Přehrát online film Útěk z planety Země (2014)

Přehrajte si zdarma film Útěk z planety Země. Na této webové stránce jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí tuto rodinou animovanou komedii. Je to komedie plná modrých ufounků, kteří si žijí v klidu a míru a jediné čeho jsou bojí jsou lidé. Bohužel ale hrozí, že se s nimi opět velmi brzy dostanou… Pokračování…

Přehrajte si zdarma film Útěk z planety Země. Na této webové stránce jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí tuto rodinou animovanou komedii. Je to komedie plná modrých ufounků, kteří si žijí v klidu a míru a jediné čeho jsou bojí jsou lidé. Bohužel ale hrozí, že se s nimi opět velmi brzy dostanou do křížku. Společně se tak seznámíme s opravdovými hrdiny z planety Baab, jenž se snaží jenom zachránit své nejbližší.

Útěk z planety Země je zbrusu nový americký animák. Natočil ho režisér Callan Brunker pro kterého je to teprve jeho druhý film. Nicméně podle prvních hodnocení se jedná o celkem hodně zábavnou podívanou. Do českých kin se film dostal na začátku srpna. Konkrétně 7. srpna 2014 abychom byly přesnější.

Animovaný film Útěk z planety Země (2014)

Příběh filmu začíná na planetě Baab, která je obydlená inteligentními modrými ufony. Vlastně jsou nám docela podobní a to jak vyspělostí své techniky tak kultury. Mají vyspělou společnost, která se právě ponořila do zkoumání tajů vesmíru. Dokonce mají i smysl pro humor. Jenom jsou prostě modří. A podobně jako my i oni mají své hrdiny. Jedním z největších je Scorch Supernova. Kosmonaut a pilot, který se vrhá do těch nejnebezpečnějších misí. Z beznadějných situací už zachránil spoustu lidí. Tedy vlastně ufonů. Co už ale většina ufonů neví je, že to dokázal jenom díky svému bratrovi. Gary sice stojí v pozadí, ale právě jeho brilantní mozek vymyslel většinu záchranných plánů, které už Scorch pouze zrealizoval. Bez Garyho by byl Scorch namydlený, protože na první pohled je jasné, že on sám moc inteligence zrovna neposbíral.

Scorch Supernova se svým bratrem Garym

Tato vysoce kultivovaná rasa se stejně jako my zabývá zkoumáním vesmíru. Dokonce ví i o planetě Zemi . Jenom se jí raději obloukem vyhýbají, protože už z dálky vypadá hodně nebezpečně. Jenže jednoho dne právě od nás přijde zoufalé volání o záchranu. A protože je u toho první právě Scorch, který více koná, než přemýšlí, tak se hned vrhne sám na záchranou misi. Jak už si asi dovedete představit, tak to nedopadne zrovna moc dobře.

Čeká nás velká záchraná mise na planetě Zemi

Scorch je fascinován naším supermarketem. Následně se pokusí zachránit nafukovacího reklamního panáka, načež je zajat skupinou agentů. Ano modrý návštěvník nepatří na zemi zrovna k vítaným hostům. Do všeho už je namočená armáda a ta ho jistě nenechá jenom tak odejít. Zelené mozky už si jistě představují jak ho budou pitvat a jeden šílený plukovník má plán jak raději mimozemskou hrozbu eliminovat ještě před tím, než se z ní stane hrozba. Scorch je uvězněn v proslulé oblasti 51 společně s dalšími podivnými mimozemšťany.

Brzy se to dozví i jeho Gary, který samozřejmě nemá v úmyslu nechat svého bratra napospas obávaným lidem. Tentokrát ale bude muset nejenom celou záchranou misi vymyslet a zorganizovat, ale i sám uskutečnit. Což zahrnuje výpravu přímo na zemi. Zde poznává, že všichni lidé rozhodně nejsou tak zlý, jak se na první pohled zdá. Jenže na navazování přátelství teď vlastně ani není čas. On se nyní musí pokusit hlavně zachránit všechny vězněné ufouny. A protože je to opravdu koumák, tak by v tom musel být snad čert, aby se mu to nepodařilo.

Někteří mimozemšťané jsou opravdu zvláštní

Film Útěk z planety Země přináší spoustu roztodivných mimozemšťanů a vtipů. Rozhodně tak neváhejte a pojďte si ho pustit s námi. Garantujeme vám, že se u filmu budete velmi dobře bavit. My pro vás máme Útěk z planety Země ve skvělé kvalitě a s českým dabingem. Jenom u nás si ho můžete pustit hezky pohodlně online a kdykoliv se vám bude jenom chtít.

Podaří se nakonec útěkový plán uskutečnit?

Náš názor na film Útěk z planety Země (2014)

Útěk z planety Země je povedená pohádka pro celou rodinu. No možná v tomto případě spíše trochu víc pro ty menší diváky. Film je sice doslova nabitý různými parodickými scénkami a vtipy, ale jenom málokdy se jedná o nějaký dvojsmysl určený i pro dospělejšího diváků. V tomhle jsou pro starší určitě lepší filmy od Pixaru. Každopádně i tak není filmu Útěk z planety Země moc co vytknout. Jedná se po řemeslné stránce skvěle udělaný animák. Samozřejmě se nejedná o žádný přelomový film, ale na to si tento snímek ani nehraje. Jde mu hlavně o to pobavit vás i vaše děti. Za nás vám tedy film můžeme doporučit. Pusťte si ho třeba právě na tomto webu online a určitě s ním strávíte příjemné chvíle.

Více o filmu naleznete samozřejmě také na jeho oficiálních webových stránkách escapeearthmovie.com. Tento web je samozřejmě v angličtině.