13. komnata Michala Hrůzy – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí dokument 13. komnata Michala Hrůzy. Pojďte si s námi přehrát online zajímavý životopisný dokument o zpěvákovi Michalovi Hrůzovi. Tento zajímavý snímek se v televizi vysílal v pátek 13. října 2014. Vy si ho však můžete pustit s námi pohodlně a zdarma. Michal Hrůza nám ukáže jednu ze svých etap života, na kterou… Pokračování…

Online ke shlédnutí dokument 13. komnata Michala Hrůzy. Pojďte si s námi přehrát online zajímavý životopisný dokument o zpěvákovi Michalovi Hrůzovi. Tento zajímavý snímek se v televizi vysílal v pátek 13. října 2014. Vy si ho však můžete pustit s námi pohodlně a zdarma. Michal Hrůza nám ukáže jednu ze svých etap života, na kterou nevzpomíná zrovna s láskou. Celý dokument byl natočený ještě před osudovou rvačkou v Ostravě po které skončil Hrůza na dlouho v nemocnici.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí další pokračování dokumentárního cyklu České televize 13. komnata. Ten ukazuje, že i slavní lidé si museli v život projít mnohými těžkostmi, které je poznamenali a formovali jejich povahu a životní zkušenost. Dnešní díl je věnovaný skvělému zpěvákovi Michalu Hrůzovi. Jeho písničky ať už s jeho kapelami nebo na jeho sólové kariéře vždycky rozdávali radost a porozumění. Sám si ale muset v životě prožít i některými nelehkými životními etapami. Ty ale dokázal překonat a vyšel z nich jako lepší člověk.

13. komnata Michala Hrůzy

Příběh Michalova života byl natočený ještě před vážným zraněním, které utrpěl, když se na Stodolní ulici v Ostravě zastal slabšího. Možná by právě to byla jeho současná nová třináctá komnata nebo možná také ne. Kdo ví, každopádně tento dokument nám odpoví na otázku proč se tak vlastně zachoval. Po shlédnutí Michalova životního příběhu možná poznáte, že on vlastně ani nemohl jinak.
Michal je ročník 1971. Narodil se a vyrůstal v Trutnově. První těžký okamžik přišel, když se v jeho dvanácti letech rodiče rozvedl. On zůstal s matkou a dvěma sestrami sám. Pro matku bylo těžké se starat o tak početnou rodinu. Když tedy přišla příležitost poslat Michala na vojenské gymnázium tak neváhala. Tady bylo o mladého kluka po všech směrech postaráno. V pouhých 14 letech se tak Michal vydal prakticky přes celou republiku do Moravské Třebové. Sám sem nechtěl, ale nic jiného mu bohužel nezbývalo.

Michal Hrůza bude vzpomínat na studium na vojenském gymnáziu.

Režim ve škole byl opravdu tuhý. V některých momentech až krutý. Disciplína, která zde byla vyžadována hraničila až se šikanou. Vojenský režim si opravdu nic nezadal s kasárnami. Celá situace dokonce došla tak daleko, že přišlo období, kdy Michal ani nesměl opustit brány školy a to celých půl roku. Vojenští velitelé zde byly pány a neváhali své žáky drilovat, jakoby šlo o dospělé vojáky. Kdyby Michal mohl, tak by odsud samozřejmě hned vypadl, ale tady nebyla jiná alternativa.

Michal je opravdu skvělým zpěvákem.

Brzy si alespoň našel své útočiště v hudbě. To bylo to jediné co zde mohl svobodně dělat. Jediná forma rebelství, která mu mohla projít. Michal se ponořil do hraní. Možná mu i zachránilo život, protože jenom právě díky muzice dokázal toto fádní peklo překonat. Všechno ostatní mu ale samozřejmě bylo naprosto cizí. Právě zde na vojenském gymnáziu se ale naučil pořádně hrát na kytaru i další nástroje a společně se svými kamarády založil také první opravdovou kapelu.

Právě tato mezní zkušenost Michala Hrůzu poznamenala na celý život. Nejenom v tom, že se na oné stodolní zastal slabšího, ale i v jeho velmi úspěšné hudební kariéře. Je až s podivem co všechno už dokázal. Založil a vedl velmi úspěšnou kapelu Ready Kirken, se kterou vydal pět desek. Pro Anetu Langerovou složil dnes super úspěšnou píseň Voda živá, jež se stala hitem roku mezi roky 2005 a 2006 opravdovým hitem. Dál natočil chytlavou úvodní píseň „Evo” pro televizní seriál Vyprávěj. Na kontě má i několik filmů jako například Lidice nebo Martin a Venuše. To všechno jsou jenom střípky z jeho dlouhé a velmi úspěšné hudební kariéry. Michal je tedy slavný nejenom jako zpěvák, ale i jako skladatel hudby. Jeho inspirativní život rozhodně stojí alespoň za krátké zastavení.
Dokument 13. komnata Michala Hrůzy si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Jenom pro vás jsme přichystali tento povedený dokument ke shlédnutí na pouhých pár kliknutí myši. Pojďte si ho pustit.

S kapelou Ready Kirken dobyl Česko.

Náš názor na 13. komnata Michala Hrůzy

Jedná se o velmi silný a dokument se zajímavým lidským příběhem. Michal Hrůza je opravdu zajímavá osobnost. Exkurze na vojenské gymnázium po letech bude také velmi obohacující nejenom pro Michala, ale i pro nás. Za tento díl seriálu tedy musíme dát palec nahoru. Opravdu vám můžeme tuto epizodu jedině doporučit a věříme, že se u něj budete dobře bavit. Michalův příběh je hodný následování. Ačkoliv se kritické události ohledně potyčky na stodolní odehráli až po natočení dokumentu, tak je tvůrci ještě stihli ke svému seriálu přidat i s doprovodným komentářem. Tím víc vynikne životní poselství i příběh Michala Hrůzy.

Tvrdý režim Michala hodně štval.