Hotel Paradise zamyšlení o reality show

Hotel Paradise je nová a neotřelá reality show na které spolupracuje česká televize Prima a Slovenská Joj. A co, že v pořadu jde? Tak samozřejmě se především jedná o reality show toho nejtvrdšího zrna, takže kdo má rád spousty zvratů, tak bude opravdu spokojen. Soutěž se koná v Dominikánské republice na ostrově La Española. Právě… Pokračování…

Hotel Paradise je nová a neotřelá reality show na které spolupracuje česká televize Prima a Slovenská Joj. A co, že v pořadu jde? Tak samozřejmě se především jedná o reality show toho nejtvrdšího zrna, takže kdo má rád spousty zvratů, tak bude opravdu spokojen. Soutěž se koná v Dominikánské republice na ostrově La Española. Právě zde je luxusní hotel s kompletním servisem. Soutěžící zde musí vydržet až tři měsíce, které naplní dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.

Skupina pěti žen a pěti mužů zde bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Každý týden přitom přichází jeden nový hráč, který může pěkně zamíchat karty. Ani ráj samozřejmě netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč). Naopak kdo si nedokáže najít protějšek, tak ten ze show okamžitě letí. Přejeme vám příjemnou zábavu.