Prostřeno na iprima.cz

Prostřeno je oblíbená kuchařská reality show, kterou vysílá každý všední den televize Prima. Jedná se kuchařský pořad, reality show a vlastně i soutěž v jednom. Princip pořadu je jednoduchý. Týden má pět pracovních dní a v každém z nich se představí jeden ze soutěžících. Tento soutěžící, pak ukáže své kuchařské umění a pozve ostatní na… Pokračování…

Prostřeno je oblíbená kuchařská reality show, kterou vysílá každý všední den televize Prima. Jedná se kuchařský pořad, reality show a vlastně i soutěž v jednom. Princip pořadu je jednoduchý. Týden má pět pracovních dní a v každém z nich se představí jeden ze soutěžících. Tento soutěžící, pak ukáže své kuchařské umění a pozve ostatní na večeři. Vymyslet musí večeři alespoň o třech chodech a samozřejmě k tomu dodat i nějakou zábavu, aby se hosté při čekání nenudili. Hosté si také můžou prošmejdit obydlí dotyčného a zjistit tak jak žije a co se mu líbí.

Po každé večeři se pak hodnotí hodnotitel. A ten kdo má na konci týden nejvíc bodů vyhrává a dostane finanční prémii. Prostřeno! je opravdu zábavná a neotřelá show, která je pokaždá jiná. Dokonce se částečně seznámíme i s městy, kde dotyční žijí. Celým pořadem pak provází zasvěcený komentář manželské dvojice Václav Vydra nejml. a Jana Boušková. Někdy se sice dovedou pěkně handrkovat, ale i to dává pořadu jeho šťávu a jedinečnost. Prostřeno je navíc také skvělým zdrojem inspirace třeba i právě pro vaší kuchyni. Rozhodně tak neváhejte a Prostředno si pusťte, navíc když to nyní můžete udělat tak jednoduše a pohodlně online na internetu z archivu iprima.cz (nebo také prima play chcete-li). Přejeme vám příjemnou zábavu!