Fízlové, hajzlové (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americká krimi komedie Fízlové, hazlové (v anglickém originále Wrong Cops). Film režíroval nekonvenční francouzský režisér Quentin Dupieux, který je opravdu schopným tvůrcem. Podařilo se mu natočit komedii, která nešetří drsnými vtípky na adresu policajtů, ale i v současnosti velmi populárního stylu Emo. Jeho komedie je někdy až na hranici absurdna, ale přesto… Pokračování…

Online ke shlédnutí americká krimi komedie Fízlové, hazlové (v anglickém originále Wrong Cops). Film režíroval nekonvenční francouzský režisér Quentin Dupieux, který je opravdu schopným tvůrcem. Podařilo se mu natočit komedii, která nešetří drsnými vtípky na adresu policajtů, ale i v současnosti velmi populárního stylu Emo. Jeho komedie je někdy až na hranici absurdna, ale přesto stále pochopitelná a opravdu prudce zábavná.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí hodně zajímavý snímek Fízlové, hajzlové (2014). Jedná se o opravdu hodně zábavný a povedený film, který vás bude bavit od první do poslední sekundy. Za celým projektem stojí již zmíněný Quentin Dupieux, který se řadí mezi jedny z nejprogresivnějších filmařů dneška. Tenhle snímek si totiž doslova vydřel od základů. Nejenom že byl režisérem, ale napsal také scénář, sám se postavil za kameru jako hlavní kameraman a dokonce pro film složil i muziku. Dupieux totiž ve volných chvílích vystupuje také jako DJ elektronické hudby pod přezdívkou Mr. Oizo. Zkrátka Fízlové, hajzlové je trochu netypický film.

Fízlové, hajzlové (2014)

Nečekejte žádný komplikovaný příběh. O tom Fízlové, hajzlové tedy rozhodně nejsou. Vlastně je to takové spíš bizardní exkurze na jednu policejní stanici, kde se místní bizardní policisté potýkají s běžnými kriminálními případy. I když v mnohých případech by zasloužili zavřít spíše oni sami, protože mají na svědomí opravdu velice širokou škálu různých zločinů. Od nechtěného odstřelu nevinných civilistů až po prodávání marihuany v mrtvých krysách. A dojte i na větší nechutnosti, které vám ale vzhledem k tomu, že toto mohou číst i děti raději nebudeme ani popisovat.

Ve filmu si zahrál i Marylin Manson.

Fízlové, hajzlové jsou vlastně jenom sledem drsných skečů, které si rozhodně s policistů neberou žádné servítky. Jsou to drobné příběhy ze života, které jsou propojeny do jedné velké koláže. Na druhou stranu docela dobrým způsobem, takže to zase není slátanina bez děje. A občas to bude opravdu fakt drsné, například na scéně na pohřbu, kdy policejní velitel kopne do rakve jedno ze svých kolegů s prostými slovy: „Hezkou cestu do pekel, kámo.” Tenhle film je opravdu tvrdý a plný různých podivínů. Dočkáme se tak i tanečku v trenýrkách v rytmu opravdu frenetické elektronické hudby. A ačkoliv jsou to blázni, tak jsou v mnohých ohledech i velmi sympatičtí. Zkratka Dupiex dokázal velmi dobře vyvážit magorství svých hrdinů s bizarností. A každopádně také mají obrovskou zásobárnu hlášek, který mají nemalou šanci stát se kultovními. Pokud si tedy tento snímek najde dostatečnou diváckou základu. To bychom mu rozhodně od srdce přáli.

Todle rozhodně nejsou normální poldové.

Film se obejde ve směs bez slavných tváří. Tedy až na jednu velkou výjimku. Ve snímku si totiž zahrál Marylin Manson. Tento drsný čtyřicet pět let starý rocker si ve filmu vystřihl roli mladého teenagera, který ujíždí v emo stylu a který se často dostává do problémů. Právě proto jsou tady Fízlové, hajzlové, aby ho dostali do ještě daleko větších a nepředvídatelnějších problémů. I když ostatní herci nepatří mezi ty známé, tak se jedná o opravdu kvalitní a zajímavou partu charakterů, která vás rozhodně nezklame. A o tom to ostatně také je.

Zkrátka pokud máte rádi zajímavé a ujeté filmy, tak Fízlové hajzlové vás určitě neurazí. Nutná je samozřejmě i záliba v nekorektním humoru. Nás tento snímek dostal a právě proto jsme si ho pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si můžete pustit video s filmem naprosto jednoduše a zdarma. Pevně věříme, že se u filmu budete bavit a zaujme vás svou netypickostí a svérázným humorem. No občas to sice chce silný žaludek, ale pak si opravdu budete jenom čvachtat.

Respekt k autoritám zde neexistuje.

Náš názor na film Fízlové, hajzlové

Tohle není rozhodně běžný film. Popisek od distributora se nás sice snaží přesvědčit, že je to bláznivá komedie, ve které si připomene něco z Policejní akademie, ale s tímto tvrzením bych si dovolil velmi nesouhlasit. Fízlové, hajzlové jsou totiž Policejní akademií na druhou. Protože tak ostrý a bizardní humor, by si tato rodinná komedie z osmdesátých let rozhodně nedovolila. Fízlové, hajzlové se ale nebojí pohybovat se na společenské hraně a bavit pro mnohé až přehnaně drsnými snímky. Tedy hlavně pokud jste policajt. My ostatní diváci tuto tvrdou nadsázku naopak velmi oceníme. Film se prezentuje originálním střihem a hlavně hudebním doprovodem. Na tom si Dupieux jako profesionální hudebním dal opravdu záležet. Jeho jednoduché elektronické beaty jenom umocňují atmosféru tohoto originálního snímku. Zkrátka tendle film asi není určený pro masy, ale spíše pro filmové fajnšmekry, kteří hledají něco se vymyká běžnému mainstreamovému proudu. Pokud jsme se trefili do vkusu i vám, tak neváhejte ani chviličku a tento film si rozhodně pusťte online. Třeba právě přímo na této webové stránce.

Bude to trochu nechutná podívaná.

Další podrobnosti o filmu včetně diváckých recenzí naleznete také na jeho profilu na CSFD.cz. Přejeme vám příjemnou zábavu třeba právě s tímto filmem.