Nevinné lži – Hra (9. 11. 2014) online ke shlédnutí

Nový díl z filmového cyklu Nevinné lži ČT 1 je tady. Ten dnešní se jmenuje Hra a bude vyprávět příběh, který se zdá v mnoha ohledech obyčejný, přesto půjde o velkou hrozbu, která může zasáhnout každého z nás. Je to premiérový film, který se v televizi vysílal prvně v neděli 9. listopadu 2014 v hlavním… Pokračování…

Nový díl z filmového cyklu Nevinné lži ČT 1 je tady. Ten dnešní se jmenuje Hra a bude vyprávět příběh, který se zdá v mnoha ohledech obyčejný, přesto půjde o velkou hrozbu, která může zasáhnout každého z nás. Je to premiérový film, který se v televizi vysílal prvně v neděli 9. listopadu 2014 v hlavním vysílacím časem. Opět nás čeká na první pohled drobný, ale přes strhující lidský příběh, jenž pojednává o lži, která přerostla svým autorům přes hlavu.

Na této webové stránce je pro vás připravený online ke shlédnutí zbrusu nové pokračování oblíbeného cyklu České televize. Nevinné lži – Hra tady už na vás čeká online ke shlédnutí. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a rozhodli jsme se vám ho nabídnout přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. My jsme opravdu nesmírně rádi, že jsme u toho mohli být právě my. Video s filmem pro vás máme ve výborné kvalitě a jeho přehrávání je opravdu jednoduché. Doufáme, že už jste na tento nový díl náležitě natěšení, protože přímo zde vám také představíme jeho příběh.

Film Nevinné lži - Hra z 9. listopadu 2014.

Hra je příběh jedné sociální počítačové hry, která se s určitými hráči může změnit na velmi nebezpečný sociální experiment. Virtuální zloba se velmi rychle může změnit i ve skutečnou bolest. Na vlastní kůži to pozná i Matouš jehož rodina je tímto novodobým fenoménem naplno zasažena. jeho dcera totiž podlehla hře jménem Real Life. Na první pohled obyčejná hra, kde se lidi můžou vydávat za různé postavy a s nimi žít v uvozovkách skutečný život.

Pro Matouše je rodina všechno.

Matoušova dcera právě prochází pubertou. Jako každá holka v jejím věku se cítí trochu ztracená a dezorientovaná v tomto složitém světě. Mění se nejenom její tělo, ale i uvažování. To však nemění nic na tom, že v mnoha ohledech je to stále ještě jenom ta malá nedospělá holka. Neuvědomuje si rizika, které přináší Real Life. Zatímco ona o sobě prozradí klidně všechno, od zájmů, přátel až po to kdo bydlí, tak od lidí na druhé straně se často nedozví vůbec nic.

Na druhé straně se přitom mohou vyskytovat roztodivní lidé. Jedním z nich je i Milan Rázl. Zkrachovalý architekt, který se nedokázal v životě prosadit. Teď si ale našel místo, kde je přeci jenom možné se ukázat v tom nejlepším světle. Navíc zde zužitkuje svou profesi. Ke skutečným domům ho nikdo nepustil, a tak začal Milan projektovat virtuální domy v Real lifu. Je to docela dobrá a klidná práce. Navíc se virtuální peníze dají snadno směnit za ty skutečné, takže je to i celkem solidní živobytí. Pro Milana je navíc Real life opravdovou vášní. Může zde využít své intelektuální převahy i zkušeností. Není se proto ani čemu divit, že mladá holka je pro něj opravdu snadná oběť.

Na druhé straně monitoru čeká zlo.

Matoušova dcera je v úzkých. Její virtuální kamarád si s ní přitom hraje metodou cukru a biče. Nejdříve je na ní hodný a příjemný, aby si získal její důvěru. Když jí ale má, tak jí dovede opakovaně a bez důvodu trýznit. Dojde i na opravdu nechutné virtuální hrátky. Malá holka si to snad ani neuvědomuje, ale ocitla se v pasti jednoho dospělého muže, jehož nezná dokonce ani identitu. Rázl o ní ale ví úplně všechno.

S tímto neviditelným nepřítelem se pustí do křížku i Matouš, jenž si přeje ochránit svou dceru, ale i celou rodinu. Souboj s nepřítelem to není vůbec jednoduchý. Jak má zastavit někoho koho vlastně ani nezná. Ačkoliv je Rázl velmi mazaný pachatel, tak za sebou přeci jenom nechává jisté stopy, kterých se Matouš chytá. Je jasné, že nepřestane, dokud ho neobjeví. Nebude přesto pro něj už příliš pozdě?

V reálném životě je pachatel sám troskou.

To jak to dopadne už se dozvíte ve filmu Hra z cyklu Nevinné lži, jenž pro vás připravili online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete naprosto jednoduše a zdarma pustit tento váš oblíbený seriál. Pevně věříme, že nebudete litovat a čeká na vás opravdu zajímavá a dramatická podívaná. Film měl svojí premiéru na ČT 1 v neděli 9. listopadu 2014. Vy se však na toto datum nemusíte vůbec ohlížet a s námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma.

Hledat virtuálního nepřítele není vůbec jednoduché.

Náš názor na film Nevinné lži Hra

Hra je hodně povedený dramatický film. Je to snímek ze života, který ale přináší velmi originální příběh o současných problémech. Takových příběhů u nás skutečně ještě moc zfilmováno nebylo. Mnoho lidí si zřejmě ani tento druh problémů neuvědomuje, že počítačové hry a sociální sítě mohou zasáhnout do života dětí opravdu velmi nepříjemným až dramatickým způsobem. Film režíroval Peter Bejak společně s Janem Buštou. Velkou zajímavostí je právě jméno druhého režiséra. Ten se podílel na čistě počítačových záběrech, které znázorňují neexistující počítačovou hru. I když inspirace hrou Second life je naprosto zřejmá a tvůrci jí vůbec nezastírají. Do hlavní role byl obsazen Ondřej Vetchý, což už je samo o sobě zárukou skvělého filmového zážitku. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a nabídnout vám právě tento hodně zajímavý a povedený film online. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte se bavit s námi.

Další informace o filmu naleznete na oficiální webové stránce cyklu.