Jídelníček z pořadu jste to co jíte

Máte rádi oblíbený pořad TV Prima Jste to co jíte s doktorkou Kateřina Cajthamlovou? Pokud ano, tak pro vás budou jistě zajímavou inspirací jídelníčky z tohoto pořadu, podle kterých se můžete sami řídit a tak žít zdravěji a třeba i sami něco zhubnout. Já osobně si myslím, že tohle je jeden z mála pořadů, který… Pokračování…

Máte rádi oblíbený pořad TV Prima Jste to co jíte s doktorkou Kateřina Cajthamlovou? Pokud ano, tak pro vás budou jistě zajímavou inspirací jídelníčky z tohoto pořadu, podle kterých se můžete sami řídit a tak žít zdravěji a třeba i sami něco zhubnout. Já osobně si myslím, že tohle je jeden z mála pořadů, který má opravdu velký smysl. Protože je nejenom zábavný, ale hlavně poučný a otvírá oči. Doktorka Kateřina Cajthamlová je jedna u osob, která se konečně začala zabývat obezitou našeho národa a řeší jej radikálně.

Dříve se tvrdilo, že Češky jsou krásná děvčata… No a já musím říct, že už to dávno není pravda.. Naše ženy jsou přecpané samými mcdonaldy a fastfoody a pak chudinky brečí za to jak vypadají. Tento pořad je tomu důkazem a ja nevidím důvod proč tomu nevěřit. není to žádná mediální fikce, ale tvrdá skutečnost, že náš národ degeneruje. A díky za každého takového člověka jako je Kateřina Cajthamlová. Protože právě takové osobnosti snad dokážou národ probudit z oné letargie a neustálé konzumace natalitních potravin.