Komedie Signál (2012) online ke shlédnutí

Český film Signál si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této naší webové stránce. Tento zajímavý film jsme pro vás přichystali ke shlédnutí naprosto jednoduše a zdarma. Film natočil mladý režisér Tomáš Řehořek, který do hlavních rolí dvou sympatických podvodníků obsadil Vojtu Dyka a Kryštofa Hádka. Vznikla tak bláznivá komedie, která má… Pokračování…

Český film Signál si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této naší webové stránce. Tento zajímavý film jsme pro vás přichystali ke shlédnutí naprosto jednoduše a zdarma. Film natočil mladý režisér Tomáš Řehořek, který do hlavních rolí dvou sympatických podvodníků obsadil Vojtu Dyka a Kryštofa Hádka. Vznikla tak bláznivá komedie, která má ale i svojí dramatičtější linii.

Pokud máte náladu na dobrý český film, tak u nás jste na té správné adrese. Tady jsme si pro vás totiž přichystali nový snímek Signál, který měl svojí premiéru v českých kinech 16. února 2012. Snímek podle scénáře Marka Epsteina znamenal příjemný vítr do naší kinematografie. Signál je taková obyčejná česká komedie. V mnoha věcech připomíná i o trošku mladší film Bobule. I tady máme dvojici podvodníčků. I tady se uchýlili na venkov. A i tady na ně nakonec čeká polepšení.

Česká komedie Signál 2012

Těmi hlavními hrdiny jsou Kája a Filos. Ve své podstatě jsou to dva mladí kluci, kteří touží po dobrodružství a stejně tak po rychle vydělaných penězích. Právě proto vymysleli šikovný trik. Vydávají se za inženýry telekomunikační společnosti a objíždějí ty nejzapadlejší vísky s tím, že právě u nich se má stavět vysílač. A to samozřejmě není jenom tak. Za pozemek, na kterém má vysílač vyrůst totiž získá jeho majitel velmi tučné nájemné. Vlastně půjde o opravdu slušnou sumičku, navíc v eurech. Z dotyčného šťastlivce se může rázem stát zámožný rentiér.

Projekt nového vysílače přinese někomu spoustu peněz.

Všechno je to samozřejmě švindl. Kája a Filos si jenom užívají pozornosti a toho jak jim místní obyvatelé nadbíhají. Pak shrábnou potencionální úplatky a rychle se vypaří z obce jakoby nic. Jenže vesničce do které zabloudili pro tentokrát může být jejich poslední. Ze začátku se všechno vyvíjí podle plánů. Naši hrdinové uspořádají prezentaci na kterou dorazí většina vesnice. Naši hrdinové jim sdělí svůj plán, načež následuje obvyklé nadbíhání.

Nejednu se s nimi chce každý bavit, každý nabízí přístřešek na noc a zve je na návštěvu. V zájmu nestrannosti, ale naši hrdinové zůstanou spát na místním obecním úřadě. Druhý den je to ale ještě horší. Samozřejmě k radosti Káji a Filose. Každý uplácí jak může. Někdo dá bednu jablek, někdo vínko, někdo tisícovku a jiný třeba dvě. Nejvíc přes kapsu se plácne sedlák Pilka, který jim nabídne dokonce několik desítek tisíc korun. To je pro oba dva velice lákavé. Původně sice takové sumy ani nechtěli brát, protože v tom oprávněně cítí problém. Ale ten štos bankovek je tak lákavý, že nakonec podlehnout jeho vábení.

Chlapy v hospodě se dobře baví.

Každému samozřejmě slíbí, že vysílač bude právě u něho. Jenže jak zůstávají ve vesnici čím dál tím déle, tak začínají být podezřelí. Stejně tak i mlží ohledně svého rozhodnutí, kde nakonec nechají vysílač postavit. Navíc začínají mít v obci i další zájmy. Například takovou mladou krásnou Verunku, která by mohla být pro jednoho z našich hrdinů příjemným bonusem. Překvapí je také přítomnost pana Prokeše. Je to asi jediný člověk, který pochyboval o jejich poslání od samotného počátku. Brzy se ukáže, že je to velmi vzdělaný člověk, který se v takové zapadlé vísce ocitl vlastně jen špatnou souhrou osudu.

Nakonec to všechno praskne. Nastává zběsilá honička s jediným cílem a to pochytat oba podvodníky. Do pronásledování se zapojí celá vesnice a čeká nás opravdu netradiční pronásledování s pomocí všech prostředků. To je moment, kdy se kluci rozhodnou napravit. Jedinou otázkou zůstává, zda k tomu vůbec ještě dostanou šanci.

To je ve zkratce příběh české komedie Signál. Je to opravdu zábavná komedie s originálním příběhem. Právě proto jsme si ostatně film nachystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s filmem pro vás máme ve skvělé HD kvalitě. Navíc přehrávání pomocí našeho streamového přehrávače by zvládlo opravdu i malé děcko. Pojďte se s námi dobře bavit.

Sedlák Pilka je ochotný dát větší úplatek, než kdokoliv jiný.

Náš názor na komedii Signál

Signál je velice příjemná komedie, která vám rychle uběhne. Vtipu je v ní dost, ale nechybí ani trochu vážné sebereflexe nad tím, co jsou někteří lidé ochotni udělat pro peníze. Což je možná trochu smutné, ale dozajista naprosto pravdivé. Film je kvalitně natočen a má své osobité kouzlo. Rozuměj spíše venkovskou atmosféru. Jinak příběh je celkem jednoduchý a Signál je opravdu spíš situační komedii. Od filmu tedy nečekejte, že by se jednalo o něco přelomového v naší kinematografii. Signál je zkrátka jenom příjemný film na jeden hezký večer.

Pokud vás zajímají další informace, včetně fotek, názorů diváků a dalších faktografických informací, tak je naleznete například na CSFD.cz.

Na vesnice je přeci tak krásně.

Voda v místním rybníce jen láká ke koupání.