Život a doba soudce A. K. 9. díl online ke shlédnutí

Seriál Život a doba soudce A. K. 9. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet další pokračování oblíbeného dramatického seriálu České televize. Právě ten dnešní díl měl svojí televizní premiéru v pondělí 27. října 2014. Epizoda nese název „Kladivo na důchodce” a díky nám můžete být u ní právě i vy. Tento díl… Pokračování…

Seriál Život a doba soudce A. K. 9. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet další pokračování oblíbeného dramatického seriálu České televize. Právě ten dnešní díl měl svojí televizní premiéru v pondělí 27. října 2014. Epizoda nese název „Kladivo na důchodce” a díky nám můžete být u ní právě i vy. Tento díl pro vás máme online ke shlédnutí na této webové stránce. Dnešní epizoda bude věnována fenoménu podvodných prodejních akcí na seniory.

Život a doba soudce A. K. pokračuje novým devátým dílem. Opět nás čeká napínavá podívaná. A to nejenom v soudní síni, ale také náhled do života soudce Adama Klose. Dnešní díl bude hodně zajímavý a musíme uznat, že nás opravdu zaujal. Doufáme, že i vy na něj budete mít podobný názor a právě proto jsme tuto epizodu připravili pro vás online ke shlédnutí na této webové stránce. Nahráli jsme pro vás video s tímto pokračováním a to ve výborné kvalitě a jenom záhy po oficiální premiéře v České televizi.

Život a doba soudce A. K. 9. díl

Začneme od dění v soudní síni. Dnešní příběh totiž bude popisovat známý fenomén takzvaných předváděcích akcí, kde takzvaní „šmejdi” provádí nepřiměřený nátlak na seniory. Jeden z takových se dostal i před soudce Adama Klose. Je to případ staré paní, která odmítla zaplatit zboží zakoupené na jedné přesně takové akci. Paní se brání tím, že jí to vlastně celé bylo vnuceno a ona o toto zboží nemá vůbec žádný zájem.

Adam konečně zjistí, kdo je onen vyděrač.

Jenže je tu i protistrana, která má také své dobré argumenty a může doložit důkazy, že žena zakoupené zboží skutečně chtěla a dokonce ho odebrala. Kdo koho tedy okradl? Jedná se tedy o velmi složitý spor, který je rozhodnout mnohem těžší, než se na první pohled zdá. Adam se do toho bude muset pořádně vynořit, aby se v záplavě velkých emocí dostal k nevyvratitelným faktům, které mu pomohou se rozhodnout alespoň trochu správně. Výpověď paní o průběhu akce je šokující. Přesto je velmi dobře poznat, že obě strany balancují nad propastí a do značné míry fabulují, jenom aby si pro sebe zajistili co největší prospěch.

Adam to občas rozhodně nemá lehké.

Tento případ Adam rozhodně na stůl nechtěl a není mu vůbec příjemné rozhodovat. Je to totiž přesně ten typ sporu, který je na hraně. Chování prodejců je sice neetické, ale často naprosto podle zákonů. To naivní staří lidé se velmi často chytají sami do jejich sítí a svým škubáním se v nich ještě pevněji uvězňují. Adam by už konečně měl rád tento případ za sebou, ale bohužel to obnáší i vynesení konečného rozhodnutí, které nebude příjemné jistě pro nikoho.

Kromě toho Adam řeší i své osobní problémy. Konečně se podařilo pokročit s hledáním tajemného vyděrače, který mu tak dlouho znepříjemňoval život. Nyní je tedy už jeho identita konečně známá. Jenže je otázka, jestli ho nechat zatknout. Neví se přeci jenom ještě to nejdůležitější a to proč to vlastně dělal. A co dalšího za tím vlastně stojí. Navíc se objevují nejasnosti, že si anonym posílá své vzkazy na špatnou adresu. Stejné jméno má přeci i Adamův otec, který nyní pracuje na ústavním soudu. I on si během své dlouhé kariéry udělal obrovskou spoustu nepřátel, kteří by se mu jistě velmi rádi pomstili.

Některé případy jsou osobnější, než jiné.

To je dění nového 9. dílu seriálu Život a doba soudce A. K. Právě tuto epizodu jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Máme pro vás video ve výborné kvalitě. Dnešní díl se v televizi vysílal v pondělí 27. 10. 2014. Vy se však o premiéru moc starat nemusíte. Je úplně jedno pokud jste váš oblíbený seriál zmeškali. Přímo zde na této webové stránce si ho totiž můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Epizodu jsme pro vás připravil na pouhých pár kliknutí myši, tak aby to pro vás bylo naprosto pohodlné a jednoduché. Co více si jenom můžete přát? Snad už jsme na nic jiného nezapoměli.

V soudní síni je Adam jako doma.

Náš názor na seriál Život a doba soudce A. K. 9. díl

Život a doba soudce A. K. je opravdu skvělý a povedený dramatický seriál. My máme opravdu obrovskou radost, že se o něj můžeme podělit s vámi. Právě proto jsme vám nachystali tento devátý díl online ke shlédnutí. Trio výborných českých režisérů B. Sláma, R. Špaček a R. Sedláček odvádí na seriálu opravdu skvělou práci. I dnešní díl má spád. Přinese zajímavý soudní případ, stejně jako další malé rozuzlení příběhů Adamova života. Nová dějová linie nás opět zavádí k Adamovu otci a ukazuje to, že do jakkoliv prominentního postavení se Adam dostal, tak to v životě neměl vůbec nikdy lehké. Každopádně o to více strhující a zajímavější případ na nás dnes čeká.