Přehrát film Kouzlo měsíčního svitu (2014) online

Legendární americký režisér Woody Allen přichází s novým filmem. Je to opět romantická komedie s trochou dramatu. Snímek byl natočený znovu v Evropě. Tentokrát se podíváme do samo o sobě krásného prostředí Côte d’Azur. Celý příběh je zasazený do 20. let dvacátého století. Hlavní hrdina Stanley patří k nejlepším iluzionistům na světě. Teď ho ale čeká zcela jiná práce, když dostane za úkol odhalit, zda tajemná slečna vydávající se za spiritistické médium mluví pravdu.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Kouzlo měsíčního svitu (2014). Tento hodně zajímavý snímek přišel do našich kin 7. srpna 2014 a podle všeho slibuje opravdu hodně zajímavou podívanou. Woody Allen patří mezi jedny z nejznámějších a nejlepších režisérů na světě. Jeho filmy poznáte podle osobitého stylu prakticky okamžitě. Kouzlu měsíčního svitu napsal navíc i scénář, takže se můžeme těšit na další opravdu povedenou romantickou komedii z jeho tvorby. Video s filmem Kouzlo měsíčního svitu pro vás máme ve skvělé kvalitě a zdarma. Stačí když se přihlásíte a pak už si můžete na pouhé jedno kliknutí myši přehrát tento hodně povedený a zábavný film. A je to jenom na vás, kdy se ho rozhodnete si pustit. My vás nebudeme v ničem omezovat.

Film Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Nyní si ale pojďme něco říci o příběhu. Film nás tedy vezme na prosluněné francouzské pobřeží na počátku minulého století. Stanley je velmi úspěšný iluzionista a kouzelník. Jeho show je opravdovým hitem a lidé odcházejí oněměni úžasem předtím co všechno dovede. V převleku za čínského velmistra kouzel Wei Ling Soo předvádí opravdové divy. Hlediště je tak vždy plné dychtivých diváků. Jenže teď se pro něj rýsuje zcela jiný úkol. Až ze své domovské Británie byl totiž pozván na jih Francie. Pozvání je od velmi zámožné a bohaté francouzské rodiny Catledgeových.

Do této rodiny se totiž vetřela mladá a krásná žena, která o sobě tvrdí, že je spiritistické médium. To jí z počátku nikdo nevěří. Jenže ona má velmi přesvědčivé argumenty. Zdá se, že skutečně ví o lidech věci, které by vědět neměla. Pokud by to byla pravda, mohli by tyto její spiritistické a věštecké schopnosti rodině být velmi nápomocny.

Je to podvodnice nebo skutečné médium?

Role Stanleyho je zjistit, jestli se nejedná o podvodnici. Přeci jenom Stanley patří k těm absolutně nejlepším iluzionistům ve svém oboru, takže kdo jiný může odhalit podvodníci, než právě on. Sbalí si kufry a skutečně tak brzy doradí do přímořského sídla vážené rodiny.

Stanley musí odhalit pravdu

Jenže zde přijde něco, na co se nemohl ani Stanley připravit. Jak se totiž ukazuje, tak i on sám neuvěřitelnému magického kouzlo ženy podléhá. Zamilovává se do ní. To může značně zkomplikovat jeho detektivní pátrání. Jenže jak z toho ven. Jeho poslání, kvůli kterému absolvoval tuto stovky kilometrů dlouhou cestu bylo, aby se pokusit odhalit, zda ona věstkyně není jenom falešnou podvodnicí, která zneužívá přízeň bohaté rodiny. Tito dva spolu postupně tráví více a více času. Hrají si jako kočka a myš. Brzy ale poznávají, že to hlavní je přeci jenom láska, jenž je vždy krásná a čistá.

Pevně věříme, že se nám podařilo vás na film Kouzlo měsíčního svitu nalákat a že rozhodně nebudete váhat v tom, zda si ho máte pustit, či nemáte. Tento film zkrátka stojí za to a ani nemusíte být fanoušky Woodyho Allena. My jsme navíc tento snímek pro vás přichystali tak, abyste si ho mohli pustit naprosto jednoduše online. Neváhejte tak ani chviličku a pojďte si tento skvělý film přehrát s námi pohodlně a zdarma online. Garantujeme vám, že s ním strávíte opravdu velmi hezký večer. Nebo samozřejmě kteroukoliv jinou denní dobu.

Tajemná žena nic neskrývá

Co si myslíme o filmu Kouzlo měsíčního svitu (2014)?

Kouzlo měsíčního svitu není věru nijak přelomový film. Woody Allen zůstal věrný evropskému prostředí a zdá se, že hloubavější evropští diváci mu rozumějí přeci jenom více. Tentokrát ale opustil ruch velkoměsta a zavede nás na slunné francouzské Středomořské prostředí. Už to samo o sobě je opravdu úžasná a dech beroucí lokace, která dává filmu krásnou atmosféru a patinu. Ústředí dvojice tvoří skvělý pár herců Emma Stone a Colin Firth, takže ani zde není filmu co vyčítat. Film má spád, příběh je vyprávěj opravdu hezkým způsobem, takže těch 109 minut uplyne jako voda. Za nás můžeme tomuto filmu jednoznačně dát zelenou. Povedl se a vy si ho určitě pusťte. Třeba právě s námi jednoduše a zdarma online.

Další informace o filmu naleznete například na jeho oficiálních webových stránkách.

Spiritistická seance může začít