Přehrát pohádku Tři bratři (2014) zdarma přes internet

Nová pravá česká pohádka Tři bratři je tady! U nás si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Poutavý příběh trojice bratrů, kteří se vydali na zkušenou do světa a procházejí různými pohádkovými světy jsme pro vás připravili zdarma online ke shlédnutí. Film natočil režisér Jan Svěrák společně se svým otcem Zdeňkem, který ostatně… Pokračování…

Nová pravá česká pohádka Tři bratři je tady! U nás si jí můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Poutavý příběh trojice bratrů, kteří se vydali na zkušenou do světa a procházejí různými pohádkovými světy jsme pro vás připravili zdarma online ke shlédnutí. Film natočil režisér Jan Svěrák společně se svým otcem Zdeňkem, který ostatně napsal i scénář. Tomu všemu asistoval i Jaroslav Uhlíř jako autor písniček.

Dobrých českých pohádek není nikdy dost. Tato nová pohádka se inspiruje hned několika neznámějšími. O Šípkové Růžence, O Karkůlce, Jeníček a Mařenka to všechno najdeme v příběhu autorského dua otce a syna Svěrákových. Dlouho připravovaná pohádka nadchne ale nejenom svým originálních příběhem a stylem vyprávění. Kostýmy, lokace, kamera nebo herci. Všechno se povedlo opravdu skvěle. Zvlášť u toho posledního se zastavíme. Ústřední trojici bratrů ztvárnili skvěle Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula. Ve vedlejších rolích ale uvidíme další řadu skvělých českých herců. A o koho se jedná? Tak třeba o Bolka Polívku, Oldřicha Kaisera, Zdeňka Svěráka, Ivanu Chýlkovou, Zdeňka Táborského. Samostatnou kapitolou samo o sobě je pak Jiří Lábus. Ten opravdu skvělým způsobem ztvárnil roli čarodějnice.

Nová ryze česká pohádka

Ale zpátky k příběhu filmu. Takže tu máme tři bratry, kteří dorostli do věku, kdy by jim jejich otec rád předal rodinný statek, aby na něm mohli společně hospodařit. Jenže přestože jsou to statní a urostlý mládenci, tak jsou to tak trochu pořád ještě jelita. Pantáta se tedy rozhodne je poslat do světa na zkušenou, aby nabrali také trochu té životní moudrosti. Všechny tři najednou, aby si byly navzájem oporou a naučili se spolupracovat. Honza, Pepa a nejmladší Matěj se tedy na přání svého otce vydávají do světa.

Královský dvůr

Co ale netuší je, že je za každým kopcem čeká jiný pohádkový příběh. A oni se do nich samozřejmě zapojí. Někdy to bude jenom náhodou, jindy je požene obrovské odhodlání docílit spravedlnosti. A tak potkávají červenou Karkůlku s trochu vtipným vlkem, který jí nakonec nesežere. Dál najdou ježibabu, která žije v zajímavém příbytku přímo na místním jezeře. Vrcholem jejich putování je objevení zakleté Šípkové Růženky, která má podle kletby spát nejméně sto let. To ale naši hrdinové nechtějí nechat jenom tak a naopak jsou odhodlaní jí zachránit.

Naši bratři tak putují krajem. Pomáhají dobrým a perou se s těmi špatnými. Čekají je mnohá dobrodružství a události, aby nakonec dobro zvítězilo jak to má v životě být. Můžeme vám slíbit, že při mnoha těchto lapáliích se hodně zasmějeme a občas si i zazpíváme i nějakou hezkou písničku, jenž jsou přirozenou součástí filmu.

Červená Karkůlka tváří v tvář vlkovi

Pohádku Tři bratři vám tedy můžeme jenom doporučit. Podle nás se jedná o jednu z nejhezčích pohádek, která byla za posledních nejméně 10 let natočena. Právě proto vám jí nabízíme online ke shlédnutí i na této webové stránce. Stačí se jenom přihlásit a pak už si jí můžete pohodlně pustit na pouhých pár kliknutí myši. Proč čekat na nějaké další budoucí Vánoce, když si tento krásný a vlídný film můžete vychutnat hned teď.

Být princeznou také není úplně lehké

Náš názor na pohádku Tři bratři (2014)

Tak trochu už to asi vyplívá z řádků nad tímto odstavcem, ale z pohádky Tři bratři jsme opravdu hodně nadšeni. Jedná se o opravdu velmi hezkou českou pohádku, která se právem zařadí do zlatého fondu naší kinematografie. Janovi Svěrákovi se podařilo natočil film, který má všechno, co by měla taková správná pohádka mít. Někdo by možná mohla namítat, že je to přeci jenom sloučení několika známých pohádek dohromady, ale i to je přeci docela velké umění, aby z toho nevznikla jenom neforemná patlanina. Hodně důležitou roli ve filmu hrají i písničky. Ani těm není co vytknout. Vždyť ostatně Jaroslav Uhlíř i Zdeněk Svěrák s nimi mají také velmi bohaté zkušenosti. Náš konečný verdikt tedy nemůže být jinak, než velmi pozitivní. Filmu Tři bratři (2014) dáváme palec nahoru a doporučení, abyste se na něj podívali také.

Více o filmu včetně bonusových materiálů se dozvíte na oficiální webové stránce www.3bratri.cz.

Čarodejnici ztvárnil Jiří Lábus