Přehrát online Expendables: Postradatelní 3 (2014) zdarma

Legendární team vysloužilých superhrdinů se vrací. Jsou sice postradatelní, ale jejich čas se ještě nenaplnil. Legendární Barnyho (Sylvester Stallone) partička se vrací, aby zastavila to nejzkaženější, co vzešlo přímo z jejich řad. Musí zabít dealera zbraní. Jenže ten má k našim hrdinům hodně blízko. Je to Conrad Stonebanks (Mel Gibson), který dříve patřil k jedněm… Pokračování…

Legendární team vysloužilých superhrdinů se vrací. Jsou sice postradatelní, ale jejich čas se ještě nenaplnil. Legendární Barnyho (Sylvester Stallone) partička se vrací, aby zastavila to nejzkaženější, co vzešlo přímo z jejich řad. Musí zabít dealera zbraní. Jenže ten má k našim hrdinům hodně blízko. Je to Conrad Stonebanks (Mel Gibson), který dříve patřil k jedněm z nejpřínosnějších členů teamů. Nyní je z něj ale záporný padouch.

Pokud máte rádi filmy s pravými superhrdiny, tak série Expendables: Postradatelní vás jistě neminula. Ambiciózní projekt Sylvestra Stallone získal miliony diváky po celém světě a ukázal nám, že ani vysloužilý akční hrdinové ještě nepatří do starého železa. Tento film nám je ukáže tak jak je známe za mlada. Expendables: Postradatelní 3 (2014) jsou tady a my jsme je pro vás připravili pohodlně online ke shlédnutí. Posaďte se pohodlně do vašich křesel a pojďte si tento skvělý film vychutnat s námi.

Film Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Trojka Postradatelných měla premiéru v českých kinech 14. srpna 2014 a velmi rychle se vyhoupla do předních pozic v žebřících návštěvnosti. A není se ani čemu divit, protože jako u předešlých filmů se opět jedná o skvělou akční podívanou, ve které uvidíme ty nejlepší akční herce. Společně tak vystoupí Sylvester Stallone, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Dolph Lundgren, Jason Statham, Mel Gibson, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger nebo také Jet Li. Jenže to není samozřejmě všechno. V trojce dostali prostor také mladší ročníky. Je ale otázkou jak to dopadne. Na takového Kella Lutze asi není nikdo moc zvědavý. Nenechte se zmást tímto teplým jménem, protože se jedná o herce známého ze série Twilight. No fuj! Ale najdou se i mnohem sympatičtější tváře jako například ta Ronda Rousey, olympijské vítězky v judu a mistryni bojových sportů.

Arny je také stále ještě frajer

A o čem bude děj? Bude to hodně napínavé a akční, protože se střetnou bývalý spolubojovníci nebo by se dalo dokonce říci, že přátelé. Za vším stojí bezcitný obchodník se zbraněmi Conrad Stonebanks, kterého si zahrál Mel Gibson. Dříve patřil mezi Postradatelné. Dokonce byl jedním z těch co tento projekt založili. Jenže jak sám říká, tak s Barnym nepohodl a rozhodl se jít vlastní cestou. Díky svému elitnímu výcviku, chladnému uvažování a bezohlednosti se stal jedním z nejlepších dealerů zbraní na světě. Kde je nějaký krvavý konflikt je i on, aby sem dodával své hračky. Ačkoliv se Conradovi dařilo z počátku skrývat svojí identitu držet ostatní Postradatelné v domnění, že je mrtví, tak bylo přeci jenom otázkou času, kdy se to všechno provalí.

Nyní už Barny zná pravdu a ví, že Conrad se musí stát další položkou na dlouhém seznamu gangsterů, které je potřeba zlikvidovat. Stejný plán má ale překvapivě i Conrad. Může tak začít bratrovražedné stíhání. Vůbec není jisté kdo nakonec zvítězí, každopádně to bude opravdu hutná bitva za použití opravdu bohatého arzenálu zbraní všeho kalibru.

Sám Barny ale uzná, že na tuto prácičku jenom jeho team nestačí. Právě proto si povolá novou mladou krev. Team Postradatelných se tak rozrůstá na rovných deset členů. Conrad pozná, že zabít těchto deset lidí ale nebude vůbec lehké. Jsou totiž těmi nejlepšími z nejlepších. A ani členové původní party jako Lee Christmas, Gunnar Jensen či Yin Yang rozhodně nepatří ještě do starého železa.

O výbuchy nebo v Expendables 3 rozhodně nouze.

Toto střetnutí bude hodně osobní. Protivníci se dobře znají a jak se říká, tak spolu i dělali. Vědí kdy si mají krýt záda a naopak, kdy zaútočit. Každopádně díky tomu náš čeká pořádná akční podívaná plná divokých honiček a přestřelek. Počet vystřílených nábojů půjde do desetitisíců. Buďte u toho právě i vy! Film Expendables: Postradatelní 3 (2014) jsme pro vás přichystali zdarma online ke shlédnutí. Snímek pro vás máme ve skvělé kvalitě, tak abyste si ho mohli přehrát.

Jason Statham nebo Wesley Snipes.

Náš názor na film Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Trojka Expendables přináší opět velmi hezkou akční podívanou. Sylvesterovi Stallonovi se povedl opravdu unikátní projekt. Nejenom, že dal všechny hvězdy starších akčních filmů dohromady, ale ještě k tomu v povedeném snímku, který rozhodně není jenom pouhou poctou. Ano Expendables: Postradatelní 3 jsou skutečně dobrým akčním filmem s vlastním příběhem a vlastními výbuchy. Pokračování přináší hodně zajímavý bratrovražedný souboj stejně jako žádané omladění a rozšíření celého teamu. Film vám tak rozhodně můžeme doporučit, protože se u něj budete určitě dobře bavit. Minimálně ten jeden večer. Abychom jenom nechválili, tak má film samozřejmě i své mouchy. Přeci jenom s dalším a dalším pokračování přichází tak trochu o dech a o šťávu. Každý nový díl Expendables je tak přeci jenom o chlup horší, než ten předchozí. Další pokračování už samozřejmě bylo znovu oznámeno. Přesto má film pořád své kvality a není to tak hrozné, abyste si ho nechali ujít.

Jen slaboši používají schody.