Cesty domů 287. díl online ke shlédnutí

Nejnovější 287. díl Cest domů online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát nejnovější pokračování tohoto oblíbeného dramatického seriálu televize Prima. Dnes nás čeká obrovské drama. Alžběta po porodu nečekaně umírá. Hynek je z toho v opravdovém šoku. Poslední Alžběty přání bylo, aby se Hynek o dítě postaral. Ten ho ve stresu odnáší z nemocnice…. Pokračování…

Nejnovější 287. díl Cest domů online ke shlédnutí. Pojďte si s námi přehrát nejnovější pokračování tohoto oblíbeného dramatického seriálu televize Prima. Dnes nás čeká obrovské drama. Alžběta po porodu nečekaně umírá. Hynek je z toho v opravdovém šoku. Poslední Alžběty přání bylo, aby se Hynek o dítě postaral. Ten ho ve stresu odnáší z nemocnice. Lucie která byla ošetřující doktorkou je z toho všeho na dně. Adam i Mikuláš jí nakonec musí jít hledat.

Máme tady polovinu týdne. Tedy vlastně více pracovních dní už máme za sebou, což je dobrý důvod k oslavě. Navíc o to více, že večer na televizi Prima bude mít premiéru nový díl Cest domů. Aktuální dvěstěosmdesátá epizoda Cest domů se v premiéře vysílala ve středu 17. září 2014. Název dnešního dílu bude „Nejslabší článek řetězu”. To je opravdu až brutální název vzhledem k událostem, které nás v tomto dílu čekají. Zajímá vás o co půjde? Tak dávejte velmi dobrý důvod a pojďte si právě tuto epizodu pustit s námi. Dneska to vezmeme hezky popořádku, protože to bude opravdový sled událostí, kde jedna bude souviset s druhou.

Nové Cesty domů 287. díl

Alžbětu předčasný porod velmi vyčerpal. I když už to má za sebou a má krásnou a zdravou dcerku, tak jí se nijak neulevilo. Naopak to vypadá, že se její stav ještě dále zhoršuje. Hynek, který byl i u porodu, se nakonec snaží Alžbětě pomoci. Otázky svého údajného otcovství chce řešit až později. Teď sehnat nějaké věci pro miminko od Simony a Mariany a nese je Alžbětě do nemocnice. Hynek přišel právě včas, protože Alžbětě se dále přitěžuje. U všeho je i Lucie, která je ošetřující lékařkou Alžběty. Zoufalá žena prosí Hynka před Lucii, aby se postaral o její dítě. Hynek to před Lucií slíbí. Nemá snad ani jinou možnost a navíc věří, že to bude dobré. Pravda je ale taková, že Alžběta vzápětí přes veškerou péči lékařů umírá.

Dnešní díl měl premiéru 17. září 2014

Hynek je smrtí Alžběty zdrcen. Jde se podívat na malého sirotka. Je to opravdu dojemná chvíle. Hynek nechápe tu krutou souhru osudu, kvůli které zůstal na světě tento malý klučina sám. V návalu emocí ho vyndá z inkubátoru a uteče s ním. Samozřejmě to není věc která by se dala utajit. Hlavně Lucie to považuje za opravdu hloupý čin. Hynek následně hledá pomoc doma u Simony a Semeráda. Ti chápou, že i Hynek neví jak dál a snaží se mu nějak pomoci.

Další konflikt je na spadnutí.

Mezitím musí Lucie v nemocnici čelit kritice. Obouvá se do ní doktor Salák, že se zachovala naprosto neprofesionálně a nebyla dostatečně srozuměna se zdravotním stavem rodičky. Pravdou totiž zůstává, že Lucie opomenula dlouhodobé problémy, které měla Alžběta se srdcem. Lucie si vyčítá svou nedbalost. Po pracovní směně se řádně opije a vyrazí neznámo kam. Nikoho samozřejmě neinformuje, takže o ní mají všichni pořádný strach.

Nakonec se jí Miky a Adamem vydají hledat. Objeví ji v nedalekém lesíku, kde ona v klidu spí. Odvezou jí domů, kde se jí všichni snaží uklidnit a vyjádřit svou podporu. V Lucii se ale míchají emoce, takže tuto pomoc není ani schopná docenit. Naopak ještě Adamovi řekne, že je pro ní spíše jako bratr. A podobný názor má i na Mikuláše. Ani v jednom nevidí chlapa, se kterým by chtěla zůstat i v budoucnosti. Adam Lucčino přání respektuje a odstěhuje se od ní. Dokonce i bratrovi naznačí, že u ní rovněž nemá šanci. Mikuláš je ale vytrvalejší a nechce se vzdát jenom tak lehce.

Hynek prosí rodinu o radu.

Jak se říká: „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá”. Přesně podle tohoto starého moudra dopadne hajný Vaněk. Chtěl se za každou cenu pomstít Jirkovi a tak si vymyslel falešné obvinění, že mu ukradl pušku a zřejmě i psa. Policie to tedy začne vyšetřovat, ale důkazy je vedou k jinému případu a to k vraždě, kterou spáchat sám Vaněk. Nechtěně tak hlupák Hajný přivolal pozornost policie sám na sebe.

Dnes bude hodně lidí překvapených.

Náš názor na seriál Cesty domů 287. díl

Tento aktuální 287. díl Cest domů přinese opravdu struhující podívanou plnou emocí. Tak napínavých dílů opravdu moc není a to více právě tento vynikne. Dnes nás čeká bouřlivý sled událostí, které budou následovat jedna za druhou prakticky bez přestávky. Ostatně postavy v Cestách domů rozhodně neumírají každou epizodu. Dnešní díl bude mít tedy opravdu spát a nám se velmi líbil. Navíc už jsme napjati, jak se ty příběhy budou vyvíjet dále. Doufáme, že stejně zaujatí jste i vy a že se budete s Cestami skvěle bavit. Třeba také právě díky nám, protože si je jak vám znovu připomínáme, můžete pustit pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Další informace naleznete na webu televize Prima.