Vinaři 2. díl – online ke shlédnutí

Nový seriál Vinaři 2. díl je tady pro vás připravený online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento povedený seriál televize Prima, který se vysílal v neděli 7. září 2014. Dnešní epizoda se jmenuje „Kladeňáci” a opět bude plná humorných situací z jedné malé Moravské vísky. Dnes bude v Křeticích pořádně rušno…. Pokračování…

Nový seriál Vinaři 2. díl je tady pro vás připravený online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento povedený seriál televize Prima, který se vysílal v neděli 7. září 2014. Dnešní epizoda se jmenuje „Kladeňáci” a opět bude plná humorných situací z jedné malé Moravské vísky. Dnes bude v Křeticích pořádně rušno. Na degustaci vína přijede zájezd z Kladna. A ne jenom tak nějaký. Budou to hokejisté a v zápětí další výprava jejich manželek.

Seriál z jedné Moravské vesničky blízko Novomlýnských nádrží se k nám po své povedené premiéře vrací s novou epizodou. Právě tento 2. díl Vinařů jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tuto epizodu máme ve skvělé obrazové kvalitě a navíc ji nahráváme vzápětí po oficiální televizní premiéře. Možnost pustit si seriál Vinaři přes internet je opravdu unikátní a nemusí trvat moc dlouho. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Seriál Vinaři 2. díl z 7. září 2014

Nejdříve se ale sluší podívat se na obsah dnešní epizody. Určitě i vás zajímá co se v 2. dílu Vinařů bude dít. My vám to samozřejmě rádi prozradíme.

Křetice se chystají na velkolepý zájezd. Tak jako ostatně vždycky v tuto část roku má přijet výprava z Kladna. Navíc to nejsou jenom bůhví jak obyčejní hostě. Pravidelně si totiž jako Křetice za cíl vybírá Kladenské hokejové družstvo. Ti jsou oblíbenými i nenáviděnými hosty zároveň. Pokaždé sice utratí hodně peněz a také dokážou ocenit kvalitu zdejšího vína, jenže to má jeden háček. Rozdivočené hokejové mužstvo totiž zároveň vždycky napáchá také spoustu škody. Rozbité sklečniky nebo pochroumané stoly nejsou jedinými velkými škodami. Většinou se to neobejde i bez větších incidentů. Hokejisté jsou tvrdí chlapy a podle toho se samozřejmě také chtějí bavit.

Hokejisté z Kladna se umí opravdu dobře bavit.

V Křeticích proti tomu nikdo nic nemá, jenom je potřeba se na tuto akci pořádně připravit. Je potřeba vymyslet hokejistům program, aby neměli čas vyvádět blbosti. Největší starosti s nimi samozřejmě bude mít místní velkovinař Vlček. Jeho krásná a novotou zářící vinárna Sovička je už připravena. Vlček je ale přesvědčen, že nakonec si na tomto zájezd lehce namastí kapsu.

Pan eneolog ve Vlčkově vinařství.

Letos to ale přeci jenom bude trochu jiné. Hokejisté nemají přijet sami. Jejich řádění si už všimli i jejich manželky, které se letos rozhodli vydat s nimi. To má hned dvě velké výhody. Jednak si můžou své manžele ohlídat a za druhé si také budou moci užít krásy Moravy a ochutnat zdejší pověstná vína.

Tak na další vyhraný hokejový zápas!

Jenže to má celý háček. Jakmile jsou hokejisté pod pantoflem, tak se ani zdaleka nebaví tak jako normálně. Velkovinař Vlček z toho má těžkou hlavu. Má to přeci pro něj být největší kšeft z celého roku. Takové fiasko si nemůže dovolit už jenom z principu. Naštěstí je záchrana blízko i když je trochu nečekaná. Kateřina Hýsková dcera Bedřicha Pavlíčka právě nemá do čeho píchnout. Shodou náhod je totiž právě čerstvě nezaměstnaná. Vlček jí nabídne, aby pracovala pro něj v jeho vinárně Sovička. A udělá dobře, protože Kateřina to s lidmi opravdu umí. Jenom díky ní se nakonec zábava pořádně rozproudí, jak se na takovou moravskou vesnici sluší.

Kateřina Hýsková je novou hvězdou sklípku.

To je ve zkratce nový příběh seriálu Vinaři 2. díl. Snad jsme vás opravdu zaujali.Vězte, že se opravdu bude na co dívat. Právě proto jsme si tuto epizodu pro vás nachystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si jí můžete pustit pohodlně a hlavně kdykoliv jenom budete chtít. Nečekejte na to, až budou seriál znovu reprízovat v televizi, když u nás to máte tak jednoduché a úplně zdarma. Více už vám k tomu asi nemáme co říci. Snad se jenom sluší, abychom vám na závěr popřáli, abyste se dobře bavili!

Tož na Moravě se umí lidé pořádně bavit.

Náš názor na seriál Vinaři 2. díl

Druhý díl Vinařů opět přinese skvělou podívanou. Je vidět, že seriál nastolil vysokou laťku. Minule jsme se seznámili se všemi postavami a krásným krajem jižní Moravy. Dnes se tedy může naplno rozeběhnout příběh. A bude to docela sranda. Hokejový team je opravdu skvělý a zábavný zájezd. Kateřina se sžívá se svou novou životní situací a je to právě ona, kdo bude hokejisty obsluhovat. Nastoupí totiž jako pomocnice do sklepa velkovinaře Františka Vlčka. Ten ostatně bude mít hokejisty ještě docela složité pořízení. Nakonec to ale nějak dopadne. Divné by bylo, kdyby nedopadlo. Po technické stránce opět není dnešní epizodě co vytknout. Na to, že se toho hodně odehrává pod zemí ve vinných sklípcích se to všechno natočeno opravdu skvěle. Dnešní díl natočil režisér Vojtěch Moravec.

Nejaktuálnější informace o seriálu se dočtete přímo na jeho oficiálních webových stránkách. Tak příjemnou televizní zábavu!