Moje letní prázdniny

Hollywoodský průšvihář Mel Gibson se konečně rozhodl natočit pořádný biják a vrátit tak slávu svému pošramocenému jméno. Tentokrát půjde o snímek: Moje letní prázdniny. Téměř stominutový snímek režíroval Adrian Grunberg. A o čem že je vlastně příběh tohodle bijáku? Ten den pro Portera nebyl zrovna moc dobrý. Nejdřív se mu podaří ukrást slušný balík peněz,… Pokračování…

Hollywoodský průšvihář Mel Gibson se konečně rozhodl natočit pořádný biják a vrátit tak slávu svému pošramocenému jméno. Tentokrát půjde o snímek: Moje letní prázdniny. Téměř stominutový snímek režíroval Adrian Grunberg. A o čem že je vlastně příběh tohodle bijáku? Ten den pro Portera nebyl zrovna moc dobrý. Nejdřív se mu podaří ukrást slušný balík peněz, který by mu stačil na báječné doživotní prázdniny strávené na pláži s dostatkem vína, žen a zpěvu. Ale pak už se mu situace poněkud vymyká z rukou. Dostává se do šílené honičky s pohraniční stráží, na jejímž konci končí jeho auto na kapotě těsně za mexickými hranicemi.

Následně je bohužel zatknut mexickými úřady. Po ostré výměně názorů je vržen do podivně drsného a nebezpečného světa zvaného El Pueblito. Nutno dodat, že to rozhodně není místo kde chtěl původně strávit svojí dovolenou. Naopak je to místo, které je doslova symbolem násilí, korupce a promiskuity. V El Pueblitu Porter potká malého chlapce, který se ho snaží naučit přežít v tomto zvláštním světě. A díky němu nejen přežívá, ale potká i jeho krásnou maminku. Situace se brzy začíná vyhrocovat, všichni se dostávají do více než velkých potíží, protože gangsteři chtějí zpátky své peníze. O tom, jestli se Porter se situací plnou honiček a přestřelek popere, a navíc si zachová i svůj pověstný sarkastický humor. Zajímá vás, tak si film rozhodně pusťte!