Recenze animáku Madagaskar 3

Jeden z nejúspěšnějších animáků poslední dekády Madagaskar se právě dočkal již třetího pokračování. Příběh se vrací k bodu, kdy se rafinovaným tučňákům za pomoci šimpanzů podařilo zprovoznit letadlo. Bohužel v něm ale všichni naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky. Naši hrdinové ve složení lev Alex, hrošice Glorie, zebra Marty a žirafák Melman… Pokračování…

Jeden z nejúspěšnějších animáků poslední dekády Madagaskar se právě dočkal již třetího pokračování. Příběh se vrací k bodu, kdy se rafinovaným tučňákům za pomoci šimpanzů podařilo zprovoznit letadlo. Bohužel v něm ale všichni naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky. Naši hrdinové ve složení lev Alex, hrošice Glorie, zebra Marty a žirafák Melman se tentokrát vypraví směr Středozemní moře. Chtějí najít tučňáky, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů.

Po té co naši hrdinové dorazí do Evropy, tak to vyvolá trochu rozruch. Na tak velká divoká zvířata tu nikdo není zvyklý. Kapitánka Chantal DuBois tedy dostane za úkol naše africká zvířátka pacifikovat. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce doslova životním posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus. A to se podržte jedná se o cirkus, který se po evropské šňůře chystá také do New Yorku. Takže šance pro naše hrdiny se po dlouhé době vrátit domů. Madagaskar 3 je hodně povedený animák, plný vtipu, který rozhodně stojí za shlédnutí.