StarDance z 28. 11. 2015 k přehrání online

Soutěž StarDance z 28. 11. 2015 je už tady pro vás připravena k přehrání přes internet. Přímo zde si můžete pustit video s nejnovější epizodou sedmého tanečního galavečera ve StarDance. V soutěži nám zbývá už jenom posledních pět párů. To ale neznamená, že už to nebude dramatické. Ba právě naopak. I dnes se bude bojovat o medailové posty. I když ne tak úplně docela. Dnešní večer bude totiž speciální – charitativní věnovaný centru paraple. A zatančí si i sami vozíčkáři.

Soutěž StarDance z 28. 11. 2015 k přehrání online.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme přichystané nejnovější pokračování oblíbené soutěže StarDance. Dnes to bude už sedmý večer. Ano je to tak. Celá soutěž se nám přehoupla do své poloviny tak rychle, že ani nevíme jak. Každopádně ještě není důvod smutnit, protože už jsme byly svědky celé řady opravdu nádherných tanečních vystoupení a dalších nás ještě čekají. A to samozřejmě i dnes.

Kdo bude hvězdou charitativního večera?

A na jaké dva tance přišla řada? Nebudeme vás napínat a rovnou prozradíme, že to budou jive a tango. Možná je to pro vás překvapení, ale tentokrát nepůjde o dva latinsko-americké tance jako předchozí večer. Který z nich je tady onou klasikou? Je to tango. Ten sice vznikl v jižní Americe – v Argentině a Uruguayi, ale když se rozšířil i do USA a Evropy tak se v mnohém změnil. Právě proto byl v soutěžích zařazen mezi klasické tance. Jive je naopak naprosto jistě latinsko americký tanec. Je to velmi rytmický swingový tanec, který vznikl teprve v 50 letech minulého století.

Sedmý večer se vysílal v sobotu 28. 11. 2015.

Dnešní díl StarDance …když hvězdy tančí měl svojí televizní premiéru v sobotu na ČT 1 v hlavním vysílacím čase. Tak jako ostatně každý předchozí díl StarDance. Možná by vás ale zajímalo, kdy to přesně bylo. Nový StarDance je tady z 28. 11. 2015. Poslední listopadový víkend nás u srdíčka zahřejí mistři tanečníci a hvězdy StarDance. Video s pořadem jsme pro vás nahráli v prvotřídní HD kvalitě a připravili ho pro vás přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže.

Jak už jsme vám napověděli, tak dnešní večer bude speciální. Dokonce se nebude ani vyřazovat, takže si všech pět zbylých soutěžící může opravdu oddychnout. Dnešek bude totiž věnován charitě. Budou se vybírat peníze na centrum Paraple, se kterým spolupracují i známý herec a režisér Zdeněk Svěrák. Paraple pomáhá především tělesně handicapovaným lidem na vozíčku.

A aby to bylo zajímavější, tak se lidé na vozíčku zapojí i do tance. Nacvičili si totiž společné taneční choreografie se soutěžícími StarDance. I oni nás přesvědčí o tom, že neztrácejí pozitivní pohled do života a že to dovedou pořádně roztočit.

Dnes se bude tančit jive a tango.

Jaké bude hudební téma večera? To vám ještě neprozradíme. Ať vás ještě trochu napínáme. Každopádně i dnes bude hrát naprosto fenomenální Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

Všech pět párů, kteří zůstávají v soutěži se na tento večer opravdu těšilo a pilně nacvičovali. Dokonce i u tak vytíženého tanečníka jako je právě Leoš Mareš byl vidět obrovský úsměv na rtech.

S novou StarDance se budeme všichni skvěle bavit.

StarDance z 28. 11. 2015 už na vás čeká k přehrání online. Pojďte si jí pustit právě a jenom s vámi. My věříme, že na vás čeká opravdu krásný zážitek plný zajímavých tanců i komentářů hvězdných tanečníků. Moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková se postarají o opravdu příjemnou atmosféru u které člověk hravě zapomene na všechny každodenní problémy. Pojďte si celý nový díl StarDance přehrát s námi a dobře se bavte. A kdo ví? Třeba to pro vás bude v jistém smyslu i velmi příjemná inspirace pro vaše vlastní taneční počiny.

Pořad Kousek nebe ČT 1 – online ke shlédnutí

Nový pořad Kousek nebe od České televize jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pustit jak nejnovější poslední odvysílaný díl Kousku nebe, tak i starší epizody. Ty vám přinášíme online ke shlédnutí přímo na této webové stránce. V online archivu naleznete všechny doposud odvysílané díly. Není jich sice zatím mnoho, ale každý týden přibývají další. Tento dramatický pořad je o plnění přání lidem, kteří si to zaslouží.

Kousek nebe je nový rodinný pořad České televize. Na našich obrazovkách se objevil v lednu 2015 a vídat se s ním můžeme pravidelně každou středu v hlavním vysílacím čase na ČT 1. Kousek nebe je vlastně takovým pomyslným nástupcem oblíbené Pošty pro tebe, i když i zde není vyloučeno, že se tento pořad na televizní obrazovky vrátí. Kousek nebe je ale možná ještě dojemnější a intenzivnější pořad. Je totiž nejenom o dojemných lidských příbězích a setkáních, ale také o odměňování lidí, kteří si to skutečně zaslouží. Takový si přeci zaslouží splnit své tajné přání.

Pořad Kousek nebe ČT 1 online ke shlédnutí pro vás.

Pořad Kousek nebe tak bude plnit přání lidem, kteří to v životě neměli vůbec lehké a přesto se rozhodli pomáhat druhým. Často samozřejmě svým nejbližším, ale budeme svědky i naprosto nezištné pomoci lidem, kteří to opravdu potřebují. Čekají nás tak velmi dojemné lidské příběhy plné emocí. Budou to příběhy o nemohoucích lidech, kteří to v životě neměli lehké a častokrát se ocitli ve slepých uličkách. Naštěstí na to nebyli sami a jejich dobří andělé jim pomohli. Pořad Kousek nebe je pak jedním ze způsobů, kterým se tito lidé chtějí odvděčit.

Role hlavního moderátora se ujal Pavel Kříž.

Moderátorem pořadu je Pavel Kříž. To byla velmi dobrá volba, protože se jedná nejenom o sympatického a známého herce, ale také o vystudovaného psychoterapeuta. K lidem měl vždycky tak nějak blízko. Dokáže je vyslechnout a pak jim dát nejenom vlídné slovo, ale hlavně pochopení. Dokonce možná občas i radu. Naslouchat těmto hostům tohoto pořadu je ale opravdu nesmírně důležité, protože se můžeme z jejich příběhů lecčemu přiučit. Možná se dokonce i inspirovat k tomu, abychom více pomáhala lidem ve svém okolí.

Je to pořad plný smutných příběhů, ale s dobrým koncem.

Pořad Kousek nebe je ostrůvkem naděje. Je o lidech, kteří bojují a nevzdávají se navzdory svému těžkému osudu. Často to nemají jednoduché, ale oni přesto dělají to nejlepší co umí, aby tomu vzdorovali s čistým rozumem a důstojností. Vždyť nikdo nevíme, kdy budeme takovéto své dobré anděly potřebovat a vězte, že tento čas rozhodně přijde. V takových chvílích je opravdu potřeba pokora a milosrdenství.

Kdo si zaslouží za svou pomoc a hrdinství odměnit?

To je ve stručnosti obsah pořadu Kousek nebe. Vlastně je to docela jednoduché. Seznámíme se zajímavými lidmi a jejich životními příběhy a následně budou ti, kdož si to zaslouží odměněni. Tento nový projekt České televize nás opravdu zaujal a proto máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a pořad Kousek nebe vám nabídnout online ke shlédnutí. Jak už jsme zmínili v úvodu, tak pro vás máme jak poslední odvysílaný díl, tak i mnohem starší epizody. Všechno je to ve skvělé kvalitě a bez reklam. Moc dlouho se tak nerozmýšlejte a pojďte si tento velmi zajímavý pořad České televize pustit jednoduše s námi.

Občas ukápne i nějaká ta slzička.

Náš názor na pořad Kousek nebe

Kousek nebe je nepochybně velmi přínosný pořad a nejenom to, ono se na něj dokonce i moc hezky kouká. Je to něco co tady ještě nebylo a přitom scházelo. Jednotlivé příběhy jsou velmi dojemné a nenapsali by je ani sebelepší scénáristé. Co je ale na tomto pořadu hlavní a důležité je to, že všechny mají dobrý konec. Myslím si, že v dnešní době je to obzvláště cenné a hodnotné. Celý pořad je nesmírně poutavý a moderátor Pavel Kříž odvádí opravdu skvělou práci. To by člověk ani neřekl, jak citlivě dokáže přistupovat k jednotlivým hostům svého pořadu, ale dělá to opravdu skvěle a maximálně profesionálně. Za tu krátkou dobu co se pořad Kousek nebe vysílá jsme si ho opravdu nesmírně oblíbili a jsme rádi, že vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí právě my.

Život a doba soudce A. K. 9. díl online ke shlédnutí

Seriál Život a doba soudce A. K. 9. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet další pokračování oblíbeného dramatického seriálu České televize. Právě ten dnešní díl měl svojí televizní premiéru v pondělí 27. října 2014. Epizoda nese název „Kladivo na důchodce” a díky nám můžete být u ní právě i vy. Tento díl pro vás máme online ke shlédnutí na této webové stránce. Dnešní epizoda bude věnována fenoménu podvodných prodejních akcí na seniory.

Život a doba soudce A. K. pokračuje novým devátým dílem. Opět nás čeká napínavá podívaná. A to nejenom v soudní síni, ale také náhled do života soudce Adama Klose. Dnešní díl bude hodně zajímavý a musíme uznat, že nás opravdu zaujal. Doufáme, že i vy na něj budete mít podobný názor a právě proto jsme tuto epizodu připravili pro vás online ke shlédnutí na této webové stránce. Nahráli jsme pro vás video s tímto pokračováním a to ve výborné kvalitě a jenom záhy po oficiální premiéře v České televizi.

Život a doba soudce A. K. 9. díl

Začneme od dění v soudní síni. Dnešní příběh totiž bude popisovat známý fenomén takzvaných předváděcích akcí, kde takzvaní „šmejdi” provádí nepřiměřený nátlak na seniory. Jeden z takových se dostal i před soudce Adama Klose. Je to případ staré paní, která odmítla zaplatit zboží zakoupené na jedné přesně takové akci. Paní se brání tím, že jí to vlastně celé bylo vnuceno a ona o toto zboží nemá vůbec žádný zájem.

Adam konečně zjistí, kdo je onen vyděrač.

Jenže je tu i protistrana, která má také své dobré argumenty a může doložit důkazy, že žena zakoupené zboží skutečně chtěla a dokonce ho odebrala. Kdo koho tedy okradl? Jedná se tedy o velmi složitý spor, který je rozhodnout mnohem těžší, než se na první pohled zdá. Adam se do toho bude muset pořádně vynořit, aby se v záplavě velkých emocí dostal k nevyvratitelným faktům, které mu pomohou se rozhodnout alespoň trochu správně. Výpověď paní o průběhu akce je šokující. Přesto je velmi dobře poznat, že obě strany balancují nad propastí a do značné míry fabulují, jenom aby si pro sebe zajistili co největší prospěch.

Adam to občas rozhodně nemá lehké.

Tento případ Adam rozhodně na stůl nechtěl a není mu vůbec příjemné rozhodovat. Je to totiž přesně ten typ sporu, který je na hraně. Chování prodejců je sice neetické, ale často naprosto podle zákonů. To naivní staří lidé se velmi často chytají sami do jejich sítí a svým škubáním se v nich ještě pevněji uvězňují. Adam by už konečně měl rád tento případ za sebou, ale bohužel to obnáší i vynesení konečného rozhodnutí, které nebude příjemné jistě pro nikoho.

Kromě toho Adam řeší i své osobní problémy. Konečně se podařilo pokročit s hledáním tajemného vyděrače, který mu tak dlouho znepříjemňoval život. Nyní je tedy už jeho identita konečně známá. Jenže je otázka, jestli ho nechat zatknout. Neví se přeci jenom ještě to nejdůležitější a to proč to vlastně dělal. A co dalšího za tím vlastně stojí. Navíc se objevují nejasnosti, že si anonym posílá své vzkazy na špatnou adresu. Stejné jméno má přeci i Adamův otec, který nyní pracuje na ústavním soudu. I on si během své dlouhé kariéry udělal obrovskou spoustu nepřátel, kteří by se mu jistě velmi rádi pomstili.

Některé případy jsou osobnější, než jiné.

To je dění nového 9. dílu seriálu Život a doba soudce A. K. Právě tuto epizodu jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Máme pro vás video ve výborné kvalitě. Dnešní díl se v televizi vysílal v pondělí 27. 10. 2014. Vy se však o premiéru moc starat nemusíte. Je úplně jedno pokud jste váš oblíbený seriál zmeškali. Přímo zde na této webové stránce si ho totiž můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Epizodu jsme pro vás připravil na pouhých pár kliknutí myši, tak aby to pro vás bylo naprosto pohodlné a jednoduché. Co více si jenom můžete přát? Snad už jsme na nic jiného nezapoměli.

V soudní síni je Adam jako doma.

Náš názor na seriál Život a doba soudce A. K. 9. díl

Život a doba soudce A. K. je opravdu skvělý a povedený dramatický seriál. My máme opravdu obrovskou radost, že se o něj můžeme podělit s vámi. Právě proto jsme vám nachystali tento devátý díl online ke shlédnutí. Trio výborných českých režisérů B. Sláma, R. Špaček a R. Sedláček odvádí na seriálu opravdu skvělou práci. I dnešní díl má spád. Přinese zajímavý soudní případ, stejně jako další malé rozuzlení příběhů Adamova života. Nová dějová linie nás opět zavádí k Adamovu otci a ukazuje to, že do jakkoliv prominentního postavení se Adam dostal, tak to v životě neměl vůbec nikdy lehké. Každopádně o to více strhující a zajímavější případ na nás dnes čeká.

13. komnata Michala Hrůzy – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí dokument 13. komnata Michala Hrůzy. Pojďte si s námi přehrát online zajímavý životopisný dokument o zpěvákovi Michalovi Hrůzovi. Tento zajímavý snímek se v televizi vysílal v pátek 13. října 2014. Vy si ho však můžete pustit s námi pohodlně a zdarma. Michal Hrůza nám ukáže jednu ze svých etap života, na kterou nevzpomíná zrovna s láskou. Celý dokument byl natočený ještě před osudovou rvačkou v Ostravě po které skončil Hrůza na dlouho v nemocnici.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí další pokračování dokumentárního cyklu České televize 13. komnata. Ten ukazuje, že i slavní lidé si museli v život projít mnohými těžkostmi, které je poznamenali a formovali jejich povahu a životní zkušenost. Dnešní díl je věnovaný skvělému zpěvákovi Michalu Hrůzovi. Jeho písničky ať už s jeho kapelami nebo na jeho sólové kariéře vždycky rozdávali radost a porozumění. Sám si ale muset v životě prožít i některými nelehkými životními etapami. Ty ale dokázal překonat a vyšel z nich jako lepší člověk.

13. komnata Michala Hrůzy

Příběh Michalova života byl natočený ještě před vážným zraněním, které utrpěl, když se na Stodolní ulici v Ostravě zastal slabšího. Možná by právě to byla jeho současná nová třináctá komnata nebo možná také ne. Kdo ví, každopádně tento dokument nám odpoví na otázku proč se tak vlastně zachoval. Po shlédnutí Michalova životního příběhu možná poznáte, že on vlastně ani nemohl jinak.
Michal je ročník 1971. Narodil se a vyrůstal v Trutnově. První těžký okamžik přišel, když se v jeho dvanácti letech rodiče rozvedl. On zůstal s matkou a dvěma sestrami sám. Pro matku bylo těžké se starat o tak početnou rodinu. Když tedy přišla příležitost poslat Michala na vojenské gymnázium tak neváhala. Tady bylo o mladého kluka po všech směrech postaráno. V pouhých 14 letech se tak Michal vydal prakticky přes celou republiku do Moravské Třebové. Sám sem nechtěl, ale nic jiného mu bohužel nezbývalo.

Michal Hrůza bude vzpomínat na studium na vojenském gymnáziu.

Režim ve škole byl opravdu tuhý. V některých momentech až krutý. Disciplína, která zde byla vyžadována hraničila až se šikanou. Vojenský režim si opravdu nic nezadal s kasárnami. Celá situace dokonce došla tak daleko, že přišlo období, kdy Michal ani nesměl opustit brány školy a to celých půl roku. Vojenští velitelé zde byly pány a neváhali své žáky drilovat, jakoby šlo o dospělé vojáky. Kdyby Michal mohl, tak by odsud samozřejmě hned vypadl, ale tady nebyla jiná alternativa.

Michal je opravdu skvělým zpěvákem.

Brzy si alespoň našel své útočiště v hudbě. To bylo to jediné co zde mohl svobodně dělat. Jediná forma rebelství, která mu mohla projít. Michal se ponořil do hraní. Možná mu i zachránilo život, protože jenom právě díky muzice dokázal toto fádní peklo překonat. Všechno ostatní mu ale samozřejmě bylo naprosto cizí. Právě zde na vojenském gymnáziu se ale naučil pořádně hrát na kytaru i další nástroje a společně se svými kamarády založil také první opravdovou kapelu.

Právě tato mezní zkušenost Michala Hrůzu poznamenala na celý život. Nejenom v tom, že se na oné stodolní zastal slabšího, ale i v jeho velmi úspěšné hudební kariéře. Je až s podivem co všechno už dokázal. Založil a vedl velmi úspěšnou kapelu Ready Kirken, se kterou vydal pět desek. Pro Anetu Langerovou složil dnes super úspěšnou píseň Voda živá, jež se stala hitem roku mezi roky 2005 a 2006 opravdovým hitem. Dál natočil chytlavou úvodní píseň „Evo” pro televizní seriál Vyprávěj. Na kontě má i několik filmů jako například Lidice nebo Martin a Venuše. To všechno jsou jenom střípky z jeho dlouhé a velmi úspěšné hudební kariéry. Michal je tedy slavný nejenom jako zpěvák, ale i jako skladatel hudby. Jeho inspirativní život rozhodně stojí alespoň za krátké zastavení.
Dokument 13. komnata Michala Hrůzy si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Jenom pro vás jsme přichystali tento povedený dokument ke shlédnutí na pouhých pár kliknutí myši. Pojďte si ho pustit.

S kapelou Ready Kirken dobyl Česko.

Náš názor na 13. komnata Michala Hrůzy

Jedná se o velmi silný a dokument se zajímavým lidským příběhem. Michal Hrůza je opravdu zajímavá osobnost. Exkurze na vojenské gymnázium po letech bude také velmi obohacující nejenom pro Michala, ale i pro nás. Za tento díl seriálu tedy musíme dát palec nahoru. Opravdu vám můžeme tuto epizodu jedině doporučit a věříme, že se u něj budete dobře bavit. Michalův příběh je hodný následování. Ačkoliv se kritické události ohledně potyčky na stodolní odehráli až po natočení dokumentu, tak je tvůrci ještě stihli ke svému seriálu přidat i s doprovodným komentářem. Tím víc vynikne životní poselství i příběh Michala Hrůzy.

Tvrdý režim Michala hodně štval.

Nevinné lži – Pod hladinou (28. 9. 2014) online ke shlédnutí

Další film z cyklu Nevinné lži je tady, ten dnešní se jmenuje Pod hladinou. Je to poutavý příběh ženy, která se ještě necítí být matkou, ačkoliv jí její okolí do této role intenzivně tlačí. Film se vysílal na ČT 1 v neděli 28. 9. 2014. Režisérkou a scénáristkou snímku se stala Alice Nellis, která patří k předním českým filmovým tvůrcům. Podařilo se jí natočit opravdu zajímavý a komplikovaný příběh ze současnosti, které dokáže v mnohém zaujmout.

Pro všechny fanoušky zajímavých dramatických filmů tady máme další opravdu zajímavý kus. Je to film z cyklu Nevinné lži produkovaného Českou televizí. Název filmu zní Pod hladinou a patří do první řady této série, která se vysílala na začátku roku 2013. Naposledy pak tento hodně zajímavý snímek běžel v televizi 28. září 2014. Opět se můžete těšit na strhující příběh, který ukazuje jedno drobnou lež, která nabobtnává do obrovských rozměrů. Jak málo může zničit život jednomu ale i dalším lidem. To všechno uvidíte v aktuálním pokračování oblíbeného filmového cyklu.

Film Pod hladinou (2013)

Hlavní hrdinkou dnešního dílu bude Eva. Na první pohled spokojená a vyrovnaná žena. Je třicet-pět let. Je krásná a zdravá. Má zajímavou práci, které se chtěla vždycky věnovat. Zároveň jí ale vždycky zbude dost času i pro sebe. Kromě toho má také starostlivého a hodného manžela. Na první pohled opravdu idylka. Evě nic nechybí. Jenže čím dál více jejich kamarádek, ale i naprosto cizích žen v okolích rodí děti. Babyboom se pomalu začíná stávat nesnesitelným.

Eva hledá cestu svým životem.

Všechno je navíc o to horší, že i celé okolí Evy by si přálo, aby i ona konečně měla nějakého potomka. Manžel na Evu opravdu už tlačí a vymýšlí způsoby jak co nejlépe a nejrychleji otěhotnět. Stejně tak Evy matka by z vnoučátka měla určitě velkou radost. Eva na oko dělá, že by to také tak chtěla. Ve skutečnosti se ale cítí naprosto jinak. Po miminku vůbec netouží.

Evy matka by také chtěla už vnouče.

Problém Evy je, že se absolutně necítí být připravena na roli matky. Není si vůbec jistá, jestli by něco takového dokázala. Vidí jenom ten neustálý zápřah po celých dvacet čtyři hodin. Sama se přitom ve svých pětatřiceti necítí vyzrále. Celý její osobní situace dojde až do takové absurdity, že se naoko snaží otěhotnět, ale ve skutečnosti potají polyká antikoncepční pilulky. Má z toho sice své výčitky a ví jakou bolest a nejistotu přináší svému okolí, ale ona to prostě nedokáže cítit jinak.

Život Evy se ale po čase znovu pořádně a nečekaně zamotá. Najde totiž muže, který jí začne opravdu imponovat. Je to láska na první pohled. Brzy si s ním prožije vášnivý románek, který je úplně jiný, než byl kdy vztah s jejím manžel. Rázem se zdá, že může být všechno přeci jenom jinak. To co bylo dříve nepředstavitelné jde najednou s naprostou lehkostí.

Vztah Evy a jejího terapeuta se postupně mění.

Co je ale za změnou Evina chování? A kde si vlastně vypěstovala takový odpor k dětem? Kde se v ní bere ta nejistota? Eva už si nemůže dál lhát a to ani sobě. Je to přeci jenom až moc vyčerpávající. Jak to ale nakonec dopadne? Podaří se Evě nalézt cestu ven z této slepé ulice?

To už můžete zjistit sami ve filmu Nevinné lži – Pod hladinou, který v televizi běžel v neděli 28. září 2014. Právě tento snímek jsme pro vás přichystali ve skvělé kvalitě online ke shlédnutí. S námi si můžete toto zajímavé drama za života pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že to bude stát za to a vy s filmem prožijete opravdu příjemné chvíle.

Jak to celé dopadne? Bude nakonec Eva chtít dítě?

Život a doba soudce A. K. 4. díl – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 4. díl seriálu Život a doba soudce A. K. z pondělí 22. září 2014. Soudce Adam Klos se vrací s novým zajímavým soudním případem stejně jako s dalším pokračováním příběhu svého života. To všechno v nové epizodě s názvem „Luketka”. Dnešní případ, který se dostane soudcovi Klosovi na stůj bude systematické pohlavní harašení, kterým byla terorizována jedna ze zaměstnankyní firmy. A na závěr dostane ještě padáka.

Nový moderní dramatický seriál Život a doba soudce A. K. pokračuje další zajímavou epizodou. Tu byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože i dnes na váš čeká zajímavý soudní případ, který se skutečně mohl odehrát. A vlastně se jistě i mnohokrát za různých okolností už stal. Bohužel je to spor, který se jistě u našich soudců často opakuje. Adam zároveň musí řešit i svůj osobní život. Komplikovaný vztah s matkou, která se navíc stane v této epizodě obětí autonehody. Nebo svůj osobní život, kde stále musí čelit pronásledování.

Život a doba soudce A. K. 4. díl

Simona Knitlová je na první pohled úplně obyčejná žena. Možná trochu hezčí než průměr. S krásně vyrýsovanou pevnou figurou a okouzlujícíma dlouhýma nohama. Jenže tento její dar se pro ni stává spíše prokletím. Nastoupí totiž do střední firmy zabývající se dodávkami bezpečnostních systémů, ve které jsou zaměstnáni samí muži. Ona jako jediná žena se tak stává obětí sexuálního harašení. Nejde však o žádný ojedinělý incident za kterým by stál jeden člověk. Je to jakoby proti ní šla celá firma.

Dnešní případ bude velmi emotivní.

Nevhodné emaily, vulgární narážky a drobné fyzické útoky. Muži ve firmě jsou jako stádo a každý se snaží využít svou malou příležitost. Stěžovat si nemá vůbec žádný smysl. Vždyť je v tom ostatně zapletený i samotný šéf. Simona se snaží bránit všemi způsoby. Vyhýbá se kolegům, dává najevo že se jí jejich chování nelíbí, stěžuje si při každé možné příležitosti. Nakonec dostane výpověď. Oficiální důvod je nadbytečnost, ale už tak nějak visí ve vzduchu, že skutečný důvod je to, že si nenechala chování svých kolegů líbit.

Adam Klos bude řešit další komplikovaný a osobní případ.

Simona se nakonec rozhodne soudit. Je to emotivní spor, kde ze sebe musí Simona vyždímat veškeré zbytky energie. Proti ní stojí její bývalý kolegové. Úspěšní a seriozní muži v nažehlených oblecích, kteří svorně jako jeden muž jsou ochotni hájit svojí verzi. Šikana Simony probíhala skutečně tak cíleně, že jim je jenom velmi obtížně cokoliv dokázat.

Tento případ má i svou hlubší rovinu. Na první pohled sice vypadá nevinně, protože nedošlo k žádnému přímému napadení, ve skutečnosti ale měli celé události hluboký zásah na Simonin život. Přišla o svého dlouholetého přílete, se kterým už nedokázala sdílet intimitu, stejně jako o byt. Ten si zakoupili společně. Jakoby najednou neměla nic. A její kolegové jí teď do očí tvrdí, že je lhářka a pro firmu nikdy neznamenala žádný přínos. To by hnulo i s tím nejotrlejším člověkem. Adam je ale tady, aby vynesl rozsudek, který vrátí rovnováhu do života všech účastníků tohoto sporu.

Tvrdí hoši v nažehlených oblecích.

Co se týká Adamova života, tak má konečně alespoň malou stopu, která vede za útočníkem, jenž mu vyhrožuje. Stopa ho vede až na druhý konec republiky do Vsetína. I když ho kamarád polda důrazně varuje, tak Adam jde do toho. Jaké je jeho zklamání, když však ani tento let nemá žádné hmatatelné výsledky.

Vyvíjí se i Adamův vztah ke své psychoterapeutce.

Adam zároveň musí přihlížet jak jeho rodina prochází dalším rozkolem. Adamova matka měla autonehodu. Tvrdí sice, že to bylo s klientem. Jenže Adamův otec moc dobře ví, že má někoho jiného. Ostatně právě proto zrušil i svojí vysněnou cestu do Ameriky. Na výčitky tady není místo, protože její manžel jí dříve udělal několikrát to samé. Díky autonehodě si Adam konečně uvědomuje, že mu na vlastní matce záleží. Jenže neví jak se má postavit k této nově vzniklé situaci.

Náš názor na 4. díl seriálu Život a doba soudce A. K.

Aktuální nový díl nás zavede už do solidně rozjetého příběhu. Dozvídáme se více o Adamovi stejně jako o jeho komplikovaném vztahu k rodičům zejména k matce. S otcem, který ale dříve matku podváděl, to ale také nemá jednoduché. Navíc jak se ukazuje, tak jeho žena mu to teď s radostí vrací. Bohužel má při společné cestě s milencem autonehodu. Adam je rázem s matkou, aby jí pomohl a zároveň si uvědomil, jak je právě ona pro něj stále v životě důležitá. I bez toho má ale dost svých starostí, zejména se svým pronásledovatelem, který mu neustále vyhrožuje. Alespoň má první stopu, ale ani to zatím nestačí. Po technické stránce opět není seriálu moc co vytknout. Je velmi znát, že se na něm podílejí opravdu jenom ti nejlepší čeští režiséři, které rozhodně nedělají žádné velké chyby. I nejnovější čtvrtý díl Život a doba soudce A. K. tak přinese opravdu strhující a zajímavou podívanou.

Více informací o seriálu obdržíte také na jeho oficiální webové stránce.

Nevinné lži – Vedlejší příznaky (14. 9. 2014) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet 2. díl z nové řady filmového cyklu Nevinné lži. Dnešní film se jmenuje „Vedlejší příznaky” a měl svojí premiéru 14. září 2014 na obrazovkách České televize. I dnešní epizoda přinese velmi dojemný příběh na téma lží. Dnešní díl bude o ženě zasažené těžkou nemocí, která jí plíživě ukrajuje všechny síly až do momentu, kdy si to není sama schopná přiznat, že už nestačí na svůj vlastní život.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali další film z velkolepého cyklu Nevinné lži, konkrétně z jejich druhé řady vysílané na podzim 2014 každou neděli na ČT 1. Čeká na vás opravdu hodně zajímavý a povedený film, který vás zaujme svým opravdu dojemným příběhem. Dnešní epizodu režíroval Tereza Vrabelová podle scénáře Petry Ušelové. Velkým plusem tohoto dílu je i skvělé herecké obsazení s herci jako Roman Zach, Barbora Kodetová, Jiří Lábus nebo Regina Rázlová. Jenom ještě připomínáme, že tento díl s názvem „Vedlejší příznaky” v televizi běžel v neděli 14. září 2014. A o čem vlastně bude?

Nevinné lži - Vedlejší příznaky z 14. září 2014

Hlavní hrdinkou dnešního příběhu bude žena jménem Lea. Na první pohled velmi šťastná žena, která si splnila snad všechno co od života očekávala. Dobrá práce, krásné rodina o třech zdravých a šikovných dětech, hodný manžel, přátelé i peníze. Zkrátka naplněný život. Jenže pro realizaci tohoto snu musela Lea obětovat hodně a hrozilo, že se málem uštve k smrti. Všechno to přitom přeci nedělala jenom pro sebe, ale také pro dobro své rodiny.

Lea se snaží být silnou a sebevědomou ženou.

Teď konečně nadešel čas se zklidnit. Rodina se rozhodla odejít z města a to přímo na idylický statek s nádhernou a rozlehlou zahradou. Jaký jiný smysl má hnát se za penězi, když si jich pak člověk nemůže ani užít. To je přesně odpověď na dosud nevyřčené otázky. Jenže i tady se všechno může zhroutit. Ten stres a těžké okamžiky jsou prostě v člověku už zakořeněné. Nehledě na závislost na psychofarmacích, které si Lea za ty dlouhé roky vybudovala. Prášky jí pomáhali držet nad vodou, ale teď jí stejným způsobem táhnou ke dnu. Už nedokáže přestat.

Svůj těžký životní osud ale přestává zvládat.

Její rodina se jí samozřejmě snaží pomoci. Hledají ji doktory, terapeuty a později jí dokonce posílají na psychiatrii. Lea to ale nechápe. Vždyť si přeci splnila svůj sen. Konečně je v klidu a nemusí se za ničím honit. Myslí si, že nemá žádný problém. Že na všechno stačí a ono to tak může zůstat jako tomu vždycky bylo. Nevidí, že už není schopná se starat nejenom o rodinu, ale už i sama o sebe. Žije ve svém vlastním bludu.

Dokonce to dojde tak daleko, že její malá dcerka musí zastat všechny práce v domácnosti a navíc se ještě navíc starat o svou nemocnou matku. Tedy co je v jejich silách. Chudák manžel se musí přemáhat, aby zaplatil všechny účty domácnosti zatímco matka je hysterická a žije v představách, že jí kde kdo ohrožuje. Pravdou ale je, že jedinou kdo je svému okolí nebezpečný je jenom ona sama.

Lea ví, že něco není dobře, ale stále neví co.

To je ve zkratce příběh 2. dílu z nové druhé řady cyklu Nevinné lži – Vedlejší příznaky, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. V televizi tento díl běžel v neděli 14. září 2014. Snad jsme vás popisem obsahu tohoto dílu zaujali natolik, abyste dostali chuť si ho přehrát online třeba právě s námi na této webové stránce. Stačí se jenom přihlásit a dal už můžete přes náš streamovací přehrávač jednoduše přehrávat.

Marek se snaží, ale sám také neví jak pomoci.

Náš názor na Nevinné lži – Vedlejší příznaky

Tento film z cyklu Nevinné lži přináší opravdu hodně silný příběh. Jakmile si ho pustíte, tak ho určitě budete muset dokoukat až do konce stejně jako my. Jedná se o opravdu velmi emotivní drama ze života. Na začátku přitom byla úplně obyčejná touha po klidu a kráse venkova. Jenže i tento klid se může změnit ve stresující peklo, obzvláště, když jste v perfekcionistické rodině. To pozná na vlastní kůži i hlavní hrdinka tohoto příběhu Lea, která koloběh kolem starostí o rodinu i statek přestala zvládat a své chmury začala zahánět antidepresivy. Jenže místo tížené úlevy přišli nepříjemné vedlejší účinky kvůli kterým hrozilo, že bude diagnostikována jako blázen. Nastal koloběh událostí při kterém byl každý další den pro Leu více a více nesnesitelnější. Nakonec to všechno ale s velkým sebezapřením dokázala překonat. To je opravdu hrdinský příběh hodný následování, který zároveň ukazuje jak je důležité mít vyjasněné některé životní priority a co je za ně nutné obětovat. Tuto dnešní epizodu režírovala Tereza Vrábelová, které se povedlo natočit opravdu skvělý film a to nejenom po stránce příběhu, ale i po technické stránce. Vedlejší příznaky vám tak můžeme jedině doporučit ke shlédnutí. Určitě vás tento snímek nezklame.

Více o této epizodě se dozvíte na oficiálních webových stránkách seriálu.