je velmi zábavný a hravý film pro celou rodinu. Jedná se o opravdu originální snímek, který vnáší svěží vítr mezi většinou americké animované filmy. I když je tedy režisér Mike Disa Američan, tak je na filmu znát, že je prostě jiný a že byl natočen ve Velké Británii. Film má spoustu humorných scének a vtipů. Nechybí ani pár písniček pro nejmenší. My větší pak určitě oceníme parodie na talentové soutěže z nichž se jedné z nich účastní sám Pat. Ve výsledku tedy vznikl velmi povedený a zábavný film, kterému můžeme udělat hodnocení pět hvězdiček. A také palec nahoru, protože vám tento film opravdu doporučujeme ke shlédnutí. Samozřejmě to není film pro všechny. Celkově je hodně barevný a pozitivní, což někomu může připadat až moc dětské, ale s tím se člověk u takového druhu filmů musí prostě smířit. Jinak ale opravdu není moc co Pošťákovi Patovi vytknout. Pevně věříme, že tak zamíří i na vaše monitory, televize a další druhy displejů.

Další informace a recenze od diváků týkající se filmu Pošťák Pat naleznete také na CSFD.cz.

Přehrát online film Útěk z planety Země (2014)

Přehrajte si zdarma film Útěk z planety Země. Na této webové stránce jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí tuto rodinou animovanou komedii. Je to komedie plná modrých ufounků, kteří si žijí v klidu a míru a jediné čeho jsou bojí jsou lidé. Bohužel ale hrozí, že se s nimi opět velmi brzy dostanou do křížku. Společně se tak seznámíme s opravdovými hrdiny z planety Baab, jenž se snaží jenom zachránit své nejbližší.

Útěk z planety Země je zbrusu nový americký animák. Natočil ho režisér Callan Brunker pro kterého je to teprve jeho druhý film. Nicméně podle prvních hodnocení se jedná o celkem hodně zábavnou podívanou. Do českých kin se film dostal na začátku srpna. Konkrétně 7. srpna 2014 abychom byly přesnější.

Animovaný film Útěk z planety Země (2014)

Příběh filmu začíná na planetě Baab, která je obydlená inteligentními modrými ufony. Vlastně jsou nám docela podobní a to jak vyspělostí své techniky tak kultury. Mají vyspělou společnost, která se právě ponořila do zkoumání tajů vesmíru. Dokonce mají i smysl pro humor. Jenom jsou prostě modří. A podobně jako my i oni mají své hrdiny. Jedním z největších je Scorch Supernova. Kosmonaut a pilot, který se vrhá do těch nejnebezpečnějších misí. Z beznadějných situací už zachránil spoustu lidí. Tedy vlastně ufonů. Co už ale většina ufonů neví je, že to dokázal jenom díky svému bratrovi. Gary sice stojí v pozadí, ale právě jeho brilantní mozek vymyslel většinu záchranných plánů, které už Scorch pouze zrealizoval. Bez Garyho by byl Scorch namydlený, protože na první pohled je jasné, že on sám moc inteligence zrovna neposbíral.

Scorch Supernova se svým bratrem Garym

Tato vysoce kultivovaná rasa se stejně jako my zabývá zkoumáním vesmíru. Dokonce ví i o planetě Zemi . Jenom se jí raději obloukem vyhýbají, protože už z dálky vypadá hodně nebezpečně. Jenže jednoho dne právě od nás přijde zoufalé volání o záchranu. A protože je u toho první právě Scorch, který více koná, než přemýšlí, tak se hned vrhne sám na záchranou misi. Jak už si asi dovedete představit, tak to nedopadne zrovna moc dobře.

Čeká nás velká záchraná mise na planetě Zemi

Scorch je fascinován naším supermarketem. Následně se pokusí zachránit nafukovacího reklamního panáka, načež je zajat skupinou agentů. Ano modrý návštěvník nepatří na zemi zrovna k vítaným hostům. Do všeho už je namočená armáda a ta ho jistě nenechá jenom tak odejít. Zelené mozky už si jistě představují jak ho budou pitvat a jeden šílený plukovník má plán jak raději mimozemskou hrozbu eliminovat ještě před tím, než se z ní stane hrozba. Scorch je uvězněn v proslulé oblasti 51 společně s dalšími podivnými mimozemšťany.

Brzy se to dozví i jeho Gary, který samozřejmě nemá v úmyslu nechat svého bratra napospas obávaným lidem. Tentokrát ale bude muset nejenom celou záchranou misi vymyslet a zorganizovat, ale i sám uskutečnit. Což zahrnuje výpravu přímo na zemi. Zde poznává, že všichni lidé rozhodně nejsou tak zlý, jak se na první pohled zdá. Jenže na navazování přátelství teď vlastně ani není čas. On se nyní musí pokusit hlavně zachránit všechny vězněné ufouny. A protože je to opravdu koumák, tak by v tom musel být snad čert, aby se mu to nepodařilo.

Někteří mimozemšťané jsou opravdu zvláštní

Film Útěk z planety Země přináší spoustu roztodivných mimozemšťanů a vtipů. Rozhodně tak neváhejte a pojďte si ho pustit s námi. Garantujeme vám, že se u filmu budete velmi dobře bavit. My pro vás máme Útěk z planety Země ve skvělé kvalitě a s českým dabingem. Jenom u nás si ho můžete pustit hezky pohodlně online a kdykoliv se vám bude jenom chtít.

Podaří se nakonec útěkový plán uskutečnit?

Náš názor na film Útěk z planety Země (2014)

Útěk z planety Země je povedená pohádka pro celou rodinu. No možná v tomto případě spíše trochu víc pro ty menší diváky. Film je sice doslova nabitý různými parodickými scénkami a vtipy, ale jenom málokdy se jedná o nějaký dvojsmysl určený i pro dospělejšího diváků. V tomhle jsou pro starší určitě lepší filmy od Pixaru. Každopádně i tak není filmu Útěk z planety Země moc co vytknout. Jedná se po řemeslné stránce skvěle udělaný animák. Samozřejmě se nejedná o žádný přelomový film, ale na to si tento snímek ani nehraje. Jde mu hlavně o to pobavit vás i vaše děti. Za nás vám tedy film můžeme doporučit. Pusťte si ho třeba právě na tomto webu online a určitě s ním strávíte příjemné chvíle.

Více o filmu naleznete samozřejmě také na jeho oficiálních webových stránkách escapeearthmovie.com. Tento web je samozřejmě v angličtině.