Ordinace v růžové zahradě 523. díl online ke shlédnutí

Ordinace v růžové zahradě 523. díl k přehrání přes internet jenom pro vás. Pojďte si přímo zde přes internet pustit nové pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Dnešní díl měl v televizi premiéru v úterý 21. října 2014. S námi si ho však můžete pustit pohodlně přes internet právě hned teď. Dneska se toho bude dít… Pokračování…

Ordinace v růžové zahradě 523. díl k přehrání přes internet jenom pro vás. Pojďte si přímo zde přes internet pustit nové pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Dnešní díl měl v televizi premiéru v úterý 21. října 2014. S námi si ho však můžete pustit pohodlně přes internet právě hned teď. Dneska se toho bude dít opravdu hodně? Gábina se snaží udržet si přízeň Petra Hanáka. Jirka se konečně rozhodl vylézt ze své ulity a bojovat za záchranu svých přátel. Mázlovi už možná mají hospodyňku.

Na této webové stránce jsme si pro vás připravili video s nejnovějším dílem populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 523. díl. Vězte, že i dnes je o co stát. Nové příběhy Ordinace byste si rozhodně neměli nechat ujít. I dnes vás čeká zábavná podívaná plná mnoha nesmírně zajímavých příběhů ze života. A o čem to vlastně bude? Dávejte dobrý pozor, protože vám to prozradíme. Alespoň si tak můžete udělat předem názor, zda se na tento díl chcete podívat a nebo ne. Název této epizody zní „Už to bude dobrý” a v televizi se vysílala v úterý 21. 10. 2014.

Nová Ordinace v růžové zahradě 523. díl

Ale zpátky k dnešním příběhům. Gábina se stále snaží mít Petra Hanáka pod kontrolou. Pomalu si ho omotává kolem prstu aniž on si to uvědomuje. Dál samozřejmě vesele rozhlašuje informace o jejich svatbě. Čím více lidí to bude vědět, tím bude přeci pro Petra těžší vycouvat. Se svatbou sice souhlasil, ale je na něm na první pohled vidět, že se mu tento krok zrovna moc nezamlouvá. Pokud ale chce Gábina uspět, tak nesmí povolit ani o píď! Situaci jí ale usnadnil odchod Andrey Blechové, která byla její hlavní rivalkou. Dokonce se skoro až zdá, že se Gábina raduje z tíživé životní situace, do které se Andrea dostala.

Jirka bude řešit jak se zachovat.

Mázlovi mají doma konečně pořádnou hospodyňku. Vypadá to, že práci umí zastat tak jak má a přitom nemá žádné problémy ani s Čestmírem ani s Jakubem. Ale jednu vadu na kráse přeci jenom má. Tedy spíše na jejím pracovním nasazení, abychom byly přesní. Nová rodinná „chůva” Dana má totiž obrovské problémy s dodržováním časových termínů. Zkrátka nestíhá dělat to co má v době, kdy to má dělat. Naštěstí má ale sestru. Je to jednovaječné dvojče Jana. Brzy se tak zrodí bláznivý nápad, že se tyto dvě budou v péči o domácnost střídat, což nakonec skutečně udělají. Pozná ale Čestmír nebo Jakub tento handl?

U Mázlů konečně našli vhodnou hospodyňku.

Nakonec nesmíme zapomenout ani na nejdramatičtější příběh dnešního dílu Ordinace v růžové zahradě. A o čem vlastně bude? Jirka se nakonec rozhodl, že už se nebude dál skovávat. Tomáš a Kateřina nemají žádnou jinou naději, než je on sám. Rozhodne se jim tak vydat na pomoc. Je mu úzko z nebezpečí a přesily, která ho čeká, ale přesto je to něco co musí udělat. Na druhou stranu se případem začne konečně zabývat i někdo od policie. Je to nezkorumpovaný komisař Janák. Toho k zájmu dovedlo podezřelé chování jednoho z jeho kolegů, který jak to vypadá se nechal Rudovským podplatit.

To a mnohem více vás už čeká v novém 523. dílu Ordinace v růžové zahradě z 21. října 2014 večer. Právě tuto epizodu jsme pro vás nahráli pohodlně a zdarma ke shlédnutí, tak abyste si jí mohli vychutnat naprosto jednoduše a pohodlně. Co víc byste si mohli jenom přát? Video s tímto dílem pro vás samozřejmě máme ve skvělé obrazové a zvukové kvalitě. Pevně věříme, že si ho tak opravdu užijete. Navíc u nás je to bez otravným reklam, které na oficiálním webu ruší sledování pořadu každých deset minut.

Dnešní díl bud tak trochu i akční.

Náš názor na Ordinaci v růžové zahradě 523. díl

Nová Ordinace je příslibem velmi dobré podívané. Dnešní díl bude po delší době opět trochu víc dramatický a dokonce dojde i na nějaké akční scény v souvislosti s tím, jak bude Jirka zachraňovat své přátele. Samozřejmě se ale dočkáme i na první pohled obyčejných, ale přesto nesmírně zajímavých momentů ze života. My jsme opravdu nesmírně rádi, že můžeme být u toho a s námi vy. To je ostatně také důvod, proč jsme si toto nejnovější pokračování Ordinace pro vás připravili zdarma ke shlédnutí. Dnešní epizodu režírovala Jana Rezková, které se podařilo natočit po všech stránkách povedený a zábavný díl, za což jí patří naše velké poděkování. Po stránce obrazu i zvuku se skutečně opět jedná o velmi hezkou epizodu, které není moc co vytknout. Víc už k tomu asi nemáme moc co říci. Tento díl Růžovky se zkrátka povedl a vy si ho určitě pusťte!

Více naleznete také na profilu seriálu na CSFD.cz, včetně názoru samotných diváků.

Babeta a její kouzelný nevěřícný výraz.