Nevinné lži – Pod hladinou (28. 9. 2014) online ke shlédnutí

Další film z cyklu Nevinné lži je tady, ten dnešní se jmenuje Pod hladinou. Je to poutavý příběh ženy, která se ještě necítí být matkou, ačkoliv jí její okolí do této role intenzivně tlačí. Film se vysílal na ČT 1 v neděli 28. 9. 2014. Režisérkou a scénáristkou snímku se stala Alice Nellis, která patří… Pokračování…

Další film z cyklu Nevinné lži je tady, ten dnešní se jmenuje Pod hladinou. Je to poutavý příběh ženy, která se ještě necítí být matkou, ačkoliv jí její okolí do této role intenzivně tlačí. Film se vysílal na ČT 1 v neděli 28. 9. 2014. Režisérkou a scénáristkou snímku se stala Alice Nellis, která patří k předním českým filmovým tvůrcům. Podařilo se jí natočit opravdu zajímavý a komplikovaný příběh ze současnosti, které dokáže v mnohém zaujmout.

Pro všechny fanoušky zajímavých dramatických filmů tady máme další opravdu zajímavý kus. Je to film z cyklu Nevinné lži produkovaného Českou televizí. Název filmu zní Pod hladinou a patří do první řady této série, která se vysílala na začátku roku 2013. Naposledy pak tento hodně zajímavý snímek běžel v televizi 28. září 2014. Opět se můžete těšit na strhující příběh, který ukazuje jedno drobnou lež, která nabobtnává do obrovských rozměrů. Jak málo může zničit život jednomu ale i dalším lidem. To všechno uvidíte v aktuálním pokračování oblíbeného filmového cyklu.

Film Pod hladinou (2013)

Hlavní hrdinkou dnešního dílu bude Eva. Na první pohled spokojená a vyrovnaná žena. Je třicet-pět let. Je krásná a zdravá. Má zajímavou práci, které se chtěla vždycky věnovat. Zároveň jí ale vždycky zbude dost času i pro sebe. Kromě toho má také starostlivého a hodného manžela. Na první pohled opravdu idylka. Evě nic nechybí. Jenže čím dál více jejich kamarádek, ale i naprosto cizích žen v okolích rodí děti. Babyboom se pomalu začíná stávat nesnesitelným.

Eva hledá cestu svým životem.

Všechno je navíc o to horší, že i celé okolí Evy by si přálo, aby i ona konečně měla nějakého potomka. Manžel na Evu opravdu už tlačí a vymýšlí způsoby jak co nejlépe a nejrychleji otěhotnět. Stejně tak Evy matka by z vnoučátka měla určitě velkou radost. Eva na oko dělá, že by to také tak chtěla. Ve skutečnosti se ale cítí naprosto jinak. Po miminku vůbec netouží.

Evy matka by také chtěla už vnouče.

Problém Evy je, že se absolutně necítí být připravena na roli matky. Není si vůbec jistá, jestli by něco takového dokázala. Vidí jenom ten neustálý zápřah po celých dvacet čtyři hodin. Sama se přitom ve svých pětatřiceti necítí vyzrále. Celý její osobní situace dojde až do takové absurdity, že se naoko snaží otěhotnět, ale ve skutečnosti potají polyká antikoncepční pilulky. Má z toho sice své výčitky a ví jakou bolest a nejistotu přináší svému okolí, ale ona to prostě nedokáže cítit jinak.

Život Evy se ale po čase znovu pořádně a nečekaně zamotá. Najde totiž muže, který jí začne opravdu imponovat. Je to láska na první pohled. Brzy si s ním prožije vášnivý románek, který je úplně jiný, než byl kdy vztah s jejím manžel. Rázem se zdá, že může být všechno přeci jenom jinak. To co bylo dříve nepředstavitelné jde najednou s naprostou lehkostí.

Vztah Evy a jejího terapeuta se postupně mění.

Co je ale za změnou Evina chování? A kde si vlastně vypěstovala takový odpor k dětem? Kde se v ní bere ta nejistota? Eva už si nemůže dál lhát a to ani sobě. Je to přeci jenom až moc vyčerpávající. Jak to ale nakonec dopadne? Podaří se Evě nalézt cestu ven z této slepé ulice?

To už můžete zjistit sami ve filmu Nevinné lži – Pod hladinou, který v televizi běžel v neděli 28. září 2014. Právě tento snímek jsme pro vás přichystali ve skvělé kvalitě online ke shlédnutí. S námi si můžete toto zajímavé drama za života pustit naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Pevně věříme, že to bude stát za to a vy s filmem prožijete opravdu příjemné chvíle.

Jak to celé dopadne? Bude nakonec Eva chtít dítě?