Fakjů pane učiteli (2014) – přehrát online

Přehrajte si zdarma přes internet novou komedii Fakjů pane učiteli. Pokud se chcete dobře pobavit, tak přímo zde pro vás máme novou teenagerovskou komedii Fakjů pane učiteli. Snímek natočil německý režisér Bora Dagtekin. Je to film o chlápkovi, který se musí vydávat za tělocvikáře, aby se mohl dostat ke kradeným penězům, jenž jsou zakopané pod… Pokračování…

Přehrajte si zdarma přes internet novou komedii Fakjů pane učiteli. Pokud se chcete dobře pobavit, tak přímo zde pro vás máme novou teenagerovskou komedii Fakjů pane učiteli. Snímek natočil německý režisér Bora Dagtekin. Je to film o chlápkovi, který se musí vydávat za tělocvikáře, aby se mohl dostat ke kradeným penězům, jenž jsou zakopané pod novou budovou tělocvičny jednoho gymnázia.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali zbrusu novou a ostře zábavnou komedii. To všechno jenom exkluzivně pro vás návštěvníky našeho webu. Nikdo jiný se k tomuto filmu nedostane. A to je obrovská škoda. Právě proto jsme tento hodně povedený film připravili ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě pro vás online. Stačí se tedy jenom přihlásit a už si můžete snímek vychutnat do sytosti.

Německá komedie Fakjů pane učiteli (2014)

Film Fakjů pane učiteli měl svojí premiéru v českých kinech 28. srpna 2014. Velmi záhy po svém uvedení se stal doslova hitem v návštěvnosti. V záplavě tuctových amerických komedií právě tato vynikne svou originalitou a zábavností.

Zekova přítelkyně je pěkná blbka.

Hlavním hrdinou příběhu je Zeki Müller. Není to zrovna kladný hrdina. Konečně se mu ale podařilo získat pořádný balík peněz. Jenže to má jeden háček. Tyto peníze totiž musel ukrást. Ruka zákona ho samozřejmě nenechala na pokoji a poslala Zekiho do basy. Ten si může oddechnout, že alespoň se podařilo zachránit cennou kořist. Tašku s penězi totiž jeho přítelkyně zakopala nedaleko místní školy. Tam by je přeci vůbec nikdo nehledal.

Zeki si odsedí to co má a s nadšením se vydává vykopat lup, který mu vynahradí všechny ty roky strávené za mřížemi. Něco je ale špatně. Zek s hrůzou zjišťuje, že na místě, kde mají být peníze pohřbeny někdo postavil tělocvičnu. Jen tak lehce se k nim tedy nedostane. To ale neznamená, že by penízky byly definitivně ztraceny. Jenom je třeba prostě zapojit trochu více invence a trpělivosti.

Zek se zrovna moc nestrachuje o své žáky.

Zek se tedy nakonec nechá zaměstnat jako tělocvikář na Götheho gymnáziu. Pro lidi v tomto ústavu to bude mírně řečeno šok. Jak pro žáky, tak pro učitele. Je totiž na první pohled jasné, že tento učitel se všem ostatním hodně vymyká. Aby také ne, když přes den vyučuje rozdivočené žáky a v noci kope tunel ke svým penězům.

Zekovi metody jsou opravdu velmi neortodoxní. Pro mnohé drsné až skoro nepřijatelné. Jenže jak se brzy ukáže, tak mají úspěch. Jediný Zek zvládá zkrotit tu nespoutanou smečku jménem 10. B. Na drsné vtípky žáků odpovídá ještě drsnějšími vtípky svými. Tendle učitel se prostě s nikým nemazlí, což je překvapivě asi jediný způsob jak si získat respekt.

Dokonce i mezi kolegy učiteli si brzy získá respekt. Třeba taková Lisi Schnabelstedtová ho ze začátku velmi zavrhovala. Poznala, že ale uvnitř není tak špatný. Navíc i žáci si ho brzy přes jeho drsné zacházení oblíbí. Navíc i samotný Zek se mění. Možná si to ani sám neuvědomí, ale díky svému novému poválí a přítomnosti Lisi mu dojde, že ne všechno co v životě dělal rozhodně bylo správné. Možná tedy nakonec napraví nejenom své studenty, ale i sám sebe.

Tak trohu jiný tělocvikář.

Náš názor na film Fakjů pane učiteli (2014)

Po delší době tady konečně máme povedenou komedii. Němci je také umí točit. Pokud bychom si navíc film srovnali s podobnou americkou komedií Zkažená Úča (2011) s Cameron Diaz, tak prostě Fakjů pane učiteli povede na plné čáře. Film má obrovskou dávku vtipu a už jenom laxnost a nezájem o dění Zaka v jeho třídě dává podmět ke spoustě neuvěřitelně vtipných situací. Právě nenucenost filmu je jeho obrovskou devizou. Člověk pak má dojem, že něco podobného se skutečně mohlo odehrávat i když víme, že tomu asi jenom tak nebylo. Potěší i naprosto výborný dabing, jenž je opravdu na úrovni. Celý film nekazí, ale naopak ho v určitých momentech dokonce pozvedá. To je opravdu cenná výjimka.

Sám se občas stane obětí žertíků.

Hodně nahoře drží film i výkon herce Elyase M’Bareka. Tento mladý herec odvedl opravdu skvělou práci. Je neokoukaná tvář navíc zjevně s obrovským komediálním talentem. Nastrahy něj od svých žáků ustál s naprostou grácií. Stejně tak i trochu dramatičtější scény, kdy se mu jeho ne zrovna inteligentní přítelkyně snaží vysvětlit, že nápad zakopat peníze na staveništi považovala v jistou chvíli za velmi dobrý. V tu chvíli jí totiž ani nenapadlo, že by nad ním mohla vyrůst budovat.

Pokud už čekáte jenom na naše hodnocení, tak to bude ryze pozitivní. Filmu Fakjů pane učiteli dáváme nejenom plných 80%, ale také doporučení, abyste si ho rozhodně pustili. Je to to nejlepší co se mezi komediemi letos urodilo.

Více o filmu se dozvíte i na CSFD.cz, kde má obsáhlý profil.

Zekovi žáci rozhodně nejsou žádná elita.