Nevinné lži – Hra (9. 11. 2014) online ke shlédnutí

Nový díl z filmového cyklu Nevinné lži ČT 1 je tady. Ten dnešní se jmenuje Hra a bude vyprávět příběh, který se zdá v mnoha ohledech obyčejný, přesto půjde o velkou hrozbu, která může zasáhnout každého z nás. Je to premiérový film, který se v televizi vysílal prvně v neděli 9. listopadu 2014 v hlavním vysílacím časem. Opět nás čeká na první pohled drobný, ale přes strhující lidský příběh, jenž pojednává o lži, která přerostla svým autorům přes hlavu.

Na této webové stránce je pro vás připravený online ke shlédnutí zbrusu nové pokračování oblíbeného cyklu České televize. Nevinné lži – Hra tady už na vás čeká online ke shlédnutí. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a rozhodli jsme se vám ho nabídnout přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. My jsme opravdu nesmírně rádi, že jsme u toho mohli být právě my. Video s filmem pro vás máme ve výborné kvalitě a jeho přehrávání je opravdu jednoduché. Doufáme, že už jste na tento nový díl náležitě natěšení, protože přímo zde vám také představíme jeho příběh.

Film Nevinné lži - Hra z 9. listopadu 2014.

Hra je příběh jedné sociální počítačové hry, která se s určitými hráči může změnit na velmi nebezpečný sociální experiment. Virtuální zloba se velmi rychle může změnit i ve skutečnou bolest. Na vlastní kůži to pozná i Matouš jehož rodina je tímto novodobým fenoménem naplno zasažena. jeho dcera totiž podlehla hře jménem Real Life. Na první pohled obyčejná hra, kde se lidi můžou vydávat za různé postavy a s nimi žít v uvozovkách skutečný život.

Pro Matouše je rodina všechno.

Matoušova dcera právě prochází pubertou. Jako každá holka v jejím věku se cítí trochu ztracená a dezorientovaná v tomto složitém světě. Mění se nejenom její tělo, ale i uvažování. To však nemění nic na tom, že v mnoha ohledech je to stále ještě jenom ta malá nedospělá holka. Neuvědomuje si rizika, které přináší Real Life. Zatímco ona o sobě prozradí klidně všechno, od zájmů, přátel až po to kdo bydlí, tak od lidí na druhé straně se často nedozví vůbec nic.

Na druhé straně se přitom mohou vyskytovat roztodivní lidé. Jedním z nich je i Milan Rázl. Zkrachovalý architekt, který se nedokázal v životě prosadit. Teď si ale našel místo, kde je přeci jenom možné se ukázat v tom nejlepším světle. Navíc zde zužitkuje svou profesi. Ke skutečným domům ho nikdo nepustil, a tak začal Milan projektovat virtuální domy v Real lifu. Je to docela dobrá a klidná práce. Navíc se virtuální peníze dají snadno směnit za ty skutečné, takže je to i celkem solidní živobytí. Pro Milana je navíc Real life opravdovou vášní. Může zde využít své intelektuální převahy i zkušeností. Není se proto ani čemu divit, že mladá holka je pro něj opravdu snadná oběť.

Na druhé straně monitoru čeká zlo.

Matoušova dcera je v úzkých. Její virtuální kamarád si s ní přitom hraje metodou cukru a biče. Nejdříve je na ní hodný a příjemný, aby si získal její důvěru. Když jí ale má, tak jí dovede opakovaně a bez důvodu trýznit. Dojde i na opravdu nechutné virtuální hrátky. Malá holka si to snad ani neuvědomuje, ale ocitla se v pasti jednoho dospělého muže, jehož nezná dokonce ani identitu. Rázl o ní ale ví úplně všechno.

S tímto neviditelným nepřítelem se pustí do křížku i Matouš, jenž si přeje ochránit svou dceru, ale i celou rodinu. Souboj s nepřítelem to není vůbec jednoduchý. Jak má zastavit někoho koho vlastně ani nezná. Ačkoliv je Rázl velmi mazaný pachatel, tak za sebou přeci jenom nechává jisté stopy, kterých se Matouš chytá. Je jasné, že nepřestane, dokud ho neobjeví. Nebude přesto pro něj už příliš pozdě?

V reálném životě je pachatel sám troskou.

To jak to dopadne už se dozvíte ve filmu Hra z cyklu Nevinné lži, jenž pro vás připravili online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete naprosto jednoduše a zdarma pustit tento váš oblíbený seriál. Pevně věříme, že nebudete litovat a čeká na vás opravdu zajímavá a dramatická podívaná. Film měl svojí premiéru na ČT 1 v neděli 9. listopadu 2014. Vy se však na toto datum nemusíte vůbec ohlížet a s námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma.

Hledat virtuálního nepřítele není vůbec jednoduché.

Náš názor na film Nevinné lži Hra

Hra je hodně povedený dramatický film. Je to snímek ze života, který ale přináší velmi originální příběh o současných problémech. Takových příběhů u nás skutečně ještě moc zfilmováno nebylo. Mnoho lidí si zřejmě ani tento druh problémů neuvědomuje, že počítačové hry a sociální sítě mohou zasáhnout do života dětí opravdu velmi nepříjemným až dramatickým způsobem. Film režíroval Peter Bejak společně s Janem Buštou. Velkou zajímavostí je právě jméno druhého režiséra. Ten se podílel na čistě počítačových záběrech, které znázorňují neexistující počítačovou hru. I když inspirace hrou Second life je naprosto zřejmá a tvůrci jí vůbec nezastírají. Do hlavní role byl obsazen Ondřej Vetchý, což už je samo o sobě zárukou skvělého filmového zážitku. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a nabídnout vám právě tento hodně zajímavý a povedený film online. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte se bavit s námi.

Další informace o filmu naleznete na oficiální webové stránce cyklu.

Nevinné lži – Vedlejší příznaky (14. 9. 2014) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet 2. díl z nové řady filmového cyklu Nevinné lži. Dnešní film se jmenuje „Vedlejší příznaky” a měl svojí premiéru 14. září 2014 na obrazovkách České televize. I dnešní epizoda přinese velmi dojemný příběh na téma lží. Dnešní díl bude o ženě zasažené těžkou nemocí, která jí plíživě ukrajuje všechny síly až do momentu, kdy si to není sama schopná přiznat, že už nestačí na svůj vlastní život.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali další film z velkolepého cyklu Nevinné lži, konkrétně z jejich druhé řady vysílané na podzim 2014 každou neděli na ČT 1. Čeká na vás opravdu hodně zajímavý a povedený film, který vás zaujme svým opravdu dojemným příběhem. Dnešní epizodu režíroval Tereza Vrabelová podle scénáře Petry Ušelové. Velkým plusem tohoto dílu je i skvělé herecké obsazení s herci jako Roman Zach, Barbora Kodetová, Jiří Lábus nebo Regina Rázlová. Jenom ještě připomínáme, že tento díl s názvem „Vedlejší příznaky” v televizi běžel v neděli 14. září 2014. A o čem vlastně bude?

Nevinné lži - Vedlejší příznaky z 14. září 2014

Hlavní hrdinkou dnešního příběhu bude žena jménem Lea. Na první pohled velmi šťastná žena, která si splnila snad všechno co od života očekávala. Dobrá práce, krásné rodina o třech zdravých a šikovných dětech, hodný manžel, přátelé i peníze. Zkrátka naplněný život. Jenže pro realizaci tohoto snu musela Lea obětovat hodně a hrozilo, že se málem uštve k smrti. Všechno to přitom přeci nedělala jenom pro sebe, ale také pro dobro své rodiny.

Lea se snaží být silnou a sebevědomou ženou.

Teď konečně nadešel čas se zklidnit. Rodina se rozhodla odejít z města a to přímo na idylický statek s nádhernou a rozlehlou zahradou. Jaký jiný smysl má hnát se za penězi, když si jich pak člověk nemůže ani užít. To je přesně odpověď na dosud nevyřčené otázky. Jenže i tady se všechno může zhroutit. Ten stres a těžké okamžiky jsou prostě v člověku už zakořeněné. Nehledě na závislost na psychofarmacích, které si Lea za ty dlouhé roky vybudovala. Prášky jí pomáhali držet nad vodou, ale teď jí stejným způsobem táhnou ke dnu. Už nedokáže přestat.

Svůj těžký životní osud ale přestává zvládat.

Její rodina se jí samozřejmě snaží pomoci. Hledají ji doktory, terapeuty a později jí dokonce posílají na psychiatrii. Lea to ale nechápe. Vždyť si přeci splnila svůj sen. Konečně je v klidu a nemusí se za ničím honit. Myslí si, že nemá žádný problém. Že na všechno stačí a ono to tak může zůstat jako tomu vždycky bylo. Nevidí, že už není schopná se starat nejenom o rodinu, ale už i sama o sebe. Žije ve svém vlastním bludu.

Dokonce to dojde tak daleko, že její malá dcerka musí zastat všechny práce v domácnosti a navíc se ještě navíc starat o svou nemocnou matku. Tedy co je v jejich silách. Chudák manžel se musí přemáhat, aby zaplatil všechny účty domácnosti zatímco matka je hysterická a žije v představách, že jí kde kdo ohrožuje. Pravdou ale je, že jedinou kdo je svému okolí nebezpečný je jenom ona sama.

Lea ví, že něco není dobře, ale stále neví co.

To je ve zkratce příběh 2. dílu z nové druhé řady cyklu Nevinné lži – Vedlejší příznaky, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. V televizi tento díl běžel v neděli 14. září 2014. Snad jsme vás popisem obsahu tohoto dílu zaujali natolik, abyste dostali chuť si ho přehrát online třeba právě s námi na této webové stránce. Stačí se jenom přihlásit a dal už můžete přes náš streamovací přehrávač jednoduše přehrávat.

Marek se snaží, ale sám také neví jak pomoci.

Náš názor na Nevinné lži – Vedlejší příznaky

Tento film z cyklu Nevinné lži přináší opravdu hodně silný příběh. Jakmile si ho pustíte, tak ho určitě budete muset dokoukat až do konce stejně jako my. Jedná se o opravdu velmi emotivní drama ze života. Na začátku přitom byla úplně obyčejná touha po klidu a kráse venkova. Jenže i tento klid se může změnit ve stresující peklo, obzvláště, když jste v perfekcionistické rodině. To pozná na vlastní kůži i hlavní hrdinka tohoto příběhu Lea, která koloběh kolem starostí o rodinu i statek přestala zvládat a své chmury začala zahánět antidepresivy. Jenže místo tížené úlevy přišli nepříjemné vedlejší účinky kvůli kterým hrozilo, že bude diagnostikována jako blázen. Nastal koloběh událostí při kterém byl každý další den pro Leu více a více nesnesitelnější. Nakonec to všechno ale s velkým sebezapřením dokázala překonat. To je opravdu hrdinský příběh hodný následování, který zároveň ukazuje jak je důležité mít vyjasněné některé životní priority a co je za ně nutné obětovat. Tuto dnešní epizodu režírovala Tereza Vrábelová, které se povedlo natočit opravdu skvělý film a to nejenom po stránce příběhu, ale i po technické stránce. Vedlejší příznaky vám tak můžeme jedině doporučit ke shlédnutí. Určitě vás tento snímek nezklame.

Více o této epizodě se dozvíte na oficiálních webových stránkách seriálu.