Kriminálka Anděl (IV) 5. díl – online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl IV. 5. díl je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát právě s námi aktuální epizodu oblíbeného detektivního seriálu, jenž nese název „Krev a benzín”. Dnes se bude opět řešit případ vraždy. Obětí se stane majitel půjčovny aut. Jeho tělo je nalezeno v jednom z nejluxusnějších vozů, jenž půjčoval ostatním…. Pokračování…

Seriál Kriminálka Anděl IV. 5. díl je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát právě s námi aktuální epizodu oblíbeného detektivního seriálu, jenž nese název „Krev a benzín”. Dnes se bude opět řešit případ vraždy. Obětí se stane majitel půjčovny aut. Jeho tělo je nalezeno v jednom z nejluxusnějších vozů, jenž půjčoval ostatním. Pro něj se však bohužel automobil stal tím, který ho odvezl na onen svět.

Pro všechny fanoušky kvalitních detektivek tady máme další pokračování oblíbené Kriminálky Anděl čtvrté řady z roku 2014. Náš oblíbený detektivní seriál z produkce televize Nova pokračuje dalším dílem. Tati epizoda měla svojí premiéru v neděli 28. září 2014 v hlavním vysílacím čase. Vy si jí však můžete pustit u nás naprosto pohodlně, zdarma a online kdykoliv jenom budete chtít. Video s tímto detektivním seriálem jsme pro vás nahráli na internet jenom chvíli po jeho oficiální televizní premiéře.

Kriminálka Anděl IV. 5. díl

Určitě jste už ale netrpělivý na dnešní příběh Kriminálky Anděl IV. My vás samozřejmě nechceme napínat déle, než je nutné a tak bychom vám zde chtěli představit podrobnosti o aktuálním příběhu.

Všechno začíná v jedné na první pohled obyčejné pražské autopůjčovně. Ta má širokou nabídku vozů mezi kterými jsou i luxusní auta. Jedno takové si půjčí i jeden prominentní právník. Toho však čeká hodně nepříjemné překvapení, protože si veze ještě jednoho spolupasažéra navíc přímo v kufru. To mu už je to ale naprosto jedno, protože je mrtvý. Obětí je přímo majitel celé autopůjčovny.

Dnešní díl se vysílal v premiéře 28. září 2014.

Případ je opravdu obrovskou záhadou. Areál půjčovny je opravdu dobře zabezpečený, takže dostat se do něj nepozorovaně se zdá téměř nemožné. To kriminalistům opravdu zásadně stěžuje celé pátrání. Na druhou stranu by to mohlo být i určité vodítko k potencionálnímu pachateli.

Hlavní podezřelý jsou hned od začátku dva a případ vypadá poměrně jasně. Stačí jenom rozhodnout, kdo z nich je onen skutečný pachatel. Oba dva měli ostatně výborný motiv čin spáchat. První podezřelým je bývalý spolumajitel autopůjčovny, který se ale nepohodl se svým obchodním partnerem, načež ten se vydal na samostatnou podnikatelskou dráhu. Nevraživost z této křivdy je v tomto chlapovi dobře cítit dodnes. Druhým podezřelým je mechanik půjčovny. Jak se ukáže, tak právě on vyděl o jistých podivných machinacích s vozy, do které byla půjčovna zapletena. Jak už ale asi tušíte tak nakonec to nebude ani jeden z nich.

Budeme řešit smrt majitele autopůjčovny.

To je ve zkratce příběh 5. dílu Kriminálky Anděl IV. série, který vám přinášíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si právě tuto epizodu pustit s námi online. Přímo zde si můžete video s tímto dílem pustit opravdu jednoduše a kdykoliv se vám jenom bude chtít. Jenom připomínáme, že v televizi tato epizoda běžela poprvé v neděli 28. září 2014. To je ve zkratce asi tak všechno co jsme vám chtěli říci.

Začátek vypadá nevinně.

Náš názor na Kriminálka Anděl (IV) 5. díl

Pátý díl Kriminálky Anděl se opět hodně povedl. To je ta asi základní informace, kterou vám musíme dát. Opět nás čeká napínavý díl se strastiplným policejním vyšetřováním. Tento případ vraždy vypadá na první pohled možná docela jasně, ale naši pražští detektivové se nad ním ještě docela hodně zapotí. Každopádně se tvůrcům seriálu podařilo natočit opravdu překvapivou epizodu, ve které nebude chybět ani akce, ani poctivá detektivní práce. Režisérem této epizody se stal Jiří Chlumský. Ten na režisérské stoličce odvedl opravdu poctivý kus práce a podařilo se mu dát dohromady seriál, který opravdu ladí dohromady a poskytne solidní zábavu na jeden nudný večer. Za nás tedy dáváme 5. dílu Kriminálky Anděl VI. – Krev a benzín kladné hodnocení a určitě vám právě tento díl můžeme doporučit online ke shlédnutí. Třeba právě s námi na této webové stránce. Věříme, že se rozhodně nudit nebudete.