Film Vybíjená (2015) online ke shlédnutí

Česká komedie Vybíjená je už tady pro vás připravená online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili český snímek Vybíjená. Režisérem filmu se stal Petr Nikolaev, který jako námět použil knihu Michala Viewegha. A aby toho nebylo málo, tak to celé ztvárnili herci z Partičky neboli: Ondřej Sokol, Michal Suchánek, Richard Genzer. To je třeskuplná kombinace, která nás slibuje opravdu povedenou podívanou. Pojďte si to celé pustit online s námi!

Přímo zde na této webové stránce tady pro vás máme online ke shlédnutí film Vybíjená (2015). Jedná se o opravdu originální a zajímavě vypadající snímek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravili online k přehrání přes internet na tomto našem fanouškovském webu. V kinech měl film premiéru 12. Března 2015 a hned záhy se vyhoupl do čela diváckého žebříčku návštěvnosti. Vy však nemusíte chodit nikam do kina a ani platit drahé vstupné, protože s námi si tento zajímavý film užijete opravdu jednoduše a pohodlně.

Česká komedie Vybíjená online pro vás.

Jak už se dá očekávat, tak příběh komedie Vybíjená je přehnaný až do groteskní absurdity. Společně se v něm potkáme s mnoha typickými lidskými vlastnostmi i projevy chování. Bude to příběh o hledání lidského štěstí, tedy o lásce a přátelství, ale i všech těch nepěkných jevech, které je provázejí. Celý děj je rozdělen hned do několika časových úseků, ve všech se ale setkáme hned s několika lidmi, jejichž životní příběhy se prolnuly už na základní škole a nyní se dál a dál neustále potkávají. Prožívají společně různé životní etapy. Někdy je to bolestné, jindy zase vtipné. I když to druhé tedy naštěstí znatelně převládá.

S toudle „partičkou” kamarádů si užijeme hodně zábavy!

Jeff, Skippy a Tom jsou opravdu nerozluční kamarádi. Spojilo je už společné bydliště a tomu odpovídající povinná docházka absolvovaná ve stejné škole. Už od mládí to byli tak trochu frajírci a tak se není čemu divit, že si prošli mnoha vztahy, ale nikdo z nich doposud nebyl dlouhodobě úspěšný. Stále se tak vrací do svého doupěte, kde prožili mládí. Stále si prodlužují tento krásný čas plný svobody, ačkoliv to nikdo z nich už ani vlastně nechce. Jenže to vypadá, že jinou možnost snad už ani nemají. Čas od času se tady schází a vymýšlí, další strategie jak vyzrát na ženské pohlaví.

Dokonce i třídní ošklivka Hujerová má co nabídnout.

Tato neúspěšná trojice kamarádů má ale i své ženské protějšky v podobě dvou jejich spolužaček. Paradoxem je, že se jedná o dívky, dnes už tedy o ženy, které jsou naprosto odlišné. Tou první je Eva, která se stalo nekorunovanou královnou třídy. Nejhezčí holkou, se kterou chtěli všichni chodit a postupně se do ní zamilovávají a zkoušejí to na ní všichni tři naši kamarádi. Pak je tady ale ještě Hujerová. Ošklivka o kterou dříve nikdo ani nezakopl, jenže jak to tak bývá, tak je to nesmírně inteligentní, vtipná a vlídná žena, která zase dokáže využít těchto svých kvalit.

Podaří se těmto třem na první pohled rozdílným lidem najít svoje životní štěstí, které se ukrývá především v lásce? A proč vlastně vybíjená? Tento teamový sport předznamenal na základce prakticky každou hodinu tělocviku a i na třídním srazu po letech se k němu všichni rádi vrací. Každopádně vám můžeme slíbit, že na vás čeká opravdu neskutečně a velmi zábavná jízda. S Jeffem, Skippym a Tomem je sranda ať jsou v jakémkoliv věku. A věřte, že je poznáme od nezkušených paniců až po téměř přestárlé pány s mnoha šedinami.

Získá někdo srdce královny třídy Evy?

To je ve zkratce to důležité o filmu Vybíjená (2015), který už je tady připravený jenom pro vás online ke shlédnutí. Zkušený režisér Petr Nikolaev natočil po všech stránkách povedený a originální film, který je opravdu hodně výraznou komedií. Vždyť komedii od Michala Viewegha s triem herců z Partičky jsme tady ještě neměli. Sám Nikolaev ale natočil už skvělý film Báječná léta pod psa z roku 1997, který ale zdaleka nebyl jenom komedií. Tentokrát nás čeká skutečně pořádná porce nezávazné zábavy a skvělých vtipů. Zkrátka a jednoduše byste si Vybíjenou rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít, a právě proto vám ji také přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si film pustíte opravdu jednoduše a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Dobře se bavte!

Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz a to včetně hodnocení samotných diváků.

Jeff, Skippy a Tom na to jdou po svém.

Fízlové, hajzlové (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americká krimi komedie Fízlové, hazlové (v anglickém originále Wrong Cops). Film režíroval nekonvenční francouzský režisér Quentin Dupieux, který je opravdu schopným tvůrcem. Podařilo se mu natočit komedii, která nešetří drsnými vtípky na adresu policajtů, ale i v současnosti velmi populárního stylu Emo. Jeho komedie je někdy až na hranici absurdna, ale přesto stále pochopitelná a opravdu prudce zábavná.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí hodně zajímavý snímek Fízlové, hajzlové (2014). Jedná se o opravdu hodně zábavný a povedený film, který vás bude bavit od první do poslední sekundy. Za celým projektem stojí již zmíněný Quentin Dupieux, který se řadí mezi jedny z nejprogresivnějších filmařů dneška. Tenhle snímek si totiž doslova vydřel od základů. Nejenom že byl režisérem, ale napsal také scénář, sám se postavil za kameru jako hlavní kameraman a dokonce pro film složil i muziku. Dupieux totiž ve volných chvílích vystupuje také jako DJ elektronické hudby pod přezdívkou Mr. Oizo. Zkrátka Fízlové, hajzlové je trochu netypický film.

Fízlové, hajzlové (2014)

Nečekejte žádný komplikovaný příběh. O tom Fízlové, hajzlové tedy rozhodně nejsou. Vlastně je to takové spíš bizardní exkurze na jednu policejní stanici, kde se místní bizardní policisté potýkají s běžnými kriminálními případy. I když v mnohých případech by zasloužili zavřít spíše oni sami, protože mají na svědomí opravdu velice širokou škálu různých zločinů. Od nechtěného odstřelu nevinných civilistů až po prodávání marihuany v mrtvých krysách. A dojte i na větší nechutnosti, které vám ale vzhledem k tomu, že toto mohou číst i děti raději nebudeme ani popisovat.

Ve filmu si zahrál i Marylin Manson.

Fízlové, hajzlové jsou vlastně jenom sledem drsných skečů, které si rozhodně s policistů neberou žádné servítky. Jsou to drobné příběhy ze života, které jsou propojeny do jedné velké koláže. Na druhou stranu docela dobrým způsobem, takže to zase není slátanina bez děje. A občas to bude opravdu fakt drsné, například na scéně na pohřbu, kdy policejní velitel kopne do rakve jedno ze svých kolegů s prostými slovy: „Hezkou cestu do pekel, kámo.” Tenhle film je opravdu tvrdý a plný různých podivínů. Dočkáme se tak i tanečku v trenýrkách v rytmu opravdu frenetické elektronické hudby. A ačkoliv jsou to blázni, tak jsou v mnohých ohledech i velmi sympatičtí. Zkratka Dupiex dokázal velmi dobře vyvážit magorství svých hrdinů s bizarností. A každopádně také mají obrovskou zásobárnu hlášek, který mají nemalou šanci stát se kultovními. Pokud si tedy tento snímek najde dostatečnou diváckou základu. To bychom mu rozhodně od srdce přáli.

Todle rozhodně nejsou normální poldové.

Film se obejde ve směs bez slavných tváří. Tedy až na jednu velkou výjimku. Ve snímku si totiž zahrál Marylin Manson. Tento drsný čtyřicet pět let starý rocker si ve filmu vystřihl roli mladého teenagera, který ujíždí v emo stylu a který se často dostává do problémů. Právě proto jsou tady Fízlové, hajzlové, aby ho dostali do ještě daleko větších a nepředvídatelnějších problémů. I když ostatní herci nepatří mezi ty známé, tak se jedná o opravdu kvalitní a zajímavou partu charakterů, která vás rozhodně nezklame. A o tom to ostatně také je.

Zkrátka pokud máte rádi zajímavé a ujeté filmy, tak Fízlové hajzlové vás určitě neurazí. Nutná je samozřejmě i záliba v nekorektním humoru. Nás tento snímek dostal a právě proto jsme si ho pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si můžete pustit video s filmem naprosto jednoduše a zdarma. Pevně věříme, že se u filmu budete bavit a zaujme vás svou netypickostí a svérázným humorem. No občas to sice chce silný žaludek, ale pak si opravdu budete jenom čvachtat.

Respekt k autoritám zde neexistuje.

Náš názor na film Fízlové, hajzlové

Tohle není rozhodně běžný film. Popisek od distributora se nás sice snaží přesvědčit, že je to bláznivá komedie, ve které si připomene něco z Policejní akademie, ale s tímto tvrzením bych si dovolil velmi nesouhlasit. Fízlové, hajzlové jsou totiž Policejní akademií na druhou. Protože tak ostrý a bizardní humor, by si tato rodinná komedie z osmdesátých let rozhodně nedovolila. Fízlové, hajzlové se ale nebojí pohybovat se na společenské hraně a bavit pro mnohé až přehnaně drsnými snímky. Tedy hlavně pokud jste policajt. My ostatní diváci tuto tvrdou nadsázku naopak velmi oceníme. Film se prezentuje originálním střihem a hlavně hudebním doprovodem. Na tom si Dupieux jako profesionální hudebním dal opravdu záležet. Jeho jednoduché elektronické beaty jenom umocňují atmosféru tohoto originálního snímku. Zkrátka tendle film asi není určený pro masy, ale spíše pro filmové fajnšmekry, kteří hledají něco se vymyká běžnému mainstreamovému proudu. Pokud jsme se trefili do vkusu i vám, tak neváhejte ani chviličku a tento film si rozhodně pusťte online. Třeba právě přímo na této webové stránce.

Bude to trochu nechutná podívaná.

Další podrobnosti o filmu včetně diváckých recenzí naleznete také na jeho profilu na CSFD.cz. Přejeme vám příjemnou zábavu třeba právě s tímto filmem.

Komedie Signál (2012) online ke shlédnutí

Český film Signál si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této naší webové stránce. Tento zajímavý film jsme pro vás přichystali ke shlédnutí naprosto jednoduše a zdarma. Film natočil mladý režisér Tomáš Řehořek, který do hlavních rolí dvou sympatických podvodníků obsadil Vojtu Dyka a Kryštofa Hádka. Vznikla tak bláznivá komedie, která má ale i svojí dramatičtější linii.

Pokud máte náladu na dobrý český film, tak u nás jste na té správné adrese. Tady jsme si pro vás totiž přichystali nový snímek Signál, který měl svojí premiéru v českých kinech 16. února 2012. Snímek podle scénáře Marka Epsteina znamenal příjemný vítr do naší kinematografie. Signál je taková obyčejná česká komedie. V mnoha věcech připomíná i o trošku mladší film Bobule. I tady máme dvojici podvodníčků. I tady se uchýlili na venkov. A i tady na ně nakonec čeká polepšení.

Česká komedie Signál 2012

Těmi hlavními hrdiny jsou Kája a Filos. Ve své podstatě jsou to dva mladí kluci, kteří touží po dobrodružství a stejně tak po rychle vydělaných penězích. Právě proto vymysleli šikovný trik. Vydávají se za inženýry telekomunikační společnosti a objíždějí ty nejzapadlejší vísky s tím, že právě u nich se má stavět vysílač. A to samozřejmě není jenom tak. Za pozemek, na kterém má vysílač vyrůst totiž získá jeho majitel velmi tučné nájemné. Vlastně půjde o opravdu slušnou sumičku, navíc v eurech. Z dotyčného šťastlivce se může rázem stát zámožný rentiér.

Projekt nového vysílače přinese někomu spoustu peněz.

Všechno je to samozřejmě švindl. Kája a Filos si jenom užívají pozornosti a toho jak jim místní obyvatelé nadbíhají. Pak shrábnou potencionální úplatky a rychle se vypaří z obce jakoby nic. Jenže vesničce do které zabloudili pro tentokrát může být jejich poslední. Ze začátku se všechno vyvíjí podle plánů. Naši hrdinové uspořádají prezentaci na kterou dorazí většina vesnice. Naši hrdinové jim sdělí svůj plán, načež následuje obvyklé nadbíhání.

Nejednu se s nimi chce každý bavit, každý nabízí přístřešek na noc a zve je na návštěvu. V zájmu nestrannosti, ale naši hrdinové zůstanou spát na místním obecním úřadě. Druhý den je to ale ještě horší. Samozřejmě k radosti Káji a Filose. Každý uplácí jak může. Někdo dá bednu jablek, někdo vínko, někdo tisícovku a jiný třeba dvě. Nejvíc přes kapsu se plácne sedlák Pilka, který jim nabídne dokonce několik desítek tisíc korun. To je pro oba dva velice lákavé. Původně sice takové sumy ani nechtěli brát, protože v tom oprávněně cítí problém. Ale ten štos bankovek je tak lákavý, že nakonec podlehnout jeho vábení.

Chlapy v hospodě se dobře baví.

Každému samozřejmě slíbí, že vysílač bude právě u něho. Jenže jak zůstávají ve vesnici čím dál tím déle, tak začínají být podezřelí. Stejně tak i mlží ohledně svého rozhodnutí, kde nakonec nechají vysílač postavit. Navíc začínají mít v obci i další zájmy. Například takovou mladou krásnou Verunku, která by mohla být pro jednoho z našich hrdinů příjemným bonusem. Překvapí je také přítomnost pana Prokeše. Je to asi jediný člověk, který pochyboval o jejich poslání od samotného počátku. Brzy se ukáže, že je to velmi vzdělaný člověk, který se v takové zapadlé vísce ocitl vlastně jen špatnou souhrou osudu.

Nakonec to všechno praskne. Nastává zběsilá honička s jediným cílem a to pochytat oba podvodníky. Do pronásledování se zapojí celá vesnice a čeká nás opravdu netradiční pronásledování s pomocí všech prostředků. To je moment, kdy se kluci rozhodnou napravit. Jedinou otázkou zůstává, zda k tomu vůbec ještě dostanou šanci.

To je ve zkratce příběh české komedie Signál. Je to opravdu zábavná komedie s originálním příběhem. Právě proto jsme si ostatně film nachystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s filmem pro vás máme ve skvělé HD kvalitě. Navíc přehrávání pomocí našeho streamového přehrávače by zvládlo opravdu i malé děcko. Pojďte se s námi dobře bavit.

Sedlák Pilka je ochotný dát větší úplatek, než kdokoliv jiný.

Náš názor na komedii Signál

Signál je velice příjemná komedie, která vám rychle uběhne. Vtipu je v ní dost, ale nechybí ani trochu vážné sebereflexe nad tím, co jsou někteří lidé ochotni udělat pro peníze. Což je možná trochu smutné, ale dozajista naprosto pravdivé. Film je kvalitně natočen a má své osobité kouzlo. Rozuměj spíše venkovskou atmosféru. Jinak příběh je celkem jednoduchý a Signál je opravdu spíš situační komedii. Od filmu tedy nečekejte, že by se jednalo o něco přelomového v naší kinematografii. Signál je zkrátka jenom příjemný film na jeden hezký večer.

Pokud vás zajímají další informace, včetně fotek, názorů diváků a dalších faktografických informací, tak je naleznete například na CSFD.cz.

Na vesnice je přeci tak krásně.

Voda v místním rybníce jen láká ke koupání.

Fakjů pane učiteli (2014) – přehrát online

Přehrajte si zdarma přes internet novou komedii Fakjů pane učiteli. Pokud se chcete dobře pobavit, tak přímo zde pro vás máme novou teenagerovskou komedii Fakjů pane učiteli. Snímek natočil německý režisér Bora Dagtekin. Je to film o chlápkovi, který se musí vydávat za tělocvikáře, aby se mohl dostat ke kradeným penězům, jenž jsou zakopané pod novou budovou tělocvičny jednoho gymnázia.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali zbrusu novou a ostře zábavnou komedii. To všechno jenom exkluzivně pro vás návštěvníky našeho webu. Nikdo jiný se k tomuto filmu nedostane. A to je obrovská škoda. Právě proto jsme tento hodně povedený film připravili ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě pro vás online. Stačí se tedy jenom přihlásit a už si můžete snímek vychutnat do sytosti.

Německá komedie Fakjů pane učiteli (2014)

Film Fakjů pane učiteli měl svojí premiéru v českých kinech 28. srpna 2014. Velmi záhy po svém uvedení se stal doslova hitem v návštěvnosti. V záplavě tuctových amerických komedií právě tato vynikne svou originalitou a zábavností.

Zekova přítelkyně je pěkná blbka.

Hlavním hrdinou příběhu je Zeki Müller. Není to zrovna kladný hrdina. Konečně se mu ale podařilo získat pořádný balík peněz. Jenže to má jeden háček. Tyto peníze totiž musel ukrást. Ruka zákona ho samozřejmě nenechala na pokoji a poslala Zekiho do basy. Ten si může oddechnout, že alespoň se podařilo zachránit cennou kořist. Tašku s penězi totiž jeho přítelkyně zakopala nedaleko místní školy. Tam by je přeci vůbec nikdo nehledal.

Zeki si odsedí to co má a s nadšením se vydává vykopat lup, který mu vynahradí všechny ty roky strávené za mřížemi. Něco je ale špatně. Zek s hrůzou zjišťuje, že na místě, kde mají být peníze pohřbeny někdo postavil tělocvičnu. Jen tak lehce se k nim tedy nedostane. To ale neznamená, že by penízky byly definitivně ztraceny. Jenom je třeba prostě zapojit trochu více invence a trpělivosti.

Zek se zrovna moc nestrachuje o své žáky.

Zek se tedy nakonec nechá zaměstnat jako tělocvikář na Götheho gymnáziu. Pro lidi v tomto ústavu to bude mírně řečeno šok. Jak pro žáky, tak pro učitele. Je totiž na první pohled jasné, že tento učitel se všem ostatním hodně vymyká. Aby také ne, když přes den vyučuje rozdivočené žáky a v noci kope tunel ke svým penězům.

Zekovi metody jsou opravdu velmi neortodoxní. Pro mnohé drsné až skoro nepřijatelné. Jenže jak se brzy ukáže, tak mají úspěch. Jediný Zek zvládá zkrotit tu nespoutanou smečku jménem 10. B. Na drsné vtípky žáků odpovídá ještě drsnějšími vtípky svými. Tendle učitel se prostě s nikým nemazlí, což je překvapivě asi jediný způsob jak si získat respekt.

Dokonce i mezi kolegy učiteli si brzy získá respekt. Třeba taková Lisi Schnabelstedtová ho ze začátku velmi zavrhovala. Poznala, že ale uvnitř není tak špatný. Navíc i žáci si ho brzy přes jeho drsné zacházení oblíbí. Navíc i samotný Zek se mění. Možná si to ani sám neuvědomí, ale díky svému novému poválí a přítomnosti Lisi mu dojde, že ne všechno co v životě dělal rozhodně bylo správné. Možná tedy nakonec napraví nejenom své studenty, ale i sám sebe.

Tak trohu jiný tělocvikář.

Náš názor na film Fakjů pane učiteli (2014)

Po delší době tady konečně máme povedenou komedii. Němci je také umí točit. Pokud bychom si navíc film srovnali s podobnou americkou komedií Zkažená Úča (2011) s Cameron Diaz, tak prostě Fakjů pane učiteli povede na plné čáře. Film má obrovskou dávku vtipu a už jenom laxnost a nezájem o dění Zaka v jeho třídě dává podmět ke spoustě neuvěřitelně vtipných situací. Právě nenucenost filmu je jeho obrovskou devizou. Člověk pak má dojem, že něco podobného se skutečně mohlo odehrávat i když víme, že tomu asi jenom tak nebylo. Potěší i naprosto výborný dabing, jenž je opravdu na úrovni. Celý film nekazí, ale naopak ho v určitých momentech dokonce pozvedá. To je opravdu cenná výjimka.

Sám se občas stane obětí žertíků.

Hodně nahoře drží film i výkon herce Elyase M’Bareka. Tento mladý herec odvedl opravdu skvělou práci. Je neokoukaná tvář navíc zjevně s obrovským komediálním talentem. Nastrahy něj od svých žáků ustál s naprostou grácií. Stejně tak i trochu dramatičtější scény, kdy se mu jeho ne zrovna inteligentní přítelkyně snaží vysvětlit, že nápad zakopat peníze na staveništi považovala v jistou chvíli za velmi dobrý. V tu chvíli jí totiž ani nenapadlo, že by nad ním mohla vyrůst budovat.

Pokud už čekáte jenom na naše hodnocení, tak to bude ryze pozitivní. Filmu Fakjů pane učiteli dáváme nejenom plných 80%, ale také doporučení, abyste si ho rozhodně pustili. Je to to nejlepší co se mezi komediemi letos urodilo.

Více o filmu se dozvíte i na CSFD.cz, kde má obsáhlý profil.

Zekovi žáci rozhodně nejsou žádná elita.

Jak se krotí krokodýli (2006) online ke shlédnutí

Jak se krotí krokodýli je jedna z nejnovějších rodinných komedie od skvělé režisérky Marie Poledňákové. Ta si pro nás připravili opravdu hezký film s originálním příběhem. Navíc také originálním hereckým obsazením. A o čemže to všechno bude? Je to rodinná komedie o tatínkovi, kterého chce mít jeho dcerka tak moc nablízku, že s ní nakonec musí jet na školu v přírodě jako lékařský doprovod. Bude to větší dobrodružství, než kdokoliv na začátku tuší.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí úsměvnou českou komedii „Jak se krotí krokodýly”, která volně navazuje na tradici podobně laděných filmů režisérky Marie Poledňákové. Jedná se o snímky, které ji přinesli asi největší slávu a to: Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo S tebou mě baví svět. Krokodýli se zkrátka chtějí držet této úspěšné tradice.

Jak se krotí krokodýly (2006)

A vlastně i příběh je v něčem hodně podobným. Hlavním hrdinou je rodina kolem táty Luboše. Luboš je horský záchranář, který pracuje po většinu roku v Alpách. Se svou rodinou se tak moc často nevídá. Když přijede domů, tak se na něj všichni už obrovsky těší. A to včetně jeho dcerky Amálky. Jenže došlo k špatné souhře náhod a načasování. Amálka má totiž jet na školu v přírodě. Jenže tam za žádnou cenu nechce. Místo toho chce být se svým tatínkem. Nakonec tedy nezbývá nic jiného, než vymyslet kompromis. Luboš pojede se školou své dcerky jako zdravotník.

Dan Nekonečný a Pepa Vojtek dokonce zazpívají.

Ostatně má na to kvalifikaci a navíc se jede do Vysokých Tater. Jako horský záchranář je tak do takového terénu naprosto ideální. Luboš je sice unavený, ale říká si, že to přeci nemůže být zas až tak hrozné. Velmi brzy mu ale dojde, jak šeredně se mýlil. Uhlídat tudle tlupu nezbedných blech je zhola nemožné. Občas sice dojde jenom na nějaké to bebíčko, ale Lubošovi stále nedochází jak je možné, že se děti při tom divokém hemžení nepozabíjejí a nepopadají ze skal, kde tak divoce řádí.

Dan Nekonečný a Pepa Vojtek dokonce zazpívají.

Navíc Luboš si ještě před odjezdem myslel, že s dětmi bude jenom pár dní a pak se vydá na chalupu za svou manželkou Annou. Ta má také dost svých starostí. Protože dostala padáka ve svém milovaném baletním souboru a teď neví co má dál vlastně v životě dělat. Na chatě si chtěli odpočinout a společně to zde v klidu probrat. Jenže k tomu už zřejmě nedojde. Děti se na škole v přírodě sami neohlídají.

Do celého příběhu se navíc zamotávají další osobnosti. Tak třeba místní děda Pepa je opravdu nezmar. A když má ještě po ruce mladého Vaška, tak je to opravdu k nezastavení. A jsou tu i další. Velitelkou výpravy je velmi krásná učitelka Alice, která má takés své vedlejší zájmy. Zapomenout nesmíme ani na další učitelku Káju, jenž se snaží přes každodenní stres překlenout díky meditacím a relaxaci. Samozřejmě i v tu nejméně vhodnou dobu. Také je tu sousedka paní Bobulová a mnoho dalších obyvatel obce.

To je ve zkratce příběh filmu Jak se krotí krokodýli. Snad se nám podařilo vás nalákat. Vězte, že se jedná o opravdu příjemnou rodinou komedii určenou i těm nejmenším. Je to skoro ta Marie Poledňáková jako za mlada. Právě proto jsme vám českou komedii Jak se krotí krokodýli připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Na tomto webu a ve skvělé kvalitě. Můžete si tak tento povedený film pustit s námi a určitě se u něj budete výborně bavit. Pro aktivaci přehrávače se stačí přihlásit v horní části stránek. Skutečně nic více a to je všechno.

Vašek nemůže chybět už žádného průšvihu.

Náš názor na film Jak se krotí krokodýly (2006)

Jak se krotí krokodýli je především oddechový film. Nehledejte zde žádné velké dramata a vlastně ani vývoj postav. To je celkem škoda, trochu bližší charakteristika hlavních hrdinů by jistě diváky připoutala ještě více do křesel. Děj celkem příjemně plyne. Prostředí je krásné a herci odvádí ve směs velmi dobrou práci. Nechybí ani spousta bláznivých prvků. Například zapojení Daniela Nekonečného a Pepy Vojtka do filmu. Samozřejmě si zde tito zpěváci i zazpívají. Pro někoho to může být příjemné zpestření, po někoho až bizardní extravagance, která se do filmu nehodí. Názor si na to musí udělat každý sám. Největším záporem filmu je, že Marie Poledňáková jaksi vykrádá sebe sama. Kdyby to byl první film, co od ní uvidíte, tak se budete určitě výborně bavit. U Jak se krotí krokodýli se ale na povrch velmi silně dere pocit, že todle už jsme přeci viděli. Nicméně pokud hledáte zábavnou komedii pro celou rodinu, tak vám tento snímek můžeme určitě doporučit. Více o filmu nalezenete na jeho profilu na Česko-Slovenské filmové databázi.

U této rodinné komedie Marie Poledňákové se určitě pobavíte.

Doktor od jezera hrochů (2010) online ke shlédnutí

Pravá česká komedie od režiséra Zdeňka Trošky. To přesně je film Doktor od jezera hrochů, která vznikla na motivy knížky Miloslava Švandrlíka. Je to zábavná a místy možná až trochu praštěná komedie, kde se vyřádili známý, ale i téměř neznámý herci. Příběh se točí kolem jednoho tak trochu uťápnutého doktora. Mohl by mít skvělé postavení a vydělávat hodně peněz, ale on díky své poctivosti nemá vlastně skoro nic.

Na této stránce jsme vám připravili online ke shlédnutí další skvělou českou komedii. Je to film Doktor od jezera hrochů, který vám přinášíme ve skvělé kvalitě a naprosto zdarma. Stačí když se jenom přihlásíte, a pak už si můžete snímek přehrávat co je jen do libosti. Kvalita videa je HD, takže předčí i obyčejné DVD. V českých kinech měl film premiéru 25.02.2010, ale od té doby se už samozřejmě vysílal hned několikrát v televizi.

Česká komedie Doktor od jezera hrochů (2010)

Příběh filmu je inspirovaný knihou spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka, který je autorem například legendární Černých baronů nebo série knížek pro děti o žácích Kopytovi a Mňoukovi. Bohužel spisovatel zemřel rok před premiérou filmu, který už tak neviděl. Jeho dílo ale v snímku žije dál a my se s ním můžeme těšit.

Finanční situace rodiny není zrovna zářivá

A o čem je vlastně příběh Doktora od jezera hrochů? Je to příběh hodného doktora Čeňka Dobeška. Je to oblíbený a uznávaný lékař. Možná na dnešní dobu až moc hodný. Je to totiž opravdový kavalír a lékařské řemeslo je pro něj posláním jak pomáhat lidem. Což také dělá ochotně a s maximálním nasazením. Možná by se dalo říci, že do toho vkládá až moc energie. Zatímco jeho spolužáci ze školy se uchytili na velmi hezkých místech, kde vydělávají velké peníze, šéfují lidem a vozí se nablýskanými fáry, tak on má jenom spoustu práce a trablů. Pacienti za ním dokonce chodí i domů. Do malého bytečku 2+1, kdesi na periférii Prahy, který sdílí navíc ještě s otravnou tchýni.

Taková malá a přátelská rozmluva

Čeněk je skromný a zdá se, že mu to nijak nevadí, ale celého jeho okolí je z této situace už značně konsternované. Hlavně paní maminka, dává konečně najevo, že by měl Čeněk trochu použít ostré lokty, aby získat vyšší postavení, jenž si jako doktor zaslouží. Jenže bohužel není jediná. Dokonce i jeho manželka Zuzana do něj začíná rýt, že by konečně měl s rodinou situací něco udělat. Vždyť všichni kolem mají spousty peněz. Jenom jejich doktorská rodinka musí žít v prťavém bytě a s penězi je tak tak vyjdou od výplaty k výplatě. To opravdu není zrovna záviděníhodná situace.

Čeněk se proto rozhodně vzít situaci do svých rukou a popohnat svojí kariéru rychle dopředu. Jenže jak toho má docílit. Nakonec se mu naskytne skvělá možnost stát se doktorem v Africe. To je úžasné hned z několika důvodů. Pozná nové a exotické země. Bude moci pomáhat, kde je skutečně potřeba. Jak mu velí jeho svědomí. No a snad i nějaké ty peníze a kariérní růst by z toho mohl být. Čeněk se rozhodne jít do toho.

Čeňka čekáv  Africe nejedno dobrodružství

Jenže brzy se ukáže, že už samotné přípravy jsou takový malý horor. No a o moc lepší to nebude ani přímo na místě, kde na doktůrka z paneláku čekají mnohé nástrahy divoké africké džungle. Od velkých zvířat přes mnohem menší, ale daleko úlisnější jedovaté hady. Třeba taková jedovatá mamba. Na Čeňka čeká největší dobrodružství jeho života, které bude plné humorných událostí. No a kdo ví, možná že horká Afrika rozpálí i Čenkovo srdce a dojde tak i na nějaké to milostné vzplanutí. A jak to celé nakonec dopadne? Nesežere Čeňka v té divoké Africe něco? A získá nakonec postavení a peníze, jak si aspoň jeho rodina přeje? To už se dozvíte ve filmu Doktor od jezera hrochů, který vám přinášíme online ke shlédnutí.

Nesmí chybět jezero hrochů.

Náš názor na komedii Doktor od jezera hrochů (2010)

Filmy Zdeňka Trošky jsou trochu specifické. Režisér sám přiznává, že se zaměřuje hlavně na běžného diváka, takže nečekejte žádný hluboký a inteligentní film. Doktor od jezera hrochů je svižná komedie s jednoduchými fórky, které následují jeden za druhým. Potenciál příběhu z pera Miloslava Švandrlíka sice nebyl úplně využit, ale i tak vznikl povedený film u kterého se jistě nejednou zasmějete. Sympatické je také herecké obsazení, kde vedle sebe vystupují méně známý herci jako například Jaroslav Šmíd v hlavní roli Čeňka po boku excelentních a zkušených herců jako je například Eva Holubová. Pokud máte rádi české komedie, tak věříme, že vás film alespoň na jeden večer zaujme.

Více o filmu se dozvíte na velmi hezkých fanouškovských webových stránkách doktorodjezerahrochu.cz. Najdete zde opravdu spoustu zajímavostí.