Horor Pod zemí (2014) online ke shlédnutí

Nový americký horor Pod zemí (2014) je tady pro vás nachystaný online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete exkluzivně pustit tento unikátní snímek, který vás rozhodně nenechá chladnými. Parta mladých lidí se vydává do podzemí pod Paříží. Zajímá je poznání, ale i dobrodružství. To ale netuší, že si rozhodli ukousnout větší sousto, než jsou schopni… Pokračování…

Nový americký horor Pod zemí (2014) je tady pro vás nachystaný online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete exkluzivně pustit tento unikátní snímek, který vás rozhodně nenechá chladnými. Parta mladých lidí se vydává do podzemí pod Paříží. Zajímá je poznání, ale i dobrodružství. To ale netuší, že si rozhodli ukousnout větší sousto, než jsou schopni zvládnout. Pod povrchem se může ukrývat zlo, které si nedovedou ani představit.

Na této webové stránce jsme se rozhodli vám naservírovat pohodlně a zdarma hororový thriller Pod zemí (v anglickém originále As Above, So Below). Snímek režíroval John Erick Dowdle, který má s podobným typem filmů velmi bohaté zkušenosti. Z jeho předchozích filmů můžete znát například: Ďábel (2010), Karanténa (2008) nebo The Poughkeepsie Tapes (2007). V jeho novém filmu nehledejte žádné velké filmové hvězdy, přesto se mu díky jeho umu a teamu mladých talentovaných herců podařilo natočit hodně drsný, ale zajímavý horor. Konečně je tu film u kterého se budete pořádně bát a zároveň vás neodradí svým hloupým příběhem.

Horor Pod zemí (2014)

Do českých kin se film Pod zemí dostal 4. září 2014 a záhy po své premiéře se stal jedním z nejnavštěvovanějších filmů v žebříčcích návštěvnosti. Není se čemu divit, protože se jedná o opravdu velmi kvalitní snímek.

A o čem vlastně je? Hlavní hrdinkou je mladá a zapálená archeoložka Scarlett Marlowe. Ta stále ještě studuje a to na univerzitě obor městská archeologie. Zajímá se tak o památky ukryté ve městech nebo přímo pod jejich současným povrchem. Scarlett se právě vydává do Paříže, která je pro její práci opravdovým rájem. Město s tisíciletou historií, která sahá ještě před dobu Římské Říše. Jestli se někde dají udělat významné objevy, tak je to právě tady.

Výprava do pařížského podzemí začíná.

Písemné prameny dovedou Scarlett na stopu tajemné místnosti. Ta je ukrytá plných 113 metrů pod zemí a podle všeho by měla ukrývat naprosto unikátní předměty. Celé Pařížské podzemí je naprosto unikátní sítí tunelů a katakomb, které patří k největším na světě. Je tak rozsáhlé, že se nedá jenom tak jednoduše prozkoumat. Podle všeho zahrnuje více než 320 kilometrů tunelů. Pro archeologa tedy opravdu to právě zaslíbené místo.

Něco je tady špatně...

Scarlett dá dohromady partu mladou lidí, kterou tvoří zkušení speleologové, ale i naprosto obyčejní dobrodruzi, co jenom touží zažít něco nevšedního. Společně se vydávají do podzemí. Už první zjištění je děsivé. Velká část těchto podzemních prostor byla totiž vybudována roku 1785, jako největší masový hrob na světě. Je zde pohřbeno více, než 6 milionů lidských těl. Už začátek výpravy je tedy pro mnohé dost depresivní, kdy se naši hrdinové doslova brodí v lidských kostech. To je ale jenom začátek a předzvěst skutečné hrůzy, jenž je má záhy potkat.

Celá parta brzy zjistí, že je v podzemí uvězněna. Prošli průchodem s varovným nápisem, že se vydávají do říše mrtvých. Jenže oni se to rozhodli ignorovat. Teď se za nimi průchod uzavřel a oni se nemůžou vrátit zpátky. Jedinou nadějí je pro ně pokračovat a doufat, že objeví nějakou jinou cestu ven. Jenže to se začínají dít podivné věci. Cesta totiž vede jenom stále níž a níž do podzemí. Zároveň jako by všechno bylo vzhůru nohama. Scarlett se svými přáteli pokračuje dál.

Každý pozná démony ze své minulosti.

To na co narazí je však děsivé memento z jejich vlastních životů. Každému se najednou vybavují vlastní osudové okamžiky a traumata. Zkrátka ty nejděsivější okamžiky jejich životů. Jak pokračují dál, tak jsou tyto obrazy čím dál tím živější a nebezpečnější. Naši hrdinové porušili posvátný klid hrobu milionů lidí a jak to vypadá, tak cesta kterou kráčejí je teď vede přímo do pekla. Podaří se jim vyváznout?

Hodně zajímavý a děsivý horor Pod zemí (2014) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Rozhodně se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si tento povedený snímek pustit s námi online. Film Pod zemí pro vás máme s českým dabingem a ve skvělé obrazové kvalitě. Pevně věříme, že si tento film opravdu užijete a strávíte s ním příjemné chvíle. Tak dobrý horor u kterého se člověk skutečně bojí jsme tady už dlouho neměli.

Je to cesta do opravdových pekel.

Náš názor na film Pod zemí

Hodnocení filmu už jsme vám nastínili v předchozích odstavcích. Celkově musíme říct, že se nám „Pod zemí” opravdu hodně líbí. Je to originální a svěží horor. Na svědomí ho mají mladí tvůrci a je to na něm hodně vidět. Takový film se prostě dá natočit jenom s velkou dávkou entusiasmu. Příběh snímku není nikterak originální, stejně jako natočení. Film si hodně hraje na to, že je amatérsky natočený, takže kymácející kamery si také užijeme více než dost. Ale celkově je to tak dobře uděláno, že tu atmosféru to prostě má. O tom není sebemenšího sporu. Myslím, že právě atmosféra je pro tento druh filmu naprosto klíčová. Potěší i mladí herci v podobě neokoukaných tváří. Film produkoval Universal, takže nechybí ani zázemí velkého mediálního domu. Jinak co se týká technického zpracování tak to je na dobré úrovni. Povedli se kulisy, ozvučení, střih a další věci, které jsou neoddělitelnou součástí dobrého filmu. Za nás tedy dáváme palec nahoru a věříme, že se u snímku bude bavit a bát stejně dobře jako my.

Více o filmu se dozvíte například na CSFD.cz nebo také na oficiálních webových stránkách, kterou jsou ale v angličtině.