Let’s Dance All In (2014) online ke shlédnutí

Let’s Dance All In je volné pokračování legendární hudebně tanečních filmů. Po čtyřech letech od posledního Let’s Dance 3D se producenti rozhodli natočit další velkolepou výpravu do světa nejlepších tanečníků na světě. Sean a Andie se rozhodnou opustit své rovné Miami a zkusit štěstí ve velkém světě. A to přímo v Hollywoodu a Las Vegas, protože jenom čeká ta opravdová sláva a bohatství.

Nový hudební film Let’s Dance All In je tady. Je to velice příjemná směs romantického filmu a dramatu. Opět se setkáme se skvělými tanečníky a jejich obrovskou touhou protančit se až na vrchol. Tady nejde jenom o slávu a peníze, ale o čistou touhu být nejlepší. O radost z pohybu. A taky o maximální nasazení, kdy do toho člověk jde celým svým srdcem. Nový Lets Dance vypadá jako hodně zajímavý film, kterých zase tolik není. Pojďte se i vy na něj podívat s námi. Právě proto jsme si ho pro vás připravil zdarma ke shlédnutí. Jinak do kin se snímek dostal 28. srpna 2014.

Taneční film Let’s Dance All In (2014)

Příběh filmu volně navazuje na ty předchozí. Opět se tak setkáme se Seanem a Andie. Těm už je ale jejich domovské město Miami malé. Mají za to, že už dosáhli maximum svého tanečního umění, a teď už zbývá se jenom prosadit. To ale v prázdninovém městě jihu zalitém slunce asi jenom tak rychle nepůjde. Právě proto se rozhodnout odejít do Hollywoodu. Ten přináší obrovské možnosti, ať už při natáčení hudebních klipů a nebo filmů.

Sean a Andie dávají dohromady novou taneční skupinu.

Sean se rozhodne založit zde novou taneční skupinu. Andie mu v tom samozřejmě bude velmi zdatně asistovat. Nejdříve se vlastně ani nemohou dohodnout, kdo jí povede. Jsou ale přeci jeden team a jde jim o společnou věc, takže nakonec si přeci jenom rozdělí své role. Je potřeba vybrat nové tanečníky, zajistit prostory na zkoušky, vymyslet choreografii, nazkoušet jít, zapracovat na marketingu. Zkrátka obrovská spousta věcí, kterou musí absolvovat každý člověk, jenž touží byť jenom po špetce slávy.

Trénink bude hodně tvrdý.

Nakonec Sean s Andie vymyslí, že nejrychlejší cesta ke slávě bude skrz talentovou soutěž, která se koná v Las Vegas. Všichni dřou doslova jako koně, aby si zde neudělali ostudu a nakonec se to skutečně vyplatí. Půjdou do finále!

Jenže tím tadle strastiplná taneční pouť teprve začíná. Konkurence je zde obrovská. Na scéně se ukáže dokonce členové legendární členové skupiny Grim Knights, se kterými nemá Sean zrovna moc dobrou zkušenost. Jsou to profíci, kteří se ale zároveň nebojí žádné nepravosti, jenom aby se dostali k tíženému vítězství. Daleko víc ale bude Seana a Andie trápit to, že proti nim nastoupí v souboji i jejich přátele a bývalí spolutanečníci z Miami. Výhra jeden milion dolarů a příslib smluv, které můžou nastartovat kariéru, je ale také velmi lákavá.

V sázce je toho hodně.

Ve filmu Lets Dance All In (2014) nás tedy čeká nelítostní taneční souboj se vším všudy. Pevně doufáme, že se u filmu budete báječně bavit a strávíte s ním opravdu příjemné chvíle. Právě proto jsme si ostatně tento snímek od režisérky Trish Massieu pro vás připravili online ke shlédnutí. Scénář napsal John Swetman. Film pro vás má ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Jinak by to přeci u filmu jehož důležitou složkou je právě hudba nešlo.

Nadešel čas velkolepého tanečního souboje.

Náš názor na film Let’s Dance All In (2014)

Let’s Dance All In (2014) je hodně povedený snímek, který ale patří do docela specifického žánru. Je to hudební drama určené především pro mladší publikum. Právě puberťačky budou asi nejvíce nadšeni z vystylovaných hezounů a jejich až neuvěřitelných tanečních kreací. Zároveň filmu nechybí opravdu i dramatický příběh, který je o touze mladých lidí proslavit se a zbohatnou tím co mají tak rádi. To je sen, který je jistě společný nejednomu z nás.

Více o filmu naleznete také na CSFD.cz, včetně jeho hodnocení samotnými diváky.

A bude se i oslavovat.