Hledá se Dory online pro vás

Nový animák Hledá se Dory už tady na vás čeká. Ano můžete si ho přehrát přímo zde přes internet a to naprosto pohodlně a zdarma. Tento povedený americký animák jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce, abyste si ho mohli vychutnat opravdu pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít. Film natočilo uznávané animátorské studio Pixar, které nyní spadá pod Disneyho. Příběh je zároveň volným pokračováním úspěšného filmu Hledá se Nemo z roku 2003.

Hledá se Dory online pro vás.

Roztomilou modrou rybku Dory asi nemusíme moc představovat. Kdo viděl film Hledá se Nemo, tak si na ní jistě rád vzpomene. To je trochu paradox vzhledem k tomu, že sama Dory má velké problémy s krátkodobou pamětí. Jenže se stala podivuhodná věc,… Dory se konečně rozpomněla. A to na to, že má rodiče, které hledá. Není času nazbyt, musí se vydat pokračovat ve svém pátrání.

Doprovázet jí samozřejmě budou i její kamarádi Nemo a jeho otec Marlin. A bude to potřeba, protože cesta to bude opravdu dlouhá až na druhou stranu oceánu. Stopy vedou do známého Kalifornského akvária. Dostat se tam je pro Dory poměrně snadné. Stačí se nechat chytit mořskými biology. Jenže zásadní otázkou zůstává, jak se dostat ven.

Takový je ve zkratce film Hledá se Dory, který máme pro vás online. Stačí se jenom podívat na web Cinemio, kde o tomto skvělém animáku naleznete spoustu informací a pak už si ho můžete jednoduše přehrát. Celé je to velmi pohodlné a vlastně je to jenom záležitost na pár kliknutí myši. Tak toho určitě využijte!

7 trpaslíků (2014) online ke shlédnutí

Film 7 trpaslíků (2014) je tady exkluzivně pro vás přichystán online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši pustit tento hodně povedený a zajímavý snímek, který měl premiéru v našich kinech 2. října 2014. Jedná se německý animovaný film natočený dvojicí režisérů Boris Aljinovic a Harald Siepermann. Klasickou pohádku o Sněhurce uvidíte v nové a moderní verzi, která pobaví nejenom vaše děti, ale i vás. Sedm trpaslíků je zkrátka zábavný film pro celou rodinu.

Máte rádi hezké animované filmy? Pokud zní vaše odpověď ano, tak jste zde jednoznačně na správné adrese. Přímo zde jsme si totiž pro vás nachystali snímek 7 trpaslíků (anglicky The 7th Dwarf), který si můžete pustit naprosto jednoduše a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli v opravdu skvělé obrazové a zvukové kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná nabídka, která nemusí trvat věčně. 7 trpaslíků je důkaz o tom, že i Evropě mohou vznikat skvělé animáky s bohatým příběhem, krásným technickým zpracováním, ale také spoustou vtipů, díky kterému zaujmou všechny generace.

Film 7 trpaslíků (2014)

Nejdříve si pojďme ale tento notoricky známý příběh převykládat. Leccos je tady totiž jinak, než v pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků, kterou tak všichni dobře známe. Animák 7 trpaslíků totiž spíše vypravuje příběh napůl Sněhurky a napůl Růženky. Hlavní hrdina filmu se jmenuje Růženka a jako malé dítě byla prokleta zlou čarodějnicí Dellamorty. Kletba praví, že se do svých 18 let píchne o trn a usne věčným spánkem a s ní i její celé království. Princezna dospěla v krásnou dívku a už to vypadá, že kouzlo nedojde svého naplnění. Velkolepá oslava princezniny plnoletosti je už totiž doslova na spadnutí.

Našich pohádkových sedm trpaslíků.

Stačí jenom počkat do půlnoci až odbijí zvony a kletba ztratí svojí moc. Na oslavu jsou samozřejmě pozváni i princezniny kamarádi, včetně sedmi roztodivných trpaslíků, které si Růženka za krátkou dobu opravdu zamilovala. Jenže při nevinné hře a zkoušení prstenu dojde k tragické nehodě. Všechno to způsobí nejmladší trpaslík Špunťa. Princezna se skutečně píchne do prstu a okamžitě usne. Tím se naplní i kouzlo a rázem je magickým spánkem očarováno celé království. Zdá se, že horší už to snad ani opravdu být nemůže. Čarodějka Dellamorty se může potměšile radovat. Spánek má trvat celých sto let.

Princezna Růženka usne na sto let.

Trpaslíci jsou z celé situace nešťastní. Jenom oni neusnuli, protože na ně kletba neplatí. Jenom oni tak mohou celé tydle čáry porazit a zachránit princeznu i celé království. Kletba se dá zrušit tím, že princezna Růženka dostane polibek z ryzí lásky. Ten jí bohužel nemůže dát žádný z trpaslíků, ale jedině jejím vyvoleným. Trpaslíci dobře vědí, že Růženka se zamilovala statného mládence jménem Jack. Ten byl ale unesen zlým drakem plivajícím oheň. Jediná šance na zlepšení této prekérní situace tedy tkví v tom, že se trpaslíci vydají na dalekou výpravu Jacka osvobodit z Drakova hradu.

O vtipné momenty nebude nouze.
Naši hrdinové se vydávají na záchranou výpravu.

A jak řeknou tak udělají. Všichni jsou malý, ale každý umí něco jiného. Na této dobrodružné výpravě tak představují neohroženou partu, která dokáže překonat všechny nástrahy a nebezpečí. Obzvláště Špunťa má černé svědomí, proto se obviňuje, že to všechno způsobil právě on. O to větší je odhodlání zachránit celou situaci. Naše parta odvážných trpaslíků nakonec skutečně dojde k cíli své cesty. Jack je živý a zdravý a po malém vyjasňování názorů mezi trpaslíky a drakem se ho skutečně podaří zachránit. Jenže to není ani zdaleka všechno, protože je čeká ještě stejně dobrodružná cesta zpátky.

Jak už ale asi tušíte, tak nakonec se podaří trpaslíkům skutečně dorazit až do svého domovského království i s Jackem a zachránit princeznu Růženku i všechno ostatní. Tak už to má v pohádkách být. Co je ale důležité je především ta cesta, na které nás čeká spousta dobrodružství jako ostatně i velmi vtipných momentů. Právě proto jsme film 7 trpaslíků připravili pro vás naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Teď už je jenom na vás, kdy se rozhodnete si film pustit. Díky internetu to skutečně můžete udělat prakticky kdykoliv.

Drak už není naštěstí ve formě.

Náš názor na film 7 trpaslíků

Animák 7 trpaslíků je opravdu zábavný a povedený film. I když je doslova nasáknutý vtipem, tak nezapře svojí orientaci na mladší divácké publikum. Příběh filmu je originální a spojuje dvě klasické pohádky. I když co si budeme povídat, žádnou komplikaci zde nečekejte. To že se jedná o nový příběh totiž neznamená, že by nebyl předvídatelný. Domníváme se však, že je to přirozená součást tohoto žánru, se kterou se prostě musíme smířit. Animace je trochu jednoduší, ale hezká a naprosto plynulá. Na filmu je tak vidět jeho originalita a to, že se prostě nejedná o tuctový americký animák. Na filmu se tak nepodíleli žádní u nás známý tvůrci nebo herci. Přesto vznikl řemeslně velmi dobře udělaný film, který vás jistě pobaví. Nemůžeme tedy jinak, než filmu celkově udělit kladné hodnocení a doporučit vám ho online ke shlédnutí. Vždyť si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Nakonec vám musíme už jenom popřát příjemně strávené chvíle právě s tímto filmem.

Oficiální webové stránky film naleznete na adrese www.der7btezwerg.de, ale bohužel jsou pouze Německy.

Zlá čarodějnice, která stojí za kletbou.

Přehrát pohádku Tři bratři (2014) zdarma přes internet

Nová pravá česká pohádka Tři bratři je tady! U nás si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Poutavý příběh trojice bratrů, kteří se vydali na zkušenou do světa a procházejí různými pohádkovými světy jsme pro vás připravili zdarma online ke shlédnutí. Film natočil režisér Jan Svěrák společně se svým otcem Zdeňkem, který ostatně napsal i scénář. Tomu všemu asistoval i Jaroslav Uhlíř jako autor písniček.

Dobrých českých pohádek není nikdy dost. Tato nová pohádka se inspiruje hned několika neznámějšími. O Šípkové Růžence, O Karkůlce, Jeníček a Mařenka to všechno najdeme v příběhu autorského dua otce a syna Svěrákových. Dlouho připravovaná pohádka nadchne ale nejenom svým originálních příběhem a stylem vyprávění. Kostýmy, lokace, kamera nebo herci. Všechno se povedlo opravdu skvěle. Zvlášť u toho posledního se zastavíme. Ústřední trojici bratrů ztvárnili skvěle Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula. Ve vedlejších rolích ale uvidíme další řadu skvělých českých herců. A o koho se jedná? Tak třeba o Bolka Polívku, Oldřicha Kaisera, Zdeňka Svěráka, Ivanu Chýlkovou, Zdeňka Táborského. Samostatnou kapitolou samo o sobě je pak Jiří Lábus. Ten opravdu skvělým způsobem ztvárnil roli čarodějnice.

Nová ryze česká pohádka

Ale zpátky k příběhu filmu. Takže tu máme tři bratry, kteří dorostli do věku, kdy by jim jejich otec rád předal rodinný statek, aby na něm mohli společně hospodařit. Jenže přestože jsou to statní a urostlý mládenci, tak jsou to tak trochu pořád ještě jelita. Pantáta se tedy rozhodne je poslat do světa na zkušenou, aby nabrali také trochu té životní moudrosti. Všechny tři najednou, aby si byly navzájem oporou a naučili se spolupracovat. Honza, Pepa a nejmladší Matěj se tedy na přání svého otce vydávají do světa.

Královský dvůr

Co ale netuší je, že je za každým kopcem čeká jiný pohádkový příběh. A oni se do nich samozřejmě zapojí. Někdy to bude jenom náhodou, jindy je požene obrovské odhodlání docílit spravedlnosti. A tak potkávají červenou Karkůlku s trochu vtipným vlkem, který jí nakonec nesežere. Dál najdou ježibabu, která žije v zajímavém příbytku přímo na místním jezeře. Vrcholem jejich putování je objevení zakleté Šípkové Růženky, která má podle kletby spát nejméně sto let. To ale naši hrdinové nechtějí nechat jenom tak a naopak jsou odhodlaní jí zachránit.

Naši bratři tak putují krajem. Pomáhají dobrým a perou se s těmi špatnými. Čekají je mnohá dobrodružství a události, aby nakonec dobro zvítězilo jak to má v životě být. Můžeme vám slíbit, že při mnoha těchto lapáliích se hodně zasmějeme a občas si i zazpíváme i nějakou hezkou písničku, jenž jsou přirozenou součástí filmu.

Červená Karkůlka tváří v tvář vlkovi

Pohádku Tři bratři vám tedy můžeme jenom doporučit. Podle nás se jedná o jednu z nejhezčích pohádek, která byla za posledních nejméně 10 let natočena. Právě proto vám jí nabízíme online ke shlédnutí i na této webové stránce. Stačí se jenom přihlásit a pak už si jí můžete pohodlně pustit na pouhých pár kliknutí myši. Proč čekat na nějaké další budoucí Vánoce, když si tento krásný a vlídný film můžete vychutnat hned teď.

Být princeznou také není úplně lehké

Náš názor na pohádku Tři bratři (2014)

Tak trochu už to asi vyplívá z řádků nad tímto odstavcem, ale z pohádky Tři bratři jsme opravdu hodně nadšeni. Jedná se o opravdu velmi hezkou českou pohádku, která se právem zařadí do zlatého fondu naší kinematografie. Janovi Svěrákovi se podařilo natočil film, který má všechno, co by měla taková správná pohádka mít. Někdo by možná mohla namítat, že je to přeci jenom sloučení několika známých pohádek dohromady, ale i to je přeci docela velké umění, aby z toho nevznikla jenom neforemná patlanina. Hodně důležitou roli ve filmu hrají i písničky. Ani těm není co vytknout. Vždyť ostatně Jaroslav Uhlíř i Zdeněk Svěrák s nimi mají také velmi bohaté zkušenosti. Náš konečný verdikt tedy nemůže být jinak, než velmi pozitivní. Filmu Tři bratři (2014) dáváme palec nahoru a doporučení, abyste se na něj podívali také.

Více o filmu včetně bonusových materiálů se dozvíte na oficiální webové stránce www.3bratri.cz.

Čarodejnici ztvárnil Jiří Lábus