Kriminálka Anděl 4. řada – 10. díl online ke shlédnutí

Seriál Kriminálka Anděl IV. 10. díl televize Nova na vás čeká online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma video s touto zbrusu novou epizodou. Tento díl jsme si připravili exkluzivně pro vás. Název dnešního dílu je „Boxer” a v televizi se vysílal v neděli 2. listopadu 2014. Tentokrát budeme řešit úmrtí mladého boxera. Jenže tato smrt… Pokračování…

Seriál Kriminálka Anděl IV. 10. díl televize Nova na vás čeká online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma video s touto zbrusu novou epizodou. Tento díl jsme si připravili exkluzivně pro vás. Název dnešního dílu je „Boxer” a v televizi se vysílal v neděli 2. listopadu 2014. Tentokrát budeme řešit úmrtí mladého boxera. Jenže tato smrt vede k dalším zločinů. Jak to vypadá, tak někdo fixloval boxerské zápasy. V těchto podvodech jde o opravdu velké peníze, ale možná i o něco daleko většího.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí nejnovější epizodu seriálu Kriminálka Anděl 4. řada 10. díl. Nahráli jsme jí záhy po oficiální televizní premiéře 2. 11. 2014. Vy si tedy nyní můžete dopřát tento díl s námi přes internet. Právě díky celosvětové počítačové síti si můžete tuto epizodu pustit kdykoliv jenom budete chtít. Všechno je to naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte do toho s námi! Ale dost slibování a pojďme se nejdříve podívat na obsah dnešního dílu.

Budeme řešit velmi nečekanou smrt úspěšného sportovce. Obětí se stal boxer Mácha. Ten umřel za podezřelých okolností a i když to na první pohled nevypadá na vraždu, tak se tímto případem přesto musí kriminálka zabývat. Boxer se jmenoval Milan Mácha. Jako vrcholový sportovec byl samozřejmě ve výborné zdravotní kondici. A rozhodně to nebyl ani špatný boxer. Dokonce by se dalo říci, že patřil spíše k těm lepším. A co vlastně mladého boxera skolilo? Podle důkazů to byl alergický záchvat. Podezřelé je, že předtím absolvoval náročný zápas, a to naprosto bez problémů.

Pro kriminalisty z Andělu to vypadá jako rutinní případ, který musí jenom z povinnosti prošetřit. Už se těší, jak případ rychle uzavřou, jenže jak se ukáže, tak to ve skutečnosti nebude tak jednoduché. Za celým případem je něco víc. Vyšetřovatelé naleznou další stopy, které je neomylně vedou ke zjištění, že Mácha byl nějakým způsobem zapletený v podvodných sázkách. V těch se točí miliony korun. Není se čemu divit, že člověk, který se znelíbí mocné sázkařské mafii, tak musí hned z kola ven. Váhová kategorie, ve které Mácha soupeřil byla tak malá, že opravdu nebyl problém ovlivňovat výsledky zápasů na přání.

Je tak nasnadě, že Mácha rozhodně nezemřel náhodou. Někdo mu k vážnému alergickému záchvatu zcela jistě pomohl. Poslední otázkou ale zůstává, kdo to byl? Pachatelé jistě byly profesionálové a dobře zametly veškeré stopy, které by k nim mohli kdy vést.

Kromě toho i samotná kriminálka má své vlastní problémy. Oliver, který se má v budoucnu stát velitelem si dodělává vysokou školu. Teď ho čeká náročná zkouška, kvůli které se bude muset vydat až do vzdáleného Havířova. Na dočasnou ředitelku Beránkovou tak čeká náročné rozhodování o to, koho vlastně na případ pošle. Nakonec se rozhodne tam nasadit mladého vyšetřovatele Rudu. Je to ještě skutečný zelenáč. Jenže je do detektivní práce náležitě zapáleny, takže se brzy přeci jenom důstojně zhostí své úlohy. Podaří se tedy nakonec tuto zvláštní vraždu rozlousknout? A co zločinecké pozadí podplacených sázek?

Snad se nám podařilo vás alespoň trochu zaujmout. Kriminálka Anděl 4. řada – 10. díl opravdu stojí za to a proto jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí. Neváhejte proto ani chvilku a pojďte si tuto epizodu pustit s námi pohodlně a zdarma. Určitě se u ní budete výborně bavit. Dnešní příběh bude opravdu zajímavý a drsný. Hodně atraktivní je už samotné boxerské prostředí, které má opravdu skvělou atmosféru. Video s tímto dílem pro vás máme v naprosto skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Nyní je tedy už jenom na vás, kdy se rozhodnete si tento díl pustit.

Náš názor na seriál Kriminálka Anděl 10. díl

Nový díl Kriminálky Anděl se opět velmi povedl. Režisér Jaroslav Fuit odvedl opravdu skvělou práci.