Cesty domů 281. díl – online ke shlédnutí zdarma

Exkluzivní video nejnovějšího 281. dílu seriálu Cesty domů III. Pojďte si i vy s námi pustit nové vydání oblíbeného seriálu televize Prima. Tak dlouho jsme čekali na jeho návrat přes prázdniny a nyní si konečně můžeme užít dosytosti. Dnes se podíváme, jak se Pech dostane kvůli Vencolovi do pořádných problémů nebo na to, jak Vágner… Pokračování…

Exkluzivní video nejnovějšího 281. dílu seriálu Cesty domů III. Pojďte si i vy s námi pustit nové vydání oblíbeného seriálu televize Prima. Tak dlouho jsme čekali na jeho návrat přes prázdniny a nyní si konečně můžeme užít dosytosti. Dnes se podíváme, jak se Pech dostane kvůli Vencolovi do pořádných problémů nebo na to, jak Vágner bojuje v nemocnici o svůj život. Rudolf ho nebude operovat.

Přímo zde na této webové stránce naleznete nový a aktuální díl seriálu Cesty domů (281), který se vysílal v televizi ve středu 27. srpna 2014. Váš oblíbený příběh na pokračování jsme zde připravili naprosto pohodlně a zdarma. Název dílu zní „Umělé srdce” a jak už bývá zvykem, tak nám to napovídá o čem tento díl bude. Tentokrát půjde skutečně o umělé srdce, neboli o srdeční pumpu, kterou potřebuje pacient Vágner. Je to velmi náročná opera s nejistým výsledkem, bohužel ale není žádného jiného řešení. Bez operace může být každá minuta pro Vágnera na tomto světě tou poslední.

Seriál Cesty domů 281. díl ke shlédnutí

U operace chce přirozeně být i Rudolf. Blanku mu to ale neumožní. Docela necitlivě mu oznámí, že pro tentokrát s ním bohužel nepočítá. Místo něj bude na sále Šimon. Přijede také odborník na slovo vzatý a to doktor Ryšavý z Prahy. Rudolf je smutný, ale hlavně naštvaný. Samozřejmě chápe Blanky důvody i když si je sám ve své mysli bagatelizuje. Díky tomu, že ale nemá co na práci se náhodou zaplete k rvačce záchranky. Lucie je napadena rozčílenou dámou, které se jenom snažila pomoci. Místo toho dostala pořádnou dávku pepřového spreje do obličeje. Rudolf jí tedy poskytne první pomoc. Je opravdu hrozné jaké rizika povolání doktorů a záchranářů v dnešní době také obnáší.

V nemocnici se stále něco děje.

Hynek už nevěří, že se jeho stav někdy zlepší. V práci proto dává výpověď. Zároveň se rozhodne přerušit veškerou léčbu, která podle něj nemá stejně vůbec žádný efekt. Překvapivě se mu ale uleví. Jako by mu ze zad spadlo obrovské břímě. Nakonec přeci jenom mohl dopadnout ještě hůře. Chce si proto užít svůj čas s dětmi a rodinou. Pro děti tedy uspořádá fotbalový turnaj, na kteréms se všichni dobře baví. Pobíhají a smějí se. Jenže Hynek se v poločase vytratí. A nikdo neví kam. Po jeho stopě se vydá Dalibor. Ten slaví úspěch, když ho objeví u něj v kanceláři. Hynek ale ani neví co zde dělá nebo jak se sem dostal. Že by na něj výpověď přeci jenom měla i negativní vliv?

Hynek chce přerušit léčbu.

Mezi Pechem a Venclem se odehraje další kolo střetů. Tentokrát se musí Sváťa veřejně panu doktorovi omluvit, za to že do něj před nemocnicí štouchl a on upadl. Vencl s nadřazeným úsměvem omluvu přijímá. Policie tedy může vyšetřování napadení odsunout. Jenže vzápětí začne zase Vencl pomlouvat Pecha, že je zřejmě nebezpečným bacilonosičem a jako takový nemůže dál v nemocnici pracovat.

Sváťa je na Vencla pochopitelně hodně namíchnutý. Chce se mu pomstít a to hned teď. Nakonec ho nenapadne nic lepšího, než se mu vloupat do domu. Jeho úmyslem je mu tady všechno rozházet a tak mu způsobit šok, že snad byl okraden. Jenže tento plán nevyjde. Vencl se vrátí domů dříve a dokonce i s Jirkou. Zmatený Pech vytáhne nabitou bouchačku a pod pohrůžkou oba dva donutí, aby se odebrali do koupelny. Zde je zamkne na tři západy. Jeho jednání má ale nečekanou dohru. Jirkovi se udělá špatně. Zřejmě cukrovkářský záchvat. Potřebuje nutně pomoc. Vencl nakonec musí rozmlátit dveře ve vlastním domě, aby mu jí mohl poskytnout.

Rudolf je skvělý doktor, ale i zásadový človek.

To je ve zkratce vše kolem nového 281. dílu seriálu Cesty domů od televize Prima. Neváhejte ani chvilku a pojďte si i vy s námi pustit tento oblíbený seriál. Pevně věříme, že se u něj budete výborně bavit a strávíte s ním hezké chvilky plné odpočinku. Díl si můžete přehrát online na oficiálních webových stránkách Prima Play.

Schůze všech doktorů.

Náš názor na Cesty domů 281. díl

Aktuální epizoda Cest domů se opravdu velmi povedla. Opět se dočkáme zajímavého pokračování příběhů našich hrdinů z městečka Hradiště. Hlavně kolem Hynka a jeho okolí je situace opravdu zamotaná. Někteří z nás mu jeho nelehkou současnou situaci dozajista přáli. Jiní mu ale fandí, aby se dostal zpátky na nohy. Hynek byl vždycky kariérista a oportunista, ale jisté charisma mu nikdy nešlo upřít. Je ale otázka jestli v tomto stavu nebude spíše klesat dál až na dno.

Co nás v tomto dílu opravdu hodně zaujala je i situace kolem Sváti Pecha. Ten se také celkem dost zamotává do intrik a nástrah od o řád zkušenějšího soupeře Vencla. To kam ho to dovedlo nyní je skutečně až absurdní. Všichni se klepeme napětím, zda nakonec půjde do vězení, či nepůjde. Každopádně Sváťovi budeme držet palce a bez debat.