Mimoni – exkluzivně online a zdarma

Animovaný film Mimoni (2015) nebo-li v anglickém originále The Minions už na vás čeká jenom tady zdarma k přehrání. Exkluzivně na této webové stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit celý film. Věříme, že rozhodně nebudete zklamáni, když si tento povedený snímek pustíte právě s námi. Film měl premiéru v českých kinech 25. června 2015, tedy těsně před vysvědčením a letními prázdninami. Vy se však na toto datum nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si film přehrajete naprosto pohodlně a jednoduše online.

Děti a dospělí se mohou těšit na animovanou komedii Mimoni, která se objevuje na plátnech kin a slibuje zřejmě největší animovaný trhák v roce 2015. V americké animované komedii Mimoni od amerických režisérů Kyleho Baldy a Pierra Cofina mimo jiné propůjčili animovaným postavičkám své hlasy tito herci a herečky Jon Hamm, Sandra Bullock, Micheal Keaton, Katy Mixon, Steve Carell a Allison Jenney.

Film Mimoni exkluzivně online a zdarma.

Mimoni jsou žluté postavičky, které se vyjadřují poněkud neobvyklým způsobem, ale přesto jejich řeči velmi dobře rozumíme. Žluté postavičky však nejsou nikterak prosté a naivní, protože slouží těm největším padouchům a zloduchům na světě. Žlutí panáčci aneb Mimoni jsou v kurzu nejenom u dětských diváků, ale také i u dospělých, což je pro animovaný film vždycky jenom dobře. Rodinná animovaná komedie Mimoni tak bude veselá zábava pro celou rodinu.

Nejočekávanější animák roku 2015 je tady!

Kdo to však Mimoni jsou? Jsou to roztomilí žlutí panáčci, kteří se líbí všem dětem, nicméně jejich roztomilost má své meze, protože slouží Gruovi, což je grázl a velký padouch. Proč však Mimoni slouží grázlovi? Odpověď přináší samotný animovaný film, který z nich dělá hlavní protagonisty jejich vlastního životního příběhu. Hned na začátku příběhu najdete odpověď na výše položenou otázku, protože hned začátek filmu vypráví historii žlutých Mimoňů.

Je krásná a přitom děsivě talentovaná na zločin.

Nebudete tomu věřit, ale žlutá dobračiska vidí od začátku své existence smysl svého života ve službě grázla a padoucha, který je postrachem ve svém okolí. Když o svého špatného pána přišli, velmi rychle si našli dalšího padoucha. A tak to šlo pořád dokolečka, takže jejich páni byli Tyranosaurus Rex, zlý hrabě Drákula nebo ambiciózní císař Napoleon. Pak však přišel okamžik, kdy žádného zlého a špatného šéfa nedokázali najít a byli v těžké krizi. Shodou okolností to byla doba, kdy se nacházeli v království mrazu, sněhu a ledu. Žlutí panáčci však měli štěstí, protože se v jejich středu objevili tři zachránci. Byli to věčně hladový Stuart, sebevědomý a hrdý Kevin a mírně vystresovaný Bob. Tři hrdinové vyrazili do širého světa, aby všem svým žlutým a roztomilým kamarádům opět navrátili smysl života.

Všichni tři se dopravili až do Ameriky, přesněji na floridský festival gangsterů všeho druhu a typu. Nebyl to však jenom lokální festival, ale festival, jehož se měla zúčastnit i nekorunovaná královna světového podsvětí, nevypočitatelná Scarlett Odkráglová. „To je ta pravá!“ řekli si naši tři žlutí hrdinové a hned vzpláli velkou touhou začít pro paní Odkráglovou pracovat.

Slečna Scarlett Odkráglová však nebyla tímto nápadem dvakrát nadšená, takže si žluté panáčky pořádně vyzkouší. Její příkaz bude jasný: ukradnout britské královně její nádherné a nesmírně cenné klenoty. A tak se tři žlutí hrdinové vypraví do Anglie. Při své cestě do Anglie však netuší, že v následujících dnech není v sázce jen to, co bude anglická královna nosit na své pomazané hlavě, ale rovněž samotná existence jejich mimoňského živočišného druhu.

Podaří se třem malým Mimoňům konečně najít práci pro sebe i své druhy?

Bude se divákům všech kategorií animovaná komedie Mimoni líbit? To se teprve uvidí, ale pokud výrazně zaboduje u dětí, tak z animované americké komedie Mimomi bude jistě megahit. Právě proto jsme snímek ostatně pro vás připravili i na této webové stránce. Exkluzivně jenom zde si tento super animovaný film můžete přehrát s námi. Všechno je to pohodlné a zdarma. Jediné co musíte udělat je přihlásit se v horní části těchto webových stránek. Snad se budete dobře bavit, ale my si myslíme, že s malými žlutými Mimoni je zábava takřka zaručená.

Bude to jízda, která rozhodně bude stát za to!

Více o filmu Mimoni?

Další informace o filmu Mimoni zcela jistě naleznete na oficiální webové stránce www.minionsmovie.com. Film je pro vás přichystán online ke shlédnutí takéna webu www.cinemio.4fan.cz/mimoni-2015-online-ke-shlednuti/ a kromě toho vám rovněž můžeme doporučit CSFD.cz profil filmu. Dobře se bavte!

Inforamce o filmu Prometheus

Režisér Ridley Scott, který se proslavil zejména filmy o vetřelcích se po mnoha dekádách vrací k tomuto tématu a vytvořil vskutku jedinečné sci-fi, které doslova dýchá skvělou atmosférou a to snímek Prometheus. Příběh je o dvou archeologovích a to Elisabeth Shaw a Charliem Hollowayovi. Ti naleznou na různých místech Země několik jeskynních piktogramů z dávných civilizací a postupně se jim podařilo rozkrýt, že všechny piktogramy poukazují na jedno jediné místo ve vzdáleném vesmíru.

S týmem dalších badatelů se tak na palubě kosmické lodi Prometheus vydávají na dalekou cestu, na jejímž konci chtějí nalézt odpovědi na nejzákladnější otázky smyslu života. Oba dva badatelé však vyráží na expedici s jiným úmyslem a rozpoložením. Elis věří, že lidstvo bylo stvořeno vyšší mocí a chce se setkat s oněmi tajemnými „stvořiteli“ a najít tak původ lidské rasy, zatímco Holloway se převážně snaží uvést věci na pravou míru. Nikdo z nich ani dalších členů posádky však není připraven na tu hrůzu, která je zde čeká. A to netuší, že právě oni budou muset svést děsivý boj o záchranu budoucnosti celého lidstva. Film Promentheus vypadá opravdu hodně kvalitně a zajímavě a podle všecho určitě stojí za shlédnutí.

Recenze animáku Madagaskar 3

Jeden z nejúspěšnějších animáků poslední dekády Madagaskar se právě dočkal již třetího pokračování. Příběh se vrací k bodu, kdy se rafinovaným tučňákům za pomoci šimpanzů podařilo zprovoznit letadlo. Bohužel v něm ale všichni naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky. Naši hrdinové ve složení lev Alex, hrošice Glorie, zebra Marty a žirafák Melman se tentokrát vypraví směr Středozemní moře. Chtějí najít tučňáky, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů.

Po té co naši hrdinové dorazí do Evropy, tak to vyvolá trochu rozruch. Na tak velká divoká zvířata tu nikdo není zvyklý. Kapitánka Chantal DuBois tedy dostane za úkol naše africká zvířátka pacifikovat. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce doslova životním posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus. A to se podržte jedná se o cirkus, který se po evropské šňůře chystá také do New Yorku. Takže šance pro naše hrdiny se po dlouhé době vrátit domů. Madagaskar 3 je hodně povedený animák, plný vtipu, který rozhodně stojí za shlédnutí.

Moje letní prázdniny

Hollywoodský průšvihář Mel Gibson se konečně rozhodl natočit pořádný biják a vrátit tak slávu svému pošramocenému jméno. Tentokrát půjde o snímek: Moje letní prázdniny. Téměř stominutový snímek režíroval Adrian Grunberg. A o čem že je vlastně příběh tohodle bijáku? Ten den pro Portera nebyl zrovna moc dobrý. Nejdřív se mu podaří ukrást slušný balík peněz, který by mu stačil na báječné doživotní prázdniny strávené na pláži s dostatkem vína, žen a zpěvu. Ale pak už se mu situace poněkud vymyká z rukou. Dostává se do šílené honičky s pohraniční stráží, na jejímž konci končí jeho auto na kapotě těsně za mexickými hranicemi.

Následně je bohužel zatknut mexickými úřady. Po ostré výměně názorů je vržen do podivně drsného a nebezpečného světa zvaného El Pueblito. Nutno dodat, že to rozhodně není místo kde chtěl původně strávit svojí dovolenou. Naopak je to místo, které je doslova symbolem násilí, korupce a promiskuity. V El Pueblitu Porter potká malého chlapce, který se ho snaží naučit přežít v tomto zvláštním světě. A díky němu nejen přežívá, ale potká i jeho krásnou maminku. Situace se brzy začíná vyhrocovat, všichni se dostávají do více než velkých potíží, protože gangsteři chtějí zpátky své peníze. O tom, jestli se Porter se situací plnou honiček a přestřelek popere, a navíc si zachová i svůj pověstný sarkastický humor. Zajímá vás, tak si film rozhodně pusťte!

Útěk z MS-1

Dnes vám přinášíme ke stažení opravdu hodně žhavou filmovou novinku. Je to film Útěk z MS-1 od režisérského dua James Mather a Stephen St. Leger. Tato dvojka si pro nás připravila opravdu neotřelý a zábavný sci-fi thriller u kterého se rozhodně nudit nebudete. Dokonce si troufám tvrdit, že je to zatím jedno z nejlepších sci-fi roku 2012. V hlavních rolích se představí zatím ne moc známý herci: Maggie Grace a Guy Pearce.

Příběh je opravdu temný a ukáže nám svět, kde lidstvo konečně našlo způsob, jak ochránit svět před nejhoršími zločinci. Ti jsou posíláni na místo, ze kterého skutečně není žádného úniku. A to mimo planetu Zemi do vesmíru. Prezidentova dcera Emilie Warnock navštíví v rámci humanitární mise vesmírnou věznici MS One. Ale krvavá vzpoura vězňů z Emilie učiní to nejcennější rukojmí. Ven ji může dostat jen jediný člověk. Bývalý špičkový vládní agent Snow je svéhlavý a nekompromisní. Jeho současná pozice na špionážním trhu je, mírně řečeno, špatná – čelí obvinění ze spiknutí proti USA. Od prezidenta dostává jedinečnou nabídku. Pokud zachrání jeho dceru dostane svobodu a šanci začít svůj život od začátku. Bohužel v pozadí a sázce je mnohem víc, než se na první pohled zdá.

Film Diktátor se Sachou Baronem Cohenem

Diktátorská je nový film od Sachy Barona Cohena, kteráho určitě znáte ze snímků jako Borat nebo Bruno. Nový snímek je doslova náloží politické nekorektnost. Tenhle snímek jde podle mnohých ještě dál než Borat a Bruno. Je to doslova nálož nespoutaných sviňáren, pošlapaných tabu a znesvěcených model. V post-moderním světě mi právě film jako Diktátor připomíná ostrov zdravého rozumu, kde demokracie znamená možnost svobodně se smát všemu a všem (od fóbií přes žánrová klišé romantické komedie až po absurditu doby). Podle všeho se jedná o nejšílenější mainstreamovou satiru za poslední roky. Rozhodně vám tak tento skvěle nabušený snímek můžeme jenom doporučit. Jinak snímek režíroval Larry Charles, kterého známe i z předchozím Cohenovských filmů.

Muži v černém 3

Po deseti letech jsme se dočkali pokračování oblíbené akční sci-fi komedie. Ve snímku Muži v černém 3 se opět setkáme se starými známými agenty J (hraje ho Will Smith) a K (hraje ho Tommy Lee Jones). Narazíme na ně opět v ten pravý čas. J už má za sebou patnáctiletou kariéru v agentuře Muži v černém. Za tu dobu přirozeně viděl spoustu nevysvětlitelných věcí. A spoustu roztodivných mimozemšťanů. Přesto ho nic nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický tajnůstkářský partner. Když se ale život agenta K a s ním i osud Země dostává do ohrožení, tak neváhá. Vydává se na cestu časem zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J zjistí, že existují tajemství vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl. A ona tajemství budou odhalena, když se v minulosti spojí s mladým agentem K (hraje ho Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva. Podle prvních recenzí to vypadá, že se Muži v černém 3 opět hodně povedli a že se jedná o vtipnou a přitom stále zábavnou a akční podívanou. Tak vzhůru do toho!