Ordinace v růžové zahradě 515. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový a aktuální 515. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A o čem budou dnešní napínavé příběhy? Mirka chce opustit nejenom Mázla, ale i celou nemocnici. Gábina začíná mít jisté podezření. Jirka už nechce mít nic společného s Rudovským. To všechno a mnohem více uvidíte už ve vaší oblíbené Ordinaci z… Pokračování…

Online ke shlédnutí nový a aktuální 515. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A o čem budou dnešní napínavé příběhy? Mirka chce opustit nejenom Mázla, ale i celou nemocnici. Gábina začíná mít jisté podezření. Jirka už nechce mít nic společného s Rudovským. To všechno a mnohem více uvidíte už ve vaší oblíbené Ordinaci z úterý 23. září 2014, kterou si můžete naprosto jednoduše pustit online ke shlédnutí, přímo zde na této webové stránce.

Právě pro vás tady máme aktuální pokračování oblíbené Ordinace. Tento dramatický seriál ze života je tady se zbrusu novým pokračováním, které jak věříme shlédnete s nadšením od začátku do konce. Dnešní epizoda se myslím velmi povedla a přinese opravdu hutnou porci napínavých příběhů. Občas budou dojemné, občas dramatické, jindy úsměvné, ale vždycky naprosto autentické a plné emocí. Mnohé z událostí, které se stanou v Ordinaci by se velmi snadno mohli stát i vám. Je dobré, abyste to věděli. A třeba vás i příběhy z Ordinace poučí. A jaké to budou konkrétně v tomto nejnovějším 515. dílu Růžovky?

Ordinace v růžové zahradě 515. díl

Mirka řeší těžké životní volbu. Čestmír jí řekl, že další dítě rozhodně nechce a to ať už své tak adoptované. Zároveň jí řekl, jak se pro něj celý jejich vztah má. Mirka je tak vlastně postavena před jedno velké dilema. Musí se rozhodnout zda je pro ní důležitější Čestmír a nebo malý Mireček. Přičemž vztah s Čestmírem má nejasnou budoucnost. Ale starat se o hluchého chlapce také nebude vůbec jednoduché. Na druhou stranu právě toto rozmýšlení Mirku nasměruje k tomu, co by si opravdu přála dělat. Chtěla by se starat o opuštěné miminka s podobným osudem jako má Mireček. velmi vážně proto zvažuje, že se vzdá své práce a nastoupí v kojeneckém ústavu.

Některá životní rozhodnutí jsou komplikovaná.

Jirka se dozvídá další podrobnosti o byznysu Rudovského. Je to opravdu nechutné. Je to daleko horší, než v Jirkových nejhorších představách. Dokonce i on sám si vyčítá, že má svůj podíl na všem tom utrpení Rudovského obětí, včetně té mladé ruské dívky, jejichž smrtelná nehoda byla tak hezky narafičena. Jirka je odhodlaný, že už pro Rudovského dělat nebude. Jenže dá se vůbec z tohoto druhu podnikání takto jednoduše vystoupit?

Čestmír Mázl při rodinné snídani.

Gábina se dozví, že její manžel Petr odmítá mluvit s doktorkou Andreu Blechovou. Přijde jí to hodně divné. Hanák pro ni navíc nemá žádnou použitelnou odpověď. Gábina se tedy začne pídit sama na vlastní pěst. První koho v nemocnici potká je Babeta, které se také hned zeptá co se s Petr děje. Babeta ještě společně se Simonou se snaží celou situaci zazdít. Přesvědčí tak Gábinu, že je to kvůli vážné lékařské chybě, kterou doktorka Blechová dříve udělala. Gábina je z toho pěkně vyvedená z míry, protože si myslela, že je Andrea dobrá doktorka. Tato lež od Babety si ale brzy začne žít svým vlastním životem. Gábina se totiž o ní podělí s pár dalšími lidmi. Rázem má tuto informaci celý nemocnice a pověst doktorky Blechové je vážně narušena. Když se to dozví samotná Andrea tak je hodně naštvaná. Všechno jde taky hezky pěkně Hanákovi vytmavit.

Zdena si není úplně jistá, zda je Strnad otcem jejího dítěte. Přitom ale potřebuje stoprocentně vědět, zda je to pravda. Po tom co Strnad přijel do Kamenice je dost pravděpodobné, že se bude dožadovat více styku s Toníkem. Možná by ho mohl chtít získat i do své péče. Kdyby ale nebyl jeho skutečným biologickým otcem, tak by to pro Zdenu byla mocná zbraň. Jenže pro to, aby to mohla Zdena dokázat potřebuje nutně vzorek DNA. Teď se jí navíc nabízí možnost jak ho získat tak, aby se Strnad o ničem nedozvěděl. Vzorek má totiž tajně odebrat David při rutinním chirurgickém zákroku. Tomu se to ani trochu nezamlouvá, ale Zdena na něj tlačí tak dlouho, až nakonec souhlasí. Jenže kolem se stále ochomýtá i Bobo Švarc, který pevně větří svou příležitost.

Bobo Švarc vždy s úsměvem.

Nový díl Ordinace přináší víc otázek než odpovědí, přesto se v něm děj vyvine velmi zajímavým a neočekávaným směrem. Zkrátka a jasně bude to hodně zajímavá epizoda, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Určitě se o ní bude ještě dlouho mluvit. Právě proto jsme si nachystali tento 515. díl online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video jsme se nahráli ve skvělé kvalitě a to navíc ještě před oficiální televizní premiérou celého seriálu. Nyní tedy i vy máte tu jedinečnou možnost i novou Ordinaci pustit pohodlně a bez reklam.

Čas na dobrou zprávu je vždycky.

Náš názor na 515. díl Ordinace v růžové zahradě

Dnešní epizoda Ordinace bude opět hodně zajímavá a povedená. Těch událostí, co se v ní odehraje bude opravdová spousta. Je jasné, že třeba Gábina už není daleko od momentu, kdy odhalí jak je to s nevěrou jejího manžela. Mirka možná brzy ze seriálu zmizí na dobro. A hodně zajímavé je i drama a nejistota, kterou prožívá rodina Suchých. Jinak po technické stránce opět není moc co vytknout. Kamera, střih, scéna všechno sedí jak má. I nejnovějšímu pokračování Růžovky tak musíme dát jednoznačně palec nahoru.

Další informace o seriálu naleznete na jeho oficiálních webových stránkách.