Život a doba soudce A. K. 2. díl – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 2. díl nového seriálu Život a doba soudce A. K. z pondělí 8. září 2014. Zbrusu nový a netypický český seriál ze soudního prostředí se vrací s druhým dílem. Čeká nás další setkání se soudcem Adamem Klosem. Čeká nás jeho nový případ, stejně jako dalších pár dní z jeho života. Dnešní epizoda… Pokračování…

Online ke shlédnutí 2. díl nového seriálu Život a doba soudce A. K. z pondělí 8. září 2014. Zbrusu nový a netypický český seriál ze soudního prostředí se vrací s druhým dílem. Čeká nás další setkání se soudcem Adamem Klosem. Čeká nás jeho nový případ, stejně jako dalších pár dní z jeho života. Dnešní epizoda se jmenuje „Chudák skřítek Melichar” a pevně věříme, že se na ní budete chtít podívat právě s námi.

Život a doba soudce A. K. je nový český seriál jaký jsme tu doposud neměli. Pod taktovkou výborných českých režisérů vznikl tento unikátní třináctidílný seriál, který vás bude bavit od začátku do konce. Dramatický spád událostí vám zkrátka nedá spát. Adam Klos rozhodně není jenom kladným hrdinou i když se snaží konat maximálně správně. A jako soudce i spravedlivě. Jenže v jeho roli i to někdy stačí, aby se člověk dostal do pořádných problémů.

Kriminálka Anděl IV – 2.díl

Opět nás čeká exkurze do potemnělých soudních síní. Emoce jen bublají i když se to všichni snaží ututlat. I tento spor bude mít pro soudce Adama Klose velmi osobní podtóny. Jde v něm přeci o tak nevinou věc jako je malý skřítek. Tedy přesněji loutka Skřítka Melichara. I Adam jí dobře zná. Jeho samotného v dětství velmi dobře bavila. Z dětské postavičky je teď ale hlavní objekt drsného soudního sporu. Malá loutka je na roztrhání mezi dědici autorských práv po zemřelém loutkaři a mezi loutkovým divadlem. Obě dvě strany si myslí, že právě jenom oni na ní mají výlučné právě, ale to nemohou být daleko od pravdy.

V soudní síni si je Adam Klos jistý.

Je to spor opravdu bizardní, kde se obě strany na sebe snaží vytáhnout tu největší špínu, což ale při tak nevinném tématu není zrovna jednoduché. Občas tak soudní síň rozzáří i úsměvy, které zlehčí tyto velmi napjaté chvíle. Soudce Adam Klos si je samozřejmě velmi dobře vědom o co tady jde. Za malým panáčkem se totiž skrývají především peníze. Je to výnosná značka, která svému majiteli každoročně vydělá téměř bez práce opravdu slušný vlastník. V tomto směru je to vlastně jeden z nejcennějším majetků co může člověk mít.

Dnes se bude řešit spor o dřevěnou loutku.

Rozhodnou kdo má právo a nárok není opravdu lehké. Dokonce se to Adamu Klosovi zdá téměř jako objektivně nemožné. Nakonec ale přeci jenom bude muset nějaký rozsudek padnout.

Kromě toho ale Adam prožívá i svůj vlastní životní příběh. Události posledních dnů včetně rozchodu s dlouholetou přítelkyní Adama hluboce zasáhli. Pracovní shon je neúprosný. Alespoň koníček v létání mu zůstal. Jenže jak se ukáže, právě ten se mohl stát i jeho předčasným koncem. Adam si nutně potřebuješ zarelaxovat a tak se vydává si zalítat. Ještě před letem obdrží další smsku od anonyma. Té ale nevěnuje větší pozornost. Záhy po startu mu ale selže motor. Opravdu sotva se odlepí od země. Naštěstí se tedy nedostane moc do vzduchu a znovu usedá na měkkou přistávací dráhu. Kdyby se to stalo jen o pár minut později, mohl to být jeho konec. Adam si je toho dobře vědom a teprve teď si to spojí s onou výhružnou esemeskou. Sabotoval snad někdo jeho letadlo? Nebo je to jenom blbá souhra náhod.

Adam řeší svůj vztah s psycholožkou.

Adam žádá o pomoc svého kamaráda policajta Igora Kubiše. Ten by to nejraději rozjel jako oficiální vyšetřování, což ale Adam odmítá. Igorovi se přeci jen podaří najít drobnou stopu, ale ta dál nevede. Zdá se že je jisté jenom to, že se nejedná o žádný šprým, ale o skutečnou hrozbu.

To je ve zkratce dění dnešního 2. dílu seriálu Život a doba soudce A. K. 2. vysílaného na ČT 1 v pondělí 8. září 2014. Tuto epizodu vám přinášíme naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Pusťte si i vy náš online stream a dobře se bavte. Seriál zde nemusí viset online do nekonečna, tak využijte této šance využijte dokud máte tu možnost.

Adam je stále pronásledovaný.

Náš názor na seriál Život a doba soudce A. K. 2. díl

Teprve druhé pokračování nového seriálu Život a doba soudce A. K. roztáčí další zajímavý případ. I tento je pro Adama velmi osobní, protože bude řešit autorský spor o loutku, kterou tak velmi dobře zná ze svého dětství. Při této příležitosti tedy tak trochu naťukneme i to jak Adam vyrůstal a jeho komplikovaný vztah s rodiči, které má sice rád a respektuje, ale už od mala cítil z jejich strany odstup a jisté odcizení. Rodiče kvůli zápalu pro svou kariéru totiž pro něj nikdy neměli tolik času, kolik by potřebovat. Adam navíc těžce nesl nevěru svého otce, u kterého se bál, že od nich dokonce odejde. Všechno to se mu vrací dnes jako bumerang a to jak v jeho osobním tak pracovním životě. Adam se dnes zároveň dostane do přímého ohrožení života, takže to bohužel vypadá, že přímo po něm někdo jde. Anonym ho zřejmě nenechá jen tak být. Toto další pokračování tak velmi příjemně rozvíjí další příběh celého seriálu a je asi nadmíru jasné, že se s ním nebudeme ani chviličku nudit. I na dnešním díle se podílela trojice skvělých českých režisérů Robert Sedláček, Bohdan Sláma a Radim Špaček. Jejich řemeslný um je na filmu dobře znát a tomu se opravdu nedá snad vůbec nic vytknout. Kamera, střih, výprava, všechno je zkrátka tak jak má být. I druhý díl tohoto seriálu vám tak můžeme doporučit. Opravdu málokterý český seriál se tak povedl jako tento. Určitě si ho pusťte. Třeba právě online s námi!

Další podrobnosti o seriálu naleznete na jeho oficiální webu nebo také na Česko-Slovenské filmové databázi.