Neviditelní 1. díl (5. září 2014) online ke shlédnutí

Nový seriál Neviditelní 1. díl si můžete pustit online na této webové stránce. Česká televize si pro nás připravila zbrusu nový komediální seriál ze života „Neviditelní”. Ten volně navazuje na legendární film „Jak utopit doktora Mráčka”. Je to tedy seriál o vodnících, kteří žijí v moderní době a řeší své vlastní problémy. A ty rozhodně… Pokračování…

Nový seriál Neviditelní 1. díl si můžete pustit online na této webové stránce. Česká televize si pro nás připravila zbrusu nový komediální seriál ze života „Neviditelní”. Ten volně navazuje na legendární film „Jak utopit doktora Mráčka”. Je to tedy seriál o vodnících, kteří žijí v moderní době a řeší své vlastní problémy. A ty rozhodně nejsou malé. První díl měl svojí oficiální televizní premiéru v pátek 5. září 2014. Pojďte se podívat, jak si žijí vodníci v 21. století.

Česká televize si pro nás na podzim 2014 připravila naprosto nový a velmi originální seriál. Jmenuje se Neviditelní a pojednává o tom, jak by se asi chovali vodníci, kdyby žili až do dnešních dnů. Seriál má 13. dílů, které všechny natočil režisér Radek Bajgar. Ten je ostatně i autorem scénáře. Celou práci na seriálu vzal přitom velmi vážně a dokonce se neváhal setkat ani s autorem filmu, který ho k Neviditelným inspiroval, tedy s Václavem Vorlíčkem. Takovou zajímavostí je, že mu nabídl i malou roličku v seriálu, kterou Vorlíček s radostí přijal.

Seriál Neviditelní 1. díl

Ale zpátky k příběhu dnešního 1. dílu Neviditelných. Vodníci na první pohled vypadají úplně stejně jako lidé. Vlastně se i skoro stejně chovají. Jedinou jejich výjimečností je to, že mohou dýchat pod vodou. Umožňuje to jeden speciální gen. Skutečně se mohou pod vodní hladinou pohybovat jako na souši. Nějaké sbírání dušiček a podobně jsou skutečně jenom pohádky pro děti. To z čeho vodníci v moderní době těží je především voda. No bez ní přeci nemůžou být ani lidé? Chytří vodníci to vědí a tak se během času stali majiteli mnoha vodáren po celé zemi. A je to byznys, který překvapivě dobře nese.

Hlava vodnického klanu - pan Vydra.

Jenže život vodníku to překvapivě nejsou jenom radosti z inkasovaného „vodného a stočného”, ale jsou to i problémy. Nejvíc je trápí úbytek počtů. Pokud se totiž vodník spáří s normálním člověk, tak tím přichází o svou jedinečnou schopnost. Je to sice postupné, ale milování se suchozemci jistě ničí vodnickou populaci. Nezodpovědní mladí si tak často ani neuvědomují, jak moc ohrožují celý svůj druh. Vodníci se navíc snaží tuto svojí výjimečnou schopnost před lidmi pečlivě skrývat. Je to přeci jenom bezpečnější.

Půjde tu i o lásku.

Další komplikace občas napáchá takzvaný „vlk“. Je to vodník, který o sobě vlastně ani nevěděl, že je vodník. Díky utajování identit vodníků se to občas prostě může stát. Takový vodníci ale představují největší riziko, protože hrozí, že když zjistí svou tajemnou schopnost, že jí pak hned prozradí i ostatním lidem. A to jak jistě sami uznáte může být hotová katastrofa pro celé vodnické pokolení.

Podvodník Laušman zjišťuje, že je vlastně vodník.

Bohužel se stane, že tuto vodnickou schopnost v sobě objeví i podvodník Laušman. Tedy oficiálně vlivný pražský lobbista. Všichni ho ale mají spíše za toho podvodníka. V poslední době mu ale kšefty nějak nevycházeli a tak za sebou zanechal jenom spoustu dluhů. Už má dost pronásledování a proto se rozhodne spáchat sebevraždu utopením. To ale ještě netuší, že to není možné. Jeho čin ale způsobí hotový poprask. Přijedou televizní štáby a všichni se o něj zajímají.

To je samozřejmě trnem v oku všem vodníkům. Ti musejí rychle vzít Laušmana pod svá křídla. Všechno mu hezky vysvětlit a dál ho ochraňovat. Jeho pokud o utopení totiž způsobil opravdu velký poprask a rozhodně není v zájmu všech vodníků, aby se to dál rozmazávalo. Laušman je rád, že takto lehce získal nové spojence, kteří mu mohou být ještě užiteční. Znovu v sobě tak nachází chuť k životu. Jenže to netuší, že tímto nečekaným shledáním se teprve rozjíždí celá spirála dobrodružství a zajímavých situací. A dodejme, že leckdy i hodně vtipných.

Historicky 1. díl seriálu Neviditelní vysílaný v premiéře v pátek 5. září 2014 jsme se vám rozhodli nabídnout pohodlně online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho se nerozmýšlejte a pojďte si i vy s námi pustit online váš oblíbený seriál. Určitě se u něj budete velmi dobře bavit.

Od vody nebudeme nikdy moc daleko.

Náš názor na seriál Neviditelní 1. díl

Nový seriál Vodníci vypadá opravdu zajímavě. Přináší originální humor i příběhy. Konečně se u televize o všední den také trochu zasmějeme. Je to prostě takový hezký vlídný seriál. U Neviditelných pak doslova nadchne herecké obsazení, ve kterém excelují herci jako Jiří Bartoška, Jiří Langmajer, Ivana Chýlková nebo Luděk Sobota. Zkrátka opravdu výborní umělci. Seriál má spád a natáčelo se v zajímavých lokacích. Hodně těžké museli být i podvodní scény kvůli kterým musel Jiří Langmajer projít i potápěčských výcvikem. Každopádně když to zesumírujeme, tak z toho vzešel opravdu povedený seriál s vlídným humorem. Zkrátka něco, co byste si rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto jsme se rozhodli vám ho doporučit online ke shlédnutí na této webové stránce. Dobře se bavte!

Nové kontakty se mohou vždycky hodit.

Více o seriálu se dozvíte také na jeho oficiálních webových stránkách.