Útěk z MS-1

Dnes vám přinášíme ke stažení opravdu hodně žhavou filmovou novinku. Je to film Útěk z MS-1 od režisérského dua James Mather a Stephen St. Leger. Tato dvojka si pro nás připravila opravdu neotřelý a zábavný sci-fi thriller u kterého se rozhodně nudit nebudete. Dokonce si troufám tvrdit, že je to zatím jedno z nejlepších sci-fi… Pokračování…

Dnes vám přinášíme ke stažení opravdu hodně žhavou filmovou novinku. Je to film Útěk z MS-1 od režisérského dua James Mather a Stephen St. Leger. Tato dvojka si pro nás připravila opravdu neotřelý a zábavný sci-fi thriller u kterého se rozhodně nudit nebudete. Dokonce si troufám tvrdit, že je to zatím jedno z nejlepších sci-fi roku 2012. V hlavních rolích se představí zatím ne moc známý herci: Maggie Grace a Guy Pearce.

Příběh je opravdu temný a ukáže nám svět, kde lidstvo konečně našlo způsob, jak ochránit svět před nejhoršími zločinci. Ti jsou posíláni na místo, ze kterého skutečně není žádného úniku. A to mimo planetu Zemi do vesmíru. Prezidentova dcera Emilie Warnock navštíví v rámci humanitární mise vesmírnou věznici MS One. Ale krvavá vzpoura vězňů z Emilie učiní to nejcennější rukojmí. Ven ji může dostat jen jediný člověk. Bývalý špičkový vládní agent Snow je svéhlavý a nekompromisní. Jeho současná pozice na špionážním trhu je, mírně řečeno, špatná – čelí obvinění ze spiknutí proti USA. Od prezidenta dostává jedinečnou nabídku. Pokud zachrání jeho dceru dostane svobodu a šanci začít svůj život od začátku. Bohužel v pozadí a sázce je mnohem víc, než se na první pohled zdá.