Jak se krotí krokodýli (2006) online ke shlédnutí

Jak se krotí krokodýli je jedna z nejnovějších rodinných komedie od skvělé režisérky Marie Poledňákové. Ta si pro nás připravili opravdu hezký film s originálním příběhem. Navíc také originálním hereckým obsazením. A o čemže to všechno bude? Je to rodinná komedie o tatínkovi, kterého chce mít jeho dcerka tak moc nablízku, že s ní nakonec… Pokračování…

Jak se krotí krokodýli je jedna z nejnovějších rodinných komedie od skvělé režisérky Marie Poledňákové. Ta si pro nás připravili opravdu hezký film s originálním příběhem. Navíc také originálním hereckým obsazením. A o čemže to všechno bude? Je to rodinná komedie o tatínkovi, kterého chce mít jeho dcerka tak moc nablízku, že s ní nakonec musí jet na školu v přírodě jako lékařský doprovod. Bude to větší dobrodružství, než kdokoliv na začátku tuší.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí úsměvnou českou komedii „Jak se krotí krokodýly”, která volně navazuje na tradici podobně laděných filmů režisérky Marie Poledňákové. Jedná se o snímky, které ji přinesli asi největší slávu a to: Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo S tebou mě baví svět. Krokodýli se zkrátka chtějí držet této úspěšné tradice.

Jak se krotí krokodýly (2006)

A vlastně i příběh je v něčem hodně podobným. Hlavním hrdinou je rodina kolem táty Luboše. Luboš je horský záchranář, který pracuje po většinu roku v Alpách. Se svou rodinou se tak moc často nevídá. Když přijede domů, tak se na něj všichni už obrovsky těší. A to včetně jeho dcerky Amálky. Jenže došlo k špatné souhře náhod a načasování. Amálka má totiž jet na školu v přírodě. Jenže tam za žádnou cenu nechce. Místo toho chce být se svým tatínkem. Nakonec tedy nezbývá nic jiného, než vymyslet kompromis. Luboš pojede se školou své dcerky jako zdravotník.

Dan Nekonečný a Pepa Vojtek dokonce zazpívají.

Ostatně má na to kvalifikaci a navíc se jede do Vysokých Tater. Jako horský záchranář je tak do takového terénu naprosto ideální. Luboš je sice unavený, ale říká si, že to přeci nemůže být zas až tak hrozné. Velmi brzy mu ale dojde, jak šeredně se mýlil. Uhlídat tudle tlupu nezbedných blech je zhola nemožné. Občas sice dojde jenom na nějaké to bebíčko, ale Lubošovi stále nedochází jak je možné, že se děti při tom divokém hemžení nepozabíjejí a nepopadají ze skal, kde tak divoce řádí.

Dan Nekonečný a Pepa Vojtek dokonce zazpívají.

Navíc Luboš si ještě před odjezdem myslel, že s dětmi bude jenom pár dní a pak se vydá na chalupu za svou manželkou Annou. Ta má také dost svých starostí. Protože dostala padáka ve svém milovaném baletním souboru a teď neví co má dál vlastně v životě dělat. Na chatě si chtěli odpočinout a společně to zde v klidu probrat. Jenže k tomu už zřejmě nedojde. Děti se na škole v přírodě sami neohlídají.

Do celého příběhu se navíc zamotávají další osobnosti. Tak třeba místní děda Pepa je opravdu nezmar. A když má ještě po ruce mladého Vaška, tak je to opravdu k nezastavení. A jsou tu i další. Velitelkou výpravy je velmi krásná učitelka Alice, která má takés své vedlejší zájmy. Zapomenout nesmíme ani na další učitelku Káju, jenž se snaží přes každodenní stres překlenout díky meditacím a relaxaci. Samozřejmě i v tu nejméně vhodnou dobu. Také je tu sousedka paní Bobulová a mnoho dalších obyvatel obce.

To je ve zkratce příběh filmu Jak se krotí krokodýli. Snad se nám podařilo vás nalákat. Vězte, že se jedná o opravdu příjemnou rodinou komedii určenou i těm nejmenším. Je to skoro ta Marie Poledňáková jako za mlada. Právě proto jsme vám českou komedii Jak se krotí krokodýli připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Na tomto webu a ve skvělé kvalitě. Můžete si tak tento povedený film pustit s námi a určitě se u něj budete výborně bavit. Pro aktivaci přehrávače se stačí přihlásit v horní části stránek. Skutečně nic více a to je všechno.

Vašek nemůže chybět už žádného průšvihu.

Náš názor na film Jak se krotí krokodýly (2006)

Jak se krotí krokodýli je především oddechový film. Nehledejte zde žádné velké dramata a vlastně ani vývoj postav. To je celkem škoda, trochu bližší charakteristika hlavních hrdinů by jistě diváky připoutala ještě více do křesel. Děj celkem příjemně plyne. Prostředí je krásné a herci odvádí ve směs velmi dobrou práci. Nechybí ani spousta bláznivých prvků. Například zapojení Daniela Nekonečného a Pepy Vojtka do filmu. Samozřejmě si zde tito zpěváci i zazpívají. Pro někoho to může být příjemné zpestření, po někoho až bizardní extravagance, která se do filmu nehodí. Názor si na to musí udělat každý sám. Největším záporem filmu je, že Marie Poledňáková jaksi vykrádá sebe sama. Kdyby to byl první film, co od ní uvidíte, tak se budete určitě výborně bavit. U Jak se krotí krokodýli se ale na povrch velmi silně dere pocit, že todle už jsme přeci viděli. Nicméně pokud hledáte zábavnou komedii pro celou rodinu, tak vám tento snímek můžeme určitě doporučit. Více o filmu nalezenete na jeho profilu na Česko-Slovenské filmové databázi.

U této rodinné komedie Marie Poledňákové se určitě pobavíte.