Vinaři 9. díl online ke shlédnutí

Seriál Vinaři 9. díl k přehrání přes internet. Zbrusu nové pokračování Vinařů už je tady pro vás připravené online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit tento skvělý seriál z produkce televize Prima Family. Dnešní desátá epizoda se v premiéře vysílala v neděli 24. října 2014. Vy si jí však i díky nám můžete pustit… Pokračování…

Seriál Vinaři 9. díl k přehrání přes internet. Zbrusu nové pokračování Vinařů už je tady pro vás připravené online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit tento skvělý seriál z produkce televize Prima Family. Dnešní desátá epizoda se v premiéře vysílala v neděli 24. října 2014. Vy si jí však i díky nám můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít. Jenom tak pro zajímavost dodáváme i název dnešní epizoda, který zní „Bomba”. A snad vám opravdu nemusíme napovídat, že právě v dnešním díle bude velmi veselo. I když to tedy celé začne docela smutně.

Vážení přátelé dobrého vína a seriálu Vinaři. Pevně věříme, že jste nezabloudili. Pokud si chcete pustit nový letní seriál Vinaři 9.díl televize Prima, tak vás můžeme ubezpečit, že jste na té správné webové stránce. Dnešní díl bude „Bomba” a to doslova! Jedna taková nevybuchlá se totiž najde přímo uprostřed vinice statkáře Františka Vlčka. Jak už asi tušíte, tak je to pořádná šlamastika. Díky nám ale u toho můžete být i vy. Pevně věříme, že této jedinečné šance využijete. Třeba právě hned teď. Přehrajte si nové Vinaře online!

Nové pokračování Vinařů je tady!

A o čem bude příběh dnešního dílu? Tak především i na Moravě se začíná blížit podzim. Je tak čas na tradiční slavnost, která se jmenuje „zarážání hory“. A co v ní půjde? Pokud jste o ní ještě neslyšeli, tak jde vlastně o slavnostní se loučení s vinohradnickou sezónou. Celá tato akce spočívá v tom, že se symbolicky zamknou vinice a od té chvíle se na nich už nesmí pracovat. Skutečně se nic nesmí dělat a to až do dalšího roku.

vinari_9_dil_b

Každoročně je to velká a prestižní událost na které se sejde celá vesnice. Není se tak čemu divit, že každý chce, aby se zarážání konalo právě u něj. Starosta Olin rozhodl, že letos to bude u Františka. Jenže to se mnohým obyvatelům vsi moc nelíbí. Přeci jenom jsou oba dva v příbuzenském poměru, takže to mnozí nevidí jako férové. Hlavně Bedřich je uražený, protože si myslí, že letos byl na řadě právě on. A jeho vinice a vinařství jsou přeci těmi nejlepšími v celých Křeticích, takže si to jednoznačně zaslouží.

Bedřich se tedy rozhodne, že se celé akce nezúčastní. To však neznamená, že by jenom seděl doma někde v koutě. V hlavě se mu zrodí geniální myšlenka jak se pomstít. Co takhle unést starostu! A jak to vymyslí, tak to také udělá. Nakonec tedy zorganizuje velkou obecní vzpouru a starosta bude za své nekalé jednání uvězněn.

Farář Tomica domlouvá Pavlíčkovi.

Jenže to že se bude slavnost konat ještě není vůbec jisté. Provozní Hřebec s Františkem už už připravují oslavu, když objeví, že uprostřed vinohradu se podařilo vyhrabat bombu z druhé světové války. Teď mají dilema co s ní? Když zavolají pyrotechnika, tak se nestihne oslava. Na druhou stranu když proběhne slavnost, tak už na vinohrady nebude nikdo moci vstoupit. No a teď babo raď jak se má člověk zachovat. Po zralé úvaze se nakonec Vlček rozhodne zarážání uspořádat. Jenže během slavnosti se na bombu přeci jenom přijde.

Důležitou roli v dnešním dílu bude mít i koza Terazka od vinaře Fuksy. Právě ona dostane zodpovědnou úlohu zamknout vinohrad. Zarážání se totiž provádí vyhnáním kozy skrz vinohrad. Koza je totiž symbol ďábla, který se musí zahnat. I když u čerstvé matky Terezky to zřejmě nebude tak žhavé. Vinař Fuksa to ale vidí jako vítané rozptýlení pro svojí hodnou kozičku. A kdyby byla nervózní, tak jí dá sem tam loknou i trochy toho lahodného moku. To ostatně moc dobře ví i farář Tomica, který s tím opravdu hrubě nesouhlasí. Skrz Pavlíčka se tak snaží Fuksovi domluvit, ten ho ale v tomto směru vůbec neposlouchá. Ostatně sám zastává názor, že chudák koza má kvůli svým potomkům nervy na huntě. No a snad se nebudete zlobit, když vám prozradíme, že je to nakonec právě kozenka Tereza, kdo vyčmuchá nevybuchlou bombu.

Co si jenom počít s bombou uprostřed vinohradu?

To je ve zkratce asi vše hlavní co nás v dnešním pokračování Vinařů 9. díl čeká. Samozřejmě toho bude ještě daleko více. Na slavnosti se totiž sejde celá vesnice ať už dopadne jak dopadne. A kdo ví, třeba to nakonec nebude ani tak zlé. Dnešní díl je také věnovaný hodně zajímavé odrůdě vinné révy jménem „Irsai Oliver”. Ta pochází z Maďarska a hlavně vinař Fuksa jí má za velmi oblíbenou. Vyrábí z ní výborný burčák. Jinak video s tímto dílem Vinařů si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Oblíbený seriál jsme pro vás připravili na pouhých pár kliknutí myši a vy si ho tak budete moci vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. U nás je to samozřejmě naprosto pohodlné a bez reklam.

Všechno to vyčenichá koza Terezka.

Náš názor na seriál Vinaři 9. díl

Co říci k dalšímu pokračování Vinařů? Snad jenom že se opravdu povedlo. I tento díl bude stát za to a režisérovi Vojtěchovi Moravcovi za něj patří obrovské poděkování. Vinaři jsou zkrátka skvělý seriál, který nešetří humorem a zajímavými situacemi. Nápad s bombou byl opravdu originální a je vidět, že i venkované se k takovému problému dokážou postavit čelem. Obzvláště pokud se jedná právě o moravské vinaře. Dnešní díl tak bude opět doslova kypět pohodou a zajímavými situacemi. Po technické stránce byla tato epizoda opět zpracována doslova bravurně a myslíme, že jí opravdu není moc co vytknout. Kamera, zvuk, střih, zkrátka všechno funguje tak jak má. My jsme opravdu nesmírně rádi, že se o ní přímo zde můžeme s vámi podělit.

Další informace o seriálu získáte také na jeho oficiální webové stránce www.iprima.cz/vinari.