Film Vybíjená (2015) online ke shlédnutí

Česká komedie Vybíjená je už tady pro vás připravená online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili český snímek Vybíjená. Režisérem filmu se stal Petr Nikolaev, který jako námět použil knihu Michala Viewegha. A aby toho nebylo málo, tak to celé ztvárnili herci z Partičky neboli: Ondřej Sokol, Michal Suchánek, Richard Genzer. To je třeskuplná kombinace, která nás slibuje opravdu povedenou podívanou. Pojďte si to celé pustit online s námi!

Přímo zde na této webové stránce tady pro vás máme online ke shlédnutí film Vybíjená (2015). Jedná se o opravdu originální a zajímavě vypadající snímek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravili online k přehrání přes internet na tomto našem fanouškovském webu. V kinech měl film premiéru 12. Března 2015 a hned záhy se vyhoupl do čela diváckého žebříčku návštěvnosti. Vy však nemusíte chodit nikam do kina a ani platit drahé vstupné, protože s námi si tento zajímavý film užijete opravdu jednoduše a pohodlně.

Česká komedie Vybíjená online pro vás.

Jak už se dá očekávat, tak příběh komedie Vybíjená je přehnaný až do groteskní absurdity. Společně se v něm potkáme s mnoha typickými lidskými vlastnostmi i projevy chování. Bude to příběh o hledání lidského štěstí, tedy o lásce a přátelství, ale i všech těch nepěkných jevech, které je provázejí. Celý děj je rozdělen hned do několika časových úseků, ve všech se ale setkáme hned s několika lidmi, jejichž životní příběhy se prolnuly už na základní škole a nyní se dál a dál neustále potkávají. Prožívají společně různé životní etapy. Někdy je to bolestné, jindy zase vtipné. I když to druhé tedy naštěstí znatelně převládá.

S toudle „partičkou” kamarádů si užijeme hodně zábavy!

Jeff, Skippy a Tom jsou opravdu nerozluční kamarádi. Spojilo je už společné bydliště a tomu odpovídající povinná docházka absolvovaná ve stejné škole. Už od mládí to byli tak trochu frajírci a tak se není čemu divit, že si prošli mnoha vztahy, ale nikdo z nich doposud nebyl dlouhodobě úspěšný. Stále se tak vrací do svého doupěte, kde prožili mládí. Stále si prodlužují tento krásný čas plný svobody, ačkoliv to nikdo z nich už ani vlastně nechce. Jenže to vypadá, že jinou možnost snad už ani nemají. Čas od času se tady schází a vymýšlí, další strategie jak vyzrát na ženské pohlaví.

Dokonce i třídní ošklivka Hujerová má co nabídnout.

Tato neúspěšná trojice kamarádů má ale i své ženské protějšky v podobě dvou jejich spolužaček. Paradoxem je, že se jedná o dívky, dnes už tedy o ženy, které jsou naprosto odlišné. Tou první je Eva, která se stalo nekorunovanou královnou třídy. Nejhezčí holkou, se kterou chtěli všichni chodit a postupně se do ní zamilovávají a zkoušejí to na ní všichni tři naši kamarádi. Pak je tady ale ještě Hujerová. Ošklivka o kterou dříve nikdo ani nezakopl, jenže jak to tak bývá, tak je to nesmírně inteligentní, vtipná a vlídná žena, která zase dokáže využít těchto svých kvalit.

Podaří se těmto třem na první pohled rozdílným lidem najít svoje životní štěstí, které se ukrývá především v lásce? A proč vlastně vybíjená? Tento teamový sport předznamenal na základce prakticky každou hodinu tělocviku a i na třídním srazu po letech se k němu všichni rádi vrací. Každopádně vám můžeme slíbit, že na vás čeká opravdu neskutečně a velmi zábavná jízda. S Jeffem, Skippym a Tomem je sranda ať jsou v jakémkoliv věku. A věřte, že je poznáme od nezkušených paniců až po téměř přestárlé pány s mnoha šedinami.

Získá někdo srdce královny třídy Evy?

To je ve zkratce to důležité o filmu Vybíjená (2015), který už je tady připravený jenom pro vás online ke shlédnutí. Zkušený režisér Petr Nikolaev natočil po všech stránkách povedený a originální film, který je opravdu hodně výraznou komedií. Vždyť komedii od Michala Viewegha s triem herců z Partičky jsme tady ještě neměli. Sám Nikolaev ale natočil už skvělý film Báječná léta pod psa z roku 1997, který ale zdaleka nebyl jenom komedií. Tentokrát nás čeká skutečně pořádná porce nezávazné zábavy a skvělých vtipů. Zkrátka a jednoduše byste si Vybíjenou rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít, a právě proto vám ji také přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si film pustíte opravdu jednoduše a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Dobře se bavte!

Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz a to včetně hodnocení samotných diváků.

Jeff, Skippy a Tom na to jdou po svém.

Kingsman: Tajná služba (2015) online ke shlédnutí

Film Kingsman: Tajná služba online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit jednoduše a zdarma komedii od režiséra Matthew Vaughna. Čeká vás velkolepý krimi film, se spoustou akce, dobrodružství a hlavně vtipu. Video s filmem pro vás máme v prvotřídní kvalitě a s českým dabingem. Absolutně nic by tak nemělo bránit v tom, abyste si tento povedený film opravdu vychutnali od začátku do konce. Co více dodat? Snad jenom abyste už neváhali a šli do toho.

Pro všechny příznivce britské akční komedie máme dobrou zprávu: do kin půjde nová akční komedie Kingsman: Tajná služba. Je to akční komedie, ve které se to hemží tajnými špióny, kteří jsou ovšem velmi vtipní a zábavní. Film měl premiéru v českých kinech 19. února 2015 a provázela ho také poměrně masivní reklamní kampaň. Producenti věděli proč, protože u tak povedeného snímku se to skutečně vyplatí!

Akční komedie Kingsman: Tajná služba (2015) online pro vás!

V britské akční komedii Kingsman: Tajná služba od britského režiséra Matthewa Vaughna mimo jiné hrají Taron Egerton, Colin Firth, Samuel L.Jackson, Mark Hamill, Michael Caine, Mark Strong a Jack Davenport. To všechno pod taktovkou režiséra Matthewa Vaughna, který má za sebou jen pár filmů, ale za to originálních a opravdu kvalitních. Stojí například za filmy X-Men: První třída (2010), Kick-Ass (2007) nebo třeba legendární Hvězdný prach (2007).

Z takového arzenálu by si vybral snad každý agent.

A o čem bude vyprávět příběh filmu Kingsman? Utajení špioni organizace Kingsman nejsou tak slavní jako špičkový agent 007 z britské tajné služby MI6. Tato špionážní organizace je oproti tajné službě MI6 soukromá. Počet jejích špionů je striktně předepsaný a za každého špiona, který opustil řady Kingsmanu, nastoupí další na slovo vzatý profesionál, kterého navrhne některý z již sloužících špionů. Díky tomuto privilegiu se do úzkého výběrového systému dostávají především synáčkové vlivných a movitých rodin. Občas však do party super tajných špionů přijde úplně někdo jiný. Tímto jiným člověkem bude Gary „Eggsy“ Price, kterého bude hrát neokoukaný britský mladý herec Taron Egerton, který je prostým hochem s vysokou inteligencí.

Agent Harry v podobě Colina Firtha.

Gary má za sebou nedokončený výcvik u britské námořní pěchoty a jednu velmi úspěšnou soutěž v gymnastice, ve které exceluje. Gary je však momentálně bez práce a většinu volného času profláká na ulici, kde má velmi blízko ke kriminálním živlům. Gary však v kriminále naštěstí neskončí, protože ve vhodnou chvíli dostane od super agenta Harryho Harta zajímavou a lukrativní nabídku.

Gary tak může tajně sledovat opravdové grázly a padouchy. Tím je ve filmu Richmond Valentine, který se topí v penězích. Tento bohatý člověk je však také velkým zastáncem ekologie. Štítí se krve, ale hodlá sprovodit ze světa velké kvantum lidí. Jeho ekologie je však notně pokřivená, v zájmu záchrany modré planety totiž nehledí na lidské životy. Do jeho ekologického plánu je zasvěcena krásná a půvabná Gazelle, což je vysoce inteligentní děvče s amputovanýma nohama. Zápletka je tedy jasná, otázkou však zůstává, zda se Eggsymu a Harrymu podaří zavčas poznat krutou pravdu o Valentinově inteligentním zlém plánu a překazit ho?

O akční scény rozhodně nebude nouze.

Pojďme se nyní blíže podívat na herecké obsazení. Jak již bylo v úvodu napsáno, v hlavní roli se objeví britský mladý herec Taron Egerton, který si zahraje postavu agenta Eggse. Zkušenějšího agenta Harryho bude hrát britský herec Colin Firth. Inteligentního padoucha Richmonda si vystřihne americký herec Samuel L.Jackson a amputovanou krásku ztvární herečka Sofia Boutelle, která se narodila v Alžírsku.

Existují tajné služby, které jsou prostě tajnější, než jiné.

Náš názor na film Kingsman: Tajná služba

Velkou předností filmu Kingsman: Tajná služba jsou vtipné a akční scény, kterých je ve filmu opravdu dost. Film má rovněž skvělé tempo, takže sledováním filmu se určitě v kině nudit nebudete. Ve filmu je dostatek efektních akčních scén, ve kterých nechybí boj muž proti muži. Ovšem akčních scén nečekejte přehnaně mnoho, je jich tak právě akorát, nicméně jsou natočeny velmi kvalitně a přesvědčivě. Dravá kamera a rychlý střih jsou již dneska samozřejmostí, protože k akčnímu žánru prostě patří. Kingsman: Tajná služba není klasická bondovka, spíše bondovku dobrým způsobem paroduje. Závěrem je potřeba vyzdvihnout práci scénáristů, která je na vysoké úrovni a dodává filmu efektní spád.

To je ve zkratce všechno. Nebo alespoň vše co vám můžeme prozradit. Rozhodně toho není málo a vypadá to, že nás čeká opravdu zábavná podívaná jak se sluší a patří. Film Kingsman: Tajná služba jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si ho můžete přehrát online, kdykoliv jenom budete chtít. Je to opravdu jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek a pak už jenom přehráváte. Víc k tomu nemáme co dodat. Zkrátka a jednoduše si Kingsman: Tajná služba pusťte s námi!

Další informace o filmu naleznete také na jeho profilu na CSFD.cz. Moc to ale s hledáním informací nepřehánějte, mnohem lepší je přeci si film rovnou pustit.

Vinaři 7. díl online ke shlédnutí

Vinaři 7. díl online ke shlédnutí. Populární komediální seriál televize je tady s nejnovější epizodou z neděle 12. října 2014. Video s tímto dílem jsme připravili exkluzivně pro vás. Název epizody zní „Košt” a jak už napovídám, tak se v Křeticích uskuteční tato slavností událost. Součástí je také soutěž o nejlepší víno, kterou si samozřejmě přejí vyhrát všichni místní. Jenže se objeví tajemný architekt Křižan, který má také nemalé ambice. A všechny ženské ve vesnici jsou z ní paf.

Přímo zde máme nachystaný nový díl populárního seriálu Vinaři (7). Jedná se o sedmou epizodu, jenž měla svojí oficiální televizní premiéru v neděli 12. 10. 2014. I dnes se podíváme do jedné svérázné moravské vísky, kde dobré víno poteče doslova proudem. A že i dnes se opravdu bude na co dívat, protože košt se ani v Křeticích nekoná každý den. A kde se hodně pije, je také hodně opilých a samozřejmě také vtipných situací. Zajímá vás jakých? Tak se dobře začtěte do následujících odstavců, protože tam vám to rádi prozradíme.

Vinaři 7. díl

Farář Tomica nabádá své ovečky k zdrženlivosti a střídmé konzumaci alkoholu. Jenže to vypadá, že má marné. Vždyť právě nadešla doba koštu. To je v Křeticích opravdu velmi důležitý den, který mají všichni viditelně zakroužkovaný ve svém kanceláři. Je to především velká oslava na které se sejdou všichni obyvatelé vsi. Výborné místní víno teče proudem, hodují se typická místní jídla a sousedé mají konečně čas se také jednou pořádně potkat.

Vinař Pavlíček v akci.

Jenže samozřejmě jde o mnohem víc. Součástí koštu je také soutěž o nejlepší místní Pálavu. To je jedna z odrůd typická právě pro jižní Moravu a ve svém repertoáru jí samozřejmě má i každý vinař. Včetně Vlčkova velkovinařství, které už si brousí zuby na vítězství. Připravena je už speciální kolekce vín, včetně eneologa Königa, který k ním má podat erudovaný komentář. Z minulé degustace už se poměrně úspěšně vzpamatoval, takže bude barvy Vlčkova vinařství hájit jistě velmi důsledně.

Policista Tauš bude mít dnes hodně práce.

Samozřejmě ani Pavlíček nechce zůstat v pozadí. Od Pálavy má sice jenom pár hlav vinné révy, ale o tu se stará opravdu s maximální péčí. Takže i on si celkem věří. S výběr vzorku do finále mu navíc pomohl i starosta Olin, který tak zradil vlajku vinařství svého syna. Ale tož jsme na malé vesnici, tak se k sobě musí lidé umět chovat za každé situace. I vzorek od Pavlíčka má velkou šanci zde uspět, protože sám Pavlíček má v tomto velmi dobrou pověst.

Jenže to nebude jenom soutěž těchto dvou. Do klání o nejlepší Pálavu se můžou přihlásit také přespolní. K tomu stačí jenom, aby vyráběl víno dané odrůdy a ještě aby to bylo na Moravě. Do soutěže se tak přihlásí jistý architekt Křižan z Prahy. Jeho účast v klání pak vyvolá malé pozdvižení. Část lidí ho ani nezná, ale ty co ho znají tak vědí, že z jeho vinařů pochází opravdu velmi kvalitní víno. Navíc už jenom jeho pouhá přítomnost přitahuje pozornost. A protože se jedná o bohatého a charizmatického muže, tak je ve středu zájmu i mnoha žen, které by se rády stali paní Křižanovou. Podaří se ale některé z dam skutečně cizince ze vzdálené Prahy zaujmout?

Vlček ve svém vinařství.

Pořádání koštu dělá samozřejmě velké starosti i místní policii. Samozřejmě se dá očekávat celá řada podnapilých spoluobčanů. Mnozí budou mít jistě zájem řídit své auta, bicykly nebo třeba jenom na kolečkových bruslích ohrožovat silniční dopravu. A kdo ví jaké vylomeniny napadnou návštěvníky koštu dále. Na všechno má proto dohlédnout policista Tauš. Ten patří mezi místí, takže moc dobře ví, co má asi tak očekávat. Po loňských zkušenostech proto vymyslel velmi důkladný systém. Podnapilí spoluobčané by měli být hned označeni příslušným páskem na ruce. Tak se hned pozná, kdo je v jakém stavu, což policii velmi usnadní práci. I tak se dá velmi dobře očekávat, že tester alkoholu dostane pořádně zabrat. Ale když se lidé baví, tak nikdo nemůže jít přeci proti.

To je ve zkratce obsah nového pokračování Vinařů 7. díl. Ve skutečnosti se toho bude v této epizodě samozřejmě odehrávat daleko více. Na to ale tady nemáme dostatečný prostor, abychom rozebírali skutečně každou drobnost. Pokud vás to zajímá, tak nám nezbývá nic jiného, než vám doporučit tento aktuální dít z 12. října 2014 online ke shlédnutí. U nás si ho můžete pustit skutečně jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši.

Dnes se v Křeticích bude konat košt.

Náš názor na seriál Vinaři 7. díl

Další pokračování Vinařů přinese opět nesmírně zajímavou podívanou, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Toto pokračování patří k těm hodně povedeným a zajímavým. Košt je velkolepá a slavnostní událost a slibuje spoustu příležitostí k setkání. Navíc v podroušeném stavu vznikají často velmi vtipné situace. Křetický policista Tauš, tak bude mít celkem dost práce, aby udržel v obci pořádek. Příjezd tajemného architekta Křižana je také zajímavým zpestřením této epizody. Tento díl režíroval Dan Wlodarczyk, kterému se povedlo natočit opravdu velmi povedenou a zajímavou epizodu. Jsme opravdu nesmírně rádi, že jsme vám jí mohli nabídnout online ke shlédnutí právě zde na této webové stránce. Vinaře 7. díl vám můžeme opravdu s klidným svědomým doporučit. Určitě se u nich budete perfektně bavit od začátku do konce.

7 trpaslíků (2014) online ke shlédnutí

Film 7 trpaslíků (2014) je tady exkluzivně pro vás přichystán online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši pustit tento hodně povedený a zajímavý snímek, který měl premiéru v našich kinech 2. října 2014. Jedná se německý animovaný film natočený dvojicí režisérů Boris Aljinovic a Harald Siepermann. Klasickou pohádku o Sněhurce uvidíte v nové a moderní verzi, která pobaví nejenom vaše děti, ale i vás. Sedm trpaslíků je zkrátka zábavný film pro celou rodinu.

Máte rádi hezké animované filmy? Pokud zní vaše odpověď ano, tak jste zde jednoznačně na správné adrese. Přímo zde jsme si totiž pro vás nachystali snímek 7 trpaslíků (anglicky The 7th Dwarf), který si můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli v opravdu skvělé obrazové a zvukové kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která nemusí trvat věčně. 7 trpaslíků je důkaz o tom, že i Evropě mohou vznikat skvělé animáky s bohatým příběhem, krásným technickým zpracováním, ale také spoustou vtipů, díky kterému zaujmou všechny generace.

Film 7 trpaslíků (2014)

Nejdříve si pojďme ale tento notoricky známý příběh převykládat. Leccos je tady totiž jinak, než v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků, kterou tak všichni dobře známe. Animák 7 trpaslíků totiž spíše vypravuje příběh napůl Sněhurky a napůl Růženky. Hlavní hrdina filmu se jmenuje Růženka a jako malé dítě byla prokleta zlou čarodějnicí Dellamorty. Kletba praví, že se do svých 18 let píchne o trn a usne věčným spánkem a s ní i její celé království. Princezna dospěla v krásnou dívku a už to vypadá, že kouzlo nedojde svého naplnění. Velkolepá oslava princezniny plnoletosti je už totiž doslova na spadnutí.

Našich pohádkových sedm trpaslíků.

Stačí jenom počkat do půlnoci až odbijí zvony a kletba ztratí svojí moc. Na oslavu jsou samozřejmě pozváni i princezniny kamarádi, včetně sedmi roztodivných trpaslíků, které si Růženka za krátkou dobu opravdu zamilovala. Jenže při nevinné hře a zkoušení prstenu dojde k tragické nehodě. Všechno to způsobí nejmladší trpaslík Špunťa. Princezna se skutečně píchne do prstu a okamžitě usne. Tím se naplní i kouzlo a rázem je magickým spánkem očarováno celé království. Zdá se, že horší už to snad ani opravdu být nemůže. Čarodějka Dellamorty se může potměšile radovat. Spánek má trvat celých sto let.

Princezna Růženka usne na sto let.

Trpaslíci jsou z celé situace nešťastní. Jenom oni neusnuli, protože na ně kletba neplatí. Jenom oni tak mohou celé tydle čáry porazit a zachránit princeznu i celé království. Kletba se dá zrušit tím, že princezna Růženka dostane polibek z ryzí lásky. Ten jí bohužel nemůže dát žádný z trpaslíků, ale jedině jejím vyvoleným. Trpaslíci dobře vědí, že Růženka se zamilovala statného mládence jménem Jack. Ten byl ale unesen zlým drakem plivajícím oheň. Jediná šance na zlepšení této prekérní situace tedy tkví v tom, že se trpaslíci vydají na dalekou výpravu Jacka osvobodit z Drakova hradu.

O vtipné momenty nebude nouze.
Naši hrdinové se vydávají na záchranou výpravu.

A jak řeknou tak udělají. Všichni jsou malý, ale každý umí něco jiného. Na této dobrodružné výpravě tak představují neohroženou partu, která dokáže překonat všechny nástrahy a nebezpečí. Obzvláště Špunťa má černé svědomí, proto se obviňuje, že to všechno způsobil právě on. O to větší je odhodlání zachránit celou situaci. Naše parta odvážných trpaslíků nakonec skutečně dojde k cíli své cesty. Jack je živý a zdravý a po malém vyjasňování názorů mezi trpaslíky a drakem se ho skutečně podaří zachránit. Jenže to není ani zdaleka všechno, protože je čeká ještě stejně dobrodružná cesta zpátky.

Jak už ale asi tušíte, tak nakonec se podaří trpaslíkům skutečně dorazit až do svého domovského království i s Jackem a zachránit princeznu Růženku i všechno ostatní. Tak už to má v pohádkách být. Co je ale důležité je především ta cesta, na které nás čeká spousta dobrodružství jako ostatně i velmi vtipných momentů. Právě proto jsme film 7 trpaslíků připravili pro vás naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Teď už je jenom na vás, kdy se rozhodnete si film pustit. Díky internetu to skutečně můžete udělat prakticky kdykoliv.

Drak už není naštěstí ve formě.

Náš názor na film 7 trpaslíků

Animák 7 trpaslíků je opravdu zábavný a povedený film. I když je doslova nasáknutý vtipem, tak nezapře svojí orientaci na mladší divácké publikum. Příběh filmu je originální a spojuje dvě klasické pohádky. I když co si budeme povídat, žádnou komplikaci zde nečekejte. To že se jedná o nový příběh totiž neznamená, že by nebyl předvídatelný. Domníváme se však, že je to přirozená součást tohoto žánru, se kterou se prostě musíme smířit. Animace je trochu jednoduší, ale hezká a naprosto plynulá. Na filmu je tak vidět jeho originalita a to, že se prostě nejedná o tuctový americký animák. Na filmu se tak nepodíleli žádní u nás známý tvůrci nebo herci. Přesto vznikl řemeslně velmi dobře udělaný film, který vás jistě pobaví. Nemůžeme tedy jinak, než filmu celkově udělit kladné hodnocení a doporučit vám ho online ke shlédnutí. Vždyť si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Nakonec vám musíme už jenom popřát příjemně strávené chvíle právě s tímto filmem.

Oficiální webové stránky film naleznete na adrese www.der7btezwerg.de, ale bohužel jsou pouze Německy.

Zlá čarodějnice, která stojí za kletbou.

Fízlové, hajzlové (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americká krimi komedie Fízlové, hazlové (v anglickém originále Wrong Cops). Film režíroval nekonvenční francouzský režisér Quentin Dupieux, který je opravdu schopným tvůrcem. Podařilo se mu natočit komedii, která nešetří drsnými vtípky na adresu policajtů, ale i v současnosti velmi populárního stylu Emo. Jeho komedie je někdy až na hranici absurdna, ale přesto stále pochopitelná a opravdu prudce zábavná.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí hodně zajímavý snímek Fízlové, hajzlové (2014). Jedná se o opravdu hodně zábavný a povedený film, který vás bude bavit od první do poslední sekundy. Za celým projektem stojí již zmíněný Quentin Dupieux, který se řadí mezi jedny z nejprogresivnějších filmařů dneška. Tenhle snímek si totiž doslova vydřel od základů. Nejenom že byl režisérem, ale napsal také scénář, sám se postavil za kameru jako hlavní kameraman a dokonce pro film složil i muziku. Dupieux totiž ve volných chvílích vystupuje také jako DJ elektronické hudby pod přezdívkou Mr. Oizo. Zkrátka Fízlové, hajzlové je trochu netypický film.

Fízlové, hajzlové (2014)

Nečekejte žádný komplikovaný příběh. O tom Fízlové, hajzlové tedy rozhodně nejsou. Vlastně je to takové spíš bizardní exkurze na jednu policejní stanici, kde se místní bizardní policisté potýkají s běžnými kriminálními případy. I když v mnohých případech by zasloužili zavřít spíše oni sami, protože mají na svědomí opravdu velice širokou škálu různých zločinů. Od nechtěného odstřelu nevinných civilistů až po prodávání marihuany v mrtvých krysách. A dojte i na větší nechutnosti, které vám ale vzhledem k tomu, že toto mohou číst i děti raději nebudeme ani popisovat.

Ve filmu si zahrál i Marylin Manson.

Fízlové, hajzlové jsou vlastně jenom sledem drsných skečů, které si rozhodně s policistů neberou žádné servítky. Jsou to drobné příběhy ze života, které jsou propojeny do jedné velké koláže. Na druhou stranu docela dobrým způsobem, takže to zase není slátanina bez děje. A občas to bude opravdu fakt drsné, například na scéně na pohřbu, kdy policejní velitel kopne do rakve jedno ze svých kolegů s prostými slovy: „Hezkou cestu do pekel, kámo.” Tenhle film je opravdu tvrdý a plný různých podivínů. Dočkáme se tak i tanečku v trenýrkách v rytmu opravdu frenetické elektronické hudby. A ačkoliv jsou to blázni, tak jsou v mnohých ohledech i velmi sympatičtí. Zkratka Dupiex dokázal velmi dobře vyvážit magorství svých hrdinů s bizarností. A každopádně také mají obrovskou zásobárnu hlášek, který mají nemalou šanci stát se kultovními. Pokud si tedy tento snímek najde dostatečnou diváckou základu. To bychom mu rozhodně od srdce přáli.

Todle rozhodně nejsou normální poldové.

Film se obejde ve směs bez slavných tváří. Tedy až na jednu velkou výjimku. Ve snímku si totiž zahrál Marylin Manson. Tento drsný čtyřicet pět let starý rocker si ve filmu vystřihl roli mladého teenagera, který ujíždí v emo stylu a který se často dostává do problémů. Právě proto jsou tady Fízlové, hajzlové, aby ho dostali do ještě daleko větších a nepředvídatelnějších problémů. I když ostatní herci nepatří mezi ty známé, tak se jedná o opravdu kvalitní a zajímavou partu charakterů, která vás rozhodně nezklame. A o tom to ostatně také je.

Zkrátka pokud máte rádi zajímavé a ujeté filmy, tak Fízlové hajzlové vás určitě neurazí. Nutná je samozřejmě i záliba v nekorektním humoru. Nás tento snímek dostal a právě proto jsme si ho pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si můžete pustit video s filmem naprosto jednoduše a zdarma. Pevně věříme, že se u filmu budete bavit a zaujme vás svou netypickostí a svérázným humorem. No občas to sice chce silný žaludek, ale pak si opravdu budete jenom čvachtat.

Respekt k autoritám zde neexistuje.

Náš názor na film Fízlové, hajzlové

Tohle není rozhodně běžný film. Popisek od distributora se nás sice snaží přesvědčit, že je to bláznivá komedie, ve které si připomene něco z Policejní akademie, ale s tímto tvrzením bych si dovolil velmi nesouhlasit. Fízlové, hajzlové jsou totiž Policejní akademií na druhou. Protože tak ostrý a bizardní humor, by si tato rodinná komedie z osmdesátých let rozhodně nedovolila. Fízlové, hajzlové se ale nebojí pohybovat se na společenské hraně a bavit pro mnohé až přehnaně drsnými snímky. Tedy hlavně pokud jste policajt. My ostatní diváci tuto tvrdou nadsázku naopak velmi oceníme. Film se prezentuje originálním střihem a hlavně hudebním doprovodem. Na tom si Dupieux jako profesionální hudebním dal opravdu záležet. Jeho jednoduché elektronické beaty jenom umocňují atmosféru tohoto originálního snímku. Zkrátka tendle film asi není určený pro masy, ale spíše pro filmové fajnšmekry, kteří hledají něco se vymyká běžnému mainstreamovému proudu. Pokud jsme se trefili do vkusu i vám, tak neváhejte ani chviličku a tento film si rozhodně pusťte online. Třeba právě přímo na této webové stránce.

Bude to trochu nechutná podívaná.

Další podrobnosti o filmu včetně diváckých recenzí naleznete také na jeho profilu na CSFD.cz. Přejeme vám příjemnou zábavu třeba právě s tímto filmem.

Pošťák Pat (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový zábavný animák Pošťák Pat (2014). Na této naší webové stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí hodně zajímavý animovaný film jménem Pošťák Pat, který měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 11. září 2014. Jedná se o animovaný film z Velké Británie, který natočila režisér Mike Disa. Tomu se povedlo natočit po všech ohledech zábavný a vlídný animovaný film u kterého se bude bavit celá rodina.

Dobrých animáku u kterých se může v klidu bavit celá rodina od těch nejmenších až po babičku není nikdy dost. Právě proto jsme rádi, že se na konci léta 2014 objevit animák Pošťák Pat, který bychom vám nejenom chtěli představit, ale také nabídnout online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli vzápětí po jeho premiéře a vy si tak u nás můžete pustit Pošťáka Pata pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Věříme, že je to férová nabídka, kterou se rozhodně nebudete zdráhat ani na chvilku využít. Samozřejmě tady film nebude vystaven věčně.

Animovaný film Pošťák Pat (2014)

Pojďme si ale říci něco o samotném příběhu tohoto snímku. Všechno to začíná v malé vesničce jménem Zelená dolina a jejím okolí. Mají tady asi toho nejlepšího a nejmilejšího pošťáka široko daleko. Jmenuje se Pat a všichni ho mají moc rádi, nejenom že je při doručování zásilek vždy rychlý a vlídný, ale dokáže pomoci se spoustu jiných věcí. Co třeba sundat ovečku, která se zatoulala do koruny stromů. To pro něj není skutečně žádný problém. Všechny úkoly plní s grácií a úsměvem.

Pat je opravdu oblíbeným pošťákem.

Jenže i Pat už je z toho všeho tak trochu unavený a teď by si rád užil dovolenou nejlépe ve slunné Itálii. Jenže jeho zlý šéf mu to celé zatrhne a nikam ho nepustí.

Obyvatelé Zelené doliny ale Pata přemluví, aby se o to pokusil sám. A kde jinde si získat obdiv a sympatie, než v pěvecké soutěži. Většina lidí co se sem hlásí neumí zpívat ani za zlámaný pětník. Pat je ale zcela jiná liga. Hned svým prvním vystoupením ohromí nejenom všechny diváky, ale i jinak velmi nevrlou porotu. Zdá se, že jeho kariéra v showbusinessu je tímto nastartována.

Jenže má také obrovský hudební talent.

Pat postupuje dál a dál a opravdu se z něj rázem stává pomyslný idol, kterého všichni obdivují. Pat zůstává stále skromný a svůj, čím si získává nové a nové fanoušky jakoby pro něj každé další kolo bylo skoro hračkou. Jenže to má jeden háček a to, že už nestíhá svou pošťáckou práci. V ten samý moment, ale přijde jeho zlý šéf na to jak ho nahradit. Nechá si vyrobit sérii robotů, kteří vypadají přesně jako Pat. Ti za něj tak můžou plnit jeho pracovní úkoly. Dokonce nechá vyrobit i robotického kocoura Fredbota, jenž vypadá úplně přesně jako věrný patům čtyřnohý přítel.

Zatím všechno vypadá jako idylka, jenž se to celé zvrhne. Robotičtí pošťáci nejsou ani zdaleka tak dobří jako ten skutečný. Naopak nadělají spíše více škody než užitku. Nejsou zkrátka úplně dokonalý. Patův šéf si z toho ale vůbec nic nedělá. Jenom on zná tajný hlavní účel svých robotů a to rozhodně není roznášení zásilek. Chce totiž pomocí nich ovládnout svět!

Místní obyvatelé Zelené doliny budou ještě hodně překvapeni.

Podaří se Patovi s pomoci svých přátel ze Zelené doliny tento zlotřilý plán sabotovat? To už se dozvíte ve filmu „Pošťák Pat”, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento velmi zábavný a povedený film, který vás určitě zabaví na hodně dlouhou dobu. Můžeme vám garantovat, že toto dobrodružství bude opravdu stát za to! Možná i na tu vysněnou dovolenou se Pat podívá. Více už uvidíte v samotném filmu!

Pošťák Pat bude muset zastavit své robotické kopie.

Náš názor na film Pošťák Pat

Pošťák Pat je velmi zábavný a hravý film pro celou rodinu. Jedná se o opravdu originální snímek, který vnáší svěží vítr mezi většinou americké animované filmy. I když je tedy režisér Mike Disa Američan, tak je na filmu znát, že je prostě jiný a že byl natočen ve Velké Británii. Film má spoustu humorných scének a vtipů. Nechybí ani pár písniček pro nejmenší. My větší pak určitě oceníme parodie na talentové soutěže z nichž se jedné z nich účastní sám Pat. Ve výsledku tedy vznikl velmi povedený a zábavný film, kterému můžeme udělat hodnocení pět hvězdiček. A také palec nahoru, protože vám tento film opravdu doporučujeme ke shlédnutí. Samozřejmě to není film pro všechny. Celkově je hodně barevný a pozitivní, což někomu může připadat až moc dětské, ale s tím se člověk u takového druhu filmů musí prostě smířit. Jinak ale opravdu není moc co Pošťákovi Patovi vytknout. Pevně věříme, že tak zamíří i na vaše monitory, televize a další druhy displejů.

Další informace a recenze od diváků týkající se filmu Pošťák Pat naleznete také na CSFD.cz.

Komedie Signál (2012) online ke shlédnutí

Český film Signál si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této naší webové stránce. Tento zajímavý film jsme pro vás přichystali ke shlédnutí naprosto jednoduše a zdarma. Film natočil mladý režisér Tomáš Řehořek, který do hlavních rolí dvou sympatických podvodníků obsadil Vojtu Dyka a Kryštofa Hádka. Vznikla tak bláznivá komedie, která má ale i svojí dramatičtější linii.

Pokud máte náladu na dobrý český film, tak u nás jste na té správné adrese. Tady jsme si pro vás totiž přichystali nový snímek Signál, který měl svojí premiéru v českých kinech 16. února 2012. Snímek podle scénáře Marka Epsteina znamenal příjemný vítr do naší kinematografie. Signál je taková obyčejná česká komedie. V mnoha věcech připomíná i o trošku mladší film Bobule. I tady máme dvojici podvodníčků. I tady se uchýlili na venkov. A i tady na ně nakonec čeká polepšení.

Česká komedie Signál 2012

Těmi hlavními hrdiny jsou Kája a Filos. Ve své podstatě jsou to dva mladí kluci, kteří touží po dobrodružství a stejně tak po rychle vydělaných penězích. Právě proto vymysleli šikovný trik. Vydávají se za inženýry telekomunikační společnosti a objíždějí ty nejzapadlejší vísky s tím, že právě u nich se má stavět vysílač. A to samozřejmě není jenom tak. Za pozemek, na kterém má vysílač vyrůst totiž získá jeho majitel velmi tučné nájemné. Vlastně půjde o opravdu slušnou sumičku, navíc v eurech. Z dotyčného šťastlivce se může rázem stát zámožný rentiér.

Projekt nového vysílače přinese někomu spoustu peněz.

Všechno je to samozřejmě švindl. Kája a Filos si jenom užívají pozornosti a toho jak jim místní obyvatelé nadbíhají. Pak shrábnou potencionální úplatky a rychle se vypaří z obce jakoby nic. Jenže vesničce do které zabloudili pro tentokrát může být jejich poslední. Ze začátku se všechno vyvíjí podle plánů. Naši hrdinové uspořádají prezentaci na kterou dorazí většina vesnice. Naši hrdinové jim sdělí svůj plán, načež následuje obvyklé nadbíhání.

Nejednu se s nimi chce každý bavit, každý nabízí přístřešek na noc a zve je na návštěvu. V zájmu nestrannosti, ale naši hrdinové zůstanou spát na místním obecním úřadě. Druhý den je to ale ještě horší. Samozřejmě k radosti Káji a Filose. Každý uplácí jak může. Někdo dá bednu jablek, někdo vínko, někdo tisícovku a jiný třeba dvě. Nejvíc přes kapsu se plácne sedlák Pilka, který jim nabídne dokonce několik desítek tisíc korun. To je pro oba dva velice lákavé. Původně sice takové sumy ani nechtěli brát, protože v tom oprávněně cítí problém. Ale ten štos bankovek je tak lákavý, že nakonec podlehnout jeho vábení.

Chlapy v hospodě se dobře baví.

Každému samozřejmě slíbí, že vysílač bude právě u něho. Jenže jak zůstávají ve vesnici čím dál tím déle, tak začínají být podezřelí. Stejně tak i mlží ohledně svého rozhodnutí, kde nakonec nechají vysílač postavit. Navíc začínají mít v obci i další zájmy. Například takovou mladou krásnou Verunku, která by mohla být pro jednoho z našich hrdinů příjemným bonusem. Překvapí je také přítomnost pana Prokeše. Je to asi jediný člověk, který pochyboval o jejich poslání od samotného počátku. Brzy se ukáže, že je to velmi vzdělaný člověk, který se v takové zapadlé vísce ocitl vlastně jen špatnou souhrou osudu.

Nakonec to všechno praskne. Nastává zběsilá honička s jediným cílem a to pochytat oba podvodníky. Do pronásledování se zapojí celá vesnice a čeká nás opravdu netradiční pronásledování s pomocí všech prostředků. To je moment, kdy se kluci rozhodnou napravit. Jedinou otázkou zůstává, zda k tomu vůbec ještě dostanou šanci.

To je ve zkratce příběh české komedie Signál. Je to opravdu zábavná komedie s originálním příběhem. Právě proto jsme si ostatně film nachystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s filmem pro vás máme ve skvělé HD kvalitě. Navíc přehrávání pomocí našeho streamového přehrávače by zvládlo opravdu i malé děcko. Pojďte se s námi dobře bavit.

Sedlák Pilka je ochotný dát větší úplatek, než kdokoliv jiný.

Náš názor na komedii Signál

Signál je velice příjemná komedie, která vám rychle uběhne. Vtipu je v ní dost, ale nechybí ani trochu vážné sebereflexe nad tím, co jsou někteří lidé ochotni udělat pro peníze. Což je možná trochu smutné, ale dozajista naprosto pravdivé. Film je kvalitně natočen a má své osobité kouzlo. Rozuměj spíše venkovskou atmosféru. Jinak příběh je celkem jednoduchý a Signál je opravdu spíš situační komedii. Od filmu tedy nečekejte, že by se jednalo o něco přelomového v naší kinematografii. Signál je zkrátka jenom příjemný film na jeden hezký večer.

Pokud vás zajímají další informace, včetně fotek, názorů diváků a dalších faktografických informací, tak je naleznete například na CSFD.cz.

Na vesnice je přeci tak krásně.

Voda v místním rybníce jen láká ke koupání.